Od fascynacji satanizmem do miłości Jezusa – bardzo mocne i ważne świadectwo Marty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

38 odpowiedzi na „Od fascynacji satanizmem do miłości Jezusa – bardzo mocne i ważne świadectwo Marty

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  I co wy na to? Może warto słuchać u źródła a nie u komentatorów ….

  „Idąc śladem Pawła VI, a następnie Jana Pawła II i Benedykta XVI, czuję się silnie zobowiązany do myślenia o celibacie jako zasadniczej łasce charakteryzującej łaciński Kościół katolicki.” – stwierdza Franciszek

 3. wobroniewiary pisze:

  Dzień 1. nowenny do św. Walentego

  O Święty Walenty! Ufni w Twą wielką pomoc, łaskę i zasługi, jakie masz u Boga i litość, jaką proszącym Cię okazujesz, uciekamy się do Ciebie z prośbami naszymi. Wysłuchaj pokorne błagania nasze, które do Ciebie zanosimy. Bądź naszym orędownikiem u Boga, Pana Zastępów, aby nas raczył mieć w Swojej opiece i zachował od chorób. głodu, ognia i wojny, oraz wszelakich nieszczęść. Spraw, aby ludzkość poznała i święciła Imię Pańskie i żyła w zgodzie, miłości i wzajemnie krzywd sobie nie wyrządzała.

  O święty Kapłanie Chrystusowy! Ty, który jako świeca świecisz w kościele Bożym, uproś nam dar światłości wiary żywej, miłości Boga i bliźniego, jaką pałało serce Twoje, za życia tu na ziemi. Niech czystym sercem kochamy Boga, niech po Bogu kochamy bliźnich naszych, miłością prawdziwie chrześcijańską, która jest jedyną i najpewniejszą podstawą pokoju na świecie. Niech się stanie, że świat cały będzie jedną rodziną, w której królem i Panem dusz i serc ludzkich, będzie jedynie Bóg, Ojciec nasz najdobrotliwszy, Stwórca nieba i ziemi.

  Spojrzyj, o święty Patronie nasz Walenty, na nędzę i potrzeby nasze. Przedstaw Jezusowi, którego tak bardzo kochałeś, iż życie za niego z ochotą poświęciłeś, moją gorącą prośbę i wysłuchaj mnie w potrzebach moich, które ci szczególnie z całą ufnością poruczam. Uproś mi (wymień o co prosisz) i niech doznam pociechy w Imię Jezusa Chrystusa Pana naszego, w którego chwale cieszysz się palmą zwycięstwa na wieki. On nie odmówi Twemu wstawieniu się i prośbie i ześle mi pociechę, o którą za przyczyną Twoją proszę. Amen.

  Cześć Ci Walenty kapłanie oddaję,
  za łaski i pociechy, których doznaję.
  Bądź uwielbiony, dzięki Ci ponawiam,
  Ciebie pozdrawiam.
  Ty w smutku cieszysz, Ty duszę wątpiącą,
  Pociechą wspierasz, już upadającą.
  Z grzechu ratujesz i bronisz od tyrańskich
  sideł szatańskich.
  Bogu w osobach trzech niepojętemu,
  Ojcu, Synowi, Duchowi Świętemu,
  niech będzie chwała, przez Twoje zasługi,
  w wieczności długiej.

 4. Lucyna pisze:

  W niedzielę powiesił się mój sąsiad.Zostawił żonę i dwóch synów.Miał podejrzenie raka.Od kościoła odszedł już dawno.Kupił urnę i chciał pogrzebu świeckiego.Taki będzie…Proszę o modlitwę za niego.Boże wybacz mu grzesznemu.Miał tylko 40 lat…

 5. Kropeczka pisze:

  Piękne świadectwo . Dziekuję❤️

 6. Iga pisze:

  Wuhan koronavirus

 7. Iga pisze:

  No to po polsku; dobra relacja ( życie codzienne,zakupy itd )Jarka z Chin ale nie wiem z jakiej miejscowości

  WIRUS dzien12, blokuja bramki w osiedlu, warzywka mi sie skonczyly

  • Maggie pisze:

   Niech Pan Bóg broni Polskę od zakupywania żywności w Chinach.❣️ 🙏🏻❣️ W komentarzach, na Internecie, pod wiadomością o wycofywaniu ze sklepów (Lindla) kaszy gryczanej były komentarze, że to ta z Chin była skażona pestycydami.

   Polacy nie powinni jeść warzyw i owoców zasilonych „całą tablicą Mendelejewa”, z kraju, który potrafił produkować skażone truciznami mleko dla niemowląt, czy psim i kocim jedzonkiem, po których pupile zdychali. Do tego wzbogaconymi pasożytami i mikrobami. Nasze rodzime rośliny i mięsiwa są właściwsze do potrzeb naszego organizmu, w naszym klimacie.
   Nie potrzeba wlewać trucizny w sposób ”szekspirowski” do ucha,
   bo może z importu, na talerzu, wejść bezpośrednio do brzucha.

  • Bożena pisze:

   z miejscowości Suzhou tutaj pierwsza relacja : https://www.youtube.com/watch?v=M4Lms_iI_e0

 8. Jolantae pisze:

  Wspaniałe świadectwo. Niech Pan Bóg ma Martę w swej pieczy. Udostępniam dalej.

 9. Edyta pisze:

  Pani Ewo, Bóg zapłać za niezwykle piękne świadectwo ❤
  U Pana Boga nie ma przypadków…Bóg zapłać ❤

 10. Ania pisze:

  Modlitwa live ze św. Michałem Archaniołem o złamanie mocy przekleństwa w rodzinach

  Dołącz w każdym momencie modlitwy. Włącz dźwięk i módl się z nami. Doświadcz mocy modlitwy, zamiast bez sensu scrollować facebooka. Podaj dalej transmisję, by wspólnota modlitewna była jak największa i dotarła do tych, którzy mogą jej potrzebować. Możesz dołączyć swoją intencję, OBIECUJEMY MODLITWĘ. Spotykamy się co środę o 20:00 na modlitwie live, polub fanpage @TeoBańkologia i módl się z nami regularnie. Spotykamy się też na transmisji w 1-wsze i 3-cie niedziele miesiąca o 19:15.

  Dołącz do wydarzenia, by nie zapomnieć o kolejnych transmisjach modlitw: https://www.facebook.com/events/834710446954313/

 11. Kasia pisze:

  PROSZĘ O MODLITWĘ. MAM SPOREGO GUZA NA TARCZYCY, nie wiem jeszcze jakiej natury, i jestem w 2 mies. ciąży. Pan z Wami!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s