W ramach przypomnienia i ostrzeżenia dla nowych czytelników – nie czytajcie Cypriana Polaka i Grzegorza z Leszna

Ostrzeżenie – dziś o fałszywym proroku, który bluźni Bogu – kliknij

Czy Pan Jezus nie ma co robić, tylko schodzić na ziemię, 
po to, by z „Cyprianem Polakiem” rozprawiać o seksie i zaspokajać
jego wszelkie: seksualno-materialne żądze?
A przez Grzegorza z Leszna kazać nam czytać takie diabelstwa?

Wklejam fragment tych diabelskich wypocin „Cypriana Polaka” i jeśli Wam tego mało i wciąż  uważacie, że może on jednak ma rację i mówi od Boga – to nie macie co szukać na  stronie „wobroniewiary”! Pogrubiłam co lepsze „kfiatki” i w Imię Boga w Trójcy Świętej Jedynego – błagam Was: nie dajcie się zwodzić!

„- Lubisz dziecko jak piszemy?:) (Szczerozłoty uśmiech).
– Tak, Panie, uspokajam się wtedy. Nie mam nic lepszego na tym świecie. Mimo, że dzięki Tobie mogę jechać gdzie chcę i słuchającym Cię ludziom, podziwiać widoki, to nie mam nic lepszego. Tamto mnie nie koi do końca.
Ukojony jestem i spokojny tylko w trakcie pisania.
-:)
Koił by Cię też akt miłosny z ukochaną niewiastą.
– Zapewne tak, Panie Jezu, ale po co o tym pisać?
Nie jest niczym złym rozmawianie o tym:).
– No koił by mnie, Panie Jezu, ale cóż z tego. Święta Rodzina nie miała takiego ukojenia i nie było im to potrzebne.
– Święty Józef był prawdziwie wyjątkowy. Tylko on mógł być mężem Maryi. Nawet w małżeństwach na przestrzeni wieków żyjących w czystości nie było takiego jak on.
– Ale, Panie Jezu, to jest zwierzęce. Leżeć na niewieście i dyszeć i wykonywać wiadome ruchy, a ona te swoje achy i ochy niewieście.
– Tak, to jest zwierzęce, ale łączy się z daniem Bogu kolejnego Jego dziecka.”

Dodam, że od jakiegoś czasu to „Pan Jezus” ma wymagania wobec czytających te przekazy: każe, by Cyprian Polak miał mieszkanie w Krakowie (bo blisko Rozalii Celakówny), każe mu kupić materac za 4 tys. na kręgosłup, 2 m-ce przebywać poza domem nad morzem i miesiąc np. w Meksyku, kupić rower na akumulator,  kręcić filmy, pisać książki itp. A ta, co przed nim ostrzega, czyli ja – to dwóm panom służę i idę na potępienie!
Aha – papież Benedykt XVI wg „Jezusa” Cypriana Polaka też jest zły, bo „służył masonom”

I kolejny fragment diabelstwa:
Czy Pan Jezus tak przemawia? – Litości!

