Informacja z Medjugorie: Koniec comiesięcznych objawień dla Mirjany Soldo

Mirjana Dragićević – Soldo, widząca z Medjugorie powiedziała w jednym z wywiadów: Od 2 sierpnia 1987r. każdego 2. dnia miesiąca słyszę w sercu głos Matki Bożej, a niekiedy widzę Ją, wspólnie modlimy się za niewierzących”.
Od dziś to już nieaktualne…. 

Dzisiaj, podczas corocznego objawienia 18.03.2020 r. dla Mirjany Soldo Matka Boża powiedziała jej, że nie będzie się już jej więcej objawiać 2-giego dnia miesiąca. To koniec comiesięcznych objawień, kiedy to wspólnie z Mirjaną modliła się za tych, którzy nie poznali Miłości Bożej
Za: www.centrummedjugorje.pl

Coroczne objawienie Matki Bożej Mirjanie – 18. marca 2020 r.

Podczas objawienia, które miało miejsce w domu wizjonerki Mirjany Dragicević – Soldo, w gronie najbliższej rodziny Matka Boża dała następujące orędzie i zapowiedziała, że NIE BĘDZIE się jej już objawiać 2 dnia miesiąca.

„Drogie dzieci, mój Syn jako Bóg zawsze patrzył ponad czasem. Ja, jako Jego matka, przez Niego, patrzę w czasie. Widzę piękne i bolesne rzeczy. Ale widzę, że jest jeszcze miłość i że trzeba sprawić, by została poznana. Dzieci moje, nie możecie być szczęśliwi, jeśli wzajemnie się nie miłujecie, jeśli nie kochacie w każdej sytuacji i w każdej chwili swego życia. A ja jako matka przychodzę do was z miłości, by pomóc wam poznać prawdziwą Miłość, byście poznali mojego Syna. Dlatego wzywam was, abyście ciągle od nowa coraz bardziej pragnęli miłości, wiary i nadziei. Jedynym źródłem, z którego możecie pić, jest zaufanie do Boga, mojego Syna. Dzieci moje, w chwilach niepokoju i wyrzeczeń szukajcie tylko Oblicza mego Syna. Żyjcie Jego słowami i nie lękajcie się. Módlcie się i kochajcie szczerymi uczuciami, dobrymi uczynkami i pomóżcie światu zmienić się, a moje serce zwycięży. Tak jak mój Syn i ja mówię wam, abyście się wzajemnie miłowali, bo bez miłości nie ma zbawienia. Dziękuję wam dzieci moje”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „Informacja z Medjugorie: Koniec comiesięcznych objawień dla Mirjany Soldo

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Kamila pisze:

  Co tu zrobić, jeśli nie mam w sobie tej miłości? Nie potrafię wzbudzić takich uczuć do każdego człowieka, do pierwszego lepszego. Modlę się o taką miłość, ale jak dotąd nie mogę jej odczuwać. Czy są tu osoby z podobny zagrażającym zbawieniu problemem? Nawet nie zagrażającym, a totalnie wykluczającym je.. Jestem wewnętrznie zrozpaczona, tak bardzo wypluta z ludzkich uczuć i empatii. Czy introwertyzm to brak laski albo stan grzechu? Męczą mnie ludzie, nie umiem z nimi rozmawiać, nie potrafię zaczepić, zapytać o problem, pocieszyć, narzucać się.. Jakbym była mężczyzna. Bycie z drugim człowiekiem to szczególną umiejętność kobiet. Co może być nie tak? Czy to przekleństwo?

  • Joanna pisze:

   wydaje mi się, że ta szczególna miłość do bliźniego jest raczej darem Boga, łaską dla nas i jeśli będziesz o to prosić to Bóg Ciebie w tym poprowadzi. To Bóg wlewa taką miłość w nasze serca, szczególnie jeśli chodzi o ludzi, których nie znamy. Może niekoniecznie będziesz to „odczuwać”, mieć jakieś konkretne odczucia, raczej doznasz Bożego pokoju i On będzie wlewał taką miłość do bliźniego w twoje serce. Introwertyzm to chyba raczej cecha charakteru (jesteśmy różni) nie jest to brak łaski, stan grzechu. Pamiętaj że „łaska buduje na naturze”, a „moc w słabości się doskonali” czyli twój charakter, sposób bycia itp. są tym z czego Bóg wyprowadzi dobro i będzie kształtował twoją świętość.
   Czy to że nie odczuwasz miłości do każdego napotkanego człowieka wyklucza twoje zbawienie? -moim zdaniem nie. Masz szczere pragnienie, bo modlisz się o taką miłość więc myślę, że Bóg cię w tym poprowadzi. Bądź cierpliwa i proszę nie poddawaj się rozpaczy. pomodlę się w tej intencji za Ciebie

   • Kamila pisze:

    Dziękuję! Bóg zapłać, za Twoją dobroć i pomoc. Dziękuję za Twoje słowa i zrozumienie.

