Za ks. abp. Markiem Jędraszewskim zapraszamy do duchowej adopcji osoby LGBT

Na profilu fb księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego w dniu 5 sierpnia pojawił się bardzo ważny wpis, zachęcający do duchowej adopcji osoby LGBT. Całym sercem popieramy tę akcję i zapraszamy do wzięcia w niej udziału.
Jeśli naszą duchową adopcję rozpoczęlibyśmy w dniu 13 sierpnia, to ukończylibyśmy ją w dniu 13 maja – dniu pierwszego objawienia Matki Bożej Fatimskiej ❤

13 sierpnia 1917 r. dzieci zostały wtrącone do więzienia. Objawienie miało miejsce w następną niedzielę, tj. 19 sierpnia. Wtedy to Matka Boża powiedziała między innymi:
„Módlcie, módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele dusz idzie na wieczne potępienie, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił”.

Modlitwa codzienna:

„Jezu miłosierny, proszę Cię za tę osobę, którą duchowo adoptowałem, a która przez wewnętrzne nieuporządkowanie znajduje się w niebezpieczeństwie potępienia wiecznego. Daj jej łaski potrzebne, by odnaleźć Ciebie. Spraw, by odnalazła piękno czystej miłości i weszła na drogę nawrócenia i uzdrowienia. Amen”
+ codzienna Koronka do Miłosierdzia Bożego

Nie możesz zmówić całej Koronki – zmów z jeden dziesiątek!
Mam nadzieję, że w komentarzach wpisze się wielu chętnych

Dziś, 10 sierpnia 2019 r. pod Kurią Krakowską trwa więc w obronie abp. Marka Jędraszewskiego. Franciszkanin Jan Hruszowiec zamieścił na swoim Facebooku transmisję na żywo z tego wydarzenia. Zapraszamy do oglądania:

Część I

Część II

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

107 odpowiedzi na „Za ks. abp. Markiem Jędraszewskim zapraszamy do duchowej adopcji osoby LGBT

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Jolanta pisze:

   Podejmuje się duchowej adopcji za osoby LGBT.

  • wobroniewiary pisze:

   Wspomnienie św. Teresy od Krzyża – modlitwa za przyczyną św. Teresy Benedykty od Krzyża.

   O Boże, dziękujemy Ci za dary i talenty, których udzieliłeś swojej służebnicy, Edycie Stein, Siostrze Teresie Benedykcie od Krzyża. W jej życiu ukazałeś nam, że możemy Cię odnaleźć wśród obowiązków i okoliczności naszego codziennego życia. Poprzez jej wstawiennictwo, spraw, abyśmy mogli służyć Tobie i naszemu bliźniemu jak najdoskonalej jest to możliwe, tak abyśmy pewnego dnia mogli uczestniczyć w chwale i szczęściu, które przygotowałeś dla tych, którzy Cię kochają. Prosimy o to przez Chrystusa, Pana naszego, Amen.

   Boże naszych ojców, napełnij nas wiedzą Krzyża, którą w przedziwny sposób ubogaciłeś świętą Teresę Benedyktę w godzinie męczeństwa i spraw za jej wstawiennictwem, byśmy zawsze szukali Ciebie, Najwyższą Prawdę, i aż do śmierci wytrwali w wierności Twojemu przymierzu miłości, zawartemu we krwi Twojego Syna dla zbawienia wszystkich ludzi. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  • Renata Anna pisze:

   Podejmuję się modlitwy adopcyjnej za osobę LGBT.

 2. wobroniewiary pisze:

  A przy okazji – oto, co naprawdę papież Franciszek powiedział. Lewicowi aktywiści lubią wykorzystywać papieża Franciszka, by tłumaczyć własne interesy. Szczególnie upodobali sobie zdanie, którego papież… nie wypowiedział 

