Modlitwa za kapłanów: Nowenna Pompejańska, Litania do Krwi Chrystusa i wzywanie św. Michała Archanioła

Nowenna Pompejańska od 01.07.2019 do 24.08.2019
intencja: „Za kapłanów”

Nawiedziła nas ostatnio jakaś plaga szarańczy duchowej….
Jeden rzuca kapłaństwo dla Justyny, drugi chcę ewangelizować z żoną, Chrystus już nie jest atrakcyjną Oblubienicą, chrzest protestancki to furtka w spełnianiu „marzeń”, na dodatek dziś na lubelskim podwórku kolejny Kapłan oświadcza, że wprowadza się do swego mieszkanka w bloku, kapłaństwo to przeszłość….
Gdzie indziej znowuż seryjne samobójstwa kleryków, kapłanów, ojców zakonnych! Albo się obudzimy, albo stracimy po kolei gwiazdy (czytaj: kapłanów), które ogon smoka strąca z nieba. (Apokalipsa)
Nie ma co czekać  – różańce w dłoń! Teraz jest co prawda letni okres i trudno znaleźć czas na cały Różaniec, niech więc będzie część, albo i jeden dziesiątek a do tego w lipcu Litania do Najdroższej Krwi Chrystusa i codzienne przyzywanie św. Michała Archanioła, który jest pogromcą duchów piekielnych! 

Nowennę będziemy odmawiać codziennie przez 54 dni od 01.07.2019 do 24.08.2019, a więc skończymy we wspomnienie św. Bartłomieja, Apostoła (+I w), którego św. Jan Ewangelista nazywa Natanaelem. Jezus powołując go powiedział o nim: „To prawdziwy Izraelita, w którym nie ma podstępu” (J 1,47).

Sposób odmawiania Nowenny – codziennie przez 54 dni:

* Znak Krzyża – W Imię Ojca…
* „Tę nowennę odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego, prosząc „za kapłanów””
* Modlitwy wstępne (Wierzę w Boga…, Ojcze nasz…, 3 x Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…)
* Jedna część różańca – np. tajemnice radosne (albo światła, bolesne albo chwalebne) lub jeden dziesiątekkażde Zdrowaś Maryjo na wagę złota!!!

* Modlitwa błagalna 01.07.2019-27.07.2019 (przez pierwsze 27 dni)

Pomnij o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.
lub

*Modlitwa dziękczynna 28.07-24.08 (przez następne 27 dni)

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

* 3 x Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!

Litania do Najdroższej Krwi Chrystusa

Kyrie, eleison, Chryste, eleison, Kyrie, eleison.
Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
Duchu święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.
Krwi Chrystusa, Jednorodzonego Syna Ojca Przedwiecznego, 
wybaw nas (powtarza się),
Krwi Chrystusa, wcielonego Słowa Bożego,
Krwi Chrystusa, nowego i wiecznego Przymierza,
Krwi Chrystusa, przy konaniu w Ogrójcu spływająca na ziemię,
Krwi Chrystusa, tryskająca przy biczowaniu,
Krwi Chrystusa, brocząca spod cierniowej korony,
Krwi Chrystusa, przelana na Krzyżu,
Krwi Chrystusa, zapłato naszego zbawienia,
Krwi Chrystusa, bez której nie ma przebaczenia,
Krwi Chrystusa, którą w Eucharystii poisz i oczyszczasz dusze,
Krwi Chrystusa, zdroju miłosierdzia,
Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy,
Krwi Chrystusa, męstwo Męczenników,
Krwi Chrystusa, mocy Wyznawców,
Krwi Chrystusa, rodząca Dziewice,
Krwi Chrystusa, ostojo zagrożonych, .
Krwi Chrystusa, ochłodo pracujących,
Krwi Chrystusa, pociecho płaczących,
Krwi Chrystusa, nadziejo pokutujących,
Krwi Chrystusa, otucho umierających;
Krwi Chrystusa, pokoju i słodyczy serc naszych,
Krwi Chrystusa, zadatku życia wiecznego,
Krwi Chrystusa, wybawienie dusz z otchłani czyśćcowej,
Krwi Chrystusa, wszelkiej chwały i czci najgodniejsza,
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,
przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,
wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,
zmiłuj się nad nami.

L:Odkupiłeś nas, Panie, Krwią swoją.
W:I uczyniłeś nas Królestwem Boga naszego.

MÓDLMY SIĘ
Wszechmogący, wieczny Boże, któryś Jednorodzonego Syna Swego ustanowił Odkupicielem świata i Krwią Jego dał się przebłagać, daj nam, prosimy, godnie czcić zapłatę naszego zbawienia i dzięki niej doznawać obrony od zła doczesnego na ziemi, abyśmy radowali się wiekuistym szczęściem w niebios: Przez tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.

Wszystkim wielkie Bóg zapłać ❤

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

313 odpowiedzi na „Modlitwa za kapłanów: Nowenna Pompejańska, Litania do Krwi Chrystusa i wzywanie św. Michała Archanioła

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Ponieważ część osób decyduje się tylko na 1 dziesiątek, to ja nie będę wpisywać na stronie ale mam taką listę, tu podaję link
  Gdy ją zapełnię – powiem ile osób i złożę ją na ołtarzu w kościele

  https://wobroniewiaryitradycji.files.wordpress.com/2019/06/np-za-kapc582anc3b3w.doc

 3. AnnaSawa pisze:

  Najpiękniejsi księża to ci, którzy służą Bogu i Ojczyźnie PRAWDĄ – jawnie głoszoną i wiernością.
  Takich możesz nie znać osobiście ale wiesz, że są oni dla ciebie ojcami, braćmi i obrońcami…i nosisz ich w sercu codziennie.

  Chwała Bohaterom w sutannach ! ❤

  poniższy link przesłał ks Roman Adam Kneblewski ( w odpowiedzi na powyższe)

 4. wobroniewiary pisze:

  Kardynał Sarah: Jan Paweł II „zmuszał swoje schorowane ciało do klękania” przed Eucharystią

  Jeśli bowiem, jak mówi św. Paweł „aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych” (Flp 2-10), jak bardzo powinniśmy uginać nasze kolana, gdy podchodzimy i przyjmujemy samego Pana w najbardziej wzniosłym i intymnym akcie Komunii Świętej!

  https://www.pch24.pl/kardynal-sarah–jan-pawel-ii-zmuszal-swoje-schorowane-cialo-do-klekania-przed-eucharystia,52179,i.html

 5. Robert pisze:

  Niestety, wciąż jestem wyjątkowo powolny na modlitwie, dlatego nie podejmuje się nawet jednego dziesiątka różańca dziennie; brak mi też siły charakteru… : ( Mógłbym jednak co noc odmawiać modlitwę do św. Michała Archanioła w intencji naszych kapłanów przez te 54 dni.

  • wobroniewiary pisze:

   odmawiaj plus jedno Zdrowaś

  • Joanna pisze:

   Poproś Maryję i swoich świętych patronów ,żeby pomagali Ci się modlić. Cuda się dzieją

  • cure pisze:

   jak nie masz sily to mozesz mowic czasem: Jezu ufam Tobie albo Jezu MAryjo kocham was ratujcie dusze.

