Wejdźmy w 2020 rok z modlitwą w intencji naszej Ojczyzny, naszych rodzin i nas samych

Wejdźmy w Nowy Rok z nową (krótką) inicjatywą modlitewną!

Nie chodzi o pomnażanie modlitw, gdyż każdy ma ich i tak wiele. A nie wolno nam mylić zdrowego ducha pobożności z duchem religijności (klepanie modlitewek na ilość). Dlatego też proponuję, aby przez ten 2020 rok

za wstawiennictwem trzech Patronów:
św. Jana Pawła II, błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki
i Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego
odmawiać Jedno Zdrowaś Maryjo
w intencji Ojczyzny, naszych rodzin i nas samych

Sejm ustanowił rok 2020 Rokiem Świętego Jana Pawła II. 18 maja 2020 r. będziemy obchodzić stulecie urodzin Karola Wojtyły, Ojca Świętego Jana Pawła II, „naszego wielkiego rodaka zasłużonego w walce o wyzwolenie Polski spod jarzma komunizmu” – głosi uchwała

 „Jego postawa, Jego nauczanie są głęboko wrośnięte w dzieje naszego narodu. Ojciec Święty nauczał, jak bardzo od uznania godności człowieka, od przestrzegania jego praw, od umiejętności dialogu i przebaczenia, od budowy ładu społecznego na prawdzie, wolności i sprawiedliwości, od szacunku dla każdego człowieka, od obrony każdego życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci, od poszanowania rodziny i naturalnej więzi międzyludzkiej, od budowania cywilizacji miłości, jak bardzo od tego wszystkiego zależą szanse społeczeństw i rozwój oraz pokój, zarówno wewnętrzny, jak i międzynarodowy” – czytamy w uchwale


7 czerwca na Placu Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się z kolei beatyfikacja Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski.

Diecezjalny etap procesu ws. cudu toczył się w archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej, ponieważ to tam, w 1988 roku, nastąpiło domniemane uzdrowienie młodej osoby za przyczyną kard. Stefana Wyszyńskiego. Chodzi o niewytłumaczalne medycznie zdarzenie, dotyczące 19-latki, która zachorowała na nowotwór tarczycy i nie dawano jej szans na przeżycie. Proces diecezjalny w sprawie cudu zakończył się 28 maja 2013 r. podczas uroczystej sesji w bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Licząca 300 stron kompletna dokumentacja medyczna oraz zeznania świadków zostały przekazane do Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych

W 1988 r. młoda (19-letnia wówczas) kobieta zachorowała na nowotwór tarczycy i nie dawano jej szans na przeżycie. 17 lutego 1988 r. wykonano w Szczecinie rozległą operację usuwając zmiany nowotworowe oraz dotknięte przerzutami węzły chłonne. Po początkowym pozornym polepszeniu stan zdrowia pacjentki pogorszył się. Podczas pobytu w Instytucie Onkologii w Gliwicach w styczniu i marcu 1989 kobietę leczono jodem radioaktywnym. W gardle wytworzył się guz wielkości 5 cm, który dusił pacjentkę i zagrażał jej życiu.14 marca 1989 r., po intensywnych modlitwach za wstawiennictwem kard. Wyszyńskiego, stwierdzono przełom. Kolejne badania prowadzone w gliwickim Instytucie Onkologii, potwierdzały dobry stan kobiety. W ciągu 30 lat nie stwierdzono u niej reemisji nowotworu i jest całkowicie zdrowa

19 października wspominamy bł. ks. Jerzego Popiełuszkę, prezbitera i męczennika, który w swoim ostatnim kazaniu powiedział, że „za prawdę się płaci, tylko plewy nic nie kosztują”.