Teraz jak oddałeś tysiąc złotych czytelnikowi, który zachowywał się nieodpowiednio a który dołączył w październiku, dochody Twoje uszczupliły się a nie otrzymałeś prawie nic ostatnimi dniami, wydajesz też codziennie. Nie masz odłożonej kwoty na wyjazd jak(o) nienaruszalnej, bo są wydatki. Teraz masz dodatkowo za prąd i gaz co nie było dołączone do ostatniego wynajmu. Nie zakupiłeś też tych drogich dość, ale wartych tych pieniędzy butów. Potrzebujesz też do tamtego mieszkania odkurzacz i jeszcze kilka rzeczy. Wydałeś tam blisko 1500 zł a dodatkowo dostałeś w prezencie naczynia i sztućce o wartości około 250 zł, ale jeszcze potrzeba abyś tam wydał do tysiąca złotych. Szablę dostałeś w prezencie.
Teraz pękły ci dwa dni temu oprawki od okularów. Nowy wydatek 200 – 300 zł bo i nowe szkła trzeba do nich. Przydałaby się też wizyta u okulisty.
Proteza o której dawno temu mówiliśmy – też nie robiłeś nowej.
Na wyjazd ten też musisz kupić jakieś dwa nowe podkoszulki bo masz znoszone.
Nadal masz niedobór garderoby w związku z zamieszkaniem też w Krakowie, i jeszcze tu potrzebny wydatek. I piżama, które są dość drogie.
Przed wyjazdem więc, w związku z wyjazdem musisz wydać przynajmniej 500 zł w tym przede wszystkim okulary.
Masz już też podniszczone dość oba szlafroki, bo nie kupowałeś nowych od początku przekazów.
Oprócz tych butów, które masz kupić potrzebne Ci jeszcze jedne, bo w Krakowie masz tylko jedne buty, więc tańsze, skórzane półbuty z karbowaną podeszwą jak nosisz, są ci potrzebne.
Na wyjazd, na chłodniejsze poranki i wieczory tam przydałby Ci się też jakiś i dłuższy polar bo masz jeden, też już sprany.
Nadal wydajesz na leczenie swej stałej choroby tysiąc złotych miesięcznie a to dlatego, że dopuściłem by diabeł wzmagał chorobę.
Zatem Twoje wydatki od czasu zamieszkania w Krakowie są wyższe o cztery tysiące miesięcznie, środki zaś masz podobne jak w roku 2018.
Na tym zakończymy dziecko.
Otrzymał Cyprian Polak

******
O Grzegorzu z Leszna, który go popiera i nakazuje go czytać  oraz twierdzi,
że dokumenty na niego „są fabrykowane”  – dużo we wpisie kliknij

„Boży prorok” czy „Namaszczony” – jak siebie nazywa ten pyszałek, w życiu nie popierałby diabelskich pseudo-dialogów o podłożu seksualnym i wyzyskująco-materialnym, nie „egzorcyzmowałby” jako świecki plebanii, kościołów (protestanckich) i nie wykonywałby czynności zarezerwowanych tylko dla kapłanów (błogosławieństwo kapłańskie). Ponadto byłby pokorny i poddał się pod osąd Matki Kościoła a nie wyliczał „ukazywane mu” demony konkretnych kapłanów, no i nie głosiłby herezji, że „Pan Jezus opuszcza hostię”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

66 odpowiedzi na „W ramach przypomnienia i ostrzeżenia dla nowych czytelników – nie czytajcie Cypriana Polaka i Grzegorza z Leszna

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  A co do protezy zębowej – to NFZ refunduje w 100% raz na 2 czy 3 lata (wiem, bo mam 91-letnią sąsiadkę)
  Oszust i naciągacz protezowy (chociaż ta proteza to chyba najmniejszy pikuś w tym „koncercie życzeń”

 3. Gosia P pisze:

  Ale brednie, aż głowa boli. Napiszę tak albo zaburzenia psychiczne, albo to naciągacze.

 4. babula pisze:

  Ja tylko dodam, ze takich osób jak wymienieni powyżej dwaj panowie jest więcej. Nastał urodzaj na fałszywych proroków i Ewa nieraz przed nimi ostrzegała na tej stronie (w oparciu o uzasadnione, logiczne argumenty).

 5. Wojciech pisze:

  Jestem wielkim sympatykiem pism św. Faustyny. Takich rewelacji seksualno-konsumpcyjnych ani u niej, ani u Alicji Lenczewskiej nie uświadczysz. Aż zgroza bierze, że są ludzie, którzy wierzą w pisma Cypriana Polaka… Dużo zdrowia i sił dla Pani Redaktorki tej strony!

  • Martyna pisze:

   Tak… o tym samym pomyślałam… Ewa naprawdę musi być silna psychicznie, że wytrzymuje taki natłok… ekhm… Nie raz mówiła(s) ile w spamie tego tam jest…
   Codziennie to wszystko czytać, odpowiadać, tłumaczyć, prosić…
   Chronić nas…
   Ewa tyle robi dobrego dla nas wszystkich…

   Dziękujemy.

