Szturm modlitewny za 3-letnią Alę. Nie bądź obojętny – każde Zdrowaś na wagę złota!

Ksiądz mówi: ten człowiek nie potrzebuje kasy, ten człowiek potrzebuje modlitwy. On i cała Jego rodzina, a najbardziej chora na guza 3-letnia córeczka Ala. Nie przejdź obojętnie! Każde Zdrowaś Maryjo na wagę złota!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

23 odpowiedzi na „Szturm modlitewny za 3-letnią Alę. Nie bądź obojętny – każde Zdrowaś na wagę złota!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

   • babula pisze:

    W godzinie Miłosierdzia oddaje Cię Alu przez wstawiennictwo św. s. Faustyny Bożemu Miłosierdziu +++ mocą Koronki do Miłosierdzia Bożego

    • Paweł pisze:

     +++
     Jezu najmiłosierniejszy, któryś sam powiedział: uczcie się ode mnie, żem cichy i pokornego serca – przyjm do mieszkania najlitościwszego Serca swego dusze ciche i pokorne, i dusze MAŁYCH DZIECI. Dusze te wprowadzają w zachwyt niebo całe i są szczególnym upodobaniem Ojca niebieskiego, są bukietem przed tronem Bożym, którego zapachem sam Bóg się napawa. Dusze te mają stałe mieszkanie w najlitościwszym Sercu Jezusa i nieustannie wyśpiewują hymn miłości i miłosierdzia na wieki.

     Prawdziwie dusza pokorna i cicha
     Już tu na ziemi rajem oddycha,
     A wonią pokornego jej serca
     Zachwyca się sam Stwórca.

     Ojcze Przedwieczny, spójrz okiem miłosierdzia, na dusze ciche, pokorne i dusze MAŁYCH DZIECI, które są zamknięte w mieszkaniu najlitościwszego Serca Jezusa. Dusze te są najwięcej upodobnione do Syna Twego, woń tych dusz wznosi się z ziemi i dosięga tronu Twego. Ojcze miłosierdzia i wszelkiej dobroci, błagam Cię przez miłość i upodobanie, jakie masz w tych duszach, błogosław światu całemu, aby wszystkie dusze razem wyśpiewywały cześć miłosierdziu Twemu na wieki wieczne. Amen.
     https://sanctus.pl/index.php?grupa=44&podgrupa=243&doc=178

 2. wobroniewiary pisze:

  9 dzień nowenny do św. Ojca Pio

  Skromny Św. Pio z Pietrelciny, Ty, który kochałeś kościół rzymsko-katolicki, módl się za nami. Niech Pan pośle pracowników do żniwa i da im siłę i wiedzę potrzebną aby być dziećmi bożymi. Módl się aby Nasza Święta Pani zjednoczyła lud chrześcijański wszędzie, pocieszając ich wszystkich w jednym wielkim domu pańskim, latarnią naszego zbawienia wśród burz życia… tak jak latarnia morska jest światłem przewodnim bezpiecznej podróży poprzez sztorm.

  „Musisz zawsze trzymać się prostej i wąskiej ścieżki w świętym katolickim kościele, ponieważ Ona jest jedyną Panną Chrystusa i tylko ona może Ci przynieść spokój. Tylko Ona posiada Jezusa w świętym sakramencie, albowiem on jest prawdziwym Książęciem Pokoju. Padre Pio

  Koronka do Najświętszego Serca Pana Jezusa wg Św. O. Pio

 3. Katarzyna pisze:

  +++ Jezu Ty się tym zajmij.

 4. ja pisze:

  Ojciec Pelanowski coś wspominał o asteroidzie

  Asteroida o średnicy dwóch Pałaców Kultury nadciąga w kierunku Ziemi. Eksperci z NASA ostrzegają przed bliskim spotkaniem z ogromnym obiektem. Asteroidę uznano za potencjalnie niebezpieczną

  https://tech.wp.pl/koniec-swiata-24-wrzesnia-nasa-ostrzega-nadciaga-ogromna-asteroida-6426871228041345a

 5. Bogna pisze:

  Ave Maria, gratia plena, Dominus tecum. Benedicta tu in mulieribus, et benedictus fructus ventris tui, Iesus. Sancta Maria, Mater Dei, ora pro nobis peccatoribus, nunc, et in hora mortis nostrae. Amen.

 6. Malgorzata MBM pisze:

  Jezu Ty sie tym zajmij!Alu niech Matka Boza okryje cie plaszczem milosci a Trojca Swieta otoczy cie opieka.Ja otaczam cie modlitwa.

 7. Anna pisze:

  dołæczam dziewczynkę do codziennej modlitwy.

 8. Maggie pisze:

  Litania do św. Peregryna
  Kyrie eleison; Chryste eleison; Kurie eleison.
  Chryste usłysz nas; Chryste wysłuchaj nas.
  Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
  Synu, Odkupicielu świata, Boże,
  Duchu Święty, Boże,
  Święta Trójco, jedyny Boże,

  Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami.
  Matko Bolesna,
  Uzdrowienie chorych,
  Pocieszycielko strapionych,
  Wspomożenie wiernych,

  Święty Peregrynie, módl się za nami.
  Nawrócony dzięki modlitwom świętego Filipa,
  Dotknięty rakową naroślą,
  Uzdrowiony przez wyciągniętą rękę Jezusa Ukrzyżowanego,
  Który uczyniłeś w swoim życiu wiele cudów,
  Który cudownie rozmnożyłeś jedzenie,
  Który leczyłeś chorych mocą Imienia Jezus,
  Który modlitwą i postem nawracałeś zatwardziałych grzeszników,
  Który nie ustawałeś w modlitwie,
  Najbardziej surowy w pokucie,
  Najbardziej cierpliwy w cierpieniu,
  Najbardziej pokorny w świętym kapłaństwie,
  Najbardziej gorliwy w zbawianiu dusz,
  Najbardziej uprzejmy dla chorych,
  Najbardziej oddany w męce Jezusa i boleści Maryi,
  Cudotwórco dla chorych i cierpiących,
  Nadziejo w nieuleczalnych przypadkach,
  Patronie wszystkich, którzy cierpią na raka,
  Chlubo Zakonu Sług Maryi.

  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

  K.: Módl się za nami, chwalebny święty Peregrynie.
  W.: Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

  Módlmy się: O Boże, bądź łaskawy i wysłuchaj modlitw, które przedstawiamy Tobie za wstawiennictwem świętego Peregryna, Twojego ukochanego sługi. Daj nam, którzy nie polegamy na własnych zasługach, otrzymać pomoc w naszych potrzebach. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  W: Święty Peregryn Laziosi, Patron chorych na raka, Wydawnictwo „M”, Kraków 2012.

 9. Maggie pisze:

  Skopiowałam litanię do św. Peregryna i znikła (zauważylam kiedy wpis oczekiwał na moderację błąd u zamiast y w Kyrie).
  Znajomej brat, który miał nawrót nowotwora, wrócił już do pracy, a rodzina modliła się z ufnością i wytrwale (‼️) podaną niżej litanią do naszego Sługi Bożego:

 10. Barbara pisze:

  w intencji Ali 1 dziesiątek róźanca codziennie

 11. Joan pisze:

  Maryjo wez ja w ramiona, i spojrz na Swojego Syna…

 12. LeszekP pisze:

  czy jest to bezpieczne? duzo bylo publikacji, zebysmy grzesznicy uwazali przy modlitwie za osobe zniewolone? czy tu jest bezpiecznie? Szczesc Boze.

 13. Pawła pisze:

  Filmik jest stary. Ktoś wie jak potoczyły się dalej losy małej Ali?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s