  «Mówiła pani o „lobby gejowskim”: tak dużo się o tym pisze. Jak dotąd nie znalazłem w Watykanie nikogo, kto by przedstawiał się z identyfikatorem „gay”. Mówią, że tacy są. Sądzę, że jeśli ktoś znajduje się w obliczu osoby o takiej orientacji, musi odróżnić fakt homoseksualizmu od uprawiania lobbingu, bo wszelkie lobbowanie nie jest dobre. Lobbowanie na rzecz homoseksualizmu jest złem. Jeśli ktoś jest homoseksualistą, poszukuje Pana Boga, ma dobrą wolę, kimże ja jestem, aby ją osądzać? Katechizm Kościoła Katolickiego wyjaśnia to tak pięknie, że tych osób nie należy z tego powodu marginalizować, powinny być włączone do społeczeństwa. Problemem nie jest posiadanie tej skłonności, nie – musimy być braćmi. To jedna kwestia, inną jest natomiast lobbing, zarówno lobbing biznesowy, polityczny, czy lobbing masoński – tak wiele lobbowania.» – papież Franciszek

 3. wobroniewiary pisze:

  Aby nie było wątpliwości, że to z poparciem ks. abpa M. Jędraszewskiego – podaję link do tego wpisu na fb:

 4. Katarzyna pisze:

  Podejmuję się adopcji.

 5. Zofia z Krakowa pisze:

  Podejmuję się adopcji

 6. ewajabo1313 pisze:

  Świetna inicjatywa, moim zdaniem każdy marsz osób LGBT powinien być opleciony nie tyle kordonem Policji ale osobami modlącymi się na różańcu. To by rozwścieczyło wszelkie demony.
  1. Osoby modlace się na różańcu idące równolegle z marszem osób LGBT
  2. Równolegle procesje z wizerunkiem NMP
  3. Modlitwy- Egzorcyzmy

 7. Marta21 pisze:

  Podejmuje się adopcji.Maryjo dodaj sił i chęci!

 8. Eva pisze:

  Podejmuję się adopcji

 9. Karolina pisze:

  Podejmuje się adopcji.

 10. Ania G. pisze:

  A można raz koronkę a raz dziesiątkę różaniec?

 11. Betula pisze:

  Dziś piątek – dzień Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa.

  Z książki:
  „Mistyczne Miasto Boże czyli Żywot Najświętszej Maryi Panny” – Maria z Agredy

  Rozdział 54
  „Jak Najświętsza Maryja Panna rozważała Mękę Pana Jezusa.
  Jej pełne pokory uszanowanie przy przyjmowaniu Komunii Świętej.”

  Audiobook:
  http://www.youtube.com/watch?v=gAnur5UkEnM&list=PL19zCYWowYWcIX8lZDn65LoGMU6nNp9QG&index=54

 12. wobroniewiary pisze:

  Ojcowie Paulini z Jasnej Góry przypominają o zasadach obowiązujących wiernych wchodzących do kościoła. Jest to szczególnie ważne w okresie letnim, kiedy wysoka temperatura może zachęcać do „skąpego” ubioru.

 13. Sylwia pisze:

  Podejmuje adopcję +++

 14. KrEm z Suwałk pisze:

  Podejmuję się adopcji. Matko Boża, dopomóż

 15. Marek pisze:

  Podejmuję się adopcji za osobę LGBT. Maryjo obdarz mnie wytrwałością

 16. sylwiaaa pisze:

  Bogu Niech będą dzięki za tą stronę. Podejmuje się adopcji

 17. Iwona pisze:

  Poseł Majka: w Sejmie szykuje się nawałnica na abp Jędraszewskiego (16-sta minuta)

 18. Olbrys pisze:

  Witam Pragnę włączyć się w akcję modlitewną adopcji osoby LGBT Rozpoczne modlitwę 15.08.19

 19. elka pisze:

  Podejmuję się adopcji za osobę LGBT

 20. Ewa Herodzińska pisze:

  Podejmuję się duchowej adopcji za osoby LGBT od 13.08.19r.

 21. wobroniewiary pisze:

  Proszę Was wszystkich o choć jedno westchnięcie modlitewne za mną.
  Obrywa mi się za ten wpis – oj obrywa, jak mało kiedy….

