O. Leonardo z Villabate na Sycylii nie zapomina o wiernych i wychodzi na ulice z Najświętszym Sakramentem

Ojciec Leonardo z Villabate (w regionie Sycylia, w prowincji Palermo), daje nadzieję w Jezusie, Zbawicielu ludzkości. Dziękuję Ci Ojcze Leonardo, niech Bóg Cię błogosławi i niech Matka Boża i Święty Józef chronią Cię za te odważne czyny Miłości

Włochy w dobie koronawirusa – Jezus, który przechodzi, błogosławi i uzdrawia!
❤ Niechaj będzie pochwalony Przenajświętszy Sakrament ❤


A tu inny kapłan w Wenecji ❤

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „O. Leonardo z Villabate na Sycylii nie zapomina o wiernych i wychodzi na ulice z Najświętszym Sakramentem

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Na żywo z Watykanu – modlitwy (w tej chwili Różaniec):

 3. wobroniewiary pisze:

  Kochani pilne i ważne!
  Módlmy się o światło Ducha Świętego dla Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski, która dziś decyduje, co z Mszami Świętymi i otwartymi kościołami. Naciski, aby kościoły zamknąć są niewyobrażalne…
  Ps. Myślę, że wielkim skandalem byłoby zamknąć kościoły, a zostawić otwarte galerie handlowe.

  Myśle, że warto szybko udostępnić dalej…
  Ks. Rafał Jarosiewicz

 4. wobroniewiary pisze:

  Księża będą pościć o chlebie i wodzie

  Taką informację podali na FB parafii św. Józefa w Lublinie jej duszpasterze. Intencją jest oddalenie od wiernych choroby.

  Księża z parafii św. Józefa na lubelskim LSM zapowiedzieli na 13 marca (piątek) post o chlebie i wodzie. Wszystko po to, by umocnić w wierze swoich parafian i prosić Pana Boga o zachowanie ich od zarażenia siejącym postrach wirusem.

  Duszpasterze zapraszają także swoich wiernych do żarliwej modlitwy o oddalenie epidemii. Zachęcają do odmawiania Różańca oraz Koronki do Bożego Miłosierdzia.

  W kościele św. Józefa po każdej Eucharystii będzie także śpiewana suplikacja.

  https://lublin.gosc.pl/doc/6211506.Ksieza-beda-poscic-o-chlebie-i-wodzie

 5. Paweł pisze:

  Ten Ksiądz z filmiku w powyższym głównym wpisie jest z SYCYLII, a podobno pobożność ludzi w poszczególnych regionach Europy jest raczej „ODWROTNIE PROPORCJONALNA” do zamożności danego regionu. Mam w takim ciekawie wydanym w 2002 r. „Podręcznym Atlasie Polski” (wyd. PPWK im. E. Romera S.A.) na samym początku szereg mapek pod wspólnym tytułem „Polska w Europie” – i jest tam mapka: „Unia Europejska – budżet, dotacje”, na której zaznaczone są specjalnym kolorem «dotowane regiony SŁABIEJ rozwinięte gospodarczo». I do tych «uboższych» regionów UE (wg stanu z 2002 r.) należą właśnie: SYCYLIA, Sardynia, Korsyka, południowe Włochy (tak mniej więcej od okolic Neapolu „w dół”), cała Grecja, Portugalia, tak gdzieś 3/4 Hiszpanii (czyli oprócz samego Madrytu, Balearów oraz oprócz północnej części kraju obejmującej Katalonię, Aragonię, Nawarrę i Kraj Basków), cała Irlandia łącznie z brytyjską Irlandią Północną, północna 1/3 Szkocji [czyli tzw. Highland, gdzie kilka-kilkanaście % ludzi zna jeszcze autentyczny język szkocki (bo np. język irlandzki w Irlandii zdążył już prawie całkowicie wymrzeć, a jest teraz instytucjonalnie „reanimowany” przez państwo)] oraz cały obszar byłej NRD z wyjątkiem tylko samego Berlina.
  I to są – moim zdaniem – te «uboższe», ale jakby przez to też „potencjalnie «pobożniejsze»” regiony bogatych państw tzw. starej Unii Europejskiej, gdzie „gorejący ogień zatracenia” [duchowego/moralnego] nie płonie jeszcze zapewne aż tak wysokim „żarem” jak w regionach UE bezsprzecznie już BOGATYCH…

