Ks. Krzysztof Sochacki z Medjugorie: Błogosławię wszystkich przez wstawiennictwo Maryi Królowej Pokoju!

Dzisiaj ks. Krzysztof mówi o ukryciu się w Niepokalanym Sercu Maryi: „schrońmy się pod płaszczem Maryi, bo przy Maryi będziemy bezpieczni, przy Maryi przetrwa nasza wiara” i dalej: „zachęcam Was do codziennego odmawiania Różańca św., bo to jest nasze koło ratunkowe, to jest ta Arka ocalenia”, a na koniec błogosławi nas wszystkich 

Bogu niech będą dzięki za łaskę spotkania ks. Krzysztofa w Medjugorie (On tam został delegowany na dłużej), za wspólną rozmowę przy kościele św. Jakuba w Medjugorie, za wspólną fotografię, rozmowę, modlitwę i błogosławieństwo. Ksiądz Krzysztof powiedział, że czyta stronę „w obronie wiary” a ja całując Jego kapłańską dłoń zapewniłam Go o codziennej modlitwie – o którą też i Was wszystkich proszę.

Księże Krzysztofie – jesteś od dnia naszego spotkania w naszym codziennym Różańcu, w naszej Róży Różańcowej. Niech Ci Bóg błogosławi a Maryja otacza Swym płaszczem opieki ❤

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Ks. Krzysztof Sochacki z Medjugorie: Błogosławię wszystkich przez wstawiennictwo Maryi Królowej Pokoju!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Właśnie rozpoczął się program wieczorny w Medjugorie. Transmisja on-line 🙂

  PONIEDZIAŁEK / ŚRODA
  17.00 Różaniec: tajemnice radosne i bolesne
  18.00 Msza św. i Koronka Pokoju
  19.00-20.00 Poświęcenie dewocjonaliów, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, różaniec: tajemnice chwalebne

  http://www.divinemercy.pl/PL-H47/video.html

 3. wobroniewiary pisze:

  (…) Powinniśmy my wszyscy – duchowni i pasterze przejść w długiej procesji boso, upaść na twarz przed Bogiem. Możemy pójść w odległości więcej niż metr jeden od drugiego, w milczeniu, bo więcej nie trzeba mówić. Za dużo poobrażaliśmy jedni drugich. Utworzyliśmy grupy, które z satysfakcją, diabelską radością potrafiły się jednoczyć, by niszczyć w ukryciu i brakło nam miłości. Moglibyśmy upaść na twarz przed Jasną Górą – dużo jest miejsca. Ale jak to? Przecież nie ma środków komunikacji. Każdy jednak z nas – apostołów ma swój środek lokomocji. I powie ktoś – jak na ten dzień zostawić moją parafię? Możesz, bo trzoda – mała czy wielka – jest zamknięta. Wystarczy wtedy tylko jedna transmisja, w czasie której w milczeniu mogliby powiedzieć – Panie, już od dziś wszystko będzie inaczej. Tylko daj mi klucz, by oni mogli znowu wyjść ze swoich domów.
  I wtedy będzie Zmartwychwstanie.
  Ks. Jarek Cielecki

  http://www.krolowa-pokoju.com.pl/kto-nas-pozamykal.html

 4. Krzysztof F. z Kielc pisze:

  Ks. Krzysztof Sochacki był jeszcze rok temu księdzem posługującym w mojej parafii tj. Diecezjalnym Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Kielcach i zostawił po sobie bardzo dobre wspomnienia. Wcześniej był w parafii w Strawczynie i też nie chcieli nam go oddać. Wprawdzie nie był długo naszym duszpasterzem, ale osoby którego po poznały bardzo się z nim zżyły i doceniły jego posługę. To bardzo gorliwy, pobożny i skromny kapłan, który bardzo chętnie rozmawia z wiernymi, osobiście wiele zyskałem przez kontakt z nim. Jego kazania, kierowanie grupą parafialną – Kana i posługa w konfesjonale pozostanie w mym sercu na zawsze. Co ważne nie odmawia nigdy modlitwy, gdy prosi się go o pomoc w trudnych sprawach, dlatego zachęcam o proszenie go o duchowe wsparcie, a kto będzie w Medjugorie niech śmiało z nim rozmawia i korzysta z jego posługi jako spowiednika. Ks. Krzysztof to kapłan bardzo zakochany w Maryi i otwarty na działanie Ducha Świętego, dlatego choć bardzo smutno było nam go żegnać w parafii, to wiem, że to właśnie Najświętsza Maryja Panna go wezwała do Medjugorie, był potrzebny jako spowiednik dla osób mówiących j. rosyjskim i ukraińskim, bo długo był kapłanem na Ukrainie. Moim zdaniem to wielkie szczęście, że ks. Krzysztof znalazł się w tamtym miejscu i może uczestniczyć w wielkich planach Nieba, w ostatecznym triumfie Niepokalanego Serca Maryi nad szatanem i złem tego świata. Zapewniam księdza o stałej modlitwie i pamięci.

  • wobroniewiary pisze:

   Nie znałam Jego nazwiska, przedstawił się jako ksiądz Krzysztof, powiedział, że przybył z Kielc – a tu taka niespodzianka, mam w swoim archiwum zdjęcia z ks. Krzysztofem i z chustą z Manopello, bo spotkaliśmy się w dniu, w którym czci się Oblicze Pana Jezusa ❤
   Ps. ksiądz spowiada ludzi w Medjugorie, a w przerwie między kolejnymi spowiedziami odmawia Różaniec św. 🙂

  • Marek pisze:

   https://gazetakrakowska.pl/ojciec-donat-ksiadz-czy-oszust/ar/441576 – co prawda to tylko artykuł z gazety, ale nie mam czasu szukać dalej. Moja propozycja jest taka aby zamieszczać informacje od sprawdzonych osób. To, że ktoś jest miły, grzeczny, ładnie mówi o Bogu, Maryi to znak, ze trzeba do kogoś takiego podchodzić z dużą rezerwą. Szczególnie dotyczy to ludzi starszych. Oszust który naciągnął moja 84 letnią mamę też był bardzo miły. Tusk wziął nawet ślub koscielny.

   • wobroniewiary pisze:

    Człowieku, przeproś ks. Krzysztofa z Kielc i to natychmiast! On i ten z artykułu to dwie różne osoby!!! Najpierw sprawdź a potem pisz!!! Tym bardziej, że publikujemy filmy z „naszym” księdzem Krzysztofem. My mówimy o księdzu, który posługuje w Medjugorie, oto jego kanał na yt i On sam we własnej osobie!

 5. wobroniewiary pisze:

  Zachęcam do odsłuchiwania (dziękuję lektorowi z Ku Bogu za jego dobre serce i odpowiedź na prośbę serca ❤ )

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s