  • Iskra pisze:

   Ciekawe… w takim razie całą księgę Pieśń nad Pieśniami musisz wyrzucić z Pisma Świętego. Co za argument…

  • Marek pisze:

   Kogo usprawiedliwia komunia na stojąco?
   Pobożny kościół katolicki zrobił z Jezusa kolesia do piwa, bo niewielu przed Nim klęka.A garści grzeszników to się podoba, i to nie jest działanie diabła?

   • wobroniewiary pisze:

    Najgorzej jak obroną Komunii św na klęcząco (jestem za i tylko tak przyjmuję) usprawiedliwia się czyjeś wygłupy i wybryki no ale on jest święty, broni Komunii na klęcząco, a to co robi przy okazji to pikuś”)

 6. Martyna pisze:

  … to jest straszne.
  Jeszcze straszniejsze jest to, że ludzie, to wszystko przyjmują… ???!!! … jak to jest w ogóle możliwe…

 7. Roza pisze:

  Szok i niedowierzanie! Aż trudno uwierzyć, że są ludzie dający się im zwodzić… Ewuś, dobra robota kochana, jesteś drogowskazem skierowanym na PRAWDĘ.

 8. Goska pisze:

  To nie tylko ich tragedia ale ludzi którzy nie mają ugruntowanej wiary nie znają Boga żywego a będą ich słuchać takich ludzi trudno przekonać że oni kłamią bo tak będzie im wygodniej bo nie muszą wymagać od siebie, a a diabeł zaćmi umysł.

  • Martyna pisze:

   Otóż to… tutaj stąd tak ważne, żebyśmy ludziom mówili jak ważny jest Różaniec…
   Pamiętacie? „Nikt, kto odmawia codziennie Różaniec, nie popadnie w herezję ani nie zwiedzie go diabeł. To oświadczenie, które chciałbym podpisać moją krwią.”

 9. wobroniewiary pisze:

  Z najnowszych bredni, czyli z nibydialogu z Jezusem. Ukraińców nie lubi, to wszyscy umrą i najważniejsze, czy on pojedzie nad morze… Głowa mała 🙈🙈🙈

  (…) – A inni, cudzoziemcy?
  – Umrą prawie tylko Ukraińcy.

  (…) – A ja pojadę na wakacje nad morze w Polsce?
  – Nie dziecko, w tej sytuacji będziesz modlił się w Rzeszowie i Krakowie, wspierał wszystkich cierpiących – duchowo.
  – Oczywiście Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
  – Ale pojedziesz nad morze w maju aby zażyć jodu.
  – A jak zamkną województwa?
  – I tak dostaniesz się nad morze.

  I jeszcze ta przeogromna pycha:

  „W Orędziu tym Pan Jezus chciał aby Grzegorz z Leszna przywołał Orędzia Anny od Jezusa, M. Michaliny od Apokalipsy i także moje, pokazując kolejny raz ich połączenie. Pan Jezus przez niego, jak mamy w nagraniu, potwierdził to co powiedział przeze mnie iż gdyby nie został Królem Polski, co ma miejsce od 20 lutego 2020 to by zmarło trzy miliony Polaków na coronawirusa, a dzięki temu, że został Królem ( w szczególny sposób, bo zawsze jest Królem wszystkich narodów) liczba ta spadła do ponad 100 tysięcy jak podał Pan Jezus przeze mnie.”

  • babula pisze:

   Ewo co znaczy ten zapis ..”potwierdził to co powiedział przeze mnie iż gdyby nie został Królem Polski, co ma miejsce od 20 lutego 2020 to by zmarło trzy miliony Polaków na coronawirusa, a dzięki temu, że został Królem ( w szczególny sposób, bo zawsze jest Królem wszystkich narodów) liczba ta spadła do ponad 100 tysięcy jak podał Pan Jezus przeze mnie.” Jak to rozumieć. Ty coś takiego powiedziałaś ?