 22. Anka pisze:

  Podejmuje się adopcj duchowej

 23. Dorota pisze:

  Podejmuję się adopcji razem z mężem.
  Jezu Ty się tym zajmij ♥️

 24. MJ pisze:

  Ewo,bardzo proszę o poradę.
  Moja siostra dostała książkę Maria bożego miłosierdzia Nowy Sącz 2014r
  Księga Prawdy,prorokini ostatnich czasów .
  Ne wiem jaka jest kolejność,tyle zapamiętałam po rozmowie tel.
  Czy to nie ta sama MBM z Irlandii?
  Polecam się modlitwie …

 25. dariusz pisze:

  Podejmuję się adopcji razem z moją małżonką

 26. wobroniewiary pisze:

  W bazylice katedralnej we Włocławku, w której święcenia kapłańskie przyjął Sługa Boży ks. kard. Stefan Wyszyński, modlił się ks. bp Wiesław Mering.

 27. mięta pisze:

  Chrystus w imię Bożego prawa potrafił wobec pewnych ludzi wypowiadać bardzo twarde słowa, chociażby jeżeli chodzi o faryzeuszy, określając ich „pobielanymi grobami” czy wyrzucając kupczących ze świątyni. Nie zgadzał się na zło, a przede wszystkim nie zgadzał się na to, że człowiek może swoimi czynami Pana Boga obrazić. Bronił Bożego majestatu – mówił ks. abp. Marek Jędraszewski na antenie Radia Maryja

  https://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-ks-abp-m-jedraszewski-chrystus-nie-zgadzal-sie-na-zlo-a-przede-wszystkim-nie-zgadzal-sie-na-to-ze-czlowiek-moze-swoimi-czynami-obrazic-pana-boga/

 28. wobroniewiary pisze:

  Bp Dec podczas Jasnogórskiego Apelu: diabeł zrzucił szaty czerwone i przebrał się w szaty tęczowe

  Nękają nas trudy, rany, choroby życia publicznego, narodowego. Starsi mówią, że nawet za czasów komunistycznych nie było takich zachowań i takich działań antykościelnych, bluźnierczych jak dzisiaj, że diabeł zrzucił szaty czerwone i przebrał się w szaty tęczowe. Wierni Kościoła katolickiego bywają dziś boleśnie doświadczani, nie przez więzienia czy zadawanie cierpień fizycznych, jak to było w minionych czas i jak to bywa i dzisiaj w niektórych krajach azjatyckich czy afrykańskich, ale przez kamienowanie medialne za wypowiedzi w obronie wartości katolickich – mówił bp Ignacy Dec

  https://www.niedziela.pl/artykul/44461/Bp-Dec-diabel-zrzucil-szaty-czerwone

 29. Małgorzata z Oleśnicy pisze:

  Podejmuję duchową adopcję, a Ciebie Ewo,dołączam do części Różańca św. w której modlę się za moją rodzinę.

 30. Beata pisze:

  Podejmuję się adopcji duchowej i modlę się również za panią Ewę

 31. adamir13 pisze:

  Polcecam do modlitwy dołaczyć prywatny egzorcyzm za siebie. Jako że te osoby mogą być mocno zniewolone lub co nie daj Boże opętane. A jeśli ktoś nie jest na 100% z Panem Jezusem to może zostać zaatakowany jak w ewangelii z kapłanami żydowskimi którzy próbowali wypędzać złego ducha

 32. Zofia pisze:

  Będę się modliła

 33. Maria z Bartlett pisze:

  Maria z Bartlett
  Podejme sie duchowej adopcji.

 34. Zofia pisze:

  Podejmuje się duchowej adopcji.

 35. Bogumiła pisze:

  Podejmuję się adopcji i moja mama. Maryjo dopomóż, obroń nas przed atakiem demonów i ratuj mego syna.

 36. Zofia Stanisławczyk pisze:

  Podejmuje się adopcji

 37. Iwona z Węgorzewa pisze:

  Dołączam się do modlitwy od 13.08.

 38. Marysia pisze:

  Panie Jezu,wiem że jesteś Miłością samą i że możesz przemienić człowieka,dlatego ja też podejmuję się Duchowej Adopcji.Proszę daj mi siłę wytrwać w tej modlitwie.