    • Anna pisze:

     Ks. Dominik Chmielewski mowi ze trzeba sie modlic o dar nadnaturanej milosci. Bo to jest dar, my sami z siebie tak nie umiemy kochac

    • Joanna pisze:

     Kamila cieszę się że jesteś z nami tutaj. I trwamy tu razem, widać to też po odpowiedziach dla Ciebie, to też jest pewien przykład miłości bliźniego. Czasy są ciężkie, ale ufaj Panu i trwaj mimo trudności. „Nie za pomyślny wynik nagradzam, ale za cierpliwość i trud dla Mnie podjęty.” (Dzienniczek 86).
     Było tu już na stronie polecane – módl się Psalmem 91. Pozdrawiam.

   • Kamila pisze:

    Joanno, jestem wzruszona tyloma odpowiedziami. Dziękuje, że jesteście i dajecie świadectwo miłości do bliźniego. Pokrzepiające są Wasze słowa, niech Bóg Was błogosławi i wspomaga w utrapieniach +

    • Joanna pisze:

     a ja się powtórzę – cieszę się, że jesteś, że trwasz mimo trudów (a raczej szczególnie wtedy) i chcesz być bliżej Jezusa, masz takie pragnienie w sercu. Niech nasza Mama wyprosi Ci potrzebne łaski i przytuli Cię do swego serca.

  • Rita pisze:

   Miłość do bliźniego to nie uczucie. Wielu z nas popełnia ten błąd, myśląc,że o to chodzi Panu Bogu.To świadoma decyzja czynienia i życzenia bliźniemu dobrze. I modlitwy za jego zbawienie.Dawania dobrego przykładu, Nie potrzeba do tego szczególnego daru.To akt woli. Bóg nie oczekuje od nas rzeczy niemożliwych.Trudno lubić antypatyczne osoby, ale można je kochać świadomie.

  • Joan pisze:

   Milosc to nie tylko uczucia, to tez sa takze czynny. Rob akty milosci dla ludzi w milczeniu.Takie ukryte za ktore nie bedzie zaplaty. Tylko Bog bedzie je widzial. Introwertyzm jest darem, bo pozala ci budowac wewnetrzna relacje z Bogiem. A jak Jemu oddasz wszystko to Cie uleczy.

  • Longin pisze:

   @Kamila
   czyli jakby gorsi jesteśmy jako mężczyźni…np.we wzbudzaniu pozytywnych uczuć, smutne to, ale cóż masz prawo tak myśleć choć pewnie trochę to niesprawiedliwe 🙂

   Ale mówiąc serio to jeśli z CAŁEGO serca zwrócimy się do Pana, prosząc go ustawicznie o tchnienie Jego Ducha to właśnie w miejsce skały (zarówno u kobiety czy mężczyzny) dostajemy gorące serce. Pewnie nie od razu tryskasz gorliwością zamiast apatii – ale ważne jest aby mieć PRAGNIENIE wzrastania…a resztę pozostaw Panu na zasadzie Jezu Ty się tym zajmij (bo inaczej będzie to tylko forma jakiegoś treningu interpersonalnego)

   • Kamila pisze:

    Wiesz, bardzo Cię przepraszam. Nie chciałam urazić żadnego mężczyzny. Użyłam zbyt skrótowej myśli, gdyż pisałam pod natchnieniem smutku. Popełniłam błąd, nie myśląc wcześniej, że kogos mogę urazić. Mężczyźni nie są gorsi, absolutnie. Są po prostu inni i z tym trzeba się zgodzic. Mają bardziej głowę na karku podczas gdy kobieta właśnie ulega emocjom. Może też jestem nauczona poprzez przykłady w moim środowisku, gdzie przecież to nie mężczyzna dopytuje ” co się dzieje, jak ci pomoc, a może doradzić, jak się czujesz itd” Miałam w zamyśle raczej to, że o uczuciach mówią kobiety, to one są odpowiedzialne głównie za budowanie ogniska domowego, empatię dla innych, bez kobiety świat byłby szortki. I to jest ich zadanie, powołanie kobiety. Jeżeli ja tego nie mam, to dlatego wspominałam o mężczyznach, bo oni mają inne zadanie uwarunkowane zamysłem Bożym. Owszem, mają pewnie również takie cechy, ale to domena raczej kobiet. Proszę nie czuj się urażony. Każdy człowiek ma swój bagaż doświadczeń i przykładów. Nadal czuje ze nie jest to sedno tego, co miałam na myśli. Mam problem z wyrażeniem tego co w środku, po prostu z mówieniem. Nie wszystko da się nazwać albo nie ma odpowiednich na to słów. Bardzo Cię przepraszam, ale też dziękuję za radę, która mi dalej udzieliłes.

