Ks. Dominik Chmielewski: Najbardziej niebezpieczne grzechy – grzechy okultyzmu i przekleństwo

Najbardziej niebezpieczne grzechy – ksiądz Dominik Chmielewski SDB, porusza ważny temat grzechów związanych z okultyzmem. Konferencja o skutkach bioenergoterapii, wywoływania duchów czy noszenia pierścienia atlantów

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „Ks. Dominik Chmielewski: Najbardziej niebezpieczne grzechy – grzechy okultyzmu i przekleństwo

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Kamil@W pisze:

   Artykuł na czasie i pytania na czasie. Rzeczywiście takie obchody są dla nas absurdalne, bo nie wiemy co i dlaczego świętują i czy jest to zgodne z naszą wiarą katolicką. No nie jest. A dnia Tradycji Katolickiej jak nie ma, tak nie ma.
   Podobnie podtrzymuje się absurdalne sformułowanie, że żydzi to nasi „starsi bracia w wierze”. A przecież prostuje to ks.prof.W.Chrostowski: http://www.bing.com/videos/searchq=%c5%bcydzi%20starsi%20bracia%20w%20wierze&view=detail&mid=6927EBF6DD6F41B32C396927EBF6DD6F41B32C39&FORM=VIRE&adlt=strict
   Gdyby link nie zadziałał, wykład ks.profesora można łatwo znaleźć.

   • J. K. pisze:

    Zmartwychwstały Chrystus założył Kościół na opoce ,,Piotrze” obiecał ze bramy piekielne Kościoła nie przemogą.
    Część narodu żydowskiego uznała w Nim Mesjasza. Inni zwłaszcza pyszni faryzeusze arcykapłani i uczeni w Piśmie nie chcieli Go uznać i nakazali Żydom prześladować chrześcijan.
    Przepisy te połączone z opowiadaniami poprzednich rabinów zebrał w 80r.po Chrystusie rabbi Johanan ben Sakai ,a ostatecznie wykończył ok.200 roku rabbi Jehuda Hannasi i tak powstała Miszna. Późniejsi rabini znowu wiele dostali od Miszny tak że ok.roku 500 rabbi Achaos ben Huna mógł już z tych dodatków skleić osobna księgę tkz. Gemarę. Miszna i Gemara tworzą razem Talmud.
    W Talmudzie owi rabini nazywają chrześcijan bałwochwalcami gorszymi od Turków męźobójcami
    rozpustnikami nieczystości gnojem zwierzętami w ludzkiej postaci gorszymi od zwierząt synami diabła i na tym nie koniec. Księży nazywają kamarim tj. wróźbiarzami i galachim tj.z ogólna głową a szczególnie dusz poswieconych w klasztorze.

    • J. K. pisze:

     Cdn. Kościół nazywają zamiast ,,Bejs tifla” tj. Dom modlitwy , ,,bejs tifla” tj.dom głupstwa,paskudztwa.
     Obrazki medaliki różańce nazywają ,,elelym ” co oznacza bałwany. Niedzielę i święta przezywają w talmudzie ,,jom ejd” tj. dniami zatracenia.
     I to tak w skrócie.
     Niech się jazdy zastanowi z kim się zadaje bo niewątpliwie nieświadomie ściąga ba siebie przeklenstwo. Ekumenizm!
     Czego uczyć się od Żydów ze ściśle przestrzegają swoich modłów ?! I tak modla sue na darmo!
     Nie uznając Chrystusa nie uznają tez Ojca ! Nie uznając Matki ! i Syn ich nie uzna !

     Nie zaprzgajcie się z niewierzącymi do jednego jarzma !

    • Kamil@W pisze:

     Dziękuję za te fakty, chociaż wolałabym tego nie wiedzieć. Dziękuję, że odważnie piszesz o sprawach zamilczanych. Żyjemy w takim zakłamaniu.

