Msza święta oraz modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z ks. Łukaszem Prausa SAC – transmisja on-line

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

57 odpowiedzi na „Msza święta oraz modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z ks. Łukaszem Prausa SAC – transmisja on-line

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. mcc2 pisze:

  Mnie ciekawi , czy ten blog czyta wiecej księży jak jeden, dwóch … Bo pewnej rzeczy nie rozumiem . Np. 20 lat temu , a 10 lat po upadku komunizmu za pontyfikatu św. Jana Pawła II księża powszechnie na kazaniach mówili o Matce Bożej jako pośredniczce łask itp, a kazania teologiczne o Maryii trwały nawet 15 minut aż się ludziom nudziło . A dziś bez walkii oddają pole ruchom religijnym wywodzącym się ideologią z protestantyzmu i powoli podążającym do zmniejszenia roli przewodniej Maryii jako Matki kościoła.

  To samo się ma do innych kazań z dawnych lat : księża powszechnie mówili że kościół zawsze będzie walczył z pogańskimi ideologiami . I wspominali walkę o krzyże w szkołach itp. wielu wspominało o walce z pogańską ideologią komunizmu jak już nic nie groziło za takie słowa , bo było 10 lat po upadku komunizmu. A obecnie mamy nową pogańską ideologię a odważni księża milczą , Na placu św. Piotra Franciszek odprawiał ceremonię z pogańską boginią płodności wydłutowaną w drewnie a kościół milczy . Dziwne , gdzie ci odważni księza ? oczywiście Papieża nie mogą skrytykować , bo suspendowali by się z automatu ale grzech jak najbardziej powinni. Co więcej , gdy jacyś aktywiści wyrzucili figurki do Tybru a policja je odnalazła , Papież przeprosił za to pogan i zapowiedział powrót figurek na miejsce , czyli do kościoła z którego potajemnie wyniesiono i wyrzucono. Rozmiumiałbym gdyby to było pół wieku od upadku komunizmu, inne pokolenie księży a tamci starzy w Domu Ojca , ale mineło dopiero 30 lat od upadku i 20 lat jak w okolicach roku 2000 , starzy i młodzi księża lubieli odważnie mówić takie kazania o walce z ideologią pogańską jak nic już im nie groziło a teraz milczą jak nadchodzi nowa ideologia pogańska i to z wnętrza samego kościoła jest propagowana . Ja tego nie rozumiem. Oczywiście jestem świadom że nie wszycy księża krytykowali komunizm , bo niektórzy sympatyzowali z nim . ( Tak tylko wyjaśniam ). Ja sie nie wymądrzam , tylko nie rozumiem , gdzie się podziała ta werwa do walki z ideologiami pogańskimi.

  • Elizeusz pisze:

   Interesujące i jak najbardziej na miejscu są Twoje spostrzeżenia mcc2.
   Myślę, że odpowiedź na Twoje pytania ( dot. też innych sytuacji w Kościele) mogą być zawarte w tych słowach Pana Jezusa skierowane do V. Ryden w „Prawdziwym Życiu w Bogu”: „Jednak demon doprowadzi niektórych spośród nich (dusz kapłańskich) do milczenia zsyłając im ducha niemoty. Ukryją lampę, którą im dałem, i sami ukryją się w ciemności, aby ich nie ujrzano, a ciemność tę nazwą „ostrożnością”. (15.11.1995)

   • Paweł pisze:

    To jest już zjawisko ogólnoświatowe:
    Cytat z pierwszego orędzia ze strony „Holy Love” danego w dniu 14 X 2016:
    „The Remnant Faithful is that part of the faith community that does not allow their faith to be destroyed by new concepts of right and wrong. They do not allow the legal systems to define sin as a right, but cling to the Commandments as the Truth. The more they choose good over evil, the more I protect their faith through the grace of My Mother’s Heart.”
    „These Remnant have not abandoned the established Church. The Church, in its effort to ‚keep up’ with these times, has abandoned them. They are persecuted by untruthful labels and, by many, regarded as unworthy of belief. However, it is these staunch, little soldiers of faith, I am depending upon. Many will come to recognize their worth.”
    http://www.holylove.org/messages_by_year.php?year=2016
    „WIERNA RESZTA jest tą częścią społeczności wiernych, która nie pozwala zniszczyć swojej wiary przez nowe koncepcje DOBRA i ZŁA. Oni nie pozwalają systemom prawnym DEFINIOWAĆ grzechu jako prawa, lecz trzymają się Przykazań jako Prawdy. Im bardziej wybierają dobro ponad zło, tym bardziej Ja ochraniam ich wiarę poprzez łaskę Serca Mojej Matki.”
    „Ta [WIERNA] RESZTA nie porzuciła ustanowionego Kościoła. To Kościół, w swoim usiłowaniu ‚nadążania’ za tymi czasami PORZUCIŁ ich. Są oni prześladowani za pomocą kłamliwych ‚etykietek’ i przez wielu uważani za niegodnych [dania im jakiejkolwiek] wiary. Jednakże to na tych wiernych, małych żołnierzach wiary polegam Ja. A wielu [w przyszłości] uzna ich wartość.”