  • Maggie pisze:

   Patrząc na tą posługę kapłańską, moje oczy znalazły się w mokrym miejscu – strumienie łez, błogość i żal z niezmierną tęsknotą ze świadomości przemijania naszych czasów i tego co ziemskie. Niesamowite uczucie … jakbym Kogoś straciła, ale i powiew powagi z czegoś doniosłego, w rodzaju pocieszenia, w niepokoju ciszy i oczekiwania na wielką niewiadomą oraz w poczuciu, że coś niecodziennego nastąpi.

   Panie Boże dzięki Tobie, Cześć i Chwała za dobrych, mądrych w wiernych Tobie Kapłanów . Niech zstąpi Duch Twój na wszystkich duszpasterzy i ludzkość❣️

  • m pisze:

   Nie wiem czy to prawda, gdzieś wyczatałem, że dzieci do 1,5 roku życia są odporne na tego wirusa. Nie mogę odszukać tego tekstu o tym, dlatego nie wiem czy to prawda. Jak tak by było to, dlaczego w przypadku wirusa zarazy aborcji nie podejmuje się tak szybkich zdecydowanych działań mających na celu ochronę zdrowia i życia ludzkiego. Jakby tak uczyniono ile by uratowano istnień ludzkich… tego chyba by się nie dało policzyć tak jak to można uczynić teraz w obliczu tego co teraz ma miejsce. Czy życie dzieci nienarodzonych ma inną wartość ? Teraz wszyscy poza nimi wydają się być bezbronnymi…pycha światowa wydaje się być obalana. Oczekujemy pomocy, wysłuchania modlitw, i dobrze, tak trzeba, ale tego samego oczekują od dawien dawna od świata dzieci nienarodzone i osoby starsze zagrożone aborcją, eutanazją: ochrony zdrowia i życia. Zamiast tego otrzymują uchwały, ustawy, prawo bezprawia, które godzi w to życie, rozszerza tą pandemię, epidemię zła. Kto się w tym wszystkim połapie, czy świat jest za życiem czy przeciwko życiu? Jeśli myślał, że problem zdrowia i życia jego nie dotknie, to się mocno przeliczył. Każde jedno życie należy chronić, a nie tylko swoje bo każde życie jest naszym życiem. Jeśli się mylę w czymś to z góry przepraszam i to odwołuje.

   • Maggie pisze:

    @m:
    Niemowlęta , zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia nie maja odporności, zwłaszcza te NIE karmione piersią matki, a wspomniane przez Ciebie tzw toddlers to jest trudno powiedzieć na ile i czy rzeczywiście są odporne.

    Odporniejsi są młodzi … ale to nie znaczy, że NIEodporni są TYLKO seniorzy. Tu NIE MA GWARANCJI … TYLKO większe PRAWDOPODOBIEŃSTWO znalezienia się seniora (zwłaszcza jeśli ma inne dolegliwości zdrowotne) w promieniu widzenia „kosiary”.

    Wirus ten, jak mówią, jest 10-krotnie zjadliwszy od zwykłej grypy. SARS nie wybierał wiekowo, to dlaczego ? … nagle COVID-19 ma być „taki wyspecjalizowany czy wybredny”… czy dlatego?, że media tak głoszą, siejąc popłoch?

    Okazuje się, że wirus ten może być aktywny przez 3 dni na kontuarze, 1 dzień na tekturowym pudełku, a jeszcze dłużej (nie podali czasu) na szklanej powierzchni. Mówi się teraz o ekranikach „smart” telefonów … pełnych przeróżnych bakterii i wirusów oraz konieczności częstej ich dezynfekcji/czyszczenia. Ktoś dotykał skażonej powierzchni np poręczy czy bankomatu, a potem palcami takiego ekranika .. blisko twarzy … i nawet nie wie: jak blisko bakcyla się chyla.

    Zwróć uwagę na to: Na wycieczki cruise, wybierają się głównie lepiej sytuowani i pełni energii, bo zdolni na wojaże emeryci i tam mimo wielkiego skupiska (parę tysięcy ludzi na statku), z tych co zachorowali, to w porównaniu z ilością pasażerów na wszystkich wielotysięcznych statkach, to wśród nich tylko parę zgonów tj osób starszych.

