Msza święta i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie – transmisja on-line

28 grudnia – Święto świętych Młodzianków, męczenników

Słowa Ewangelii według świętego Mateusza
Gdy Mędrcy odjechali, oto anioł Pański ukazał się Józefowi we śnie i rzekł: „Wstań, weź Dziecię i Jego Matkę i uchodź do Egiptu; pozostań tam, aż ci powiem; bo Herod będzie szukał Dziecięcia, aby Je zgładzić”. On wstał, wziął w nocy Dziecię i Jego Matkę i udał się do Egiptu; tam pozostał aż do śmierci Heroda. Tak miało się spełnić słowo, które Pan powiedział przez Proroka: „Z Egiptu wezwałem Syna mego”. Wtedy Herod widząc, że go Mędrcy zawiedli, wpadł w straszny gniew. Posłał oprawców do Betlejem i całej okolicy i kazał pozabijać wszystkich chłopców w wieku do lat dwóch, stosownie do czasu, o którym się dowiedział od Mędrców. Wtedy spełniły się słowa proroka Jeremiasza: „Krzyk usłyszano w Rama, płacz i jęk wielki. Rachel opłakuje swe dzieci i nie chce utulić się w żalu, bo ich już nie ma”.

O godz. 16.40 rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu
i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

52 odpowiedzi na „Msza święta i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie – transmisja on-line

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Dostałam takiego maila:

  Szczęść Boże,
  zwracam się do Was z prośbą o rozpowszechnienie inicjatywy w int. kapłanów (jeżeli tak zdecydujecie ).
  Już trzeci rok organizujemy,w naszej Trzebnickiej parafii św.Jadwigi od 1.stycznia 2020 r.przez 33 dni do 2.lutego (święto Życia konsekrowanego ) przyjmujemy codziennie(lub na zmianę z kimś) eucharystię w int. konkretnego kapłana. Tak, by za każdego kapłana było ofiarowanych 33 komunii świętych.
  To dzieło jest owocem 33 dni przygotowania się do Zawierzenia się Jezusowi przez Maryję.

  Dziękuję za CUDOWNE dzieła.
  Życzę obfitości łask i błogosławieństw
  od Jezusa, Maryi i Józefa.
  Irena M (nazwisko) Wspólnota Słowa Sykomora

  Ps. Zachęcam Was – ja akurat trwam w tej Krucjacie Eucharystycznej za pewną osobę i teraz nie mogę za kapłanów. Ale Was zachęcam z całego serca ❤

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2014/07/24/nowenna-uzdrowienia-krucjata-eucharystyczna-dla-kazdego-z-nas/

 3. wobroniewiary pisze:

  MYŚL OJCA PIO
  Niech Dzieciątko Jezus zawsze niepodzielnie panuje w Twym sercu, Jego stajenka niech rozbłyska coraz to nowym blaskiem przed Twymi oczyma, a Jego Boska miłość niech rozpala Cię coraz większą miłością ku Niemu, niech całkowicie Cię przemieni i pozwoli spokojnie spocząć w objęciach Boskiego miłosierdzia.
  (Epistolario IV, s.843)

 4. wobroniewiary pisze:

  Piękne jest dzisiejsze pierwsze czytanie, oto jego fragment:

  (…) Czytanie z Pierwszego listu świętego Jana Apostoła
  Bóg jest światłością, a nie ma w Nim żadnej ciemności. Jeżeli mówimy, że mamy z Nim współuczestnictwo, a chodzimy w ciemności, kłamiemy i nie postępujemy zgodnie z prawdą. Jeżeli zaś chodzimy w światłości, tak jak On sam trwa w światłości, wtedy mamy jedni z drugimi współuczestnictwo, a krew Jezusa, Syna Jego, oczyszcza nas z wszelkiego grzechu. Jeśli mówimy, że nie mamy grzechu, to samych siebie oszukujemy i nie ma w nas prawdy. Jeżeli wyznajemy nasze grzechy, Bóg będąc wiernym i sprawiedliwym odpuści je nam i oczyści nas z wszelkiej nieprawości. Jeśli powiemy, że nie zgrzeszyliśmy, czynimy Go kłamcą i nie ma w nas Jego nauki.

