MEDJUGORIE – Wzywam cię do nawrócenia po raz ostatni – świadectwo Patryka i Nancy

Medjugorie, 1 maja 2018. Świadectwo pięknego i poruszającego nawrócenia małżeństwa Nancy i Patryka, pochodzących z Kanady, mieszkających obecnie w Medjugorje. Nawracają się i krok po kroku starają się realizować wszystko to o co prosi Królowa Pokoju w Medziugorje. Patrick natychmiast podjął decyzję, zapragnął zmiany, nawrócenia, naprawienia wszystkiego zła jakie przez te długie lata wyrządził. Podjął decyzję i był konsekwentny. Krok po kroku starał się realizować wszystko to o co prosi Królowa Pokoju w Medziugorju. Z różańcem w ręku wspólnie z żoną każdego dnia, z Pismem świętym, postem o chlebie i wodzie we środy i piątki, codzienną Mszą świętą i comiesięczną spowiedzią rozpoczęli nowy rozdział w ich życiu. Opowiada o tym w swoim świadectwie, jak odkrywał doniosłość poszczególnych próśb Matki Bożej. Mówi o zmianach jakie dokonywały się w ich życiu, w życiu ich dzieci, o tym jak to się stało, że od ponad 25 lat mieszka w Medziugorje, buduje zamek poświęcony Matce Bożej jako dom modlitwy dla kapłanów i sióstr zakonnych. Matka Boża podczas objawienia Marii Pavlović Lunetti podziękowała za to miejsce i pobłogosławiła je.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Medziugorje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

36 odpowiedzi na „MEDJUGORIE – Wzywam cię do nawrócenia po raz ostatni – świadectwo Patryka i Nancy

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Beata pisze:

   Jeśli ktoś może to proszę o 1 Zdrowaś Maryjo. Jutro mam egzamin z prawa jazdy, już 3. Poprzednie oblałam na łuku, choć , gdy go ćwiczę, to wychodzi zawsze bez błędów.

 2. Adrian pisze:

  Matko MEDJUGORKA RATUJ PATOWEJ SYTUACJI FINANSOWEJ POMOZ LASKĄ SZYBKO ZNALEZC PRACE.DAJ DOBRYCH LUDZI KTORZY MOGA POMOC MNIE. SILY,CIERPLIWOSC,ZDROWIE.

  • XC pisze:

   hej nie wiem jak u Ciebie wyglada sytuacja i o co chodzi ale moze czasem warto podjac decyzje o wyjezdzie za granice na kilka miesiecy zeby sie ustabilizowac finansowo. Chociaz taki roziwazanie rowniez bywa nibezpizne pod wieloma wzgledami.

  • Ewa pisze:

   Z jakiej miejscowości pan jest.Co potrafi pan robić

  • Jagoda pisze:

   ADRIAN . Wszyscy wiemy, w/g powiedzenia że: ” Bez Boga, ni do proga”!
   Polecam Tobie i innym z całego, wspaniałą / 9 dni/, „Nowennę do Trójcy Przenajświętszej o uproszenie Łask, za wstawiennictwem Sługi Bożego ojca Wenantego Katarzyńca” -młodego Franciszkanina. Bardzo krótka, ale bardzo pomocna. Jako pierwszy przekonał się o niej św.Maksymilian Kolbe. Pisze w niej że : Nowennę tę warto odmawiać szczególnie w: trudnościach finansowych, problemach prawnych i finansowych, braku pracy, poszukiwaniu dobrej żony lub męża, dolegliwościach zdrowotnych.
   Mi bardzo ta Nowenna pomogła i to już nie raz ! Odmawiać trzeba z wiarą ,że pomoże i pójść do Spowiedzi Komunii św. Poszukaj i poczytaj o tym w sieci. Wydrukowałam sobie i się modliłam. Ale będąc na Pielgrzymce w Częstochowie, zobaczyłam w Księgarni ksiązkę o NIm i kupiłam ją. Niezwykle ciekawa, jest w niej też ta Nowenna i inne Modlitwy. Tytuł książki: „Wenanty Katarzyniec. Zwyczajne życie, niezwykły człowiek”. Autor: Edward Staniukiewicz. Bardzo Cię proszę, kup, to tylko kilkanaście zł. Zamówic można na adres: Wydawn. FRANCISZKANÓW „BRATNI ZEW”, KRAKÓW lub tel. 12 428 32 40 ,
   fax 12428 32 41, http://www.bratnizew.pl Pozdrawiam Cię. Ja już wielu osobom ją rozdałam.