Miał rację wielki Prymas Tysiąclecia kard. Stefan Wyszyński, kiedy nauczał, że za ziarno prawdy trzeba zapłacić wysoką cenę, a jedynie plewy nic nie kosztują. Powtórzył te słowa bł. ks. Jerzy Popiełuszko podczas rozważania w Bydgoszczy 19 października 1984 r. Kapłan Męczennik mówił wówczas: „Obowiązkiem chrześcijanina jest stać przy prawdzie, choćby miała ona wiele kosztować. Bo za prawdę się płaci, tylko plewy nie kosztują. Za pszeniczne ziarno prawdy trzeba czasami zapłacić”. 

Zapraszam do tej krótkiej modlitwy – jedno Zdrowaś Maryjo nie zajmuje zbyt wiele czasu, a owoce tej modlitwy poznamy w Niebie. Zachęcam do przyłączenia się i wpisywania w komentarzach, aby inni widzieli, że jest nas wielu 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

134 odpowiedzi na „Wejdźmy w 2020 rok z modlitwą w intencji naszej Ojczyzny, naszych rodzin i nas samych

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Janina pisze:

   Z radoscia przylaczam sie do modlitwy, dodam tylko jeszcze jednego wielkiego Polaka sw. Andrzeja Bobole, ktorego tez prosze o wstawiennictwo w naszj intencji.
   Janina

   • Elizeusz pisze:

    Z książki Stefanii F. Horak „Święta Pani”, z rozdz. zatyt. «Świętych Obcowanie»:
    „Św. Andrzej Bobola zjawił się pierwszy raz w dniu 3 maja 1938 roku.
    „Niech będzie po chwalony Jezus Chrystus”, – powiedział.
    Spytałam go, czy będzie Patronem Polski?
    „Już nim jestem, gdyż nadchodzą znowu czasy ciężkie i trudne. Będę wam pomagał. Gdy Polska będzie w niebezpieczeństwie ukażę się ogromnym tłumom ludzi. Grozi jej obecnie dwóch wrogów”. (…).
    Ludzie nie dość gorąco i nie tak jak trzeba zwracają się do mnie. Mogę być bardzo pomocny w zażegnywaniu wielkich katastrof. Mogę nieść ulgę w cierpieniu”. (…).
    Przygotujcie się, bo idą bardzo ciężkie czasy. Będzie to walka dobra ze złem, jasnych z ciemnymi. Powiedz ludziom, że grożą im straszne rzeczy za to, że zaniedbują sprawy wewnętrzne go życia. Możesz mnie za wsze prosić, a wysłucham cię. Błogosławię cię od Boga”. (str. 208)

    • Maggie pisze:

     Elizeusz to jak chodząca Encyklopedia 🙂💕

     Janino💕, dobry pomysł: Oczywiście, że dołączam 🙏🏻❣️, bo w tych intencjach się modlę, więc dodać sercem te wstawiennictwa to nie problem.

 2. Małgorzata pisze:

  Podejmuję się. Przyłączam się z radością!

 3. Witek pisze:

  Być może już znacie to nagranie, ale warto je sobie odświeżyć. Decyzja oddania Bogu swojego życia z modlitwą końcową:
  Panie Jezu, weź księgę mojego życia proszę i zbaw mnie w taki sposób, jak chcesz.
  Bo ja nie mogę przełamać tych siedmiu pieczęci. Postaw Pieczęć swojego Ducha na mnie, żebym już na wieki był własnością Twoją i żeby nikt mnie już nie ukradł. Żeby każdy demon bał się już wyciągnąć rękę do mnie, bo zobaczy Pieczęć Twojego Ducha. Amen
  Pieczęć Ducha Świętego, o. Augustyna Pelanowskiego
  https://youtu.be/v9VUVFMc0GM

 4. Karolina pisze:

  Przyłączam się do modlitwy

 5. Adam z Lublina pisze:

  Szczęść Boże! Proszę odnotować przyłączenie do modlitwy Kasi i Adama z Lublina. Bóg zapłać za cudowne życzenia, które oczywiście odwzajemniamy! Niech dobry Pan Bóg Pani nieustająco błogosławi!

 6. Zofia z chelma pisze:

  Bardzo chetnie przylączam sie!!!

