Maryjny Ruch Oporu przy Wieczerniku Maryjnym: odpowiedź na apel z 5.06. p.t. DO BRONI

RODACY, DO BRONI!!!

Skoro Papież Polak nadał Różańcowi moc egzorcyzmu, dlaczego my dzisiaj pozwalamy demonom bezkarnie opanowywać Polskę? Duchom kolorowym, masońskim, pijanym krwią z aborcji i innym? Dlaczego jesteśmy dezerterami z pola walki?! I tak ma wyglądać królowanie nad nami Jezusa i Maryi? Przecież to parodia!

Niech natychmiast wszyscy prawdziwi Polacy w swoim Różańcu, niezależnie od intencji, jakie z nim wiążą, przed każdą Tajemnicą dodają te lub podobne słowa (myśl): NIECH MOCĄ TAJEMNICY… BĘDĄ POKONANE SIŁY DIABELSKIE ATAKUJĄCE POLSKĘ!

*****
Odpowiedź na apel z 5.06. p.t. DO BRONI na portalu
ks-adam-skwarczynski-rodacy-do-broni:
/cz.1sza/


Mobilizacja Maryjna WIECZERNIKOWA, podobna do tej JASNOGORSKIEJ  Rodziny Radia Maryja, będzie w Krakowie Łagiewnikach, Dom Patriotyczny dn. 21.07 br. godz.14.00
Wcześniej: obiad, bar sanktuar. godz. 13.00; Msza Św. godz. 12.00. /cz. 2ga/
Oddanie do DYSPOZYCJI NMP Królowej i Hetmance („Koronacja”) pewnej wspólnoty różańcowej z Rzeszowa, par. Najśw. Serca Jezusa, godz. 11.00 !
Gł. adresaci: mieszkańcy Krakowa i okolicy oraz mieszkańcy Rzeszowa i okolicy.

                                           Organizatorzy: Fundacja „Jałmużna i Ofiara”.
Kraków 17.07.19r.

Zob.: Komunikat „KIEDY PRZYJDĄ” z 22.08.18r

KOMUNIKAT: 22.08.18r

„Kiedy przyjdą podpalić dom”… ( Broniewski ).
Oto już przyszli podpalić Dom
Ten, w którym mieszkasz -Kościół
Oto już runęli z antychrysta wojskiem.
Różaniec jako broń!
Różaniec na szaniec!
Wieczernikowy Różaniec – nasza broń;

MARYJNY RUCH OPORU przy Wieczerniku Maryjnym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Maryjny Ruch Oporu przy Wieczerniku Maryjnym: odpowiedź na apel z 5.06. p.t. DO BRONI

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Sylwia pisze:

  Kochani mam proźbę uruchamiam szturm modlitewny w intencji Piotra lat35, ojciec, mąż. Bardzo zachorował. Proszę o modlitwę w tej intencji. Kto może niech odmówi Koronkę do Bożego Miłosierdzia, plus modlitwa o wstawiennictwo Św. Charbela, O. PIO, o. Wenantego Katarzyńca. Bóg zapłać.

 3. Joanna pisze:

  Piękna odpowiedź. Modlę się żeby u mnie też powstał Wieczernik, albo chociaż gdzieś w najbliższej okolicy żebym mogła dołączyć.
  „Dajcie mi armię ludzi odmawiających różaniec, a zwyciężę świat” – bł. Pius VII
  „Różaniec jest najpotężniejszą bronią, jaką możemy się bronić na polu walki” – św. Łucja z Fatimy
  „Podam teraz przykład, który pomoże ci zrozumieć skuteczność modlitwy różańcowej. Czy pamiętasz walkę Dawida z Goliatem? Czego użył młody Izraelita, by pokonać giganta? Uderzył on wielkoluda w środek czoła kamieniem wystrzelonym z procy. Jeśli nazwiemy Filistyna złem, uosobieniem nieczystości, dumy i herezji, możemy również powiedzieć, że i paciorki różańca są kamieniami użytymi przez Dawida. Bóg do walki ze złem używa zupełnie innych sposobów niż my.”

 4. AnnaSawa pisze:

  Adrian C. zadał sześć ciosów nożem mężczyźnie, który zwrócił mu uwagę, kiedy ten głośno wyrażał niezadowolenie z powodu ustawionych barierek ochraniających miesięcznicę smoleńską. W Sądzie Okręgowym w Warszawie zapał wyrok w tej sprawie. Oskarżony został skazany na 15 lat więzienia.
  15 lat więzienia za zabójstwo przy barierkach smoleńskich
  Sąd Okręgowy w Warszawie skazał Adriana C. za zabójstwo na 15 lat więzienia. Oskarżony będzie mógł ubiegać się o warunkowe zwolnienie dopiero po 12 latach. Adrian C. ma też wpłacić na konto wdowy i dzieci ofiary po 200 tysięcy złotych nawiązki.
  Wyrok nie jest prawomocny. Sąd zdecydował również o przedłużeniu aresztu wobec Adriana C. do 15 stycznia przyszłego roku.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25010305,klotnia-przy-barierkach-przed-miesiecznica-smolenska-ze-skutkiem.html?fbclid=IwAR0D7yj0hWdU2WVqRBOHzSdUJ3ckaPujNUMmzHYKJ59ylkaykCQ6N8KGvm4

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s