  • Robert pisze:

   Nie mam siły (charakteru), aby coraz to bardziej, z rozmysłem, tracić tzw. normalne życie, z którego zresztą pozostał mi głównie niemodny „comp”, umożliwiający codzienny kontakt z ukochanym synem. Modlę się chyba niemało, bo około trzech godzin dziennie, chociaż to rodzaj medytacji i kontemplacji na formułach/modlitwach typowych, najprostszych, znanych – próby przebywania „w zasięgu odbioru” Pana Boga, z Jego (przeczytanym) Słowem, a w konfrontacji z własnymi doświadczeniami i wyobraźnią. Jedynymi właściwie ludźmi, z jakimi mam do czynienia od bardzo wielu miesięcy, a prawie już nie wychodzę z tzw. domu, są Ci, którzy czytają moje „dyrdymały”; te dają mi namiastkę obecności pośród nich. Niektórzy są życzliwi – tym z serca dziękuję. Za złośliwości – oczywiście nie, bo wzbudzają u mnie złe, niepożądane odczucia, jak u większości z nas. Żyję i tak chyba na kredyt – od Stwórcy, a żaden ze mnie samego pożytek dla innych, jeśli ktoś bowiem poczuwa się lepszym ode mnie, albo od kogoś innego, to przecież nie jest to raczej dochodem w Niebiesiech na koncie takiej osoby, chyba że potem także zaciągnie kredyt podobnie męczliwy na spłatę. Tam księgowość ma inne zasady, jak wierzę. Uczę się zatem zadowolenia z porażek, niedołęstwa i bolesnej samotności – może to być nawet niekiedy zabawne, na pewno najtrudniejsze dla „gorliwych” – rzeczywiście przymuszonych, jak Szymon z Cyreny albo… Robert z Warszawy. Sam nie zdecydowałbym się na katolicyzm z premedytacją. ; )) Czasem są jednak iskierki radości, te Boże niespodzianki, np. telefon od syna w Dniu Ojca lub miły email od kogoś, czasem jakieś zrozumienie. I jest nadzieja… O, tej mam wręcz rosnące zasoby ma przekór wszystkiemu! : ))

   Dziękuję zatem Joannie, cure i Ewie. Za pana Kazimierza Michała odmówię niedługo (tej nocy) jedną Zdrowaśkę – z trudem, ponieważ na więcej mnie dzisiaj już nie stać w tej tutaj afrykańskiej duchocie. Wolałbym też zapomnieć, że dostałem belką między oczy za publiczne przyznanie się do słabości. Ufff.

   (Się rozpisałem.)

   • Kazimierz Michał pisze:

    Laudetur Iesus Christus et Maria Immaculata!

    Drodzy WOWIT-ci!
    «Wiecie, że władcy narodów uciskają je, a wielcy dają im odczuć swą władzę. Nie tak będzie u was. Lecz kto by między wami chciał stać się wielkim, niech będzie waszym sługą. A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem waszym, na wzór Syna Człowieczego, który nie przyszedł, aby Mu służono, lecz aby służyć i dać swoje życie na okup za wielu».
    (Mt 20, 25-28)
    „Kto z was, mając sługę, który orze lub pasie, powie mu, gdy on wróci z pola: „Pójdź i siądź do stołu?” Czy nie powie mu raczej: „Przygotuj mi wieczerzę, przepasz się i usługuj mi, aż zjem i napiję się, a potem ty będziesz jadł i pił?” Czy dziękuje słudze za to, że wykonał to, co mu polecono? Tak mówcie i wy, gdy uczynicie wszystko, co wam polecono: „Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać”».
    (Łk 17, 7-10)
    „Jeśli więc jest jakieś napomnienie w Chrystusie, jeśli – jakaś moc przekonująca Miłości, jeśli jakiś udział w Duchu, jeśli jakieś serdeczne współczucie, dopełnijcie mojej radości przez to, że będziecie mieli te same dążenia: tę samą miłość i wspólnego ducha, pragnąc tylko jednego, a niczego nie pragnąc dla niewłaściwego współzawodnictwa ani dla próżnej chwały, lecz w pokorze oceniając jedni drugich za wyżej stojących od siebie. Niech każdy ma na oku nie tylko swoje własne sprawy, ale też i drugich!”
    (Flp 2, 1-4)
    „Wszyscy zaś wobec siebie wzajemnie przyobleczcie się w pokorę, Bóg bowiem pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje. Upokórzcie się więc pod mocną ręką Boga, aby was wywyższył w stosownej chwili.”
    (1P 5, 5-6)

    PS
    Drogi Robercie!
    „[Pan] mi powiedział: «Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali». Najchętniej więc będę się chlubił z moich słabości, aby zamieszkała we mnie moc Chrystusa. Dlatego mam upodobanie w moich słabościach, w obelgach, w niedostatkach, w prześladowaniach, w uciskach z powodu Chrystusa. Albowiem ilekroć niedomagam, tylekroć jestem mocny.”
    (2Kor 12, 9-10)

    I tobie również to mówi!

    Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

    I Ty:
    Św. Robercie Bellarminie – módl się za nami (i za Robertem – też!)

    Z Panem Bogiem i Maryją Niepokalaną – KONFEDERATKA!

    • wobroniewiary pisze:

     Wpuszczam ten komentarz, bo 1-raz przejrzałeś na oczy i chyba zrozumiałeś, że bezpodstawnie waliłeś w Roberta!

    • Robert pisze:

     Dziękuję. Łzy mi poleciały obwicie. :'” ) Później jeszcze raz przeczytam przytoczone Słowo Boże.

     Dziś też Zdrowaśka za Pana. : )

     PS. Moim patronem jest św. Robert z Molesme. Wczoraj Joanna mi przypomniała, abym odkurzył jego imię – w końcu. ; )

 6. AnnaSawa pisze:

  Ewa ja poproszę z taj. bolesnych: Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu.

 7. AnnaSawa pisze:

  „….Przygotowuję was na nowe czasy…”

  • ona pisze:

   Ostatnie Orędzie z Medziugorje, 25. czerwiec 2019r.
   „Drogie dzieci! Dziękuję Bogu za każdego z was. Dziatki, w szczególny sposób dziękuję wam za to, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. Przygotowuję was na nowe czasy, abyście byli mocni w wierze i wytrwali w modlitwie, aby poprzez was działał Duch Święty i odnowił oblicze ziemi. Modlę się z wami o pokój, który jest najdrogocenniejszym darem, choć szatan chce wojny i nienawiści. Dziatki, bądźcie moimi wyciągniętymi rękoma i dumnie idźcie z Bogiem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. ”

 8. Jolanta pisze:

  Decyduję się na część pierwszą różańca świętego – tajemnice radosne
  Z Panem Bogiem i z Maryją ❤

 9. Marzena Nalewajk pisze:

  Ja poproszę tajemnice chwalebne.Bogu niech będą dzięki za tą stronę i tą inicjatywę modlitewną. Niech Mateńka ma Nas w Swojej opiece

 10. Anna pisze:

  Pani Ewo, mam pytanie. Słyszałam że Nowennę Pompejańską nie można rozdzielać na kilka osób. Że sens nowenny jest taki, że właśnie ten trud podjęty przez jedną osobę zapewnia nam obietnice Maryi o otrzymaniu łaski. Co innego z Żywym Różańcem, w którym można odmawiać poszczególne dziesiątki przez inne osoby. Piszę aby tylko dopytać bo być może się mylę, nie mam na celu kogokolwiek atakować! Dziękuję za odpowiedź.
  Z Bogiem!

  • wobroniewiary pisze:

   Wyjaśnialiśmy już to kilka razy (pisała o tym „eska”), bo chodzi o to, by jak najwięcej osób się modliło, a cały różaniec został odmówiony. Dziś naprawdę każde Zdrowaś na wagę złota
   Fragment komentarza „eski”
   „…takiego sposobu odmawiania nauczyła mnie osoba z grupy modlitwenej z Kaplicówki (tzw. polskie Pompeje), gdzie się w ten sposób odmawia NP w intencjach wpisywanych przez wiernych do specjalnej księgi”

  • Kazimierz Michał pisze:

   Laudetur Iesus Christus et Maria Immaculata!