 39. wobroniewiary pisze:

  Franciszkanie z Niepokalanowa wystosowali list z poparciem dla abp. Marka Jędraszewskiego ❤️
  Piszą w nim m.in, że broni prawdy, jak św. Maksymilian Kolbe i zapewniają Arcybiskupa o modlitwie.

 40. Filipa pisze:

  Dołączam do adopcji

 41. Wiesława pisze:

  Podejmuję się duchowej adopcji za znaną mi osobę

 42. Ania G. pisze:

  Zgłaszam swoją babcię do duchowej adopcji LGBT

 43. Pawel pisze:

  Piękna akcja

 44. Renata Maria Magdalena pisze:

  Podejmuję się duchowej adopcji. Ojcze Wszechmogący ratuj nasze dzieci przed ideologią LGBT- uwolnij uwikłanych, ustrzeż zagrożonych.Amen.

 45. Sbinka pisze:

  Podejmuję duchową adopcję i modlę się za Ewę.

 46. AsiaW pisze:

  Ja też z chęcią zaadoptuje 1 osobę.
  Jezu ufam Tobie.

 47. Alina z Florydy pisze:

  Podejmuje adopcje

 48. Ola pisze:

  Dołączam do duchowej adopcji . Bóg zapłać za tę akcję .

 49. MariaA pisze:

  Podejmuję adopcję 1 dziesiątką

 50. Ula P. pisze:

  podejmuję się adopcji

 51. Anna Burczyk pisze:

  Podejmuje się duchowej adopcji.

 52. Iwona pisze:

  Przyłączam się do modlitwy. Ważna inicjatywa.

 53. Anna z Platerowa pisze:

  Proszę i mnie dopisać. Całą Koronkę. Dziś zaczęłam. Z Panem Bogiem!

 54. Stasia i Stanisław pisze:

  Dołączamy do duchowej adopcji.
  Jezu ufam Tobie

  • wobroniewiary pisze:

   Od dziś 13 sierpnia 2019 do 13 maja 2020

   Modlitwa codzienna za osobę lgbt:
   „Jezu miłosierny, proszę Cię za tę osobę, którą duchowo adoptowałem, a która przez wewnętrzne nieuporządkowanie znajduje się w niebezpieczeństwie potępienia wiecznego. Daj jej łaski potrzebne, by odnaleźć Ciebie. Spraw, by odnalazła piękno czystej miłości i weszła na drogę nawrócenia i uzdrowienia. Amen” + codzienna Koronka do Miłosierdzia Bożego

 55. EwaW pisze:

  Podejmuje sie modlitwy

 56. Tomek z Wrześni pisze:

  Dołączam do duchowej adopcji.
  Jezu ufam Tobie.

 57. Tomek z Wrześni pisze:

  Dołączam do duchowej adopcji.
  Jezu ufam Tobie.

 58. Lodzia R pisze:

  10 osób ze Sławkowa podejmuje duchową adopcję.

 59. Irena firlit pisze:

  Chcę wziąć udział w adopcji duchowej osoby LGBT”Modlę

 60. Katarzyna pisze:

  Razem z mężem i ze znajomymi oraz z sąsiadami podejmujemy duchową adopcję. Jezu Ty się tym zajmij! Amen. Dziękujemy za tą inicjatywę

 61. Kasia pisze:

  Ja również podejmuje się adopcji 🙏

 62. Popieram inicjatywę – dołączam do adopcji ja i cztery moje przyjaciółki

 63. AgaMK pisze:

  Również podjęłam się duchowej adopcji. Bóg zapłać!

 64. aleksandra pisze:

  Podejmuję adopcję choć z poślizgiem

 65. Marzena Nalewajk pisze:

  Dołączam do duchowej adopcji.

 66. Szczęść Boże
  Chętnie dołączę się do Adopcji oso y LGBT.
  Jak się zapisać ?
  Jak by co to ja odmawiam od dziś tzn 22 sierpnia 2019 i powierza to dzieło na Eucharystii o godz 18.
  Jeśli to wystarczy to proszę mnie dopisać.
  Niech Matka Niepokalaną Królową Nieba i Ziemi dopomoże wytwać i doprowadzić siostry i braci od Serca Pana.
  Pokój i dobro
  Rafał Szymański

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s