  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2019/12/28/28-grudnia-swieto-swietych-mlodziankow-meczennikow-2/

 5. Ania pisze:

  Tradycja chrześcijańska podkreśla, że choć dzieci z Betlejem nie zostały ochrzczone, jednak męczeństwo przyłączyło je do Chrystusa, dlatego mówi się, że otrzymały chrzest krwi

  • wobroniewiary pisze:

   To może jest tak samo na zasadzie „chrztu krwi” z dziećmi mordowanymi w wyniku aborcji?
   Oby tak było – i oby cieszyły się Niebem i wiecznym szczęściem!

   • Paweł pisze:

    W nawiązaniu do tego zagadnienia pozwalam sobie skopiować fragment moich dawnych komentarzy na ten temat spod wpisu: https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2017/12/08/rozpoczal-sie-nadzwyczajny-rok-swietego-jozefa-akt-zawierzenia-sw-jozefowi-nas-i-naszych-rodzin/
    (….) Ostatnio natrafiłem na orędzie [dane ks. St. Gobbiemu] mówiące o tym, że dzieci nienarodzone zabite wskutek aborcji otrzymują zbawienie przez „chrzest pragnienia i krwi” – oto ono:
    «Montreal (Kanada), 8.09.1983 Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
    272 MOJE NAJMNIEJSZE DZIECI
    (…) c Dla Mnie małymi są wszystkie poczęte dzieci, zabijane rozmyślnie w łonach swych matek. Miłość waszej Niebieskiej Mamy i niepokój Kościoła o ich zbawienie – złączone z krwią wylaną z powodu tych, którzy gardzą Prawem Bożym i nie są mu posłuszni – są już chrztem pragnienia i krwi, który je wszystkie zbawia.»
    [(…) Powyższe orędzie przepisałem (…) ze str. 333-334 wydania książkowego (…): „Do Kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej” – wydanie Wydawnictwa „Vox Domini”, Katowice 2016, zawierające na str. 3 pełny tekst oficjalnego IMPRIMATUR udzielonego na druk tej książki przez kardynała Bernardino Echeverria Ruiza OFM w San Marino w dniu 29 czerwca 1995.] (…) Udało mi się [ponadto] znaleźć link do tekstu tego orędzia (…) – na stronie: http://www.objawienia.pl/gobbi/gobbi-1983.htm

   • Maggie pisze:

    O Obrończyni życia w tym i poczętego:

 6. wobroniewiary pisze:

  W ramach wspomnień ❤
  Aż ciarki przechodzą. "Tyś jest błogosławiona, Maryjo" w wykonaniu zespołu VOX EREMI na Jasnej Górze

 7. Czasy Maryi pisze:

  Kochani proszę o jedno „Dla Jego bolesnej męki…” za mojego tatę, który przeszedł dziś na drugą stronę, do Pana.

 8. m-gosia pisze:

  †† †

 9. Quis ut Deus pisze:

  Chciałem zobaczyć film „Dwóch papieży”. Nie udało się dotrwać nawet połowy, przerwałem.
  Plugawy atak na papieża Benedykta XVI – musiałbym go wcale nie znać, żeby uwierzyć w choć jedno zdanie z filmu. Wystarczy przeczytać Jego list o przyczynach kryzysu KK z tego roku, żeby przejrzeć zamysły twórców filmu i nie uwierzyć w filmowe dialogi.
  Promocja relatywizmu i modernizmu. Przekaz, że KK silnie tkwiąc w tradycji i dogmatach, utracił łączność z Bogiem, bo „ludzie odchodzą”. Ludzie w grzechu ciężkim mają prawo do komunii, bo „Komunia Św. to nie pokarm dla cnotliwych, tylko pokarm dla głodujących. Jest tego wiele więcej. Dramat.

  Na początku jest wyraźna informacja, że film jest opary na prawdziwych wydarzeniach. Czytaj -> wszystko co pokazujemy jest prawdziwe. Wydaje mi się, że prawdziwe, to mogło być np. spotkanie w Castel Gandolfo motywowane chęcią rezygnacji z funkcji kardynała (?) – nie wiem, ale teksty dialogów już na pewno nie.
  BXVI to niby człowiek separujący się od innych, samotnik, nudziarz. Żądny władzy hierarcha, nie umiejący kierować Kościołem, mający kłopoty z usłyszeniem głosu Boga.
  O tym jak przedstawiony był kard. Bergoglio celowo nie będę pisał, a do momentu kiedy został papieżem nie dotrwałem…
  Moderniści są silni a ten film jest tego przykładem.