   • wobroniewiary pisze:

    Nieeeee 😀
    To Grzegorz z Leszna niby dokonał intronizacji 🙈🙈 a drugiemu „pan jezus” potwierdza i tak jeden uprawdopodabnia się przez drugiego

    Mnie do tego nie mieszaj 😀 😀

    • babula pisze:

     No -nie podejrzewałam Cię 🙂
     Ale ktoś pierwszy raz wchodzący na stronę mógłby źle to odczytać. Niech Maryja Cię umacnia i osłodzi tę gorycz, którą „dobrzy” ludzie Cię karmią ❤

    • Irena pisze:

     Jak można napisać Imię Pana Jezusa z małej litery?Zupełny brak Wiary i miłości i szacunku, a także straszne poniżenie Pana Boga. Imię człowieka napisane poprawnie z dużej litery, a Imię Boga i Króla Królów z małej. Ludzie jaka wy macie wiarę jak tak strasznie poniżacie wszystko co Święte.

    • wobroniewiary pisze:

     Bo to nie Pan Jezus tylko sam imć diabeł udający Pana Jezusa. Ps. Reszta Twoich komentarzy jest tam gdzie ich miejsce czyli w spamie. Wyzywanie mnie od chamek i prostaczek przez fankę Grzegorza i Cypriana poczytuję sobie za zaszczyt ale nie zamierzam tego gnoju upubliczniać.

 10. Euzebia pisze:

  To prawda że życie w Krakowie jest drogie i do tego trzeba ładnie się tam ubierać nie w jakieś znoszone ubrania, tylko nowe.
  Szkoda że mnie w Krakowie Pan Jezus nie zapewniał dochodów żebym się mogła elegancko ubrać, nie mówiąc o własnym mieszkaniu i różnych sprzętach…

 11. Wojciech pisze:

  Nie wiem dlaczego mój poprzedni komentarz się nie pojawił… Chciałem tylko życzyć dużo zdrowia i sił Pani Redaktorce tej strony!

 12. Aleksandra pisze:

  Pani Ewo, poraz kolejny problem z tymi panami. No cóż, są to osoby, które szukają poklasku, sławy. Uważają się za wybrańców, a czy nie każdy z nas jest wybrańcem Bożym. Tylko, że wypełniamy wolę Bożą w inny sposób. Nie szukając sławy. Bóg mówi o miłości, cierpliwości, wybaczaniu. Nie mówi o pieniądzach bo one nie mają znaczenia dla zbawienia człowieka, tylko wiara i oddanie Bogu. Ten kto mądry porówna tych panów do
  ,, Ośmiu blogoslawieństw”:
  1.Błogosławieni ubodzy duchem…
  2 Błogosławieni cisi….
  3 Błogosławieni ,którzy płaczą…
  4.Błogosławieni, którzy łakną…
  5.Błogosławieni miłosierni…
  6.Błogosławieni czystego serca…
  7.Błogosławieni pokój czynacy…
  8.Błogosławieni, którzy cierpią prześladowania dla sprawiedliwości…
  Czy Ci panowie mają te cechy, nie. Nie każdy kto mówi Boże mój Boże, a o sobie, że jest prorokiem czy wizjonerem nim jest.
  W tych trudnych dla Polski i świata chwilach, zawierzamy nasze problemy Maryi i Trójcy Świętej. Tylko Oni są wstanie nas ocalić.
  🙏+++🙏+++🙏

 13. wobroniewiary pisze:

  A ks. Mirosław na ulicach Lublina- zgodnie z zapowiedzią.
  Św. Antoni, pogromco złych duchów i herezji – módl się za nami! ❤

  • Martyna pisze:

   Św. Antoni módl się za nami!
   Serce rośnie.

