13 września – rocznica objawień Matki Bożej z Fatimy

„Odmawiajcie w dalszym ciągu różaniec, żeby uprosić koniec wojny. W październiku przybędzie również Nasz Pan, Matka Boża Bolesna i z Góry Karmelu, św. Józef z Dzieciątkiem Jezus, żeby pobłogosławić świat. Bóg jest zadowolony z waszych serc i ofiar, ale nie chce, żebyście w łóżku miały sznur pokutny na sobie. Noście go tylko w ciągu dnia”.
– „Polecono mi, żebym Panią prosiła o wiele rzeczy: o uzdrowienie pewnego chorego i jednego głuchoniemego”.
– „Tak, kilku uzdrowię, innych nie. W październiku uczynię cud, aby wszyscy uwierzyli”.

13 września 1917 – piąte objawienie się Matki Bożej

Jak poprzednio, seria zjawisk atmosferycznych dostrzeżona została przez zgromadzonych tam ludzi w liczbie około 15-20 tysięcy osób (a może i więcej): nagłe ochłodzenie atmosfery, zblednięcie słońca do tego stopnia, że można było widzieć gwiazdy, oraz rodzaj deszczu jakby płatków kwiatów czy śniegu, które znikały przed dotknięciem ziemi. Tym razem pojawiła się na horyzoncie świetlista kula, która powoli i majestatycznie zaczęła się przesuwać ze wschodu na zachód, a przy końcu objawienia z powrotem. Dzieci ujrzały, jak zwykle, błysk światła i bezpośrednio po nim Matkę Bożą nad drzewem.
Za: sanctus.pl

Treść objawień Matki Bożej w Fatimie w 1917 r.
na podstawie Wspomnień Siostry Łucji
tekst zatwierdzony przez Biskupa diecezji Leiria
Fatima, grudzień 2002

13 września 1917. Kiedy zbliżyła się godzina, przeciskałam się z Hiacyntą i Franciszkiem przez tłum ludzi, który nam ledwo pozwalał przejść. Ulice były pełne ludzi. Wszyscy chcieli nas widzieć i rozmawiać z nami. Tam się jeden drugiego nie bał. Wiele osób, nawet zacne panie i panowie przeciskali się przez tłum, który nas otaczał. Padali na kolana przed nami, prosząc, byśmy Matce Bożej przedstawili ich prośby. Inni, którzy nie mogli się do nas dostać, wołali z daleka:
– „Na miłość Boską, proście Matkę Boską, żeby mi wyleczyła mego syna kalekę”.
Ktoś inny wołał:
– „Niech wyleczy moje niewidome dziecko”. A znowu inny:
– „A moje jest głuche”. I znowu inny:
– „Niech mi przyprowadzi z wojny do domu mego męża i mego syna”.
– „Niech mi nawróci grzesznika”.
– „Niech mnie uzdrowi z gruźlicy” itd.

Tam ukazała się cała nędza biednej ludzkości, niektórzy krzyczeli z drzew, inni z muru, na którym siedzieli, aby nas zobaczyć, gdy przechodziliśmy. Jednym obiecując spełnienie ich życzeń, innym podając rękę, aby mogli się podnieść z ziemi, mogliśmy się dalej posuwać dzięki kilku mężczyznom, którzy nam torowali drogę przez tłum.
Kiedy teraz czytam w Nowym Testamencie o tych cudownych scenach, które się zdarzały w Palestynie, kiedy Pan Jezus przechodził, przypominam sobie te, które jako dziecko mogłam przeżyć na ścieżkach i ulicach z Aljustrel do Fatimy do Cova da Iria. Dziękuję Bogu i ofiaruję Mu wiarę naszego dobrego ludu portugalskiego.

Myślę, że jeżeli ci ludzie na kolana padali przed trojgiem biednych dzieci, jedynie dlatego, że z miłosierdzia Bożego doznały łaski rozmawiania z Matką Boską, to co by dopiero robili, gdyby widzieli przed sobą samego Jezusa Chrystusa? Więc dobrze, ale to wszystko do tego nie należy. Było to raczej poślizgnięcie się pióra w tym kierunku, do którego właściwie nie zmierzałam. Cierpliwości, znowu coś zbędnego! Nie usuwam jej jednak, aby nie niszczyć zeszytu.