   Słuszna uwaga Anno!. 100% racji!
   Wiedz, jednak, że są tacy „gorliwi” WOWIT-ci, którym trudno jest się modlić, ledwo co na jedno Zdrowaś … sa w stanie się zdobyć (przymuszeni niejako jak Szymon Cyrenejczyk)!. Co innego siedzieć na „compie” i pisać swoje dyrdymały, a to co innego, godzinami siedzieć i nawet zapisywać kto nie chciał by się pomodlić i to najlepiej za nich, bo sami nie są w stanie!. O tempora o mores!

   „Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.

   (…)

   • wobroniewiary pisze:

    Chyba następna „pompejanka” to będzie za tego gagatka Kazia Michała, od komentarzy którego mam odruch wymiotny
    Ps. Gdybyście wiedzieli jak on każdemu przypina łatki, a najbardziej …księżom (zaraz po mnie)!
    Co za chamstwo w tych słowach „godzinami siedzieć i nawet zapisywać”

   • cur pisze:

    w pewnym snsie kazio ma racje jak sie zabieram do odmawiania Rozanca to czasem mi 3 godziny zleca zanim cos tam z siebie wydusze, juz wole nie mowic o koncentracji podczas modlitwy. i tka jak Ewa napisalas – trwa straszliw wojna i kazdy Zdrowac jest na wage zlota . i kazdy z nas o to powinien walczyc zeby z tygodnia na tydzien tych zdrowas bylo wiecej.
    bo to niestety nie jest tak jak sobie wielu letnich katolikow mysli ze wystarczy klepnac paciorek rano i wieczorem i sprawa jest zalatwiona. Maryja wielokrotnie podczas roznych objawien zaznacza, ze trzeba sie modlic duzo. a DUZO znaczy DUZO czyli wiecej niz sie modlimy. tu oczywiscie teraz mozna by mowic o konkretnych ludziach z konkretnymi problemami: bo jak ktos ma silna depresje i ma problem np rano zeby zalozyc skarpetki albo nawet cos zjesc (bo tak wyglada prawdziwa depresja ) to u takiej osoby nawet jedno zdrowas jest wiecej warte niz np moich 100 Rozancow

    • wobroniewiary pisze:

     Ale nie ma prawa nikogo obrażać, szydzić z księży i ze mnie (że tracę czas zapisując do modlitw).
     A co on wie o Robercie?
     Nic! A ty nie znając strzeliłeś w punkt.
     Robert zmagając się z depresją dołącza 1 Zdrowaś – to w jego przypadku wiele.
     Zamawia msze św. choć nie ma sił w nich uczestniczyć. Gdybym mieszkała bliżej, to bym go sama zawiozła na Mszę św. Ale to kilkaset km ode mnie.

    • cure pisze:

     nie no kazimierz to taki typowy troll … trzeba go przytulic …

    • bea pisze:

     tez prosze o dziesiatke Rozanca Bolesna Cierniem Ukoronowanie

   • Jm pisze:

    Nie wiedzialam jak nazwac kocurka…na wydanie po mojej Kici. Robi kupy wszedzie, tylko nie do kuwety. Rozpycha sie przy misce, wlazi lapami, furczy burczy…raz w misce zasnal. Niby milutki a jednak wkurza. Raz sie czegos nachapal w ogrodku…obgryzal Lilie!!! patrze siedzi otepialy, slina do ziemi. Woda i dawaj palec w gardlo . …
    Teraz sie zainspirowalam!!! Bedzie Kazik! Na drugie Michcio ;@ 😉 ;* Chociaz pewnie w rzeczywistosci jest Sebix Brajanek

 11. Krystyna z Wrocławia pisze:

  Będę modlić się tajemnicami Chwalebnymi i litanią

 12. Marta pisze:

  Szczęść Boże, poproszę o tajemnicę radosną – Narodzenie Pana Jezusa ( w przypadku gdyby była już zajęta to kolejną wolną), Bóg zapłać

 13. Karolina pisze:

  Poproszę 1 dziesiątkę Zwiastowanie NMP

 14. Ewa pisze:

  Przyłączam się do modlitwy….

 15. Asia Weronika pisze:

  Poproszę tajemnicę Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia.

 16. Piotr Olczak pisze:

 17. Alina pisze:

  Ja poproszę o cały różaniec, wszystkie 4 części.

 18. KamilaW pisze:

  Wpisałam się w tabelkę – Zwiastowanie NMP

 19. Aniuch@82 pisze:

  Dzień dobry Kochani, ja poproszę jedną część (dowolną).
  Z Panem Bogiem i Maryją

 20. Danka pisze:

  Proszę o 10 Chwalebną : 5. Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi.

 21. sylwias pisze:

  Proszę o 5 tajemnicę radosną- Odnalezienie Pana Jezusa

 22. RENATA pisze:

  Szczęść Boże! Bardzo dziękuję za wspaniałą inicjatywę modlitwy za Kapłanów oraz za tą stronę z niemałym trudem prowadzoną. Niech Pan Bóg błogosławi Ewie i każdemu,kto się przyczynia do jej istnienia 💙 Poproszę jedną wolną tajemnice. Renata

 23. wojtas13 pisze:

  Proszę o część światła

 24. Marta21 pisze:

  Poprosze o część bolesną.Szczęść Boże.

 25. Anna pisze:

  Decyduję się odmawiać tajemnicę radosną oraz litanię.

 26. Ela Ka pisze:

  Poproszę o 3 tajemnicę bolesną : cierniem ukoronowanie. Dziękuję ❤

 27. Edyta pisze:

  Szczęść Boże. Pani Ewo poproszę tajemnice chwalebne.

 28. Jacek pisze:

  Proszę o 5 tajemnicę światła: Ustanowienie Eucharystii.
  Bóg zapłać.

 29. wobroniewiary pisze:

  „Kto szerzy Różaniec, będzie zbawiony” bł. Bartolo Longo

 30. Robert Ostrowski pisze:

  Proszę o części światła

 31. Ina pisze:

  Mam w domu 4 dzieci i każde coś dokazuje codziennie. Często brak mi cierpliwości i siły. WOWiT bardzo mi pomaga odzyskać spokój, dziękuję Wam wszystkim za wasze wzajemne wsparcie, modlitwy i jakże budujące i pomocne komentarze. Dziękuję Panu Bogu za Was wszystkich. Wieczorem modlimy się całą rodziną dziesiątką różańca( każdego dnia inną dziesiątką) . Mamy już dwie intencje ale bardzo pragnę o dołączenie się w modlitwie za kapłanów i jeśli tak można to dołączę właśnie tę intencję. Przykro mi, że nie mogę dołączyć do nowenny bo pomimo modlitwy codziennie to jednak modlimy się każdego dnia inną dziesiątka różańca. Niech dobry Bóg wszystkim Wam Błogosławi. Z Panem Bogiem

 32. MałgoMałgosia pisze:

  Witam! Poproszę o jedną część w intencji kapłanów. Dziękuję, że jesteście. Ta stona jest oddechem dla duszy. Pozdrawiam

 33. Jm pisze:

  Ewus przydziel mi jakas czesc rozanca.