   • Sylwek pisze:

    prosze modlmy się za tego i innych kapłanów proboszcza z bardzo bliskich mi tomaszowic i innych a szczególnie za tych którzy się boją, ile gnoju na tych kapłanów rzucają w internecie to aż serce ściska

 14. klasv pisze:

  Perfidne kłamstwo sączy się także na poniższym kanale.
  Cieszy się on szczególną popularnością wśród ludzi młodych, szczerze poszukujących prawdy.
  Oby Bóg tą stronę pogromić raczył.
  https://www.youtube.com/user/gobsatan/videos

 15. Ews pisze:

  Trzeba dodać, że pan Grzegorz z Leszna na Youtube prowadzi kanał wposłudze i wielu ludzi to słucha . czy naprawdę Kochani nie mamy kogo słuchać . jest tyłu charyzmatycznych księży, którzy wspaniale mówią o miłości Boga, o zawierzeniu się Maryi o tym co możemy i powinniśmy zmienić w sobie itp. A słuchamy pseudo proroka , który kłamie o fałszywych obrazkach z koronką do Bożego Miłosierdzia i powtórzę to co kiedyś usłyszałam ,to nie są moje słowa,, jeśli w zupie grzybowej znajdzie się jeden grzyb trujący to całą zupa jest zatruta. „. Więc proszę Was , jeśli ktoś mówi, że teraz modlimy się …….I wymienia różne modlitwy to nie znaczy jeszcze, że jest dobrym człowiekiem. Po owocach ich poznacie…A co niektórzy już się przekonali o tych panach wymienionych w artykule, kim tak naprawdę są. Natomiast p. Cyprian Polak pisał różne artykuły na stronie Salon 24 . Proszę Kochani weryfikujcie co czytacie. Wystarczy wpisać w przeglądarce daną osobę i opinie o niej, wtedy wyskoczą różne opinie nawet księży ,teologów i innych osób, które znają osoby tego pokroju i zdążyli się przekonać lub zweryfikować pod względem teologicznym i ich wypociny. Takich osób jak w/w jest coraz więcej…

  • Maggie pisze:

   W liczbie mnogiej oraz w trybie twierdzącym że czytamy⁉️ ..
   @ Ews: chyba lepiej warunkowo powiedzieć, że JEŚLI tam wchodzicie, i JEŻELI czytacie to: ….. (i tu podać listę ostrzeżeń aby zrobili należyty użytek z szarych komórek … bo to również grzech marnować ten Dar Boży). 😘

 16. rysik pisze:

  Czy tak mówi Pan Jezus:
  „Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia.
  Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle.
  Możesz być powieszony przez lud Polski.”

  My wiemy, że co jak co, ale Pan Jezus to nie jest.

  • wobroniewiary pisze:

   No właśnie, oto „chrześcijańskie” i prorockie podejście
   A ludzie go czytają, mi grożą, że śmiem ostrzegać.
   Nakazują natychmiastowe zamknięcie strony!

 17. wobroniewiary pisze:

  Wielu z nas przeżywa dziś strach o życie swoje i najbliższych. Ale Słowo Boże uczy nas, że być chrześcijaninem, to być człowiekiem nadziei i pokoju. Bóg daje nam także konkretną pomoc – Maryję, która pragnie przeprowadzić nas przez czas próby, jak to robiła wielokrotnie w dziejach świata. Homilia wygłoszona przez ks. Sławomira Kostrzewę w parafii pw. Maryi Królowej w Poznaniu, 15 marca 2020 roku

 18. babula pisze:

  Pan Jezus do Alicji (to jest także dla nas)
  ..” -Czym jest cierpienie?
  +Moją największą łaską, przed którą ludzie najbardziej się bronią.
  -Dlaczego się bronią?
  +Są krótkowzroczni. Nie znają Mnie i nie ufają Memu słowu. Poza tym nie jest to łatwe dla przeciętnego człowieka zapatrzonego w to co doczesne. Ludzie lubią to co łatwe, co przyjemne, a niestety niewiele jest warte albo wręcz złe. To jest ich tragedia, z której nie zdają sobie sprawy.
  -Co robić ?
  +Modlić się coraz więcej, bo coraz więcej jest zła i głupoty.
  +Nie słowa się liczą i nie czas trwania modlitwy.
  -Co się liczy?
  +Oddanie i zawierzenie.
  +Roztargnienia są mniejszym złem niż dopuszczenie myśli, rozwijającej próżność i egoizm. Zwłaszcza, jeśli wiąże się to z satysfakcją, że ktoś inny jest gorszy, niż ty.”