Doszliśmy wreszcie do Cova da Iria koło dębu skalnego i zaczęliśmy odmawiać różaniec z ludem.Wkrótce potem ujrzeliśmy odblask światła i następnie Naszą Panią nad dębem skalnym.
– „Odmawiajcie w dalszym ciągu różaniec, żeby uprosić koniec wojny. W październiku przybędzie również Nasz Pan, Matka Boża Bolesna i z Góry Karmelu, św. Józef z Dzieciątkiem Jezus, żeby pobłogosławić świat. Bóg jest zadowolony z waszych serc i ofiar, ale nie chce, żebyście w łóżku miały sznur pokutny na sobie. Noście go tylko w ciągu dnia”.
„Polecono mi, żebym Panią prosiła o wiele rzeczy: o uzdrowienie pewnego chorego i jednego głuchoniemego”.
„Tak, kilku uzdrowię, innych nie. W październiku uczynię cud, aby wszyscy uwierzyli”.
I zaczynając się wznosić, znikła jak zwykle.

Za: sekretariatfatimski.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 odpowiedzi na „13 września – rocznica objawień Matki Bożej z Fatimy

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. kasiaJa pisze:

  Jeśli ktoś z Was mógłby… proszę o modlitwę w mojej intencji – bardzo ważnej i poważnej sprawie …

 3. maria pisze:

  JUTRO W RAMACZ POKUTY ROZANCA DO GRANIC POLSKA POD KRZYZEM LACZMY SIE W KOSCIOLACH W DOMACH SZPITALACH W LACZNOSCI MODLITEWNEJPS>DO ADMINA PROSZE O WPIS NA TEJ STR INFO>POLSKA POD KRZYZEM

 4. maria pisze:

  POLSKA POD KRZYZEM JUTRO 14 WRZESNIA

 5. Betula pisze:

  NOWENNA PRZED ŚWIĘTEM PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO 14 września

  13 września – 9 dzień

  ADORACJA NAJŚWIĘTSZYCH RAN JEZUSA CHRYSTUSA – MODLITWA ZA KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY

  W zjednoczeniu z Niepokalanym Sercem Maryi pozdrawiam i adoruję, o Jezu, Twoją Świętą Ranę Twej prawej Ręki. W tej Ranie składam wszystkich kapłanów Twego Świętego Kościoła. Daj im, o Jezu, ilekroć sprawują Świętą Ofiarę, Płomień Twojej Boskiej Miłości, aby Go mogli dalej podawać powierzonym sobie duszom.
  Chwała Ojcu…

  Pozdrawiam i adoruję Świętą Ranę Twej lewej Ręki. W tej Ranie powierzam Ci, o Jezu, wszystkich niewierzących, tych najbiedniejszych, którzy Cię nie znają i ze względu na te dusze ześlij, o Jezu, wielu dobrych pracowników do Twojej Winnicy, aby wszyscy znaleźli drogę do Twego Najświętszego Serca.
  Chwała Ojcu…

  Pozdrawiam i adoruję Święte Rany Twej Najświętszej Głowy i w tych Ranach powierzam Ci, o Jezu, wrogów Świętego Kościoła, tych wszystkich, którzy dziś jeszcze zadają Ci krwawe Rany i prześladują Ciebie w Twoim Mistycznym Ciele. Proszę Cię. o Jezu, nawróć ich, wezwij ich. jak wezwałeś Szawła i uczyniłeś zeń Pawła, aby czym prędzej nastała jedna Owczarnia i jeden Pasterz.
  Chwała Ojcu…

  Pozdrawiam i adoruję Święte Rany Twych Świętych Nóg i w tych Ranach przekazuję Ci, Jezu, zatwardziałych grzeszników, którzy kochają więcej świat niż Ciebie, a szczególnie powierzam ci tych. którzy muszą się już rozstać z ziemskim życiem. Nie dozwól, Najdroższy Jezu, by Twoja Drogocenna Krew była dla nich zmarnowana.
  Chwała Ojcu…

  Pozdrawiam i adoruję Ranę Twego Najświętszego Serca i w tej Ranie powierzam Ci, Jezu, moją duszę oraz tych, za których Ty chcesz, bym się modlił(a), a szczególnie za wszystkich cierpiących i uciśnionych, za wszystkich prześladowanych i opuszczonych. Użycz, o Najświętsze Serce Jezusa, Twego Światła i Twej Laski. Napełnij nas wszystkich Twoją Miłością i Twoim Pokojem.
  Chwała Ojcu…

  Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste zmiłuj się nad nami.
  I Ty któraś współcierpiała Matko Bolesna przyczyń się za nami.