    Masz rację przypominając aborcję i eutanazję .. mówiąc o ślepocie na to: ile istnień ludzkich zginęło i ginie .. tu nie ma strachu … ani ostrzeżeń, choć ziemia drży co rusz.

 6. Monika pisze:

  Mały fragment, który dedykuję zwłaszcza tym, którzy wierzą tylko takim guru i tylko takim „specjalistom” antyszczepionkowym, jak Ziemba, Czerniak i Jaśkowski a na wszystkich innych lekarzy z powołania umieją jedynie pluć, obrzucać błotem, wylewać lawinę pomyj, widząc w nich jedynie wrogów ludzkości, z którymi należy walczyć, odrzucając bezmyślnie całą medycynę i farmację:
  „Pamiętajmy też, że podstawą istnienia społeczeństw jest zaufanie. Musimy więc zaufać lekarzom, nawet jeśli czasami do pracy niektórych z nich mamy poważne zastrzeżenia. Nie wszyscy są bowiem tacy sami. Wielu z nich naraża dziś swoje życie i zdrowie stojąc przy łóżkach pacjentów zarażonych koronawirusem, czego z całą pewnością nie można powiedzieć o internetowych naciągaczach bez wiedzy, za to z rzeszą agresywnych wyznawców przekonanych o nieomylności tymczasowego guru, a nawet miotających obelgami czy krzywdzącymi insynuacjami pod adresem specjalistów.
  …kto wie, czy sytuacja, w której świat zabijający dzieci, starszych i schorowanych nagle drży o ludzkie życie, nie spowoduje swoistego przebudzenia pro-life na szeroką skalę? Pan Bóg potrafi pisać prosto po krzywych liniach, więc wszystko możliwe.”
  https://www.pch24.pl/katolik-wobec-koronawirusa-,74583,i.html#

  • Anula pisze:

   Moniko, daj już z tymi szczepionkami spokój. Wymieniasz po nazwisku ludzi, a Pan Jerzy Jaśkowski jest doktorem nauk medycznych. Po co ta pogarda? Nie podajesz żadnych argumentów medycznych, w przeciwieństwie do przeciwników szczepień, którzy właśnie na argumentach medycznych bazują w dyskusjach i na ich podstawie wyrobili sobie opinię. Nie obraź się, ale to Ty plujesz jadem i nie możesz przeżyć tego, że ktoś ma inne zdanie. Piszesz bardzo ogólnie, atakujesz. To sprawa i wybór ludzi. Mają prawo uznawać, że szczepionki są złem. Większość to rodzice dzieci, które mają bardzo poważne powikłania szczególnie neurologiczne. Nie ewangelizuj na siłę. Ty masz swoje zdanie, a ja swoje. Ale do głowy mi nie przyszło, żeby na siłę Cię przekonywać do swoich racji. Wejdź na stronę stop NOP i zobacz zdjęcia i historie dzieci pokrzywdzonych, opisanych przez rodziców. Moze wtedy zrozumiesz, że nie każdy musi myśleć tak jak TY. A co do lekarzy – nawet nie wiesz jak wielu z nich jest przeciwnym szczepieniom. I co? Oni też są źli, jak ci jak to Ty piszesz „guru”? Mimo tego, że też się narażają, poświęcają każdego dnia, jak większość lekarzy? Czy tylko lekarze zwolennicy szczepień są prawi, a reszta jest „be”? Szczepionki nas nie uratują, tylko przemiana naszych serc, czyli nawrócenie. I naprawdę proszę Cię – odpuść temat szczepień- nie dziel, tylko skup się na tych tematach, które mogą nas połączyć.

   • Madi pisze:

    Moniko chyba nikt tu nie obraża twojego chyba taty _lekarza? Też mi się dziwne wydają posty, które piszesz, jakbyś kogoś zaciekle broniła nie licząc się że zdaniem innych, którzy mają inne zdanie….