 2. Elizeusz pisze:

  B. interesujące historie dzisiejszych patronów:
  – bł. Odoryk z Pordenone, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-14a.php3
  – św. Feliks z Noli, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-14b.php3
  – bł. Piotr Donders, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-14c.php3

  • Paweł pisze:

   Ten ostatni Błogosławiony jest szczególnie ciekawy z tytułu narodowości (Holender) oraz tego, iż beatyfikował go św. Jan Paweł II. A ponadto był on misjonarzem-redemptorystą w Surinamie, który jest krajem leżącym częściowo na obszarze Amazonii, i dlatego wymieniłem go w moim zestawieniu Świętych i Błogosławionych związanych z Amazonią – w komentarzu pod wpisem: https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2019/09/16/ks-adam-lenik-apel-odpowiedz-na-wezwanie-kard-l-burke-i-bpa-a-schneidera-do-krucjaty-synodalnej-x-2019/
   Jeśli chodzi zaś o kanonizacje i beatyfikacje dokonane przez papieża Polaka, to na podstawie zestawień znajdujących się na stronach 471-486 książki Janusza Poniewierskiego „PONTYFIKAT 1978-2005” [wyd. Wydawnictwo ZNAK, Kraków 2005] można się doliczyć, że liczbowo na czele wśród nich są katolickie narody ROMAŃSKIE Europy: Włosi – 32 kanonizacje oraz 130 beatyfikacji;
   Hiszpanie+Katalończycy – 18 kanonizacji oraz 54 beatyfikacje;
   Francuzi – 9 kanonizacji oraz 39 beatyfikacji.
   POLACY są ex aequo z Francuzami – 9 kanonizacji – plus ponadto kanonizacja św. Kingi, określonej jako „polska księżna rodem z Węgier”, i plus kanonizacja św. Jana Sarkandra, określonego jako „Ślązak”, czyli w sumie – 11 kanonizacji. Ponadto: 33 beatyfikacje Polaków.
   Potem są NIEMCY – 3 kanonizacje oraz 18 beatyfikacji. A następnie MEKSYKANIE – 2 kanonizacje i 9 beatyfikacji.
   I dopiero od miejsca siódmego na tym „podium” kanonizacje i beatyfikacje stają się w poszczególnych narodowościach na tyle nieliczne, że ciekawym jest zapewne je dokładniej opisać: Otóż Czesi, Chorwaci i Libańczycy – mają wszyscy po 2 kanonizacje (mianowicie: śś. Agnieszki Czeskiej i Zdzisławy z Lemberku, św. Leopolda Mandicia – franciszkańskiego Patrona Roku Miłosierdzia 2016 i św. Marka Kriża – jednego z 3 męczenników z Koszyc, oraz przedstawianych już tu na stronie: św. Rafki i św. Nimatullaha Al-Hardini). A na samym końcu mamy pojedyncze kanonizacje: 1 Kanadyjki (św. Małgorzaty d’Youville), 1 Amerykanki (św. Katarzyny Drexel), 1 Indianina (św. Juana Diego), 1 Belga (św. Mucjusza Wiaux – brata szkolnego/lasalianina i apostoła „Ave Maria”), 1 Baskijki (św. Marii Józefy od Serca Jezusowego, założycielki Służebnic Jezusa Miłosiernego), 1 Żydówki (św. Edyty Stein), 1 Węgra (św. Stefana Pogracza – jednego z 3 męczenników z Koszyc), 1 mieszkańca Tyrolu (św. Józefa Freinademetza, werbisty i misjonarza w Chinach), 1 Ekwadorczyka (św. Michała Febres Cordero y Muñoz, zakonnika, tłumacza i poety), 1 Paragwajczyka (św. Rocha González, męczennika i jednego z twórców państwa jezuickiego w Paragwaju w XVI wieku), 1 Chilijki (św. Teresy od Jezusa z Andów – 20-letniej karmelitanki) i 1 niewolnicy z Sudanu (św. Józefiny Bakhity).
   Poza tym uszeregowaniem znajdują się zbiorowe kanonizacje męczenników, gdzie narodowości kanonizowanych osób były z reguły niejednakowe, a należą do nich kanonizacje: 10 męczenników hiszpańskich z lat 1934 i 1937 (dokonana 21 listopada 1999 w Rzymie), 25 męczenników meksykańskich z lat 1915-1937 (dokonana 21 maja 2000 w Rzymie) oraz kanonizacje męczenników z Azji, które dokładnie wyszczególniłem w komentarzu pod wpisem https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2016/03/23/dzis-wspominamy-swieta-rafke-pomodl-sie-razem-z-nami/
   NATOMIAST wśród BEATYFIKACJI na siódmym miejscu w są Portugalczycy na równi z Austriakami i Kanadyjczykami – po 7 beatyfikacji.
   Beatyfikacje św. Jana Pawła II objęły poza tym jeszcze 10 innych narodowości z Europy Zachodniej [w tym właśnie 3 Holendrów: wyżej wspomnianego bł. Piotra Dondersa, a ponadto bł. Tytusa Brandsma – męczennika z Dachau, oraz pasjonistę św. Karola od św. Andrzeja; i oprócz tego jeszcze m. in. 6 Belgów/Flamandów, 6 Szwajcarów, 85 męczenników angielskich z XVI/XVII wieku, bł. bpa duńskiego Nielsa Stensena oraz bł. Jana Dunsa Szkota – scholastyka zwanego „Doktorem wnikliwym”, inicjatora doktryny o Niepokalanym Poczęciu NMP], 11 innych narodowości z Europy środkowo-wschodniej, 10 innych narodowości latynoskich, 10 narodowości azjatyckich i 9 pozostałych z Ameryki, Afryki, Australii i Oceanii (z danej narodowości zawsze nie więcej niż 6 beatyfikacji, a w przypadku aż 24 narodowości – tylko po JEDNEJ beatyfikacji, np. Indianki św. Kateri Tekakwitha, Palestynki św. Miriam od Jezusa Ukrzyżowanego, Malgaszki bł. Wiktorii Rasoamanarivo, Papuasa bł. Piotra To Rot, Australijki św. Marii MacKillop, Cygana bł. Zefiryna Giménez Malla, Albanki św. Matki Teresy z Kalkuty, Szwedki św. Elżbiety Hesselblad, Litwina bł. Jerzego Matulewicza, czy Słoweńca bł. bpa Antoniego Marcina Slomšeka).