  „Wezwanie do Najświętszych Ran wyjednywać będą Kościołowi nieustanne zwycięstwa. Powinniście ciągle czerpać z tych źródeł ku triumfowi Mego Kościoła. Trzeba się bardzo modlić za Kościół Święty. Dopóki Rany Moje bronić was będą, nie macie czego się lękać, ani dla siebie, ani dla Kościoła.

  Dusze, które modlą się z pokorą i rozważają Moją Mękę, będą kiedyś miały udział w Chwale Moich Boskich Ran, a członki ich nabędą piękności i chwały.”

  KORONKA DO NAJŚWIĘTSZYCH RAN PANA JEZUSA

  O Jezu, Boski Odkupicielu, bądź nam miłościw, nam i całemu światu.
  Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się na nami i nad całym światem. Amen.
  Przepuść, zlituj się mój Jezu, w otaczających niebezpieczeństwach Krwią Twoją Najdroższą osłoń nas.
  Ojcze Przedwieczny, okaż nam Miłosierdzie. Przez Krew i Rany Jezusa Chrystusa, Syna Twojego Jedynego, błagamy Cię, okaż nam Miłosierdzie. Amen. Amen. Amen.

  Na dużych paciorkach:
  Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana Naszego Jezusa Chrystusa, na uleczenie ran dusz naszych.

  Na małych paciorkach:
  O mój Jezu, przebaczenia i Miłosierdzia, przez zasługi Twoich Świętych Ran.

  Na zakończenie:
  (3x) Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Rany Pana naszego Jezusa Chrystusa, na uleczenie ran dusz naszych.

  9 dzień nowenny:
  http://www.youtube.com/watch?v=qbikh2GSNrE

 6. Betula pisze:

  13 i 14 września 1935r. Pan Bóg objawił siostrze Faustynie Kowalskiej
  KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  Z „Dzienniczka” św.Faustyny Kowalskiej Apostołki Bożego Miłosierdzia:

  „Wieczorem, kiedy byłam w swojej celi ujrzałam Anioła, wykonawcę Gniewu Bożego. Był w szacie jasnej, z promiennym obliczem, obłok pod jego stopami, z obłoku wychodziły pioruny i błyskawice do rąk jego, a z ręki jego wychodziły i dopiero dotykały ziemi. Kiedy ujrzałam ten znak Gniewu Bożego, który miał dotknąć ziemię, a szczególnie pewne miejsce, którego wymienić nie mogę dla słusznych przyczyn, zaczęłam prosić Anioła, aby się wstrzymał chwil kilka, a świat będzie czynił pokutę. Jednak niczym prośba moja była wobec Gniewu Bożego. W tej chwili ujrzałam Trójcę Przenajświętszą. Wielkość majestatu Jego przenikła mnie do głębi i nie śmiałam powtórzyć błagania mojego. W tej samej chwili uczułam w duszy swojej moc Łaski Jezusa, która mieszka w duszy mojej; kiedy mi przyszła świadomość tej łaski, w tej samej chwili zostałam porwana przed Stolicę Bożą. O, jak wielki jest Pan i Bóg nasz i niepojęta jest Świętość Jego. Nie będę się kusić opisywać tej wielkości, bo niedługo ujrzymy Go wszyscy, jakim jest. Zaczęłam błagać Boga za światem słowami wewnętrznie słyszanymi. Kiedy się tak modliłam, ujrzałam bezsilność Anioła i nie mógł wypełnić sprawiedliwej kary, która się słusznie należała za grzechy. Z taką mocą wewnętrzną jeszcze się nigdy nie modliłam jako wtenczas. Słowa, którymi błagałam Boga, są następujące:
  „Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, za grzechy nasze i świata całego. Dla Jego Bolesnej Męki miej Miłosierdzie dla nas”.
  Na drugi dzień rano, kiedy weszłam do naszej kaplicy – usłyszałam te słowa wewnętrznie:
  „Ile razy wejdziesz do kaplicy, odmów zaraz tę modlitwę, której cię nauczyłem wczoraj”. Kiedy odmówiłam tę modlitwę – usłyszałam w duszy te słowa:
  „Modlitwa ta jest na uśmierzenie Gniewu Mojego. Odmawiać ją będziesz przez dziewięć dni na zwykłej cząstce różańca w sposób następujący:
  najpierw odmówisz jedno „Ojcze nasz” i „Zdrowaś Maryjo”, i „Wierzę w Boga”, następnie na paciorkach „Ojcze nasz” mówić będziesz następujące słowa:
  Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, na przebłaganie za grzechy nasze i świata całego;
  na paciorkach „Zdrowaś Maryjo” będziesz odmawiać następujące słowa:
  Dla Jego Bolesnej Męki miej Miłosierdzie dla nas i świata całego.
  Na zakończenie odmówisz trzykrotnie te słowa:
  Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami i nad całym światem”
  (Dz. 474-476)