 7. weroncia6060 pisze:

  Również przyłączam się z radoscią

 8. Sylwia pisze:

  Przyłączam się

 9. Renata pisze:

  Z radością przyłączę się do modlitwy🙂

 10. Robert i Monika pisze:

  Łączymy się w modlitwie ….🙏🙏🙏💙💙💙

 11. Dorota pisze:

  Przyłączam się z radością.
  Dziękuję za piękne intencje.

 12. Aleksandra pisze:

  Ja również się przyłączam do modlitwy. Jedno Zdrowaś Maryjo to tak nie wiele, a posiada wielką moc.
  Wszystkim składam Szczęśliwego i Błogosławionego 2020 roku.

 13. Małgorzata z Oleśnicy pisze:

  Przyłączam się

 14. wobroniewiary pisze:

  1 stycznia 2004 roku św. Jan Paweł II powiedział m.in.:

  „Dziś, w pierwszym dniu nowego roku, w liturgii rozbrzmiewa prastare biblijne błogosławieństwo, w którym nad ludem wypowiadane jest imię Pana. «Niech [Pan] zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem» (Lb 6, 26). Z całego serca kieruję to życzenie do całego świata, prosząc Boga o błogosławieństwo dla rodziny ludzkiej. Niech Pan rozpromieni swoje oblicze nad każdym człowiekiem i niech wszystkie narody obdarzy pokojem

 15. wobroniewiary pisze:

  Kolejna perełka na 2020 rok:

 16. Ania pisze:

  Dekalog Polaka według kardynała Stefana Wyszyńskiego

  Po Bogu więc, po Jezusie Chrystusie i Matce Najświętszej, po całym ładzie Bożym, nasza miłość należy się przede wszystkim naszej Ojczyźnie, mowie, dziejom i kulturze, z której wyrastamy na polskiej ziemi. I chociażby obwieszczono na transparentach najrozmaitsze wezwania do miłowania wszystkich ludów i narodów, nie będziemy temu przeciwni, ale będziemy żądali, abyśmy mogli żyć przede wszystkim duchem, dziejami, kulturą i mową naszej polskiej ziemi, wypracowanej przez wieki życiem naszych praojców

  Do myśli Prymasa Tysiąclecia dodaję „Dekalog Polski”
  „…Jam jest Polska, Ojczyzna twoja, ziemia Ojców, z której wzrosłeś.

  Wszystko, czymś jest, po Bogu mnie zawdzięczasz.

  1. Nie będziesz miał ukochania ziemskiego nade mnie.
  2. Nie będziesz wzywał imienia Polski dla własnej chwały, kariery albo nagrody.
  3. Pamiętaj, abyś Polsce oddał bez wahania majątek, szczęście osobiste i życie.
  4. Czcij Polskę, Ojczyznę twoją, jak matkę rodzoną.
  5. Z wrogami Polski walcz wytrwale do ostatniego tchu, do ostatniej kropli krwi w żyłach twoich.
  6. Walcz z własnym wygodnictwem i tchórzostwem. Pamiętaj, że tchórz nie może być Polakiem.
  7. Bądź bez litości dla zdrajców imienia polskiego.
  8. Zawsze i wszędzie śmiało stwierdzaj, że jesteś Polakiem.
  9. Nie dopuść, by wątpiono w Polskę.
  10. Nie pozwól, by ubliżano Polsce, poniżając Jej wielkość i Jej zasługi, Jej dorobek i Majestat

  Będziesz miłował Polskę pierwszą po Bogu miłością.
  Będziesz Ją miłował więcej niż siebie samego”

  Zofia Kossak-Szczucka

 17. babula pisze:

  Przyłączam się. Dziękuje Ewo, ze to zaproponowałaś 🙂

  • wobroniewiary pisze:

   Zaproponowałam… tak naprawdę to pomógł mi w tym dzisiaj spowiednik.
   Rozmawiałam dziś z nim o tym w konfesjonale – że brak mi całkowitego pomysłu, że to Rok św. JPII ale coś mi tego było mało, a spowiednik mi wspomniał o kard. Wyszyńskim i ks. Jerzym Popiełuszce
   Podczas kazania to ja już oczyma wyobraźni widziałam ten wpis 🙂