  + słowa Pana Jezusa (przepraszam, nie potrafię robić krzyżyków)
  – pytania Alicji

 19. AnnaSawa pisze:

  ….a tutaj nagrał chłopina księdza błogosławiącego ludzi i domy i ma ubaw. Panie otwórz im oczy.
  Proszę ew. o komentarz pod tym filmem, aby uświadomić człowieka o tym z czego się naśmiewa.

  • wobroniewiary pisze:

   Usunęłam link Aniu, niech nie będzie takiego gnoju tutaj u nas
   Wiem Aniu, że masz dobre chęci, ale nie dam linka do tego filmu

   • Irena pisze:

    Mam już wyrobione zdanie, na twój temat.
    Używasz słów prostackich i chamskich, za kogo ty się uważasz? Gnój to może ty sam rozsiewasz?

    • wobroniewiary pisze:

     Filmik pokazywał kpiny z Najświętszego Sakramentu i z kapłana. Słownictwo jakie tam padało, to istny gnój.
     Dlatego nie wpuściłam tego filmiku, a Ty nie musisz być mściwa i zawistna za słowa krytyki pod adresem fałszywych proroków.
     To jest i śmieszne i straszne, no i takie bardzo bardzo małostkowe. Postanowiłaś dowalać mi na każdym kroku, spam pęka – ale mnie to ani ziębi, ani grzeje. Powiem tak (bardzo ładnie): potrzebnaś mi tu babo jak rybce parasol 🤣🙈🤣

    • gosc pisze:

     ha ha , pośmiałam się.Jak rybce parasol, pierwszy raz się z tym spotykam.
     Droga Ewo Ty musisz mieć tą dobrą parasol z Nieba, aby Cię kto nie udusił na chodniku,jaką robotę robisz. Myślę,że jesteś na liście u czarnego.
     Zdrowia życzę i ten humor niech Ci pozostanie.

 20. AnnaSawa pisze:

  Zaproszenie do Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli w Warszawie. Kto może niech się łączy.

 21. watchman pisze:

  „Prorocy” postanowili działać wspólnie, by ich siła rażenia była większa. Wzajemnie próbują się uwiarygadniać, a w istocie wzajemnie się obnażają. W te szermowania domniemaną liczbą ofiar, którą niby to udało się zmniejszyć dzięki różnym hucpom tych hohsztaplerów mogą uwierzyć ludzie o słabym umyśle. „Świrus z Wuhan” to robota globalistów, którzy w ten sposób wprowadzają mechanizmy globalnego zarządzania masami ludzkimi. Najbardziej śmiertelna jest grużlica, a nie żaden koronawirus. https://www.salon24.pl/u/emigranta/1027872,strach-ma-wielkie-oczy

 22. Wioleta pisze:

  To jest jakś maniak galeriowy. Zakupowy

 23. Gonia pisze:

  Ewo uwaźaj na siebie i swoją córkę bo Ci ludzie są naprawdę bardzo niebezpieczni. Czytając to wszystko co Oni wypisują moźna „zwariować”. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego źe wiele ludzi to czyta i wierzy w te brednie. Musimy wszyscy modlić się za Ciebie źeby nie stała Ci się krzywda. Pewnie planują gdzieś w zakamarkach jak Cię „załatwić”.

  • wobroniewiary pisze:

   Pan Bóg mówi: Nawet wszystkie włosy na Twojej głowie są policzone… (Mateusza 10, 29 – 31)

   Do tego, sprawę z br. Elia nie ja załatwiałam, a tylko poinformowałam.
   A herezje i bzdury diabelskie to chyba oprócz mnie widzi każdy.Ja tylko trąbię o tym na stronie

 24. Asandra pisze:

  Dziwny ten Pan Jezus z tych objawień, patrzac na Ewangelie i objawienia Świetych taki nie podobny