    • Longin pisze:

     Zapewne teraz tak… to jest zjawisko ogólnoświatowe, ale jeszcze nie powszechne w tym znaczeniu, że nie ukazał się oficjalny dokument, który w jawny sposób zaprzeczałby oficjalnej doktrynie. Może też i dlatego, że istnieje owa starotestamentalna Reszta. Pamiętam wiele lat temu czytając po raz pierwszy „Prawdziwe Życie w Bogu”, zastanawiałem się właśnie nad rolą Reszty, której to figura wielokrotnie była w tym orędziu poruszana, podobnie jak związane z nią proroctwa dotyczące stanu Kościoła i przyszłości przygotowywanej przez Boga, w tym nowej Pięćdziesiątnicy. Wtedy było to pozornie odległe w czasie, sytuowane gdzieś w dalekiej przyszłości, choć teraz okazuje się, że było to jakby światło reflektora, które im bliżej celu to lepiej pokazuje kontury.
     Zwróćmy też uwagę jak Boża pedagogia jest doskonała, nie dość że poprzez niezliczone rodzaje łask Ducha Świętego formuje ową Resztę, małych żołnierzy wiary i wiele innych grup i ludzi, którzy mają być zaczynem do ukazania światu Miłości Boga, to w każdym kryzysie podnosi i umacnia chwiejnych.

    • AnnaSawa pisze:

     Ks dr Paweł Murziński pyta się: czy jest/będzie kapłan, który jak ks Piotr Skarga podrze na sobie szaty na znak protestu…”…dalej mówi… mamy polskiego bp Jana Pawła Lengę. Potem kilku biskupów z zagranicy. …np: https://www.pch24.pl/mocny-list-biskupa-schneidera-o-pachamamie-w-watykanie-pch,71739,i.html?fbclid=IwAR3CGkBdhW-pVgrUDg4r8LszA1JHQBRZqY2KqZ8AvivfrwIhtSrw7spq0bo

     ……i co???? , i to wszyscy, którzy mają coś do powiedzenia w tej sprawie???….może jeszcze ktoś na coś czeka??? Czy jak będą już konkretne i kolejne „odkrywcze” postanowienia tego „synodu” ???

     Może już jak dojdzie do zbezczeszczenia Eucharystii i wyrzucenia Pana Jezusa z niej ???…bowiem podobno już się i na to zbierają.
     Ktoś się znajdzie aby podrzeć szaty ???….i jeszcze głośno przy tym krzyknie??

  • cure pisze:

   im jest gorzej tym jest lepiej, my przeciez wiemy czego oczekujemy.. co ma nadejsc …

  • Joanna pisze:

   Polecam nam wszystkim, którzy patrzymy z zatroskaniem na to co się dzieje cały rdz. 21 Ewangelii Łukasza: tu fragment
   Gdy niektórzy mówili o świątyni, że jest przyozdobiona pięknymi kamieniami i darami, powiedział: «Przyjdzie czas, kiedy z tego, na co patrzycie, nie zostanie kamień na kamieniu, który by nie był zwalony». Zapytali Go: «Nauczycielu, kiedy to nastąpi? I jaki będzie znak, gdy się to dziać zacznie?»
   Jezus odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was nie zwiedziono. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: „Ja jestem” oraz: „Nadszedł czas”. Nie chodźcie za nimi! I NIE TRWÓŻCIE SIĘ, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. TO NAJPIERW MUSI SIĘ STAĆ, ale nie zaraz nastąpi koniec». Wtedy mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.
   Lecz przed tym wszystkim podniosą na was ręce i będą was prześladować. Wydadzą was do synagog i do więzień oraz z powodu mojego imienia wlec was będą do królów i namiestników. Będzie to dla was sposobność do składania świadectwa. Postanówcie sobie w sercu nie obmyślać naprzód swej obrony. Ja bowiem dam wam wymowę i mądrość, której żaden z waszych prześladowców nie będzie się mógł oprzeć ani się sprzeciwić. A wydawać was będą nawet rodzice i bracia, krewni i przyjaciele i niektórych z was o śmierć przyprawią. I z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich. Ale włos z głowy wam nie zginie. PRZEZ SWĄ WYTRWAŁOŚĆ OCALICIE WASZE ŻYCIE.
   Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte. Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku z wielką mocą i chwałą. A GDY SIE TO DZIAĆ ZACZNIE, NABIERZCIE DUCHA I PODNIEŚCIE GŁOWY PONIEWAŻ ZBLIŻA SIĘ WASZE ODKUPIENIE.
   Uważajcie na siebie, aby wasze serca nie były ociężałe wskutek obżarstwa, pijaństwa i trosk doczesnych, żeby ten dzień nie przypadł na was znienacka, jak potrzask. Przyjdzie on bowiem na wszystkich, którzy mieszkają na całej ziemi. CZUWAJCIE WIĘC I MÓDLCIE SIĘ W KAŻDYM CZASIE, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym».

