O. Remigiusz Trocki OFMConv: Do piekła i z powrotem

Czy Pan Bóg chce wszystkich uzdrowić? – NIE!
Pan Bóg chce wszystkich zbawić!!!

Cierpienie za bliskich ma wielką wartość!

Dziś o okultystycznym uzdrawianiu – przez bioenergoterapeutów i fałszywych charyzmatyków oraz o wróżbiarstwie. Naprawdę warto wysłuchać całości i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Z tej konferencji dowiecie się nie tylko o duchach kundalini, ale również o duchu hipnozy, który uaktywnia się podczas spotkań niektórych grup odnowy i kładzie na ziemię prawie 100% uczestników….

Do piekła i z powrotem – o. Remigiusz Trocki OFMconv – konferencja wygłoszona w ramach Sympozjum o współczesnych zagrożeniach duchowych, które zostało zorganizowane przez klasztor Niepokalanów i Stowarzyszenie RUCH EFFATHA , 25 maja 2019 r.

Do dyskusji w komentarzach zapraszam po wysłuchaniu całości konferencji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „O. Remigiusz Trocki OFMConv: Do piekła i z powrotem

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Betula pisze:

  W niedzielę Trójcy Przenajświętszej:

  „Mistyczne Miasto Boże” – Maria z Agredy

  Do słuchania 2 rozdziały:
  „Ukoronowanie Najświętszej Maryi Panny Królowej Nieba i ziemi”
  „Zatwierdzenie książki przez Trójcę Przenajświętszą”

  http://www.youtube.com/watch?v=frP0xn0UuFQ&list=PL19zCYWowYWcIX8lZDn65LoGMU6nNp9QG&index=59

 3. Betula pisze:

  Rozważania św. Alfonsa Marii Liguoriego, Doktora Kościoła:

  „Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.”

  Trzej są, którzy świadectwo dają na niebie: Ojciec, Słowo i Duch święty, a ci trzej jedno są (I Jan 5, 7).

  PRZYGOTOWANIE. Trójca Przenajświętsza jest dla nas wszystkim; wszystko, co dobrego otrzymaliśmy i co jeszcze spodziewamy się otrzymać, ma źródło w Trójcy Przenajświętszej. To też Kościół Św., poświęciwszy Jej wszystkie niedzielo roku, dzień dzisiejszy poświęca Jej w szczególniejszy sposób. Miejmy więc wielkie nabożeństwo do tej wzniosłej Tajemnicy i często odmawiajmy: „Chwała Ojcu”; czcijmy żywy obraz Trójcy Przenajświętszej, jaki jest odbity w naszej duszy i duszach naszych bliźnich.

  I. Choć cześć, jaką oddajemy Świętym, w całości odnosimy do Trójcy Przenajświętszej, czcimy w nich bowiem doskonalej wyrażony Jej obraz, jednakże ze względu na chwałę Najwyższego, jak i na nasz pożytek, sprawiedliwość i wdzięczność domagają się od nas szczególniejszych hołdów dla tak wielkiej Tajemnicy. W żaden sposób nie możemy uwolnić się od tego obowiązku, gdyż Trójcy Przenajświętszej zawdzięczamy swój początek i nasz cel, łaskę otrzymaną, na chrzcie św. i chwałę, jaką spodziewamy się osiągnąć w niebie.

  Trójca Przenajświętsza zgrozą piekło przejmuje, szatanów zmusza do ucieczki, zwalcza pokusy, radością, niebo napełnia, uszczęśliwia Świętych, pociesza sprawiedliwych, udziela łask w obfitości. Słowem Trójca Przenajświętsza jest dla nas wszystkim; wszelkie dobro, jakie otrzymaliśmy i jeszcze otrzymamy, tak w porządku natury, jak i łaski i chwały, pochodzi od Trójcy Przenajświętszej.

  To też słusznie Kościół św. zachęca nas, abyśmy wzbudzali akty uwielbienia, prośby, bezpośrednio skierowane do trzech Osób Boskich. Nie zadowalając się tom, Kościół Św., poświęciwszy Trójcy Przenajświętszej wszystkie niedziele roku, dzień dzisiejszy poświęca Jej w szczególny sposób. Kościół Św., dobra Matka, chce, aby wszyscy wierni mieli żarliwe nabożeństwo do tej wielkiej Tajemnicy, owszem pragnie nawet, abyśmy czcili Ją w szczególniejszy sposób. A tymczasem nabożeństwo do Trójcy Przenajświętszej bardziej od innych jest zaniedbane.

  II. Aby uczcić Trójcę Przenajświętszej, nie jest potrzebne wznieść się do nieba lub iść do kościoła; wystarczy oczyma wiary spojrzeć na naszą duszę, na której jest wyryty piękny obraz P. Boga,, który w niej mieszka, jako w swej świątyni. — Zastanów się nad sobą i w największym skupieniu czcij, chwal, kochaj, wielbij Trójcę Przenajświętszą. Szczególniej często z nabożeństwem odmawiaj: „Chwała Ojcu”, w których to słowach, jak mówi św. Franciszek z Asyżu, zawarta jest cała mądrość i siła Pisma Św.

  Jeśli kiedy przez jaką winę splamiłeś swą duszę, stworzoną na podobieństwo Boże, oczyść ją. naraz łzami żalu w trybunale pokuty i staraj się coraz bardziej ją przyozdabiać chrześcijańskimi cnotami. — Przyzwyczaj się w duszach twych bliźnich widzieć żywy obraz Trójcy Przenajświętszej i dlatego kochaj je, współczuj z niemi, pomagaj im wedle możności, a przynajmniej módl się za nie.