 25. ANNA pisze:

  TO TERAZ JA TU BŁAGAM O POMOC, a ja głupia słuchałam ostatnio tego Grzegorza, a co gorsza moja mama i tato. już ich powiadomiłam o tym fakcie, aby zaprzestali. co robic? on kazał posmarować drzwi i okna wodą egzorcyzmowaną i do tego odmówić taką modlitwę ochrony domu, a ja głupia to zrobiłam. Jak tu Boga przeprosić? mogę napisać treść tej modlitw, gdzies na YT jest ten filmik.

  od dziś tylko Różaniec!

  dzięuję za odpowiedz i pokierowanie
  Zrozpaczona i przerażona Anka

  • wobroniewiary pisze:

   Posmarowanie okien i drzwi wodą egzorcyzmowaną (z kościoła a nie od niego) nie jest niczym złym a nawet wskazanym 🙂
   Nie wiesz, że diabeł podaje 99,5 % prawdy aby ludzi przekonać, a pozostałe 5% sączy truciznę i ludzie widząc prawdę nie zauważają wlewanego powoli jadu?
   Smarowanie okien i drzwi olejem złem nie jest. Chodzi o inne rzeczy, błędy, herezje, stawianie się w roli kapłana katolickiego (wykonywanie czynności zarezerwowanych tylko dla kapłanów, jak choćby egzorcyzmowanie czy wypowiadanie kapłańskich formuł błogosławieństwa, rzekome kładzenie rąk na głowę biskupa itp. itd.)

   Jeżeli użyliście wody od niego, to teraz pokropcie dom wodą z kościoła a o tym wspomnij przy najbliższej spowiedzi świętej. I głowa do góry. Pan Bóg kocha każdego, jego też, tyle że mocno cierpi przez to, co on wyczynia. Jeżeli robiłaś coś nie tak – Pan Bóg już ci to wybaczył w momencie „gdy się ocknęłaś w swoim sumieniu)

   • ANNA pisze:

    Pani kochana, serdecznie dziękuję! Oczywiście, że wodę mam od naszego kapłana, całe szczęście rozmodlonego. Nadzięja we mnie wzrosła, obiecuję, że już nie szukam niczego nowego, odmówię różaniec wynagradzający lub Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Teraz widzę jak muszę być na baczności, nawet diabeł wykorzysta to, że człowiek chce się starać być rozmodlony, lepszy każdego dnia, i się nawraca. Prawdę mówią egozrcyści, że to istota bardzo inteligentna.

 26. marcin-m pisze:

  Witam. Zacznę od tego, że właśnie czytałem te orędzia cp i grzegorza. Orędzia cp od dłuższego czasu wzbudzały we mnie podejrzenia. O ile grzegorz mówił głównie o modlitwie i to mi za bardzo nie przeszkadzało, to z cp już tak nie było. A to Jezus mówił cyprianowi właśnie o pieniądzach, a to o wycieczkach, że potrzebuje tyle a tyle, albo o Ukraińcach, że my Polacy mamy ich zabijać, teraz ostatnio klątwa na premiera rzucona, o seksie. To wszystko zapaliło w mnie lampkę. Zaczęło mi to niepasować. I właśnie szukając opinii na jego rzekome przekazy, trafiłem na tą stronę. Dziwne na jego blogu było też to, że zamieszczał komentarze, które Mu pasowały. Nie wiem jak inni, którzy tam czytają orędzia, jakie mają zdanie na ten temat. Ale oni mogą być podstawieni. We wszystkich orędziach, przekazach, które do tej pory czytałem czy słuchałem, te od cp są najdziwniejsze. Podrawiam.

  • wobroniewiary pisze:

   To jest diabelstwo i tyle. A z innymi pseudoprorokami tworzą TWA – „towarzystwo wzajemnej adoracji”
   Tutaj Kościół powinien bić na alarm. A ten cały G z Leszna to powinien mieć zakaz nagrywania w kościołach i pod kościołami

 27. Paulina pisze:

  Nie wiem kto pisze takie wiadomosci na temat proroków.
  Ale jak Ciebie boli to że to nie Ty zostałeś wybrany jako prorok to nie gadaj na innych.
  Dużo bardzo dużo ludzi wierzy i wiedzą że to prorocy naszych czasów.
  Proszę abyś kolejnego artykułu nie dawał i nie gadać na proroków bo Pana Jezusa to bardzo boli że nie wierzysz w oredzia naszych proroków.