 34. Betula pisze:

  Nowenna do Najświętszego Serca Pana Jezusa

  Dzień ósmy

  Najświętsze Serce Zbawiciela, w moich tak wielu troskach i cierpieniach zwracam się do Ciebie z dziecięcą ufnością i błagam o pomoc i ratunek. Mam nadzieję, że mnie wysłuchasz, gdyż powiedziałeś:
  „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11,28). Dlatego przychodzę do Ciebie i błagam przez zasługi Twej Męki, za przyczyną Matki Najświętszej i wszystkich Twoich Świętych, udziel mi łaski, o którą Cię proszę…

  Serce Jezusa, mojego Boga, Tyś wybrało sobie na ziemi nie zaszczyty i bogactwo, ale pracę w cierpieniu i ubóstwie. Proszę Cię, Jezu, abym godnie naśladował Ciebie w ubóstwie i pracowitości. Niech nie marnuję wiele czasu na rozrywki i przyjemności, ale przez pracę i modlitwę niech wiernie służę Bogu i ludziom. Amen.

  O Jezu, naucz mnie iść zawsze drogą cnoty.

  Ojcze nasz,
  Zdrowaś Maryjo,
  Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu itd

  http://www.sanctus.pl

  Jezus potrzebuje apostołów

  Być czcicielem Najśw. Serca Jezusa, to wielka sprawa. Ale być apostołem nabożeństwa Bożego Serca, to specjal­ne zaangażowanie się w świętą służbę.
  Czciciel Bożego Serca przez różne akty czci, miłości i wynagrodzenia sprawia dużo radości Bożemu Sercu. Apostoł stara się, aby i inni czynili to samo, aby Jezus był kochany i czczony przez szerokie rzesze.
  Jezus, chcąc zachęcić swoich czcicieli do apostolstwa, daje im taką przepiękną obietnicę: „Imiona tych, którzy szerzą to nabożeństwo, zapisane będą w moim Sercu i nikt ich nie wymaże”.
  Być zapisanym w Bożym Sercu oznacza niechybnie – być zaliczonym do Jego najukochańszych uczniów, do tych, którzy mają zapewnione niebo.
  Oczywiście ta obietnica odnosi się nie tylko do kap­łanów, głoszących cześć Bożego Serca z ambony, odnosi się do wszystkich, a więc i do osób świeckich. I nie ma tu żadnych ograniczeń. Na każdym miejscu i w każdym czasie można to nabożeństwo propagować.
  Apostolstwo do Bożego Serca można pełnić w najróżniejszy sposób. Oczywiście zawsze najważ­niejsze będzie apostolstwo dobrego przykładu. Ale i dob­rym, mądrym słowem dużo można osiągnąć. Znamy na pewno ludzi bardzo dobrych, którzy, jednak, o nabożeńs­twie do Bożego Serca niewiele wiedzą. Spróbujmy im coś o tym nabożeństwie powiedzieć. Jeżeli uczęszczaliśmy na nabożeństwa w tym miesiącu, to przecież bardzo dużo możemy innym na ten temat przekazać.
  Zachęćmy ich do praktykowania pierwszych piątków miesiąca, do poświecenia swojej rodziny Bożemu Sercu…
  Wśród naszych znajomych może też niemało znajdzie się ludzi religijnie obojętnych, zaniedbanych. Najlepiej by było z takimi najpierw bliżej się zaprzyjaźnić, zyskać ich zaufanie. Potem naprowadzać rozmowy na tematy religij­ne, wyjaśnić im różne wątpliwości, przedstawić koniecz­ność zachowania wszystkich przykazań Bożych, obowią­zek uczestniczenia w niedzielnej Mszy św., dać im do przeczytania jakąś dobrą książkę.
  I wreszcie każdy chyba z nas wie o jakimś człowieku, który w ogóle nie praktykuje. Nazywa się może jeszcze katolikiem, ale żyje, jakby nie było ani Boga, ani duszy. Uważać go za straconego? I za takich Chrystus umierał. Módlmy się za niego gorąco. Przy okazji powiedzmy mu jakieś dobre słowo. Czuwajmy, aby i ten syn marnotraw­ny nie umarł bez sakramentów świętych.

  „Czytanki na miesiąc czerwiec”

 35. Rozalia S. pisze:

  Proszę dodać część Światła i Lipiec – poświęcony Najdroższej Krwi Chrystusowej

 36. Barbara Kiernożycka pisze:

  1 dziesiątek różańca – Nawiedzenie św.Elżbiety i Litania do Krwi Jezusa Chrystusa, pozdrawiam.
  Barbara Kiernożycka

 37. Adam z Lublina pisze:

  Szczęść Boże! Proszę o Część Radosną dla Kasi z Lublina oraz Część Bolesną dla Adama z Lublina wraz z Litanią.

 38. Ola pisze:

  2 miesiące temu przyszła mi myśl ,abym codziennie wołała z wiarą „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze mojej rodziny” ,dziś przyszła mi myśl ,by wraz z modlitwą za kapłanów , wołać z wiarą- za św. Janem Pawłem drugim ” Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi ,tej ziemi „

 39. Bogumiła pisze:

  Poproszę dla Mamy o Tajemnice Chwalebne a dla mnie Światła i niech Bóg dopomoże i Matka Jego Najlitościwsza w tym odmawianiu nam wszystkim! ❤️

 40. Alina pisze:

  Ja zapisałam się do nowenny, ale po przeczytaniu słów Matki Bożej z Medziugorie ostatniego orędzia z 25 czerwca pomyślałam czy nie powinniśmy zacząć nowenny o pokój na świecie, to teraz takie naglące. Też jest teraz konieczna intencja modlitwy za mężczyzn, ja to otrzymałam w śnie.

 41. Dorota pisze:

  Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus
  Poproszę jedną Tajemnicę Różańca Św. w intencji Kapłanów

 42. Danuta 154 pisze:

  Proszę o tajemnicę piątą – śmierć Pana Jezusa na krzyżu. Bóg zapłać.

 43. KrEm z Suwałk pisze:

  Szczęść Boże! II część Tajemnice Światła. Z Panem Bogiem.

 44. Longin pisze:

  Ewa wybieram 5 tajemnice światła. Ustanowienie Eucharystii

 45. wobroniewiary pisze:

  Od wczoraj, jak zrobiłam koło północy ten wpis, prześladuje mnie obraz zaczajonego…pytona.
  Co zamknę oczy to widzę pytona, który tylko czyha, by mnie pożreć.
  Wczoraj ledwo ruszyłam z kościoła do domu a napotkałam ze trzy rejestracje samochodowe z trzema szóstkami…

 46. Elżbieta, Poznańska pisze:

  Proszę o jedną dziesiątkę, obojętnie jaką. Ela z Wielbok.

 47. Wojtek pisze:

  To ja za Panią odmówię przynajmniej Pod Twoją Obronę …

  • Agnieszka W. pisze:

   Szczęść Boże, proszę o 1 dziesiątek różańca świętego tajemnice:
   dla Danusi 5 tajemnica światła – Ustanowienie Eucharystii,
   dla Małgosi dowolną tajemnice różańca świętego oraz dla mnie (Agnieszka W.) też dowolną tajemnicę różańca.
   Dziękujemy za piękna inicjatywę, pozdrawiamy z modlitwą 🙏. Błogosławieństwa Bożego dla Wszystkich czytelników WOWiT oraz Pani Ewy.

 48. Elżbieta pisze:

  Proszę o 1 dziesiątek różańca dla Elżbiety i Marty z Kazimierzy W.

 49. duszyczka pisze:

  Dobrze Ewo, ja wezmę tajemnicę Zesłanie Ducha św. choć miałam ochotę na tajemnicę światła Ustanowienie Eucharystii, ale Twoja prośba jest dla mnie pierwszą.

 50. Elżbieta. pisze:

  Ta Tajemnica dla Marty a teraz proszę dla mnie.