    • Longin pisze:

     tzn. ja zupełnie nie czuję się urażony 🙂 …czasami nasza komunikacja napotyka tylko na barierę subiektywnego odbioru, jeśli tylko pragniemy przelać uczucia na papier stąd może pewne niezrozumienie. A poza tym bardzo prawdziwe, a zarazem szlachetne co napisałaś

  • Quis ut Deus pisze:

   Zastanów się, czy Iskra z Polski byłaby czymś dla Ciebie?
   Ofiarowanie codziennego krzyża za nawrócenie bliźnich? To wspaniałe przełożenie CHCĘ, ALE Z RÓŻNYCH PRZYCZYN NIE POTRAFIĘ na REALNĄ POMOC DUCHOWĄ BLIŹNIEMU.
   To miłość prawdziwa, codzienna, choć ukryta. I dlatego taka piękna.

   • Kamila pisze:

    Bardzo mądrze napisałaś. Myślę, że mogłabym spróbować, chodź nie jestem pewna czy na taki akt mnie stać. Może takiej właśnie miłości nie mam, poświęcenia się dla innych, szczególnie tych którzy są źli dla innych. Chyba takiego oddania/heroizmu (? Czy inaczej to nazwac) mi brakuje równiez, dlatego ubolewam.

    • Quis ut Deus pisze:

     Ci „źli dla innych” też mają dzięki Iskrze szansę na nawrócenie. Każdy (lub wielu) z nas wyszło kiedyś z dołka dzięki łasce Bożej, m.in. możliwej dzięki duszom – ofiarom, lub po prostu ludzi cierpiących, ofiarowujących swoje cierpienie.
     W Iskrze jest o tyle łatwo, że nie wiesz, za kogo twój krzyż jest ofiarowywany. Jest to intencja ogólna.
     Drugie ułatwienie jest takie, że jeśli krzyż okaże się zbyt ciężki, można powiedzieć P. Bogu – rezygnuję, nie daję rady, to nie dla mnie.

  • xc pisze:

   no i to jest wlasnie problem z kobietami ze wszystko sprowadzacie do emocji i uczuc a to jest infantylne. milosc to akt woli. czy potrafisz poswiecic pol godziny na rozaniec SW? zeby sie pomodlic za wszystkich ludzi ? niewierzacych, umierajacych , politykow mordercow samobjocow ksiezy lekarzy itd . jezeli potrafisz posiwecic pol godziny swojego cennego czasu i energii na modlitwe za tych wszystkich ludzi to to jest twoj AKT milosci wobec nich. jak potrafisz pol godziny to potem zacznij modlic sie godziny a potem zacznij poscic 2 zy w tygodni za tych wszystkich ludzi …

 3. Weronika pisze:

  Otrzymałam smsa tej treści: ” MATER FATIMA – PILNE! Ks. Hektor, który z…

 4. wobroniewiary pisze:

  Kiedy Matka Boża powierzyła widzącej Mirjanie ostatnią, dziesiątą tajemnicę, przekazała w jej ręce tajemniczy „przedmiot” przypominający pergamin. Ma białawy kolor i niezwykłe właściwości – można go pognieść, zwinąć, ale w żaden sposób nie można go podrzeć! Zapisano na nim wszystkie dziesięć tajemnic medziugorskich. Czy to co przewidują zacznie się urzeczywistniać w naszych czasach?

  http://www.medjugorje.org.pl/dzial-informacyjny/pisza-o-medziugorju/575-dziesiec-tajemnic-co-kryje-tajemniczy-pergamin.html

 5. wobroniewiary pisze:

  „Wielcy ludzie urodzili się 18 marca, ale ja nie mam urodzin, bo w tym dniu mam objawienie Matki Bożej i wiele osób ma na ten temat fałszywe opinie. Myślą iż Matka Boża przychodzi do mnie 18 marca ponieważ to są moje urodziny. Ona z pewnością nie przychodzi z tego powodu, bo nigdy mi nie życzyła „Happy Birthday”. Kiedy wszystko się zacznie, wtedy będziecie zdolni zrozumieć, dlaczego 18 marca, dlaczego każdego 2-dnia miesiąca, dlaczego środy i piątki są dniami postu, wtedy wszystko będzie jasne”.

  https://medziugorje.blogspot.com/2010/03/dlaczego-18-marca.html

 6. Maggie pisze:

  Ważna 🆘, dla Narodu Polskiego, inicjatywa – to NIE żadna propaganda .. bardzo proszę o wysłuchanie do końca i 🙏🏻

  Weź w Swą opiekę nasz Naród Polski, Panno Najświętsza, Niepokalana 💕🙏🏻❣️

  • wobroniewiary pisze:

   Mam swoje zdanie i nie popieram tego, co wkleiłaś. Jesteśmy zawierzeni Matce Bożej już dawno i wiele razy
   To tylko wg mnie zwykła demagogia na potrzeby chwili…

   • Maggie pisze:

    Poprzednie zawierzenia są w tym apelu wspomniane, może ciut ogólnikowo, ALE ich historyczna wielokrotność potwierdza, że umacniają one Polaków.
    Zrozumiałam to zawierzenie, jako swego rodzaju deklarację i solidarne wezwanie do zjednoczonej, pokutnej, ufnej, narodowej modlitwy dla podniesienia ducha i odnowienia … – przecież żyjemy w czasach m.in. wzrastającej apostazji. Takie ponowne Zawierzenie wzmacnia Wiarę, Nadzieję i Miłość i jednocześnie zobowiązuje …
    24 Marca skończymy NP .. więc 25-tego, „moje = z poprzedniego przydziału” Tajemnice oddam w Zawierzeniu Maryi .. nawet samotnie💘 i prywatnie ❤️..

    Zakaz ☹️odprawiania niedzielnych Mszy Św., w tutejszych kościołach, nie został jeszcze odwołany. W Polsce na razie są „to tylko” ograniczenia do 50 osób. Mnie podbudowała już sama inicjatywa – bo naprawdę trudno ciągle o „coś” się „potykać”.
    💕🙏🏻❣️

  • Maria pisze:

   Popieram! Każde publiczne wyznanie wiary w Jezusa Chrystusa i Jego Matkę jest aktem zawierzenia!
   Dobrze, że jest odwaga w ludziach w Polsce, że przeciwstawiamy się tej całej szopce Antychrysta-wirusa.
   Pomoże nam Maryja i zwyciężymy!

  • Maria pisze:

   W odpowiedzi na tę inicjatywę i jej podobne Minister Obrony wydał 18 marca 2020 r. decyzję w sprawie użycia oddziałów i pododdziałów Sił Zbrojnych RP do pomocy Policji. Ta decyzja obowiązuje od dzisiaj.

   • Maggie pisze:

    🤔 osobiście to i tak niemożliwe dla mnie.
    ALE 🪐 ⚡️BEZ „pchania się i przepychania” przez kordon policji: MOŻNA więc duchem przenieść się z Tym specjalnym pokłonem, by u stóp Jasnogórskiej Pani zawierzyć się .. i nikt z śmiertelnych się nie doliczy … ile dusz z ich Aniołami Stróżami będzie u Matki, Królowej Polski. Odmówię Tajemnice Radosne i mój Anioł Stróż z radością pokłoni się Matce Bożej.
    Ważne aby duchowni podchwycili TĄ INTENCJĘ np w czasie Apelu Jasnogórskiego, w którym jeśli uda się połączyć internetowo czy RM, TV można uczestniczyć tłum.
    „Gdzie dwóch lub więcej gromadzi się w Moje Imię .. tam JESTEM”

  • Sylwek pisze:

   Bardzo szkoda że nie nasi tego nie zrobili a nawet jak zachęcają do trwania w wierze to są krytykowani mi prze jakieś tam Hołownie czy tym podobne, bardzo szkoda ze w czasie którym powinni stać jako pierwsi i świecić przykładem zamykają się w kuriach, że w czasie gdzie powinni bronić czci Pana Jezusa w Eucharystii milczą a jakiś tam Cejrowski Mówię i tłumaczy wprost to co powinien wiedzieć każdy Katolik czym powinien żyć na co dzień. Módlmy się za naszych Pasterzy, prośmy by prowadzili nas do Boga do zbawienia duszy a nie lękali się śmierci i utraty doczesnego czasu.

 7. wobroniewiary pisze:

  Ewa Jurasz (szefowa Echa Medziugorja) napisała:
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Kochani,
  przesyłam Doroczne orędzie dla Mirjany Soldo z 18 marca 2020 r., z zapowiedzią Gospy, że juz nie bedzie objawień 2 dnia miesiąca, więc proszę nie zwracać uwagę tym, którzy już sieją wieści, że objawienia się skończyły. Mamy odpowiedni komentarz do tego wydarzenia, który wyślę po przetłumaczeniu

  Ode mnie:
  nie będzie objawień 2-go każdego miesiąca, będą raz do roku
  Ps. Nieprawda jest, że Mirjana dziś otrzymała 10-ta tajemnicę, bo tę otrzymała już w 1982 roku!
  25.12.1982 r. – tego dnia Matka Boża powierzywszy jej dziesiątą tajemnicę powiedziała, że przez całe życie będzie miała objawienie raz w roku każdego 18. marca.
  https://www.centrummedjugorje.pl/PL-H5/widzacy-z-medziugorja.html

 8. neta pisze:

  Jest mi bardzo przykro:( Msze Św w Anglii odwołane, kościoły będą otwarte dla wiernych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s