Echo Medziugorja informuje: Pilna modlitwa z papieżem i ostrzeżenie przed wątpliwymi inicjatywami prywatnymi

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

WIKARIAT
PAŃSTWA WATYKAŃSKIEGO

W chwilach zagrożenia, dzieci spontanicznie uciekają się do matki.
W szczególnych okolicznościach, które przeżywamy, zwracamy się do
MARYI, KTÓRĄ CHRYSTUS UKRZYŻOWANY DAŁ NAM ZA MATKĘ
 
W ŚRODĘ 11 MARCA
O GODZINIE 12.00

w łączności z Diecezją Rzymską
odmówimy modlitwę Anioł Pański a następnie Litanię Loretańską i Salve Regina
wzywając wstawiennictwa Maryi, dla uwolnienia od epidemii,

która szerzy się na świecie.
Ten moment modlitwy będziemy powtarzać przez cały tydzień.

         Dziękuję wszystkim, którzy zechcą dołączyć do tego aktu synowskiego wezwania skierowanego do naszej Niebieskiej Matki. 

Angelo Kard. Comastri
Wikariusz Generalny Jego Świątobliwości dla Państwa Watykańskiego
Watykan, 7 marca 2020

W odpowiedzi na informację z kanału Grzegorza z Leszna:
„Pilna modlitwa! 11 marca o godz. 20 cały świat, a szczególnie Polska modli się…”

A to wezwanie jest inicjatywą prywatną osoby, co do której są wątpliwości w powoływaniu się na autorytety m.in fra Elii, którego nigdy nie widział, cała Polska modli się z Radio Maryja o 20.20 i to modli się codziennie i o codzienny różaniec cały prosi Matka Boża we wszystkich objawieniach. Dlatego proszę nie przysyłajcie mi wieści z kanału tej osoby. dziękuję.

Źródło: mail od Ewy Jurasz szefowej Echa Medziugoria do wszystkich subskrybentów

Od Administracji strony:
Wątek „osoby, co do której są wątpliwości w powoływaniu się na autorytety m.in fra Elii, którego nigdy nie widział” – zostanie rozwinięty po otrzymaniu odpowiednich dokumentów. Niech Wam będzie wiadome, że Grzegorz z Leszna został zmuszony do usunięcia nagrania, w którym przechwalał się, że zna się i współpracuje z br. Elią, który go niby popiera – po tym, jak dostał przedsądowe wezwanie z Włoch. Na resztę szczegółów przyjdzie czas, ale kłamcom już dziś mówimy swoje „non possumus”, bowiem wiemy, kto jest ojcem kłamstwa…!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

19 odpowiedzi na „Echo Medziugorja informuje: Pilna modlitwa z papieżem i ostrzeżenie przed wątpliwymi inicjatywami prywatnymi

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  „cała Polska modli się z Radio Maryja o 20.20 i to modli się codziennie i o codzienny różaniec cały prosi Matka Boża we wszystkich objawieniach”

  Amen ❤

 3. Monika pisze:

  Ojcem kłamstwa jest szatan i po co powoływać się na znajomości z kimś, kogo się nie zna.
  W ten sposób sam sobie strzelił w piętę tymi kłamstwami – mówię o G. z L.
  Od niedawna, może od kilku miesięcy zaczęłam wchodzić na fb i coś dobrego promować właśnie tam ale widzę, że tak wiele osób (z katolików, z osób wierzących) piszących na fb, włazi i czyta te totalne bzdety od niego, i dalej to przekazuje innym, nie mówiąc już o tych fałszywych „księgach prawdy”.
  Jak można to w ogóle trawić – ani po ludzku ani po Bożemu to nie idzie tego G… słuchać.

  • wobroniewiary pisze:

   Ludzie chyba…chcą się czuć wybranymi. Jak pisał ks. Sł. Kostrzewa:

   (…) Ostatnie lata to nadzwyczajna aktywizacja różnego rodzaju samozwańczych proroków i zwiastunów końca świata. „Ostrzeżenie!!!”, „Antychryst w Watykanie!!!”, „Nadchodzi kara i wielkie oczyszczenie!!!” – to kilka spośród setek nagłówków tzw. orędzi i proroctw, które codziennie zalewają internet, komunikatory, portale społecznościowe i skrzynki mailowe osób wierzących i niewierzących. Przyciągające uwagę tytuły zachęcają do zapoznawania się z treścią tychże „proroctw” i orędzi. Ich lektura wzbudza najpierw niepokój, potem lęk, a nawet przerażenie. Dowiadujemy się z nich, że oto ludzkość stoi u progu wielkiej katastrofy, a jej dni są policzone. Tylko nieliczni będą ocaleni, w domyśle – ci, którzy uwierzą proroctwom. Autorzy i czytający orędzia czują się wybranymi, wtajemniczonymi, posiedli przecież wiedzę zarezerwowaną nielicznym…