 51. Ola pisze:

  Proszę Was, westchnijcie do Boga za moją teściową,która przebywa w szpitalu i okazało się ,że ma problem z płucami . Odkąd zawiozłam teścia do kapłana egzorcysty, dzieje się … Stan depresji (zniewolenia duchowe) teścia pogorszył się , teściowej nagle zaczęło walić się zdrowie , kiedyś jeździła z moim mężem do irydologa, bioenergoterapeuty , niedawno do kręgarza,który przyjmował w tym samym „naergetyzowanym” gabinecie,co bioenergoterapeuta, około 30 lat temu tutaj do domu przyjeżdżał pewien uzdrawiacz. Czuje ,że obecna sytuacja ma związek z tymi wizytami u bioenergoterapeutów. Proszę ,pomódlcie się , we mnie też teraz rogaty uderza, brakuje mi miłości do teścia ,ciągle mam pokusę aby jemu ” dogryźć ” itp…

  • wobroniewiary pisze:

   Jakbym słyszała wczorajsza homilię podczas Mszy św. ze św. Michałem Archaniołem
   Tak, to ma związek – jedyne lekarstwo to jak najszybsza spowiedź teścia, teściowej, odcięcie się od przeszłości, postanowienie poprawy, częsta spowiedź, Msza św., Różaniec św.
   Ojciec michalita podkreślał wyraźnie, że jak nie zaczniesz się nawracać to i nic złego cię nie spotka, zły nie będzie cię zaczepiać, bo wie, że jesteś niego. Ale wystarczy, że pójdziesz do spowiedzi, pojedziesz do egzorcysty – wtedy zaczyna się jazda bez trzymanki, ale do czasu… Postraszy i jak zobaczy, że nic nie zyska, a Ty coraz bliżej Boga to w końcu odpuści

   • Ola pisze:

    W rodzinie męża dużo się działo , jego babka była chyba opętana ,a prababka rzucała czary na żywność, przyjeżdżał tutaj uzdrowiciel ,a 26 lat temu teściowa miała mastektomię w wyniku złośliwego raka piersi, udało się jej wyzdrowieć ,jeździła po bioenergoterapeutach ,4 lata temu po jednej z wizyt u irydologa w miejscowości Czartoria ( nazwa miejscowości mówi sama za siebie…) mój mąż odszedł całkowicie od kościoła ,a ja zaczęłam pomału do niego powracać . Teściowa modli się na różańcu, jeździ na niedzielne Msze Święte, spowiada się ,jest bardzo pokorna ,cicha ,pracowita , po prostu ideał, ale chyba ciągle zamknięta na działanie Ducha Świętego, na przyjęcie Jezusa jako swego Pana i Zbawiciela ,po prostu nie rozumie tego ,powiem tak : ja o Niebie ,ona o chlebie. Z teściem,który jest niepraktykujący zaczęło źle się dziać około 2 miesięcy temu ,a z teściową 2 tygodnie temu. Dziś miałam takie silne przekonanie ,że to wszystko , co się obecnie w domu dzieje jest ogromną łaską Bożą i że Maryja już dawno wkroczyła do akcji i dlatego się dzieje . Od 20 marca b.r. zostaliśmy wszyscy z rodziny zawierzeni Maryi zarówno w doczesności i oddani na wieczną własność.
    Czuje ,że teraz tak bardzo potrzeba nam wsparcia modlitewnego ,o wypełnienie się woli Bożej w mojej rodzinie .

 52. Anna pisze:

  Poproszę pięć tajemnic radosnych

 53. Agnieszka pisze:

  Proszę o przydzielenie po jednej części różańca dla Przemka, Kazi,Basi Z. , Basi O. Bóg zapłać

 54. 😇Dorota pisze:

  Poprosze 1 wolną tajemnicę za kapłanów. 6 lipca na Jasnej Górze
  4 Ogólnopolska pielgrzymka Rycerstwa św Michała Archanioła i osób noszących szkaplerz św Michała Archanioła. Będzie moc modlitwy .

 55. sylwia pisze:

  Proszę o dowolną część różanca

 56. Agnieszka pisze:

  Proszę o dowolną część Różąńca Św

 57. AnnaSawa pisze:

  Jaką modlitwę polecacie na sąsiada grzmota-psychopatę i takąż samą jego żonę???
  Przepraszam ale mi nerwy już puszczają.

  • AnnaSawa pisze:

   (oczywiście modlę się i za nich…ale po ludzku człowiek traci nerwy i sam we wnętrzu toczy walkę ze złymi emocjami…łagodnie mówiąc).

   ps: czy ktoś sie orientuje gdzie w Warszawie egzorcyzmują sól ???
   Dziękuję.

   • wobroniewiary pisze:

    Jak będę jechać do Ciebie w gości to i ze 2 kg przywiozę 🙂

    • AnnaSawa pisze:

     Ewa, …wyśle po Ciebie tira :-D….na tą sól 😀

    • ela pisze:

     Mam pytanie czy jest możliwe przesłanie soli egzorcyzmowanej pocztą ,może pytanie jest dziwne ,ale nie bardzo wiem,gzie i kto sól egzorcyzmuje,w mojej okolicy (Śląsk)

   • Ela pisze:

    AnnaSawa@
    W pierwsze soboty miesiąca w Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii na Mszy Św. o uzdrowienie i uwolnienie od godz. 17

    W każdy drugi czwartek miesiąca o godz.18 Msza Święta sprawowana przez egzorcystę ks. Marcina Hołuja na której jest poświęcenie i egzorcyzmowanie soli, oleju, wody oraz błogosławieństwo dewocjonaliów.

    W samej Warszawie chyba trudno ;-(

    • Ela pisze:

     Nie dopisałam. Kś. Marcin Hołuj sprawuje w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce k/ Warszawy

    • pozdrawiam pisze:

     W Zielonce kolejne poświęcenie i i egzorcyzmowanie soli będzie dopiero we wrześniu.

  • wobroniewiary pisze:

   „Panie Jezu wybacz im, bo nie wiedzą co czynią”
   Maryjo – Ty się nimi zajmij

  • Elżbieta pisze:

   Święty Józef świetnie rozwiązuje problemy z sąsiadami. Tak właściwie moja znajomość że Świętym Józefem rozpoczęła się od tych problemów . Na dzień dzisiejszy sąsiedzi są spokojni (nawet nie wiem, kiedy to sie stało , a było ciężko) , a Święty Józef…jak ja dziękuję Panu Bogu za tych sąsiadów, bo być może nigdy nie dowiedziałabym się, jak cudowny jest Święty Józef.

 58. Małgorzata pisze:

  proszę o 1 dziesiątkę różańca

 59. Lena pisze:

  Proszę o dowolny dziesiątek różańca.

 60. jola pisze:

  Chetnie wezme 5 radosna: Znalezienie Pana Jezusa

 61. cure pisze:

  Objawienia w Trevignano Romano z 25 czerwiec – objawienia nadal trwaja dlatego warto pomodlic sie do DUcha SW o roztropnosc i ogolnie zachowac sceptycyzm.

  Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Moje dzieci, proszę was o pilne nawrócenie, nie ma więcej czasu, po wszystkich znakach, które pochodzą z nieba, ponieważ nadal nie wierzycie! Zadawaj sobie pytania, pokutuj, bo najgorsze ma dopiero nadejść i nie jesteś gotowy. Moje umiłowane dzieci, kiedy Eucharystia przestanie istnieć, Kościół nie będzie już nazywany domem Bożym, ale prostym miejscem modlitwy, nie bądźcie niewierni, walczcie o Prawdę. Moje dzieci, pamiętajcie, że Bóg jest Miłością, Życiem i Prawdą i jest to wasza jedyna pewność, nie bądźcie związani z rzeczami materialnymi, ponieważ wkrótce znikną. Wy, dzieci, zrozumiecie, że jedyna pewność jest w Bogu, a nie w tym, co budujecie. Ziemia będzie nadal drżeć. Módlcie się za Papieża, teraz zostawiam was z Moim Świętym Błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”. (tlumaczone translatorem)

 62. krysia szym pisze:

  Proszę o tajemnicę chwalebną

 63. kasiaJa pisze:

  W czwartek 27 czerwca odbędą się w sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej uroczystości 142. rocznicy rozpoczęcia objawień w Gietrzwałdzie.