 3. Malgosia pisze:

  Prosze o modlitwę za rozwiazanie problemów mojej siostry Katarzyny z Jej córka.Kasia jest bardzo chora i na dodatek bardzo przezywa odejście córki od meza(wspaniałego czlowieka),odejście od kościoła;Dziekuje za każde westchnienie do naszej Matenki.

 4. AnnaSawa pisze:

  Byłoby dobrze, gdyby wszyscy prawdziwi katolicy, w szczególności biskupi, a następnie również kapłani i wierni świeccy, utworzyli na całym świecie łańcuch modlitwy i aktów wynagradzających za ohydę kultu drewnianych bożków, której dopuszczono się w Rzymie podczas Synodu Amazońskiego. W obliczu tak ewidentnego skandalu, niemożliwością jest, aby katolicki biskup zachował milczenie; byłoby to niegodne następcy Apostołów. Pierwszym w Kościele, który powinien potępić takie akty i wynagrodzić za nie, jest papież Franciszek.

  https://www.pch24.pl/mocny-list-biskupa-schneidera-o-pachamamie-w-watykanie,71739,i.html?fbclid=IwAR1o4xnEa2NEfZjddDePTU3vAP4WFRX_PnN3Ve9qmEI5YSlNg3uZyKD19w8

 5. wobroniewiary pisze:

  Reanimowali niemowlę, bezskutecznie. Zareagowało, gdy strażak udzielił mu… sakramentu chrztu

  Zastęp straży pożarnej ze Ciudad del Este w Paragwaju otrzymał wezwanie do miesięcznego dziecka. Niemowlę nie wykazywało oznak życia. Ratownicy – przeszkoleni również w udzielaniu pierwszej pomocy – zaczęli je reanimować. Bez efektu. Dziecko zareagowało dopiero, gdy jeden ze strażaków udzielił mu chrztu świętego.

  https://www.tvp.info/45027331/reanimowali-niemowle-bezskutecznie-zareagowalo-gdy-strazak-udzielil-mu-sakramentu-chrztu

 6. Ania pisze:

  Mocny komentarz ks. Wachowiaka. ,,Kiedy diabeł przebiera się w koloratkę…”

  https://www.fronda.pl/a/mocny-komentarz-ks-wachowiaka-kiedy-diabel-przebiera-sie-w-koloratke,135200.html

 7. wobroniewiary pisze:

  Przyszła baba do proboszcza i tak się go pytała😂🤣🤣🤣
  Powiedzże mi mój proboszczu czy ja będę zbawiona
  Proboszcz zajrzał jej do gęby, baba zębów nie miała
  Nie bójże się babo piekła – czymże byś tam zgrzytała 😀 🙉

  • Paweł pisze:

   Piękne! Przezabawne. A tu coś w podobnym rytmie („na trzy pas”) – wykonanie ludowe, ale słowa są utworem XVIII-wiecznego poety Franciszka Karpińskiego:

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Laura_i_Filon

   • Paweł pisze:

    Ciekawostka: Ów poeta Franciszek Karpiński napisał jeszcze jeden słynny utwór – w rytmie poloneza koronacyjnego królów polskich, jak podaje wikipedia – zwany „królową polskich kolęd”:

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Pie%C5%9B%C5%84_o_Narodzeniu_Pa%C5%84skim

   • Elizeusz pisze:

    Rozumiem, że łuk nie może być cały czas napięty (por. Mk 6,31), ale czy Ewo, Pawle przystoi rządcy/pasterzowi Kościoła to robić, śpiewać taką przyśpiewkę. Co w tym doprawdy pięknego? Nie wiem, trzeba chyba mieć jakieś wyczucie miejsca. Pomyślcie, czy któryś z Apostołów mógłby tak się zachowywać?! Takie jest moje zdanie.