 4. wobroniewiary pisze:

  W samym nawoływaniu do modlitwy nie ma nic złego, o ile nie zwołuje do modlitwy ktoś, kto występuje pod kościołem a nie w Kościele i posługuje się atakiem na Kościół, na kapłanów, siebie ogłasza namaszczonym i operuje kłamstwami i nie umie się uderzyć w piersi „skłamałem….”

 5. wobroniewiary pisze:

  7 tys. mieszkańców Winnicy wzięło udział w procesji w intencji ochrony przed chorobami, w tym przed koronawirusem – poinformowały ukraińskie media.

  W procesji, która odbyła się 8 marca – w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu (tzw. niedzielę Triumfu Prawosławia) – uczestniczyli wierni Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego

  https://belsat.eu/pl/news/ukraina-wielka-droga-krzyzowa-o-opieke-przed-koronawirusem/

 6. wobroniewiary pisze:

  Dziś w RM na rozważaniach różańcowych do I tajemnicy światła „Chrzest Pana Jezusa w Jordanie” ojciec powiedział: „Bóg Ojciec dał Swoją żywą pieczęć jedynie Swojemu Synowi Jezusowi … ” ❤

 7. wobroniewiary pisze:

  Dary okultystyczne jako objawienia. Posłuszeństwo św. Ojca Pio i św. Faustyny

  ks.Bogusław Jaworowski fragment kazania o fałszywych objawieniach i wizjonerach…

 8. wobroniewiary pisze:

  Dostałem takiego smsa z Rzymu… fragment publikuje:
  … pomódl się za nas bo oprócz wirusa rozpętała się diabelska walka z Kościołem zakaz Mszy, drogi krzyżowej. W Kościołach brak hostii do konsekracji. Mszę odprawiane są w ukryciu tylko przez nielicznych kapłanów.
  Pan dał mi braci. Chodzimy na 6.00 do (…). Jest adoracja brewiarz i Eucharystia za zamkniętymi drzwiami. O 9.00 dyskretnie rozchodzimy się do domów. Dzisiaj ojcowie przyszli do (…) bo policjanci chodzą sprawdzają i aresztują. Dzisiaj oddałyśmy braciom ostatnie hostie do konsekracji. Bo swoje rozdali w piątek a żadne zakony nie mogą wypiekać nowych. Ma wyjść zakaz komunii bo to siedlisko wirusa. Oj szatan zbiera plony…

  Jeśli uważasz, że ważne – upublicznij…

  Ps. 1
  Foto z ostatniej naszej adoracji…
  Ps. 2
  A tu polecam:
  https://wpolityce.pl/kosciol/490426-wiara-w-czasach-koronowirusa-czyli-smiercionosne-koscioly

 9. wobroniewiary pisze:

  A tak już w Polsce…

  Ps. 1
  Komentarzy (z innym zdaniem – niż chwalące to zarządzenie) nie proponuje wpisywać u nich na stronie bo generalnie usuwają… dałby Bóg by po mojej publikacji tu – wpis zniknął …
  Ps. 2
  Zgadzam się z czyimś tekstem, że św. Antoni Cudotwórca – patron parafii w grobie się przewraca…
  Ps. 3
  Tu komentarzy na mojej stronie nie usuwam 😉

 10. Anna Łucja pisze:

  „Pilna modlitwa ! 11 marca o godz. 20 caly swiat a szczegolnie Polska modli sie do Trojcy Przenajswietszej i Niepokalanego Serca NMP o powstrzymanie koronawirusa i ochrone naszych rodzin. Czesc Chwalebna rozanca swietego oraz koronka do Bozego Milosierdzia… Prosze jak najszybciej przekazywac dalej. ” W posludze „” to cytat z pudelka… czyli jakaś biedna dusza pisze takie farmazony i wszczyna panikę. A my wiemy że trzeba modlić się codziennie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s