   I gdy odmówiłam w tej intencji jedno Zdrowaś Maryjo to już miałam całość – trzech Patronów, jedno Zdrowaś Maryjo, ks. J. M. Vianney ze swoim argumentem (że wstrząsa całym piekłem) i mój Patron św. Ojciec Pio
   Dopowiem Wam tylko, że opiekę nad tą akcją ma NMP – Święta Boża Rodzicielka i NMP Loretańska ❤

 18. Irena66 morecambe pisze:

  Przyłączam się do modlitwy

 19. Anula pisze:

  Dołączam z radością!

 20. duszyczka pisze:

  Przyłączam się również i ja.

 21. Angelica pisze:

  https://m.youtube.com….

  Pilne, prosze o postawienie tego nagranie na glownej stronie WOWIT aby kazdy mogl to przesluchac i dzialac na rzecz intronizacji Polski jako wierny sluga Boga. Bog zaplac

 22. Jolantae pisze:

  Przylaczam się i ja.

 23. Dorota pisze:

  Dołączam do modlitwy.

 24. Lena pisze:

  Przyłączam się do modlitwy.

 25. Anna Kl pisze:

  Dołączam z radością

 26. Irena Snopczyńska pisze:

  Przyłączam się i ja.

 27. mela713 pisze:

  Przyłączam się także.

 28. Jolanta pisze:

  Przyłączam się z radością do modlitwy

  • J. K. pisze:

   Przyłączam się do modlitwy ❤

  • Bożena pisze:

   Również z radością przyłączam się do modlitwy.
   SZCZĘŚĆ BOŻE WSZYSTKIM ❤

  • Danuta pisze:

   Dołączam się. Kiedyś Ewa ogłosiła taką lub podobną intencję na pewno naszej Ojczyzny chodziło o jedną dziesiątkę więc odmawiam Zesłanie Ducha Św.w intencji naszej Ojczyzny,Narodu polskiego dodałam Kościoła św. i Duchowieństwa. Teraz też podejmę 1 Zdrowaś Maryjo…Bóg zapłać!

   • wobroniewiary pisze:

    Ten dziesiątek był właśnie do końca roku. A od tego roku jedno Zdrowaś
    Do tego mamy różne „pompejanki” i inne – kto chce, to ma więcej 🙂

    • Longin pisze:

     Na stronie https://www.paruzja-iskraz.pl/zyczenia-noworoczne oprócz życzeń oraz spraw poważnych mamy świetną porcje humoru dot. pączków z Koziej Wólki :).
     W świetle naszych wowitowych inicjatyw modlitewnych mam od dłuższego czasu taką myśl – jakby to fajnie było gdyby nasza Ewa „wspomogła” swoimi talentami organizacyjnymi moderacje/organizacje wieczerników Maryjnych, których to propagowanie rozpoczęli animatorzy strony paruzja i jak na razie odzew jest chyba niewielki. Oczywiście to tylko marzenie, choć kto wie…. przepraszam, że wtykam się może się w nieznane mi sprawy, ale czasem marzenia się spełniają : )

    • Ryszard pisze:

     Czy to znaczy że Jasnogórska Róża Różańcowa z intencją za ojczyznę już nie modli się z Najświętszą Maryją Panną o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii?

 29. Dołączamy również – Monika i Grzegorz.

 30. Elżbieta pisze:

  Dołączam się do modlitwy

 31. Filipa pisze:

  Przyłączam się do modlitwy 🙂

 32. Alicja pisze:

  Przylaczam sie do modlitwy!

 33. Marek pisze:

  I ja sie przylaczam!

 34. Anna pisze:

  Też poproszę.

 35. Daisy pisze:

  Przyłączam się od 1 stycznia.

 36. BasiaD pisze:

  Przyłączam się!