  To jest dzień szczególny, dlatego warto przyjechać do miejsca, gdzie objawiła się Matka Boża. Co roku te wydarzenia skłaniają nas do dziękczynienia Matce Bożej za łaskę objawień. Dlatego pragnienie, by ten dzień nie minął jak każdy inny dzień powszedni. Zapraszam na uroczystości – mówi ks. Marcin Chodorowski CRL, przeor kanonii i proboszcz parafii w Gietrzwałdzie.

  27 czerwca 1877 r. rozpoczęły się objawienia Matki Bożej w Gietrzwałdzie, które trwały do 16 września 1877 r. Głównymi wizjonerkami były 13-letnia Justyna Szafryńska i 12-letnia Barbara Samulowska. Matka Boża przemówiła do nich po polsku, co podkreślał ks. Franciszek Hipler, „w języku takim, jakim mówią w Polsce”. Maryja objawiła się wizjonerkom 160 razy.

  Program jubileuszu:

  15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, konferencja;
  16.30 – nieszpory z rozważaniem;
  17.15 – prezentacja znaczka pocztowego upamiętniającego objawienia w Gietrzwałdzie;
  17.30 – Różaniec – Tajemnice Chwalebne;
  18.00 – Msza św. pod przewodnictwem i z homilią abp. Józefa Górzyńskiego. Po Eucharystii koncert pieśni maryjnych;
  20.00 – procesja różańcowa od źródełka do bazyliki z rozważaniem Tajemnic Światła, której będzie przewodniczyć metropolita warmiński;
  21.00 – Apel Maryjny.
  (fragm.)
  https://olsztyn.gosc.pl/doc/5677434.Gietrzwald-142-rocznica-rozpoczecia-objawien?fbclid=IwAR3owM1mFjeREtrdT-bErPPdSetwGkWgx5jaSxlPdYuYoVC6Guq8lg_FWZg

 64. wobroniewiary pisze:

 65. wobroniewiary pisze:

  Jim Caviezel, słynny odtwórca roli Jezusa Chrystusa w filmie „Pasja”, wezwał papieża Franciszka do ogłoszenia Maryi jako Współodkupicielki.

 66. Natalia pisze:

  Przesyłam Wam wszystkim bardzo ciekawy komentarz Grzegorza Brauna z ostatnich dni, który nadzwyczajnie wręcz łączy się z tym, o czym mówi ks. Adam i Tomasz. Podchodziłam do ich słów nt. gromadzenia żywności itd. z dużą rezerwą, ale teraz zaczynam się nad tym głęboko zastanawiać. Wklejam pod spodem link do wyżej wspomnianego filmu:

 67. Krzysztof pisze:

  Proszę o tajemnice Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny , Modlitwa za Kapłanów, u nas w diecezji zamojsko-lubaczowskiej także potrzebna

 68. Agnieszka pisze:

  2. Tajemnica Chwalebna

 69. Kate pisze:

  Zobowiązuję się do odmawiania tajemnic chwalebnych. Niestety, całego Różańca nie dam rady. Za dużo pracy, różne życiowe zawirowania i ogromne kłopoty ze skupieniem (nie tylko na modlitwie).

 70. Betula pisze:

  Nowenna do Najświętszego Serca Pana Jezusa

  Dzień dziewiąty

  Najświętsze Serce Zbawiciela, w moich tak wielu troskach i cierpieniach zwracam się do Ciebie z dziecięcą ufnością i błagam o pomoc i ratunek. Mam nadzieję, że mnie wysłuchasz, gdyż powiedziałeś:
  „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11,28). Dlatego przychodzę do Ciebie i błagam przez zasługi Twej Męki, za przyczyną Matki Najświętszej i wszystkich Twoich Świętych, udziel mi łaski, o którą Cię proszę…

  Jezu Chryste, po zakończeniu życia na ziemi odszedłeś, aby nam przygotować mieszkanie w niebie. Udziel nam tej łaski, abyśmy pamiętali o tym, że jesteśmy pielgrzymami na tej ziemi i nie przywiązywali się zbytnio do niej i do spraw doczesnych. Niech przez dobre życie zasłużymy na przyjęcie do niebieskiej Ojczyzny, gdzie na wieki będziemy wielbić Twe Najświętsze Serce. Amen.
  Serce Jezusa, dopomóż mi, abym często rozważał rzeczy ostateczne.

  Ojcze nasz,
  Zdrowaś Maryjo,
  Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu itd

  Modlitwa na zakończenie nowenny
  Boskie Serce Jezusa, racz przyjąć pokorny hołd czci, jaki starałem się złożyć Ci w tej nowennie. Niech moje serce, oczyszczone z grzechów i wszelkich błędów w sakramencie pokuty, zostanie przyozdobione cnotami, o które prosiłem. Udziel mi także łaski szczególnej…, o którą Cię przez te dni gorąco błagałem. A jeśli Twoja wola jest inna, daj mi ją zrozumieć i przyjąć bez buntu i szemrania. Ty, o Jezu, jesteś moim Bogiem i Ojcem najlepszym i wiesz, co mi naprawdę potrzeba. Niech się zawsze spełnia Twoja święta wola w niebie i na ziemi. Amen.

  http://www.sanctus.pl

  Serce Jezusa, nadziejo w Tobie umierających

  Najważniejszą chwilą w naszym życiu jest bez wątpienia chwila śmierci, chwila przejścia duszy do wieczności. Doczesność skończona, skończo­ne rozmaite walki… Chwila to poważna, pełna grozy, ale tylko dla tych, którzy nie oddali tej ostatniej chwili swego życia Sercu Jezusowemu, a chwila jasna dla tych dusz, które się do Niego schroniły ze świadomością, że Boskie Serce je obroni, że im będzie pociechą w konaniu i że je doprowadzi do szczęścia, do zwycięstwa.
  Boskie Serce Jezusa, wiem, że nigdy nie opusz­czasz wzywających Cię z ufnością. Ufność to hołd oddany Twej dobroci, Boskie Serce. Ten hołd bezgranicznej ufności chcę oddawać Tobie do ostatniej chwili życia. Tobie, Jezu, polecam swoją ostatnią godzinę. Spraw, niech spokojnie usnę snem śmierci na Twym Boskim Sercu.