  • wobroniewiary pisze:

   Idź do egzorcysty dziecko – a potem wypowiadaj się na temat fałszywych proroków.
   Przy okazji zadzwoń do Kurii Poznańskiej oraz Rzeszowskiej

  • czytelnik pisze:

   Paulina zmieniłabyś zdanie gdybyś przeczytała jakie „Cyprian Polak” nadaje zbereźne pornoporady podszywane Bogiem.

   • wobroniewiary pisze:

    Szkoda, że aż tak daleko musiał się posunąć, by wielu przejrzało na oczy.
    Nie widzieliście innych herezji i bluźnierstw oraz kłamstw, łgarstw i oszustw
    (rower elektryczny, dwa szlafroki, urlop w Meksyku, dwa mieszkania i…proteza 😀 😀 :D, a wszystko sponsorowane przez naiwnych)

    • mariusz pisze:

     Na niepoprawni.pl szybko obalano bzdurne twierdzenia i herezje, również niespełnione proroctwa, tam przeklejał te „objawienia” jego kolejny wyznawca.
     https://niepoprawni.pl/blogi/tomalun
     pozdrawiam

    • mariusz pisze:

     Jest również ostrzeżenie tu:
     http://teologkatolicki.blogspot.com/2019/04/jak-nalezy-ocenic-oredzia-cypriana.html
     „Oczywiście ocena treści religijnych rozpowszechnianych publicznie należy do kompetenecji biskupa miejsca czyli ordynariusza ich autora (jeśli sprawa ma zasięg szerszy, wówczas mogą się włączyć także inni biskupi). Jednak nie trzeba wielkiej wnikliwości teologicznej, by rozeznać, jakiego rodzaju są to „orędzia”. Tak więc nie trudno zauważyć, że jest to budowanie własnej popularności za pomocą treści z dziedziny sensacyjek i to tak banalnych, że z pewnością nie mających nic wspólnego ze zjawiskiem nadprzyrodzonym jakim są autentyczne objawienia prywatne. Ktoś tu widocznie cierpi na potrzebę popularności i zwodzenia ludzi, wykorzystując ich ciekawość i naiwność”.

 28. Stefan pisze:

  Kompletny z Ciebie bezmuzgowiec…. zanim coś napiszesz, dobrze to przemyśl, zanim piekło Cię nie pochłonie… Logiczne myślenie, a nie „fruwanie”. Wszyscy ludzie mają mózg, lecz nie wszyscy mają rozum… Będę się za Ciebie modlił…

 29. Stefan pisze:

  „Oczywiście ocena treści religijnych rozpowszechnianych publicznie należy do kompetenecji biskupa miejsca czyli ordynariusza ich autora (jeśli sprawa ma zasięg szerszy, wówczas mogą się włączyć także inni biskupi). Jednak nie trzeba wielkiej wnikliwości teologicznej, by rozeznać, jakiego rodzaju są to „orędzia”. Tak więc nie trudno zauważyć, że jest to budowanie własnej popularności za pomocą treści z dziedziny sensacyjek i to tak banalnych, że z pewnością nie mających nic wspólnego ze zjawiskiem nadprzyrodzonym jakim są autentyczne objawienia prywatne. Ktoś tu widocznie cierpi na potrzebę popularności i zwodzenia ludzi, wykorzystując ich ciekawość i naiwność”. – śmiechu warte…

 30. Samson pisze:

  Nie wiem czy wiecie ale rok temu Cyprian Polak skończył publikacje. Jego ostatnie wpisy były sugestia że krzyż na niebie pojawi się wkrótce, była mowa o wrześniu, od tamtej pory nic takiego się nie wydarzyło – bo jaki wg tego sens miałaby przerwa w objawieniach ? Wychodzi na to że jest to dosłowne potwierdzenie fałszywości jego orędzi…

 31. michal pisze:

  to jest falszywy prorok

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s