 37. Renata Anna pisze:

  Przłaczam się do modlitwy. Bóg zapłać Ewo!!! 🙂

 38. krysia sz pisze:

  Dołączam się do modlitwy z radością

 39. EwaT. pisze:

  Przylaczam sie do modlitwy ❤️

 40. Alina pisze:

  Dołączam się do modlitwy. Jestem tak szczęśliwa że znalazłam tą stronę, ona tak mnie ubogaca, kieruje, teraz wiem że życie ma sens i co czyni człowieka prawdziwym. Wszystkim życzę błogosławionego Nowego Roku 2020.

 41. Maria pisze:

  Dołączam się do modlitwy

 42. KasiaB pisze:

  I ja dołączam 🙂

 43. Małgosia pisze:

  Ja również dołączam

 44. Monika pisze:

  „Postanowienia noworoczne często obejmują rzeczy świeckie. Decydujemy się zrzucić wagę, znaleźć dodatkową pracę, czy chodzić na siłownię. Zobowiązania te – choć często słuszne – nie obejmują jednak kwestii kluczowych – rozwoju duchowego. A ściślej – porzucenia grzechu i wzrastania w cnocie. Poniżej przedstawiamy 7 propozycji katolickich postanowień na Nowy Rok.”

  https://www.pch24.pl/7-pomyslow-na-katolickie-postanowienia-noworoczne,73089,i.html

 45. Helena pisze:

  Helena, Henryk, Leokadia chętnie dołączamy do modlitwy.

 46. Pela pisze:

  Pela, Krysia i Lidka przyłączamy się do modlitwy.

 47. Uczeń Jezusa i Maryi pisze:

  Z radością dołączam do wspólnej modlitwy.

 48. Kate pisze:

  Ja również się dołączam

 49. Edyta pisze:

  Szczęść Boże.
  Przyłączam się do modlitwy. Bóg zapłać Pani Ewo ❤

 50. Ewa pisze:

  Ewa, Jola, Zbyszek przyłączamy się do modlitwy.

 51. Bernatka pisze:

  Jola i Bernatka przyłączamy się do modlitwy.

  • Elizeusz pisze:

   „Tyle wart jest nasz rok, ile zdołamy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu.
   Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności.
   Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy.
   Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzane nam zło”.
   (kard. Stefan Wyszyński)

 52. Wanda pisze:

  Przyłączam się z radością.😊

 53. Robert pisze:

  Dołączam do tej wspólnej modlitwy.

  Film produkcji PCh24 dostępny już w internecie:

  https://www.pch24.pl/miesozerca–wrog-numer-jeden—caly-film—zobacz-juz-teraz-,73046,tv.html

 54. Monika pisze:

  Globalne ocieplenie czy globalna manipulacja? Dokument PCh24TV

  • Elizeusz pisze:

   To, co się dzieje w klimacie i nazwane zostało przez naukowców „globalnym ociepleniem”, to nic innego jak widzialne konsekwencje ludzkich grzechów, przekraczania i poprawiania Prawa Bożego, Bożych przykazań, które… (zob. Ps 111.7b-8).
   Bóg jest Panem nie tylko czasu i historii, ale też i przyrody, która ‚jest Mu poddana, sroży się jako kara przeciw niegodziwym, a jako dobroć łagodnieje dla tych, co Tobie, Stwórco ufają”‚ (Mdr 16,24)

 55. Barbara pisze:

  Edyta, Hania, Barbara, Maria przyłączamy się z radością.

 56. Zosia pisze:

  Przyłączam się do modlitwy.

 57. Krysia pisze:

  Krysia i Helena przyłączamy się do modlitwy.

 58. Iga pisze:

  Przyłączam się do modlitwy!
  +
  Ave Maria, gratia plena, Dominus Tecum, benedicta Tu in mulieribus et benedictus fructus ventris Tui, Jesus. Sancta Maria, Mater Dei ora pro nobis peccatoribus, nunc et in hora mortis nostrae. Amen.

 59. Jadwiga pisze:

  Leokadia, Jadwiga przyłączamy się do modlitwy.