  Z pism św.Urszuli Ledóchowskiej

 71. Betula pisze:

  27 czerwca 1955 r. zmarła w opinii świętości Kunegunda Siwiec – świecka karmelitanka ze wspólnoty wadowickiej.
  Służebnica Boża Kunegunda Siwiec urodziła się 28 maja 1876 r. w Stryszawie (koło Suchej Beskidzkiej) w bardzo pobożnej rodzinie Jana i Wiktorii Siwiec. Była dziesiątym z jedenaściorga ich dzieci. W domu rodzinnym otrzymała chrześcijańskie wychowanie i wyrosła na żywą, wesołą, ładną i religijną dziewczynę.
  W dwudziestym pierwszym roku życia w nowo- powstałej parafii p.w. św. Anny w Stryszawie pod wpływem nauk misyjnych o. Bernarda Łubieńskiego, redemptorysty, obecnie Sługi Bożego, Kundusia doznała głębokiego nawrócenia. Zmieniła swoje plany życiowe i oddała się na wyłączną służbę Bogu.
  Około 1902 r. skończyła kurs katechezy dla ludowych katechetek. Od tej pory pomagała dzieciom, młodzieży i dorosłym przygotować się do sakramentów świętych i przybliżyć się do Boga. Sprzedawszy część ze swojej ziemi, pomagała w studiach Józefowi Czerneckiemu, który wstąpił do seminarium i w 1922 r. przyjął święcenia kapłańskie.
  W wieku dwudziestu lat złożyła za zgodą spowiednika prywatny ślub czystości i w 1923 r. wstąpiła do Trzeciego (dziś Świeckiego) Zakonu Karmelitów Bosych, przyjmując imię Teresa od Dzieciątka Jezus.
  Od 1942 r. ks. Bronisław Bartkowski, kapelan sióstr zmartwychwstanek i kierownik duchowy Kundusi, rozpoczął notowanie jej Nadprzyrodzonych oświeceń, tj. rozmów, jakie prowadziła z Panem Jezusem, z Matką Bożą i ze świętymi.
  (…)
  Żródło i więcej informacji:
  http://www.stryszawa-swanna.pl/sladami-kunegundy-siwiec/

 72. MJ pisze:

  Poproszę o przydzielenie mi 1 dziesiątka RŚ

 73. Bogna pisze:

  Proszę o dowolny dziesiątek Różańca św . Bogna z Londyn

 74. Aniela pisze:

  Zwycięstwo przyjdzie przez Maryję. Zaufajmy Jej!!!!!!!

  Dołączam do modlitwy za Kapłanów
  Proszę o Tajemnice Bolesne Różana Świętego.
  .
  Dziękuję , że jesteście .
  Wszystkich serdecznie pozdrawiam .
  Z Bogiem

 75. MJ pisze:

  Nie mogę siebie znaleźć,proszę 1 dziesiątek

 76. Iwona pisze:

  Proszę o przydzielenie części różańca w Nowennie Pompejańskiej.

 77. Agnieszka W. pisze:

  Szczęść Boże! Bardzo proszę o 1 dziesiątek różańca świętego dla:
  Dominiki, Janki, Marty, Eweliny i Ewy.
  Błogosławieństwa Bożego dla Całej rodziny WOWITowej.

  • wobroniewiary pisze:

   Dominika: Zmartwychwstanie Pana Jezusa
   Janka: Wniebowstąpienie Pana Jezusa
   Marta: Zesłanie Ducha Świętego
   Ewelina: Wniebowzięcie Maryi
   Ewa: Ukoronowanie Maryi na Królową

 78. Ania W. pisze:

  Proszę o Tajemnicę Światła za kapłanów. Bóg zapłać.

 79. Zofia z Chelma pisze:

  Tajemnica chwalebna 3 Zeslanie Ducha Świetego

 80. Maria pisze:

  Przepraszam za komentowanie a dokładniej szukanie odpowiedzi w przypadku wątpliwości..

  To ,że Bóg coś przygotował jest oczywiste .
  Bardziej niż tych wydarzeń ,boję się niewierności Bogu.
  Na drogę nawrócenia weszłam w 2006 r.

  Milknę..

 81. ElaTosia pisze:

  Szczęść Boże!
  Bardzo proszę o przydzielenie jednej dziesiątki Różańca Świętego do modlitwy za kapłanów

 82. Nadzieja pisze:

  Proszę o jeden dowolny dzieciątek różańca.

 83. Kaśka pisze:

  Poproszę kolejny wolny dziesiątek (tajemnicę)

 84. np. pisze:

  Dołączam się do modlitwy.

 85. Jola pisze:

  Proszę o tajemnicę Chwalebną…

 86. Ewa pisze:

  Ewa B Chcę dołączyć do NP za kapłanów. Proszę o część Radosną – 5 tajemnic.
  Szczęść Boże.

 87. Basia L pisze:

  Poproszę o pierwszą wolną część różańca za kapłanów.

 88. Teresa pisze:

  Zgłaszam się do nowenny…proszę o dowolną część Różańca

 89. Ania G. pisze:

  Zgłaszam męża do jednej dziesiątki różańca świętego według kolejności

 90. Radek37 pisze:

  Proszę o drugą tajemnicę bolesną – Biczowanie Pana Jezusa

 91. Ela_ell pisze:

  Poproszę o tajemnice światła.

 92. kafeteria13 pisze:

  Poproszę o jeden dowolny dziesiątek różańca.

 93. Sabinka pisze:

  Proszę o wpisanie- Krystyna Z – taj radosne. Sabinka L – taj światła, Stasia Z – taj bolesne, Jadzia W, taj chwalebne oraz Maria Z – 4 taj radosna. Dziękuję. pozdrawiam,

 94. Ania G. pisze:

  Zgłaszam swoją babcię jedną dziesiątkę poproszę w kolejności. Bóg zapłać

 95. Agnieszka W. pisze:

  Poproszę o kolejną wolną dziesiątkę różańca świętego za kapłanów dla Małgosi Z.
  Z pozdrowieniami, z Panem Bogiem

 96. Ania pisze:

  Stanisław tajemnice chwalebne
  Anna tajemnice światła

 97. m-gosia pisze:

  Proszę o tajemnicę Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni lub następna wolną.

 98. Darecki z-Kalisza pisze:

  Proszę przyjąć mnie do udziału w NP za kapłanów, do części Bolesnej Różańca Świętego.
  O ile to możliwe, proszę o informację email, czy mój akces został przyjęty.
  Króluj nam Chryste!

 99. Maria D. pisze:

  Proszę o część bolesną różańca świętego

 100. Wojciech Pietruszka pisze:

  Szczęść Boże.
  Serdecznie proszę o przydzielenie jednej z części Tajemnic Różańca Świętego.
  Pozdrawiam

 101. Elunia z Tarnowskich Gór pisze:

  KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! Ewunia, niechaj JEZUS daje Ci moc siły do obrony przed nieustannymi i o różnym natężeniu atakami kosmatego ( i nie dziwota,bo za to , jak działasz na tej stronie…), a także cierpliwości do osób, które czasem różnie interpretują zamieszczane teksty, i na pewno też nie do końca z własnej woli 😦 , lecz te czasy ostateczne, których dane nam było dożyć,wymagają naszej najwyższej już mobilizacji, w czym niech nam pomoże BÓG W TRÓJCY JEDYNY PRAWDZIWY, Matka Przenajświętsza, Św.Michał Archanioł z Aniołami, wszyscy święci i błogosławieni, don Matteo d’ Agnone i duszyczki czyśćcowe. Amen. W związku z tym,że jestem znowu w trakcie Pompejanki, to poprosze Cię tylko o jedną część Rózańca Św.wybraną przez Ciebie :). PS. Jak zwykle zdążam w „ostatniej” chwili, lecz ważne, że zdążam! 🙂 Niech Tobie i Twym bliskim BÓG BŁOGOSŁAWI i STRZEŻE Was. Zostańcie z BOGIEM i Aniołami wokół… 🙂

 102. Elunia z Tarnowskich Gór pisze:

  Ewunia, jak wynika z takich „doswiadczeń”, myślę, że powinnaś w pewnych przypadkach ograniczać się do podpowiedzi z uciekaniem się do modlitwy, i najlepiej wszystkim z takimi problemami NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ , która jest zawsze skuteczna ! I szanuj swoje nerwy i zdrowie, bo to przecież też jedna z metod” wojennych” kosmatego, by wyeliminować możliwości chociażby fizyczne tego, kto mu bardzo przeszkada, a dzięki Bożej Łasce wyczuwamy przecież osoby, u których „coś” nam nie pasuje, czy z powodu tego, co mówią lub się zachowują, czynią. PAN JEZUS mówi, żeby we wszyskich trudach wolać : POMÓŻ MI MATKO! Nie martw się, będzie dobrze, będziesz miała siłę z Niebios. PS. Zapomniałam, że dopisuję też LITANIĘ DO KRWI CHRYSTUSA i WZYWANIE ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA 🙂 . Tulę Cię do serca… 🙂 Pokój z Tobą !

