19 marca – Wielkie Zawierzenie św. Józefowi nas i naszych rodzin z ks. Dominikiem Chmielewskim: transmisja live

Ksiądz Dominik Chmielewski pisze:
Kochani !!! 
W tak ważnym duchowo czasie chcemy zaprosić wszystkie chętne rodziny do zawierzenia św. Józefowi !!!👈🤲👍
MARTA ROBIN, wielka stygmatyczka, nieustannie powtarzała, że ŚW. JÓZEF otrzyma w czasach ostatecznych potężny duchowy autorytet do ochrony rodzin, które zawierzą się Bogu przez jego szczególne wstawiennictwo !!!

Już jutro możemy zrobić to razem on-line na fejsie, strona: AD Rekolekcjekliknij !!! 🙏👏❤️ PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE !!! 👈👈👈

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „19 marca – Wielkie Zawierzenie św. Józefowi nas i naszych rodzin z ks. Dominikiem Chmielewskim: transmisja live

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Maria pisze:

  Jesteś niewierzący lub wątpiący? Ten film jest dla Ciebie. „Siła modlitwy” – dziś na antenie TVP 2 o 22:50
  Film w reż. Jarosława Mańki, to poruszająca opowieść Andrzeja Duffeka o doznaniu nieba i piekła oraz świadectwo uzdrowienia za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej.

  https://wpolityce.pl/kosciol/491659-sila-modlitwy-dzis-na-antenie-tvp-2-o-2250

 3. Martyna pisze:

  Chciałam poprosić o modlitwę w intencji zmarłego Dariusza K., neurologa z Zawiercia, który miał glejaka.

 4. m pisze:

  🌼Święty Józefie módl się za nami 🌼

  Może też o Eucharystii jakiś wpis?
  ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️

  Największym złem jest nowoczesny sposób przyjmowania Komunii świętej. (…) Komunia ‚na rękę’ jest złem większym, niż aborcja!”

  Święta Matka Teresa z Kalkuty

  ten akurat filmik można polecić, pokojowo, obiektywnie, bezstronnie o Eucharystii:

 5. mcc2 pisze:

  Szok co dzieje się w naszym podobno Maryjnym kraju , jeden z lekarzy zarażonych koronowirusem po fali hejtu internetowego popełnił samobójstwo, osobiście uważam że była to grupka zaledwie kilkudziesięciu osób piszących setki komentarzy , którzy wykończyli człowieka w jeden dzień .
  Tak więc nie wszyscy w Polsce są Maryjni i miłosierni jak baranki.
  Po za tym znany Youtuber w Polsce ( były kleryk ) zorganizował dwa dni temu modlitwę różańcową na wizjii w youtubie miał 25 tysięcy współmodlących gdy dokonano na transmisję ataku botowego , namierzono nawet hakera , który posługiwał sie prymitywnymi metodami ataku , jak sam youtuber przyznał denerwują go w takiej chwili słowa biskupów i księży o nie osadzaniu itp. bo ten człlwiek który zoranizował atak był narzędziem złego.
  ps. takie ataki na lekarzy przez hejterów doprowadzą do tego że wielu przesgtanie przychodzić do szpitala aby leczyć pcjętów w tej trudnej sytuacji.

  • wobroniewiary pisze:

   „Tak więc nie wszyscy w Polsce są Maryjni i miłosierni jak baranki”

   Dokładnie tak. Ja czasami sama myślę, jak to jest, że jeszcze nie popadłam w depresję czy „nie osiwiałam” albo nie miałam myśli samobójczych po oceanie hejtu (codzienny spam i maile z wyzwiskami i pogróżkami)

 6. kasiaJa pisze:

  Kochani, w związku z nauczaniem zdalnym: ważne jest aby nasze dzieci miały także możliwość uczestniczenia w lekcjach religii. Zapewne katecheci już działają w tej kwestii, ale nie szkodzi samemu podsunąć dziecku wartościowe rzeczy korzystając z zasobów Internetu. Podsyłam link do wydawnictwa „Promyczek”, który udostępnił on-line numery archiwalne miesięcznika dla dzieci „Promyczek Dobra”.
  http://www.promyczek.pl/miesieczniki/promyczek-dobra/numery-archiwalne/2019?fbclid=IwAR3M4HqhhRN-pjhFj7Ot4MIB85gImbvdUv9962lcTV53i7wwVAqmGvj5Ehk

 7. Katarzyna pisze:

  A ja nie mam „fejsa”, czy mogę w inny sposób uczestniczyć (on line) w zawierzeniu rodzin św. Józefowi?

 8. Paweł pisze:

  Aby choć trochę poprawić nasze powszechne „minorowe” nastroje wklejam – moim zdaniem raczej pogodną w swym brzmieniu – muzyczną odpowiedź na takie oto pytanie-ciekwostkę: Jacy byli najsłynniejsi kompozytorzy, którzy nosili imię JÓZEF (Joseph/Josef/Giuseppe)?
  1. Ignaz JOSEF Pleyel (1757-1831) – wprawdzie kompozytor, choć znacznie bardziej znany jako założyciel słynnej francuskiej wytwórni fortepianów (a jego syn był przyjacielem Chopina i wszystkie publiczne koncerty, które Chopin zagrał w Paryżu, odbywały się w „salonach” Pleyela).

  2. JOSEPH Bodin de Boismortier (1689-1755). Jego ulubionym instrumentem był flet, który wykorzystywał w większości swoich utworów:

  3. Oczywiście do imienników św. Józefa należał także jeden z „trójcy” wielkich klasyków wiedeńskich: JOSEPH Haydn (1732-1809); a tu jego Koncert na trąbkę:

  Oraz Koncert fortepianowy (można go sobie stylistycznie porównywać z Mozartem):

  4. GIUSEPPE Verdi (1813-1901) – a tu jedna z jego mało znanych, ale moim zdaniem bardzo ładnych arii operowych, w wykonaniu barcelońskiej śpiewaczki Montserrat Caballé (która zmarła 2 lata temu i – co ciekawe – w pierwszą sobotę miesiąca…):

  I jeszcze druga ładna (choć niezbyt słynna) aria – trochę poważniejsza, skłaniająca do zadumy:

  5. A tu JOSEF Strauss (1827-1870) – młodszy brat słynnego Johanna (syna) i jedna z jego najpoważniej brzmiących polek:

  6. Natomiast do najstarszej generacji kompozytorów walców (na które to moda nastała w czasie obrad Kongresu Wiedeńskiego w 1815 r.) należał JOSEPH Lanner (1801-1843); a tu jeden z jego pierwszych walców, przypominający nie tylko austriackiego lendlera, który był ponoć prototypem formy walca, lecz – moim zdaniem – przypominający wręcz menueta:

  7. Nauczycielem Chopina był zaś JÓZEF Elsner (1769-1854), który nawiązując do Mozarta i Haydna wywarł duży wpływ na muzykę polską okresu romantyzmu; a tu – akurat stosowna na dzisiejszą uroczystość – jego „MSZA o ŚWIĘTYM JÓZEFIE”:

  Św. Józefie, módl się za nami!

 9. Barbara Cardani pisze:

  Zawierzam Tobie Św Józefie moje dzieci, wnuki, rodzeństwo. Amen

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s