 60. Kasia pisze:

  Dołączam do codziennej wspólnej modlitwy. Matko Najświętsza otul naszą Ojczyznę, nasze rodziny i nas samych swym płaszczem, chroń od złego.

 61. Dorota pisze:

  PRZYŁĄCZAM SIĘ DO MODLITWY

 62. Anna pisze:

  Przyłączam się do modlitwy. Serdecznie pozdrawiam.

 63. Elżbieta pisze:

  Przyłączam się do modlitwy.

 64. Elżbieta Antylopa pisze:

  Przyłączam się do modlitwy.SzczęśćBoże.

 65. GrażynaP. pisze:

  przyłączam się i ja,i cieszę się,że jesteście.Szczęść Boże.

 66. Asia pisze:

  Przyłączamy się do modlitwy Asia z mamą.

 67. Irena pisze:

  Przyłączamy się do modlitwy: Irena, Marianna, Teresa, Anna, Dorota

 68. Małgorzata pisze:

  Przyłączamy się do modlitwy, Małgosia z córką Weroniką.

 69. Monika pisze:

  Człowiek prawdziwy, człowiek poszukujący – a przecież nikt z nas nie jest doskonały
  – fajne, szczere, piękne, chwilami cudne i jakże prawdziwe (choć i tu na pewno można się przyczepić) – posłuchajcie:

 70. Katarzyna pisze:

  Chciałbym się dołączyć do modlitwy 1 zdrowaś Mario

 71. Joanna pisze:

  Dołączam do wspólnej modlitwy.

 72. andrzej pisze:

  I ja dołączam do wspólnej modlitwy

 73. AgaMK pisze:

  Również dołączam się do modlitwy

 74. Marzena pisze:

  Dołączam do wspólnej modlitwy.

 75. krystynamajchrzak pisze:

  Ja też się włączam w tą modlitwe prosząc naszych wstawiennictwo o opiekę i modlitwy wypraszajace nam blogoslawienstwo Trójcy Przenajswietszej

 76. Nadzieja pisze:

  Dołączam do modlitwy 1 Zdrowaś Maryjo.

 77. Anna pisze:

  Mam pytanie, bo po prostu nie wiem jak sie modlic za wstawiennictwem. Co mam powiedziec? Odmowic Zdrowaś Maryjo powiedziec ze to w intencji powyzszej intencji i powiedziec ze prosze o wstawiennictwo powyzszych swietych?

 78. michal pisze:

  Przyłączam się. Bardzo proszę o modlitwę za mojego synka który jest w szpitalu i cierpi.

 79. Barbara pisze:

  Ja również dołączam się do modlitwy

 80. Alina pisze:

  Dolaczam sie do modliwy na ten rok

 81. Aleksandra pisze:

  Szczęść Boże.
  Ja również przyłączam się do modlitwy na ten rok

 82. Janina pisze:

  Dołączamy się do modlitwy na ten rok.Janina i Lucyna.

 83. Sabinka pisze:

  Przyłączam się do modlitwy

 84. Mag123 pisze:

  Dołączamy się do modlitwy na ten rok.Madzia z córką Oliwią.

 85. Mag123 pisze:

  Dołączam do modlitwy męża Michała

 86. Zofia pisze:

  Przyłączam się do modlitwy jedno Zdrowas Mario, a tak dużo może zdziałać.

 87. HENRYKA KONESZKO pisze:

  HENRYKA PRZYLACZAM SIE ! ,bardzo potrzebna intencja,,

 88. Sabinka pisze:

  Dollączają do modlitwy Henryk, Agnieszka, Izabela, Romka

 89. Pingback: strzeżenie ministra: susza w Polsce może być katastrofalna. Modlimy się i zachęcamy innych do modlitwy | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 90. Jadwiga. Chmielewska pisze:

  Przyłączam. się do modlitwy i dziękuję. że. mogę. się. modlić,

 91. Marzena Nalewajk pisze:

  Ja również dołączam się do modlitwy

 92. Sylwia pisze:

  Dołączam się do modlitwy

 93. Lucyna pisze:

  Dołączam się do modlitwy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s