 7. Ola pisze:

  W przedszkolu u mojej córki będzie organizowane …. „święto” pieczonego ziemniaka. Czy orientuje się ktoś ,czy taka zabawa jest niebezpieczna duchowo i otwiera furki złym duchom ? Czy jest to bałwochwalstwo,czy po prostu zabawa ?

 8. Daga pisze:

  Witam, mama dostała od lekarza pierwszego kontaktu skierowanie na leczenie kręgosłupa dzisiaj mówiła mi że stosują u niej bio prądy czy to właśnie jest szkodliwe?
  Jak słyszę bio prądy zapala mi się czerwona lampka ale mogę się mylić
  Z Panem Bogiem

  • Ava pisze:

   Daga chodzi o nic groznego: „Leczenie prądem to dziedzina fizykoterapii. W trakcie zabiegów odpowiednich miejscach na ciele pacjenta nakłada się elektrody, przez które przepuszcza się prąd. Jeden zabieg trwa zazwyczaj kilka lub kilkanaście minut, wykonuje się je najczęściej codziennie przez pięć lub 10 dni. Na efekty nie trzeba długo czekać, prądy działają przede wszystkim przeciwbólowo, dochodzi też do zmniejszenia napięcia mięśni, poprawy ukrwienia etc.”.

   Ja jestem teraz w sanatorium i przeciwbolowo na kręgosłup mam prądy TENS. Inne panie mają jonoforezę. Poczytaj sobie o tym. To medycyna a nie jakieś zabobony. Nie ma nic wspólnego z medycyna wschodnią czy homeopatią.

   Jak ktoś brał takie zabiegi w sanatorium to może potwierdzi też.

 9. wobroniewiary pisze:

  Wiara w horoskopy, skuteczność amuletów czy przepowiednie wróżek stanowią realne zagrożenie i mogą zwiększyć podatność na działania sekt. Przy różnych okazjach padają różne szacunki osób wierzących czy praktykujących. Wiele osób deklaruje swoją wiarę w Boga. Z drugiej strony jest grupa ateistów czy osób, dla których Bóg jest obojętny. W tym – o dziwo – dobrze się ma wiara w przesądy, moc amuletów, talizmany. A wszystko dlatego, że człowiek chce być szczęśliwy – pisze na swoim blogu ks. Tomasz Moch

  https://www.fronda.pl/a/piatek-trzynastego-przesady-i-wrozby-to-furtka-dla-szatana,133046.html

 10. Ania pisze:

  Wieczorem, 13 września 1935 r. w wileńskim klasztorze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia św. Siostra Faustyna modliła się słowami Koronki do Miłosierdzia Bożego po raz pierwszy, gdy w wizji zobaczyła anioła, który przyszedł ukarać ziemię za grzechy. W „Dzienniczku” Świętej czytamy: „Zaczęłam błagać Boga za światem słowami wewnętrznie słyszanymi”. 13 i 14 września 2019 r. przypada 84. rocznica objawienia Koronki do Miłosierdzia Bożego.