  • Witek pisze:

   W ubiegłym roku była taka inicjatywa z tą modlitwą na naszej stronie WOWIT
   Jezu Maryjo i Józefie kochamy Was.
   Ratujcie dusze…..
   Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam pokój na świecie. Amen
   Może by ją ponowić. Ja nie przestałem i ją kontynułuję razem z żoną.
   Powiedzieć Jezusowi i Maryi że się Ich Kocha to jest przepiękne….

 3. Ola pisze:

  Czy ktoś z Was doradzi mi, gdzie przez internet ,lub telefonicznie mogę zamówić Mszę Świętą przebłagalną za grzechy ? Mam natchnienie po odsłuchaniu konferencji ,że powinnam taką Mszę św. zamówić ,ale nie wiem gdzie i żeby kapłan nie zmienił intencji.

 4. wobroniewiary pisze:

  Trzeci dzień nowenny do św. Agnieszki
  Wstęp
  Zawiedzeni zalotnicy oskarżyli Agnieszkę o bycie chrześcijanką. Gdy zaprowadzono ją przed sędziego, namowami i groźbami była nakłaniana do wyrzeczenia się wiary. Nie uległa jednak tym naciskom, pozostała nieugięta nawet wówczas, gdy zaczęto ją poddawać torturom.

  Zadanie
  Rozważ przez chwilę, jaki jest Twój stosunek do wiary. Czy nie wstydzisz się przyznawać do niej przed znajomymi lub w miejscu pracy?

  Modlitwa
  Ojcze nasz, Zdrowaś, Maryjo, Chwała Ojcu…

  Módlmy się
  Prosimy Cię, Panie Boże, niech w niebie wspiera nas modlitwa Twojej umiłowanej Agnieszki, abyśmy z żywą wiarą podążali ku Tobie, który jesteś pragnieniem serc naszych. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

 5. wobroniewiary pisze:

  Myśli św. o Pio na cały rok:
  14 stycznia: Nie zdawaj się nigdy na siebie samą. Wszelką ufność pokładaj tylko w samym Bogu (Epist. II, s. 64)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s