 103. Krystyna Keina pisze:

  Z radością będę odmawiać nowenne za kapłanów. Będę odmawiać tajemnice bolesne.

 104. Zofia Kraków pisze:

  Szczęść Boże.
  Poproszę o Tajemnice Światła do nowenny za kapłanów.

 105. Pingback: Lipiec miesiącem ku czci Krwi Chrystusa – zanurzajmy w Niej wszystkie nasze sprawy, Kościół i Ojczyznę | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 106. Andrzej@J23 pisze:

  Dołączam do modlitwy za kapłanów :
  3. bolesna : Cierniem ukoronowanie ;
  Litania ; modlitwa do św. Michała Archanioła.

 107. Agnieszka pisze:

  Proszę o cala część chwalebną

 108. Iwona z Węgorzewa pisze:

  I ja dołączam do modlitwy za kapłanów :
  1 dziesiątek różańca )proszę o wyznaczenie) +Litania + modlitwa do św. Michała Archanioła

 109. AgaMK pisze:

  Proszę o dowolną 1 tajemnicę Różańca Świętego. Bóg zapłać!

 110. Grazyna FZŚ pisze:

  Dołączam do NP za kapłanów,proszę o dowolną część różańca świętego.

 111. Maggie pisze:

  Na ostatnią chwilę, ale proszę o jeden dziesiątek.
  Odmawiam do końca roku „ODNALEZIENIE Pana Jezusa”, więc teraz jak wypadnie – mogę dwa razy odmawiać odnalezienie Pana Jezusa .. jeśli tak wypadnie ..
  Zacznę jednak od jutra, tj od Canada Day (u mnie jeszcze ostatnia niedziela czerwca 21:29) i jeśli nie otrzymam, to przez 57 dni (a może do końca roku?) będę odmawiać 10-tek: ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO za wszystkich kapłanów na każdym szczeblu w hierarchii KK, bo żniwa wielkie i niedługo, a robotników mało.

  • wobroniewiary pisze:

   To który dziesiątek chcesz?
   Ja proponuje „ODNALEZIENIE Pana Jezusa” i nie musisz dwa razy 🙂

   • Maggie pisze:

    Za Ojczyznę w takim razie będę odmawiać nadal „Odnalezienie Pana Jezusa”, a za kapłanów „Zesłanie Ducha Świętego”, bo to dodatkowy wysiłek , który ofiarowuję w tych zazębiających się poniekąd intencjach (zaczęłam je rano, aby zmęczenie czy senność nie przeszkadzały). 🙂💕❣️🙏🏻💕

 112. Zojka pisze:

  Dołączam się do modlitwy, Część Chwalebną proszę..

 113. Monika pisze:

  Dołączamy z mężem jednym dziesiątkiem: Monika i Grzegorz – będziemy wspólnie za kapłanów rozważać tajemnicę Odnalezienia Pana Jezusa.

 114. Justyna pisze:

  Proszę o przydzielenie dowolnej dziesiątki różańca za kapłanów.

 115. Alina W. pisze:

  Prosze o jedna czesc rozanca sw.w intencji kaplanow

 116. ALICJA pisze:

  DOŁĄCZAMY SIĘ DO NP ZA KAPŁANÓW..CZĘŚĆ RADOSNĄ – REGINA , ŚWIATŁA – APOLONIA , BOLESNĄ – ALICJA , CHWALEBNĄ – FLORENTYNA

 117. Jacek pisze:

  Zgłaszamy się do Nowenny Pompejańskiej:
  taj radosne – Bogusław, taj światła – Ewa, taj. bolesne – Iza, taj. chwalebne – Jacek

 118. Basia pisze:

  Przyłączam się do modlitwy. Prosze o jedna czesc rozanca sw.w intencji kaplanow

 119. AgaJ pisze:

  Proszę o przydzielenie mi jednej dziesiątki różańca.

 120. Katarzyna Konrad pisze:

  Kochana Jutrzenko.! Chciałabym zgłosić się do odmawiania Nowenny Pompejańskiej za kapłanów – … nie dam rady odmawiać wszystkich części różańca, bo pracuję,a jeszcze są do odmówienia inne zobowiązania modlitewne,…. ale podejmę się odmawiania tajemnic bolesnych… proszę wpisz mnie do grafiku, a ja poczynając od dziś 1 lipca będę odmawiać część bolesną o godz. 22-23 … Z góry Bóg zapłać za wpisanie do grafiku… Z Panem Bogiem, pozdrawiam serdecznie …Wszystko z Niepokalaną Matką Najświętszą…

 121. Ewa Sof pisze:

  Proszę zapisać tajemnicę różańca Bolesną za kapłanów

 122. R@phael pisze:

  Szczęść Boże,
  dziękuję Bogu za tą stronę i wszelkie łaski jakie przez nią możemy wymodlić. Niech Ewę Bóg błogosławi, a Mateńka strzeże i ma w swojej opiece. Wróciłem w sobotę z pielgrzymki z Medjugorie, polecanej właśnie z tej strony. Modliłem się tam również w intencji rodziny WOWiT i Ewę. Była wspaniała opieka duszpasterska i merytoryczna pani pilot. To było sanatorium dla ducha 🙂
  Proszę o dopisanie mnie. Wybieram tajemnicę radosną.
  Bóg zapłać 🙂

 123. ALICJA pisze:

  proszę o dowolną część różąńca dla Marka

 124. Lodzia R pisze:

  Prosze o zapisanie grupy ze Sławkowa 4 osoby: Wanda O -Radosna, Henia R – Światła, Basia G- Bolesna, Lodzia R- Chwalebna. Szczęść Boże.

 125. Rozalia S. pisze:

  Zgłaszam do Nowenny Pompejańskiej za kapłanów: taj. 1 bolesna Modlitwa w Ogrójcu – Maria Szy. i taj. 2 Biczowanie Pana Jezusa – Barbara Bł.

 126. Renata12 pisze:

  Proszę o 1 dowolną dziesiątkę różańca za kapłanów z tajemnic radosnych.
  Ewo, proszę o (…)

 127. Lidia121 pisze:

  Poproszę o całą tajemnicę radosną

 128. Justyna pisze:

  Proszę o dowolną część różańca dla Justyny i Grzegorza.

 129. Mariusz pisze:

  Proszę o dowolną część Różańca za kapłanów

 130. Malgorzata pisze:

  Prosze o wyznaczenie jednej 10 rozanca.Wspaniala strona.Czytam od 2 lat.

 131. duszyczka pisze:

  Czy osoba, która ma przydzieloną dziesiątkę różańca również odmawia modlitwy wstępne NP i kończące ją? Oświeć mnie Ewo .

 132. Aniaw pisze:

  Można się jeszcze dopisać do nowenny? Bóg zapłać Barbara

 133. Ania.z pisze:

  Proszę o jeden dziesiątek dla mnie i jeden dla mamy

 134. Kasia pisze:

  KASIA BĘDĘ ODMAWIA TAJEMNIE ŚWIATŁA 5 CZĘŚCI W INTENCJI KAPŁANÓW

 135. Baskawawa pisze:

  Proszę o I tajemnicę Radosną – Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s