Dziękujmy Bogu i wychwalajmy Jego miłosierdzie – rak zniknął, lekarz twierdzi, że to niemożliwe :)

Nasza Czytelniczka Kinga napisała dziś u nas – kliknij

Witam wszystkich,
chciałabym Wam z serca podziękować za modlitwę. Kilka miesięcy temu prosiłam o modlitwę za chorego na nowotwór brata. Lekarze dawali mu max 6 miesięcy (mięsak, nieoperacyjny). Piątkowe badania wykazały brak obecności jakichkolwiek zmian, lekarz powiedział tylko, że to niemożliwe. A jednak dla Boga nie ma nic niemożliwego. Dziękuję wszystkim po tysiąckroć niech Wam Bóg błogosławi, dziękuję

Od redakcji strony:
Nie ustawajmy we wspólnych modlitwach, zawsze można dołączyć do naszej Róży Różańcowej, gdzie wspólnie omadlamy sprawy Ojczyzny, Kościoła i nas samych oraz naszych bliskich – kliknij

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Dziękujmy Bogu i wychwalajmy Jego miłosierdzie – rak zniknął, lekarz twierdzi, że to niemożliwe :)

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. babula pisze:

  Kochani bo to jest Znak!!! żebyśmy wierzyli w to co tu na tej tronie jest nam do wierzenia podawane (mam na myśli przede wszystkim to co podaje ks. Skwarczyński).
  Panu Bogu cześć i chwała i dziękczynienie ❤

 3. anetabc pisze:

  Chwała Panu Bogu ❤❤❤

 4. Anna pisze:

  w intencji Pani Ewy +++

 5. kasiaJa pisze:

  W sanktuarium maryjnym w Lourdes zamknięto wszystkie baseny, w których zanurzają się chorzy w nadziei na uzdrowienie. Woda w basenach pochodzi ze źródła, które wytrysnęło w czasie objawień Matki Bożej św. Bernadecie Soubirous w 1858 r.
  Decyzję tę podjęto „na wszelki wypadek” po wydanym przez francuskie ministerstwo zdrowia zakazie zgromadzeń publicznych liczących powyżej 5 tys. osób. Jest to jeden ze środków mających zapobiegać szerzeniu się koronawirusa

  https://misyjne.pl/lourdes-zamknieto-wszystkie-baseny-z-woda-ze-zrodla-objawien

 6. kasiaJa pisze:

  Niestety kolejne smutne zdarzenie 😦
  Nieznani sprawcy uszkodzili tabernakulum.
  O sprawie informuje portal gniezno24.com. Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek.
  Nieznani dotąd sprawcy włamali się w nocy do kościoła w Kędzierzynie (gm. Niechanowo). Jak informuje portal, uszkodzili tabernakulum, które znajdowało się przy ołtarzu. Sprawcy mieli wyjąć ze środka monstrancję oraz kielich i je ukraść. Natomiast komunikanty rozsypano po podłodze.
  Po wszystkim osoby, które to zrobiły opuściły kościół i oddaliły się w nieznanym kierunku.
  O sprawie poinformowano policję, która wyjaśnia zdarzenie.
  https://wtk.pl/news/56004-wlamanie-do-kosciola-uszkodzili-tabernakulum-i-rozsypali-komunikanty?src=panorama&srcindex=1&device=dt&fbclid=IwAR1LT6nrTWI31lY5ZjTbKqgqoDwp7S_Q3SW64963sWkZA0eD_j71HQMfBBc

 7. Rita pisze:

  Polska uderza na mapie Europy brakiem koronawirusa. Wielu się dziwi dlaczego. Różaniec do granic.Otoczyliśmy modlitwą naszą ojczyznę. Czy to nie daje do myślenia? Wiele osób łączy te dwa fakty. Modlitwa ma moc ogromną. Może zmieniać prawa natury.

  • wobroniewiary pisze:

   Z przesłań medziugorskich:
   Postem i modlitwami można powstrzymać wojny, można zawiesić prawa natury” (21.07.1982)

   oraz:
   „Wzywam wszystkich kapłanów, zakonników i zakonnice, aby modlili się na różańcu i innych uczyli modlitwy. Różaniec, dzieci, jest mi szczególnie drogi. Przez różaniec otwórzcie mi swoje serce, a będę mogła wam pomóc” (25.08.1997)

 8. Robert pisze:

  Takie wiadomości są budujące i motywujące. : )

 9. Kasia pisze:

  Proszę Was gorąco o modlitwę w intencji mojej córki u której zdiagnozowano rzadką chorobę, na którą medycyna nie zna leku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s