 10. Anna pisze:

  Wiecie co, ten blog to mnie zaskakuje, bo nawet nie wiem jak to inaczej wyrazić. Jakiś czas temu przyszla mi uporczywa myśl o aniołach strożach wchodzę na bloga a tu ks. Bagdziński i oddanie się aniołowi.stróżowi, innym razem temat woli Bożej za mną chodził i myśli typu ‚no to przecież ważne’ wchodzę na bloga a tam o Luisie P. i mieście woli Bożej, plus kilka innych sytuacji plus ‚uczucie konieczności’ wejścia na bloga, a tam okazuje się, że informacja o święcie o którym zapomniałam/nie wiedziałam. No a dziś o tych Sarmatach i Żydach – i to w momencie kiedy od paru dni chodził za mną temat dlaczego Bóg tak właściwie bardzo kocha Polaków – czy my czasem nie pochodzimy od potomków.jednego z 12 pokoleń Żydów tych, które zostały przepędzone i już nawet nos w lustrzen sprawdzałam 🙂

  • Anna pisze:

   do bardziej czepliwych czytelników: tak wiem, że Noe i jego synowie byli przed 12stoma pokoleniami.

  • J. K. pisze:

   @Anna
   Możesz opisać wygląd swojego nosa?
   Jak powinien wyglądać aby należeć do 12 pokoleń?
   Nie to że wtykam swój pytając ciebie
   Pytam z czystej ciekawości? 😊

   • Anna pisze:

    :):):) mam lekki garbik, ale to nie to co Tuwim i B.Streinsand – to naprawdę miał być akcent mocno humorystyczny z tym nosem. Tak na marginesie, jeśli ktoś ma inny to wcale go nie dyskwalifikuje 😉

  • Anna pisze:

   Tez mam wewnętrzną potrzebę zagladania na stronę.. I to od kilku lat

 11. pozdrawiam pisze:

  Proszę o chociaż krótkie westchnienie za duszę mojej babci w rocznicę jej śmierci.

 12. Maggie pisze:

  Jeśli chodzi o Netflix ma takie długi, że może iż „skona” – akurat dzisiaj, ktoś w rozmowie, o tym zadłużeniu powiedział … więc może? niech to będzie ostrzeżeniem dla bluźnierców, którzy starają się nabić kasę profanacją ..

  We wszystkich w/w intencjach 10-tek ze św. JPII

  • Maggie pisze:

   Oczywiście, że miało być 10-tek, ale skaleczonym palcem nie mogłam „trafić w dziesiątkę” ale sercem trafiam i zaraz klękam

 13. Katarzyna pisze:

  +++

 14. Ania pisze:

  Weganizm i wegetarianizm ma swoją genezę w religiach Dalekiego Wschodu. Dla tamtejszych kultur jest to praktyka o charakterze religijnym, zupełnie obcym katolickiej perspektywie. O źródłach ideologicznego weganizmu opowiada s. Michaela Pawlik OP, dominikanka, posługująca 13 lat w Indiach, która w Polsce przestrzegała przed niebezpieczeństwem sekt i ruchów niosących zagrożenia duchowe (new age, mistycyzm, reiki).

 15. wobroniewiary pisze:

  Alicja Mazurek z zespołu Guadalupe zmarła 29 grudnia. Rodzina, lekarze, przyjaciele i wiele osób walczyło o jej życie i zdrowie

  Alicja 19 lutego 2018 r. jechała samochodem wraz z kolegą ze wspólnoty Guadalupe. Auto z dużą prędkością uderzyło w wiadukt przy al. Tysiąclecia w Lublinie. Kierowca zginął na miejscu. Alicji lekarze także nie dawali wielkich szans na przeżycie.

  Wypadek dwojga młodych ludzi wstrząsnął Lublinem. Ala przeżyła kilka operacji. Wszystkie były wspierane modlitwą. Po leczeniu w lubelskim szpitalu trafiła do warszawskiej kliniki „Budzik”.

  https://lublin.gosc.pl/doc/6064919.Nie-zyje-Alicja-Mazurek-Miala-zaledwie-19-lat

 16. Paweł pisze:

  Dzisiaj mamy święto Najśw. Rodziny (Jezusa, Maryi i Józefa), więc tak trochę w nawiązaniu do tego wklejam trzy wczesne, lecz zaliczane do najważniejszych, symfonie Josepha Haydna, które mogą nam (np. tak jak to bywało w moim przypadku) pomóc „zabić czas”, kiedy „rodzina nam «nie dopisuje»” lub wręcz z konieczności spędzamy czas sami, ponieważ symfonie te – nr 6, nr 7 i nr 8 – są zatytułowane kolejno:
  „PORANEK”:

  „POŁUDNIE”:

  i „WIECZÓR”:

  „Encyklopedia muzyki” PWN z roku 2006 wymienia je wśród najważniejszych symfonii J. Haydna, obok 6 „symfonii paryskich” (nr 82-87), 12 „symfonii londyńskich” (nr 93-104) oraz następujących dalszych szesnastu: nr 22 „Filozof”, nr 26 „Lamentacja”, nr 30 „Alleluja”, nr 31 „Z sygnałem rogu”, nr 43 „Merkury”, nr 44 „Żałobna”, nr 45 „Pożegnalna”, nr 48 „Maria Teresa”, nr 49 „Pasja”, nr 53 „Cesarska”, nr 55 „Bakałarz”, nr 59 „Symfonia ognia”, nr 60 „Roztargniony”, nr 63 „La Roxelana”, nr 69 „Laudońska” i nr 73 „Polowanie”.
  Natomiast ja sam posiadam ponadto komplet 108 symfonii Josepha Haydna, w którym są one podzielone na następujące kategorie (w nawiasach zaznaczam te, które mi się szczególniej podobają):
  SYMFONIE WCZESNE: nry 1, 2, 4(ładne końcowe „Tempo di minuetto”), 5(+), 10(++), 11(+), 17(+), 18, 19(++), 20(+), 25(+ zwłaszcza Menuet), 27(++), 32(++), 37(+), 107(++);
  PIERWSZE SYMFONIE NAPISANE DLA KSIĘCIA Esterházy: nry 3(+), powyższe 6-8(+), 9, 12(++), 13(++), 14(+ zwłaszcza Menuet), 15(+), 16(+), 21(+), 22(+), 23, 24, 28(+), 29(++), 30, 31(++), 33(+), 34(+), 36(+ zwłaszcza początkowe „Vivace”), 39(++), 40(+ zwłaszcza Menuet), 72(++), 108(+);
  SYMFONIE Z OKRESU „BURZY I NAPORU”: nry 26(+), 35, 38(+), 41, 42, 43(+), 44(+), 45(+), 46(ładniejszy tylko Menuet), 47(+), 48(++), 49(+), 52, 58, 59(+), 65;
  SYMFONIE SKOMPONOWANE DLA CELÓW ROZRYWKI: nry 50, 51(++ zwłaszcza Menuet), 53(+ zwłaszcza początkowe „Vivace”), 54(+), 55(+), 56(+), 57(+), 60, 61(+ zwłaszcza drugie „Adagio”), 62, 63(++), 64, 66(+), 67(+), 68(+), 69(+ zwłaszcza początkowe „Vivace”), 70, 71(+), 73(+), 74, 75;
  SYMFONIE DLA WIELKIEJ PUBLICZNOŚCI: nry 76(++), 77(++), 78(+), 79(+), 80(+), 81(+), 82(+), 83(+), 84(+), 85(+), 86, 87, 88(+), 89(++), 90, 91(+ zwłaszcza drugie „Andante” oraz Menuet), 92(+);
  SYMFONIE LONDYŃSKIE: nry 93(+), 94, 95(+), 96(++), 97(+ zwłaszcza Menuet), 98, 99(+), 100(+), 101(++ zwłaszcza drugie „Andante”), 102(+), 103, 104(++), 105(+).

 17. Ania pisze:

  Piętnastu arcybiskupów i biskupów obecnych 28 grudnia na spotkaniu świątecznym w Rzeszowie, skierowało do abp. Marka Jędraszewskiego, metropolity krakowskiego, otwarty list poparcia i solidarności. „Solidaryzujemy się z Tobą wobec krzywdzących ataków jakie musi znosić Obrońca Prawdy ewangelicznej” – napisali hierarchowie podkreślając, że „zawsze godną chwały jest rzeczą opowiadanie się po stronie antropologii chrześcijańskiej, która w człowieku widzi obraz samego Boga”.

  https://www.m.pch24.pl/biskupi-staja-w-obronie-abp–marka-jedraszewskiego-bpgnp,73029,i.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s