  • Pawel pisze:

   Ale Jaśkowski czy Czerniak mówią krytycznie o procedurach a nie o lekarzach, i o tym jak system zdrowia knebluje lekarzy. I to właśnie powoduje taką sytuację jaką mamy w służbie zdrowia. Lekarz nie może leczyć każdego pacjenta indywidualnie tylko według procedur. A każdy człowiek jest inny. Przykład z dzisiaj z Wrocławia. Pacjentka zmarła na przystanku mimo, że wcześniej byli u niej ratownicy. I mówią, że nie mają sobie nic do zarzucenia, bo działali według procedur. Też mi się wydawało, że Jaśkowski czy Czerniak to znachorzy, ale jak ich się posłucha to mówią prawdę. https://gazetawroclawska.pl/kobieta-zmarla-na-przystanku-wczesniej-bylo-u-niej-pogotowie/ar/c1-14851311

 7. Monika pisze:

  WAŻNE SPRZED CHWILI!!!

  Komunikat Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski

  Z wiarą w Opatrzność Bożą i w trosce o życie i zdrowie społeczeństwa i w nawiązaniu do komunikatów Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski podejmujemy decyzję o wprowadzeniu prewencyjnych środków ostrożności w sytuacji zagrożenia koronawirusem.

  Kościół od dwóch tysiącleci służy osobom chorym i potrzebującym, nawet w czasach epidemii, nie rezygnując z głoszenia Ewangelii oraz sprawowania sakramentów świętych.

  1. Mając na uwadze zagrożenie zdrowia oraz życia (zgodnie z kan. 87 par. 1, 1245 i kan. 1248 par. 2 Kodeksu Prawa Kanonicznego), rekomendujemy biskupom diecezjalnym udzielenie dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej do dnia 29 marca br. następującym wiernym:
  a. osobom w podeszłym wieku,
  b. osobom z objawami infekcji (np. kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
  c. dzieciom i młodzieży szkolnej oraz dorosłym, którzy sprawują nad nimi bezpośrednią opiekę,
  d. osobom, które czują obawę przed zarażeniem.

  Skorzystanie z dyspensy oznacza, że nieobecność na Mszy niedzielnej we wskazanym czasie nie jest grzechem. Jednocześnie zachęcamy, aby osoby korzystające z dyspensy trwały na osobistej i rodzinnej modlitwie. Zachęcamy też do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisje radiowe, telewizyjne lub internetowe.

  2. W czasie liturgii do dnia 29 marca br. należy przestrzegać w kościołach następujących zasad:
  a. kapłani i nadzwyczajni szafarze Komunii Świętej przed rozpoczęciem liturgii powinni dokładnie umyć ręce i kierować się zasadami higieny,
  b. przypominamy, że przepisy liturgiczne Kościoła przewidują przyjmowanie Komunii Świętej na rękę, do czego teraz zachęcamy,
  c. znak pokoju należy przekazywać przez skinienie głowy, bez podawania rąk,
  d. cześć Krzyżowi należy oddawać przez przyklęknięcie lub głęboki skłon, bez kontaktu bezpośredniego,
  e. należy powstrzymać się ponadto od oddawania czci relikwiom poprzez pocałunek lub dotknięcie,
  f. na kratki konfesjonałów należy nałożyć folie ochronne,
  g. rezygnujemy z napełniania kropielnic kościelnych wodą święconą.

  3. W obecnej sytuacji przypominamy, że „tak jak szpitale leczą choroby ciała, tak kościoły służą m.in. leczeniu chorób ducha, dlatego jest niewyobrażalne, abyśmy nie modlili się w naszych kościołach” (Komunikat Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abp. S. Gądeckiego, 10.03.2020). W związku z tym zachęcamy wszystkich wiernych, aby poza liturgią nawiedzali kościoły na gorliwą modlitwę osobistą. Polecamy duszpasterzom:
  a. aby kościoły pozostawały otwarte w ciągu dnia,
  b. aby kapłani troszczyli się o dodatkowe okazje do spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu,
  c. aby – przy zachowaniu należytych zasad higieny – kapłani i nadzwyczajni szafarze odwiedzali chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną.