    • wobroniewiary pisze:

     Ja po prostu wkleiłam, choć wiem, że to czas zbawiania a nie zabawiania
     Ale tak wiele smutku dookoła a i katolicy to często smutasy… 😦

    • Paweł pisze:

     Ja w tej „przyśpiewce” odczytuję ukrytą (a pewnie niezamierzoną) kpinę pod adresem DENTYSTÓW. I dla mnie jest ona NADZWYCZAJ trafna, wobec ich zdarzającej się od lat arogancji. (Bo nie dość, że sama wizyta u takiego specjalisty nieraz zakrawa na horror, to oni jeszcze czasami nie wykazują się wcale należytą „etyką lekarską”, by nie wspomnieć o – jak to się nowomodnie mówi – EMPATII). Albowiem, jak mówi ta przyśpiewka, choć nie wprost: „bojkot dentysty” może skutkować „nieposiadaniem należytych kwalifikacji” na pobyt w piekle! Świetne!!! Dentystom – ku rachunkowi sumienia – dedykuję!
     A tak na serio, to Chrystus powiedział do Gabrieli Bossis: „Nie żądam niemożliwości. Nie żądam nawet rzeczy TRUDNYCH.” – http://www.objawienia.pl/gabriela/gab/rok_1948.html
     Zatem: KTO sprawia, że wizyta u dentysty jest taka trudna? Chyba właśnie sam dentysta! Bo czytałem w Internecie opinie ludzi, którzy trafili na dentystów uprzejmych, zaangażowanych, można powiedzieć „pasjonatów zawodu” – i okazuje się, że ta „miłość do sprawy” udziela się też nieraz pacjentom: chętnie udają się oni do takiego lekarza na leczenie, nawet ponad bezwzględną konieczność (czyli ta „frajda” się potrafi się udzielać samym leczonym, nawet w TAKIEJ „sadystycznej” dziedzinie medycyny…).

 8. Ania G. pisze:

  Proszę o modlitwę za dziadka Henryka,leży w ciężkim stanie w domu,jest po sakramentach. Bóg zapłać

 9. leszek pisze:

  Piękna konferencja, warto posłuchać :

  • leszek pisze:

   Zaskakujące, bo zupełnie co innego wkleiłem. Widocznie zły duch nie chce dopuścić do rozpowszechnienia konferencji wygłoszonych przez ks. Łukasza Brus na temat wartości zawierzenia Maryi. Trudno, jeśli tak ma być niech będzie wola Boża! A moja udręka niech posłuży na ofiarę w intencjach Maryi!!!

   • AnnaSawa pisze:

    Leszku może nie wklejaj ale przepisz z nazwy ten link…bo też z chęcią bym posłuchała. Ostatnio tez mi coś takiego „wyszło” i musiałam ręcznie wpisac tytuł z ytub’a.

 10. Iwona pisze:

  Czy ktoś coś wie o Alicji Marii Michalinie od Apokalipsy?

 11. cure pisze:

  dla pocieszenia: Trevignano Romano (tlumaczone translatorem) : Moja córko, dziękuję za modlitwy, nie martw się o rzeczy tego świata, ale kontynuuj modlitwę. Krzyczy światu, że ten, kto jest wierny Bogu, wkrótce odczuje radość, beztroskie serce, miłość, ale ten, kto odwróci się od wielbienia bogów lub w inny sposób, poczuje, jak ich serca pociemniały i poczują rozpacz, rozpacz i smutek. Powrót Syna Bożego jest bliski, radujcie się i ogłaszajcie nowe Jeruzalem. Moja córko, jak bardzo odczuwam ból, ponieważ nie spełniłem mojej prośby o poświęcenie, przypomina tym, którzy nie chcą mnie słyszeć, że wiara jest także odwagą i świadectwem, Bóg wymiotuje letnim. Teraz zostawiam was z moim macierzyńskim błogosławieństwem, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.

  • wobroniewiary pisze:

   „kto się odwróci od wielbienia bogów…” – własnie trzeba przestać wielbić inne bogi i bożki!!!!

   • Elizeusz pisze:

    Z Księgi Mądrości: „12 Wymyślenie bożków to źródło wiarołomstwa/nierządu, wynalezienie ich to zatrata życia. 13 Nie było ich na początku i nie będą istniały na wieki: 14 zjawiły się na świecie przez ludzką głupotę, dlatego sądzony im rychły koniec”. (Mdr 14,12-14)

   • cure pisze:

    to jest niestety urok tlumaczenia translatorem google. dlatego to napisalem w nawiasie. zeby osoby czytajace nie braly kazdego slowa doslownie. nie znam wloskiego ale z pewnoscia to tam inaczej brzmi.

  • AnnaSawa pisze:

   Cure, czy mógłbyś podac od kogo są te objawienia ??…albo przypomnieć? Dziękuję.

   • cure pisze:

    heh no przeciez wszystko jest napisane i ze tlumaczone transaltorem wiec moga byc bledy i ze objawienia nazywjaa sie Trevignano Romano (od nazwy miejscowosci)
    https://www.youtube.com/watch?v=aLli6Ygo5rM – tutaj link do jakiegos reportazu we wloskiej telewizji.
    Ogolnie wrzucam te objawienia tylko dlatego ze kiedys Ewa wrzucila linka z nauka jakiegos polskiego ksiedza, ktory sam wspominal o tych objawieniach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s