  🙏 Święta Siostro Faustyno, módl się za nami!

  • Paweł pisze:

   Natomiast 13 września 1944 r. zmarła Sł. Boża Rozalia Celakówna: http://celakowna.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=104
   Dokładny opis jej ostatnich dni znajduje się na str. 85-88 książki „Wielkie wezwanie Serca Jezusa do Narodu Polskiego – Rozalia Celakówna i jej misja” – https://wydawnictwowam.pl/prod.wielkie-wezwanie-serca-jezusa-do-narodu-polskiego.1367.htm?sku=44767

   • Paweł pisze:

    Może warto jeszcze zauważyć, że dzisiaj mamy PIĄTEK – dzień tygodnia szczególnie poświęcony Najśw. Sercu Pana Jezusa; a wyżej wspomniana przeze mnie rocznica śmierci Sł. B. Rozalii Celakówny (wielkiej Czcicielki tegoż Serca Bożego) jest akurat dość „okrągła”, bo SIEDEMDZIESIĄTA PIĄTA. W związku z tym – aby specjalnie „uczcić” tę szczególną okoliczność – przytaczam piękną, a chyba dość mało znaną modlitwę św. Małgorzaty Marii Alacoque (zacytowaną ze str. 242-243 książeczki do nabożeństwa „Zdrowaś Marya” wydanej w Wilnie w roku 1927, której szczegółowe dane podałem niedawno pod wpisem https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2019/09/07/8-wrzesnia-uroczystosc-narodzenia-najswietszej-maryi-panny-2/ ):

    AKT OFIAROWANIA SIĘ Najśw. Sercu Jezusa, Bł. Małgorzaty Marji.
    Ja NN. ofiaruję i poświęcam Najświętszemu Sercu Jezusa całą moją osobę, całe życie, wszystkie czynności moje, trudy i cierpienia, a ze zdolności moich żadnego innego nie chcę czynić użytku oprócz tego tylko, aby to Serce Jezusa czcić, wielbić i kochać. Jest to mojem niewzruszonem postanowieniem temu Sercu całkowicie się oddać, z miłości dla Niego wszystko uczynić i wszystkiego się wyrzec, coby Mu się nie podobało.
    Obieram więc sobie to Najświętsze Serce Jezusa za jedyny przedmiot mojej miłości, za opiekę w życiu, za bezpieczeństwo w zbawieniu, za obronę w słabości i niestałości mojej, za zadość uczynienie za wszystkie wady i błędy życia mojego, za ratunek w godzinę śmierci.
    Racz tedy, o Serce dobroci, być mojem usprawiedliwieniem przed Bogiem Twoim Ojcem i odwróć odemnie karania sprawiedliwości Jego. O Serce dobroci, w Tobie pokładam całe moje zaufanie, gdyż jak z jednej strony boję się wszystkiego z powodu mojej słabości i złości, tak z drugiej strony mam wielką ufność w dobroci Twojej.
    Racz we mnie zniszczyć wszystko, co Tobie się nie podoba lub opór stawia. Niech Twoja czysta miłość tak głęboko przeniknie serce moje, ażebym już nigdy o Twojem Sercu nie zapomniał, ani się nigdy od Niego nie odłączył. Błagam Cię, o Serce dobroci, ażeby moje imię u Ciebie głęboko zapisanem zostało i ażeby całem mojem szczęściem i całą moją chwałą było żyć i umierać wiernym sługą Twoim.
    (300 dni odpustu, które można ofiarować także za dusze w czyścu cierpiące, Reskryptem Jego Świątobliwości Leona XIII 1 czerwca 1897 r.)

  • wobroniewiary pisze:

   13 września 1935 r. Pan Jezus podyktował św. Faustynie tekst Koronki do Bożego Miłosierdzia. Dziś jest to jedna z najpopularniejszych modlitw. – Przez odmawianie tej koronki podoba Mi się dać wszystko, o co Mnie prosić będą, jeżeli to (…) będzie zgodne z Moją wolą – powiedział Pan Jezus.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s