  4. Jednocześnie informujemy, że do dnia 29 marca br.:
  a. liturgie z udzieleniem sakramentu bierzmowania przeniesione zostają na terminy późniejsze,
  b. zawieszone zostają pielgrzymki maturzystów na Jasną Górę oraz rekolekcje szkolne organizowane przez parafie. Jednocześnie prosimy środki społecznego przekazu oraz duchownych o propozycje rekolekcji w internecie, które w ten sposób mogą być przeżywane w domu,
  c. sprawy rekolekcji dla dorosłych oraz organizację innych spotkań pozostawia się roztropnemu rozeznaniu księży proboszczów.

  Prosimy o solidarność z osobami starszymi i potrzebującymi, np. poprzez pomoc w zakupach. Prosimy wszystkich ludzi wierzących o modlitwę w intencji ochrony przed chorobami, a także o pokój serc i łaskę głębokiego nawrócenia dla każdego z nas. Dobremu Bogu polecajmy wszystkich zmarłych na skutek koronawirusa. Módlmy się o zdrowie dla chorych, tych, którzy się nimi opiekują, lekarzy i personelu medycznego oraz wszystkich służb sanitarnych. Módlmy się o wygaśnięcie epidemii. Zgodnie z Tradycją Kościoła zachęcamy do śpiewania w naszych kościołach suplikacji „Święty Boże, Święty Mocny… Od powietrza, głodu, ognia i wojny, zachowaj nas Panie”.

  Rada Stała Konferencji Episkopatu Polski

  Warszawa, 12 marca 2020 r.

  • Marta 3 pisze:

   Kochani! Uczmy się na błędach Włochów. Zatrzymajmy nasze dzieci i młodzież w domach . Dziadkowie niech stronie od wnuków które mogą bezobjawowo przechodzić infekcję. Będzie brakowało respiratorów jeśli wszyscy na raz zachorują! Moi rodzice oboje pracują w służbie zdrowia. SĄ OGROMNE BRAKI W ŚRODKACH OCHRONY OSOBISTEJ!!! Czy lekarz i pielęgniarka mają obowiązek opiekować się chorym na wirusa jeśli nawet maski chirurgicznej brak?! Przed takimi dylematami w przyszłym tygodniu mogą stanąć! Moi rodzice są na pierwszej linii walki z koronowirusem. Proszę, błagam o modlitwę za nich. Nie zdezerterowali , choć mogliby iść na wcześniejszą emeryturę. Proszę o modlitwę za moich rodziców i wszystkich z opieki zdrowotnej. O milosc i m drosc dla nich… Ludzie kradli ze szpitali środki dezynfekujace.. maski…

 8. wobroniewiary pisze:

  Koronawirus w Polsce. Rząd i sztab prezydenta przygotowują się na nadzwyczajne środki

  Koronawirus w Polsce. Sztab wyborczy prezydenta pracuje nad kampanią w nowych warunkach. W spotkaniach na najwyższym szczeblu bierze udział sam premier. Równolegle rząd rozważa wprowadzenie środków nadzwyczajnych. Włącznie ze stanem zagrożenia epidemicznego na podstawie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń́ i chorób zakaźnych u ludzi. I – krok ostateczny – stanem wyjątkowym.

  https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-rzad-i-sztab-prezydenta-przygotowuja-sie-na-nadzwyczajne-srodki-6488171886930049a

 9. wobroniewiary pisze:

  Wersja z yt, dla tych co nie mają fb i dobranoc – do jutra ❤

 10. Ams pisze:

  Jezu dziękujemy Ci za takich kapłanów , módlmy się za wszystkich kapłanów i konsekrowanych aby mieli odwagę głoszenia prawdy ewangelii!!!

 11. Maria pisze:

  Pan Jezus najpierw uzdrawia dusze a potem ciało A jeśli z gorącą serca miłością czcią na kolanach godnie przyjmiemy Boga Żywego Jezusa w Komunii Świętej staniemy się miłością i jednością z Jezusem.
  Czy Jezus nie jest dla nas wszystkim, miłością słodyczą lekiem dla duszy i ciała, i żaden koronawirus nie będzie nam straszny, JEŚLI NAPRAWDĘ KOCHAMY JEZUSA to NIE MAMY SIĘ CZEGO LĘKAĆ. Wierzymy w Ewangelię albo nie wierzymy, a wody święconej tylko diabeł się boi, bo ta woda ma Moc , to nie jest zwykła woda.
  Szczęść Boże.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s