 3. Martyna pisze:

  Nie wiem czy wszyscy widzieli, może ktoś przeoczył, na stronie Paruzji jest nowy wpis (17 lutego), króciutki ale tak bardzo ważny… i palący…

 4. Renata pisze:

  Proszę Was o modlitwę za moich znajomych, tracą dziecko w 22 tygodniu ciąży- dziewczynkę, wcześniej doświadczyli już poronienia na początku ciąży. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 5. eska pisze:

  Dołącz do akcji!
  Kapłani z grupy Mater Fatima zorganizowali akcję modlitewną w intencji rodzin. Akcja odbędzie się 20 lutego 2020 r. W ramach tej akcji w godzinach od 20.00 do 21.00 czasu portugalskiego lub 21.00 do 22.00 czasu polskiego przed Najświętszym Sakramentem zostanie odmówiony Różaniec święty w intencji rodzin.
  1. Adoracja
  Sanktuarium-Kaplica św. Maksymiliana, godz. 20:00
  2. Różaniec
  Podczas adoracji odmówienie Różańca w różnych językach przez dzieci i młodzież. Intencje Różańca świętego:
  Tajemnica 1: intencja za dzieci.
  Tajemnica 2: za dorosłych.
  Tajemnica 3: za młodzież.
  Tajemnica 4: za małżeństwa i rodziny.
  Tajemnica 5: za babcie i dziadków.
  Zakończenie Adoracji: Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi dzieci, młodzieży, dorosłych i rodzin.
  3.Eucharystia
  Sanktuarium-Kaplica św. Maksymiliana, godz. 21:00 Intencja Mszy świętej: o błogosławieństwo Boże i ochronę rodzin przed złem.
  .
  więcej tutaj:
  https://niepokalanow.pl/klasztor/przydatne-informacje/akcja-fatima-2020

 6. Paweł pisze:

  DOKŁADNIE 100 lat temu (20 lutego 1920) zmarła św. Hiacynta Marto z Fatimy. Oto LITANIA do niej i do św. Franciszka Marto z Fatimy: http://www.sekretariatfatimski.pl/pastuszkowie-z-fatimy/4-fatimscy-swieci/366-litania-do-bogosawionych
  Ich liturgiczne wspomnienie dowolne jest dziś (20 II) obchodzone np. w Portugalii: https://en.wikipedia.org/wiki/General_Roman_Calendar#Portugal

 7. PAulina pisze:

  Matko Ukochana
  Proszę uproś swojego Syna o uleczenie strefy finansowej w naszym małżeństwie…

 8. Zofia pisze:

  Maryjo Ukochana módl się za nami grzesznymi.

 9. Martyna pisze:

  Chciałam Was poprosić o modlitwę w intencji moich Dziadków, mają dziś 55 rocznicę ślubu.
  Z Panem Bogiem

 10. Bożena pisze:

  +++we wszystkich intencjach

 11. Longin pisze:

  Czasem zastanawiam się gdzie tkwi „po ludzku” fenomen Medjugorja – przecież na pierwszy rzut oka, to taka trochę jakby Polska miejscowość z dużą ilością sklepów z dewocjonaliami oraz zwykłymi straganami (skądinąd potrzebnymi pamiątkami, bo czasami żałujemy z żoną że tak mało kupiliśmy widząc autentyczną radość obdarowanych), ze zwykłym kościołem oraz tradycyjną zdrową pobożnością. A jednak w tej „zwyczajności” tkwi niesamowita siła, dowodem której są tysiące świadectw i nawróceń – ale nade wszystko jest to potężny znak Miłości Boga ukazany poprzez Maryję, gdzie Bóg niewidzialny staje się jakby widzialny w sercach ludzi takich jak Nancy i Patryk, czy też w świadkach jakimi są widzący. Po drugie tam trwa nieustanna formacja w wierze ludzi z całego świata, w tym zwłaszcza młodych, która jest jakimś dowodem cudownej Bożej pedagogii, gdzie istotą jest Wierność, która leczy nasz brak wierności – przecież Maryja ukazuje się od tylu lat i ciągle mówi jakby to samo…Bóg na pierwszym miejscu, Eucharystia, post,modlitwa,modlitwa, modlitwa sercem. Niby proste a jednak tak ważne zarówno z punktu nawrócenia jak i walki z mocami ciemności nie tylko w tym obszarze geograficznym, gdzie te objawienia są jakby wałem obronnym.
  No i czas wypełnienia się 10 tajemnic, bo to zapewne dla wierzących kluczowe miejsce na świecie – może i w związku z tym nasza strona, w tym Ewa będzie miała jakieś zadanie informacyjne do wypełnienia.
  Pamiętać trzeba jednak, że samo czekanie na znaki zewnętrzne bez zmiany własnego wnętrza może być czasem straconym na zasadzie postępowania panien nieroztropnych : ).

 12. Euzebia pisze:

  31 maja 2020r w Krakowie Jedyne Spotkanie z Vassulą Ryden,
  przekazującą orędzia Prawdziwe Życie w Bogu.

  Szczegóły:
  http://www.spotkaniezpanem.com

 13. Jolantae pisze:

  +++

 14. Edyta pisze:

  +++ We wszystkich intencjach

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s