Ks. Sławomir Kostrzewa: Skąd biorą się zagrożenia duchowe

Problemem wielu ludzi jest to, że ignorują zagrożenia duchowe, tam gdzie istotnie są, albo uznają za zagrożenie to, co nim nie jest. Ks. Sławomir Kostrzewa tłumaczy, dlaczego tak łatwo wpadamy w pułapkę zagrożeń duchowych, pomimo coraz większej dostępności wiedzy na ten temat. Radzi także, jak skutecznie pomagać osobom uwikłanym w rzeczywiste zagrożenia duchowe.

Zapis homilii wygłoszonej w kościele pw. św. Michała w Birmingham, 5 lipca 2019 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Ks. Sławomir Kostrzewa: Skąd biorą się zagrożenia duchowe

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Ania pisze:

  Stałam się przeciwna instytucji Kościoła, nie zgadzałam się z jego naukami. Do spowiedzi chodziłam od święta: raz, dwa razy w roku. We Mszach Świętych już prawie w ogóle nie uczestniczyłam…

  Kiedy byłam w szkole średniej, moi rodzice się rozwiedli. Wtedy po raz pierwszy sięgnęłam po narkotyki. Zaczęłam brać amfetaminę. Na początku traktowałam to jak niewinną zabawę.

  Po skończeniu szkoły chciałam zerwać z narkotykami, lecz nie mogłam. Wręcz przeciwnie, ciągnęło mnie do nich coraz częściej (dziś wiem, że to mógłby być początek mojego końca…).

  Czytaj dalej: https://milujciesie.org.pl/corka-marnotrawna.html

 3. wobroniewiary pisze:

  We wpisie wyżej zapisy do duchowej adopcji osoby lgbt, to tutaj można podyskutować.
  Powiem szczerze, że ucieszyła mnie ta informacja, i Kaja Godek odeszła z Konfederacji

 4. wobroniewiary pisze:

  Bardzo ważne!
  Homeopatia – demoniczny okultyzm. Hiszpania chce zakazać okłamywania ludzi, że to leki!

  Preparaty homeopatyczne to cukier i woda poddane zabiegom magicznym. Z jednej strony forma demonicznego okultyzmu a z drugiej naciąganie chorych ludzi. Hiszpania chce by zakazano okłamywania ludzi, że homeopatia to leki.

  Jak można przeczytać na portalu Onet w przedrukowanym z Politico artykule autorstwa Carmen Paun „Hiszpania na krucjacie przeciwko homeopatii” reprezentująca lewicowy gabinet „hiszpańska minister ds. zdrowia” María Luisa Carcedo „lobbuje za zmianą unijnej dyrektywy z 2001 roku, która klasyfikuje produkty homeopatyczne jako lekarstwa.

  https://www.fronda.pl/a/bodakowski-homeopia-demoniczny-okultyzm-hiszpania-chce-zakazac-oklamywania-ludzi-ze-to-leki,131217.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s