  Aby zaś to hołdy bardziej się podobały Trójcy Przenajświętszej, łącz je z tymi, jakie Jej w niebie składają wszyscy Aniołowie i Święci, Najświętsza Panna, szczególniej zaś najświętsze człowieczeństwo Odkupiciela. Wyobraź sobie, iż P. Jezus mówi do ciebie, co powiedział ongi do św. Gertrudy: Córko moja, oto me Serce. Daję ci je, aby cię wspierało we wszystkich twych potrzebach.

  Trójco Przenajświętsza, teraz przedmiocie mej wiary, a w przyszłości mego wiecznego szczęścia, wierzę w Ciebie, cześć Ci oddaję, kochani Ciebie; złączony z całym dworem niebiańskim chcę powtarzać: święty, święty, święty Pan Bóg zastępów: pełna jest ziemia chwały Twojej. Chwała Ojcu, chwała Synowi, chwała Duchowi Św., jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków Amen”. — „Wszechmogący, wieczny Boże, któryś sługom swym przez wyznawanie prawdziwej wiary dał poznać chwałę Przedwiecznej Trójcy i w potędze Majestatu jedność Jej uwielbiać dozwolił, spraw, proszę, by moc tej wiary broniła mnie od wszelkiej przeciwności”. Spraw to z miłości ku Jezusowi i Maryi.

  źródło:
  http://www.rozwazaniamodlitewne.wordpress.com/

 4. gosc pisze:

  Odsłuchałam, polecam wszystkim

 5. kasiarita pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża i moją rodzinę Mężowi wiem, że zależy, ale jest jakaś przeszkoda i zniknął, z dziećmi też nie chce rozmawiać i wymyśla, że jak dziecko chce z nim rozmawiać to jest „wciąganie dzieci w to wszystko”. Mamy czwórkę dzieci w tym najmłodsze ma 7miesięcy i szukaliśmy pomocy w wielu miejscach (w tym psycholodzy, egzorcysta) a on sam nie wie co się z nim dzieje, są nałogi i problemy. Dzieciom bardzo brakuje ojca, nie wiem co on planuje. Mi brakuje spokoju i ufności Bogu. Sytuacja jest poważna. Proszę również księdza Adama o modlitwę.

  • Renata Anna pisze:

   +++

  • Julia M pisze:

   Pomodlę się moja ukochana modlitwa, Koronka do Ran Pana Jezusa. Tobie tez ja polecam, codziennie ukrywaj męża przed światem w Ranach Chrystusa. Poproś Dusze Czyścowe o modlitwę, ofiaruj im choc dziesiątkę różańca i błagaj je o pomoc. Pomogą Wam bardziej niż psycholodzy. Na pewno przy 4 dzieci nie masz za dużo czasu na modlitwę ale możesz modlić się aktami strzelistymi nawet przy zmywaniu czy robieniu posiłków, a dziesiątkę na spacerze z dzieckiem. Pros świętych o pomoc, przyzywaj ich cały czas, cokolwiek nie robisz, wybierz sobie kilku, oni będą przy Tobie i mężu. Pros cały czas O. Dolindo o wstawiennictwo, słuchaj sobie na YT codziennie tego nagrania modlitwy, która podyktował mu Pan Jezus. Pros w tej modlitwie o pokój serca i nie trać nadziei nawet, jeśli będzie gorzej. Odmów codziennie zawierzenie się Matce Bożej, siebie i męża. Zostań z Bogiem.

 6. kasiarita pisze:

  jeszcze dodam – to walka o rodzinę

  • watchman pisze:

   Pomodlę się. Ważne, żeby on prowadził życie sakramentalne. Tak jak o.Trocki mówi w tym filmie. On sam musi chcieć sobie pomóc i wierzyć, że sakramenty święte mają Boża moc.
   W ogóle to bardzo potrzebny ten film o. Remigiusza. Obecnie dużo ludzi, by chciało uzdrowień od tak, za pstryknięciem palcami, a wiadomo, że np. niektóre złe duchy wypędza się modlitwą i postem.

 7. wobroniewiary pisze:

  W związku z awersją do sacrum:

  Profanacje i nawoływanie do nienawiści. Biskupi proszą wiernych o modlitwę w intencji ojczyzny

  Biskupi proszą wiernych o modlitwę w intencji ojczyzny w związku z niedawnymi profanacjami i nawoływaniem do nienawiści – głosi wydany w piątek komunikat po obradach 383. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski w Wałbrzychu w diecezji świdnickiej.

  https://wpolityce.pl/kosciol/451080-biskupi-prosza-wiernych-o-modlitwe-w-intencji-ojczyzny

 8. Monika pisze:

  Polecam gorąco.
  Ważna wskazówka: słuchanie sercem.
  W dniu dzisiejszym, w to piękne Święto Trójcy Przenajświętszej, zafundujmy sobie cenny prezent w postaci wysłuchania tego przekazu i wzięcia sobie głęboko do serca tych słów:

  i drugiego – wyjątkowego, szczególnego przekazu:

  Bóg Ojciec w jedynych orędziach Boga Ojca zatwierdzonych przez Kościół mówi do każdego z nas, że chce być bardziej znany, czczony i kochany. ❤

 9. Monika pisze:

  Szczególnie polecam też odsłuchanie:
  Kim jest Duch Święty? https://www.youtube.com/watch?v=b5dDQsmX9Pg
  Jak zrozumieć Trójcę Świętą? https://www.youtube.com/watch?v=JuWiO84MiWk

 10. wobroniewiary pisze:

  Westchnijcie ze mną do św. Antoniego.
  Syn po naukach przedmałżeńskich wracał z kościoła do domu – zgubił portfel, kartę, kartę dużej rodziny, dowód osobisty, pieniądze..

  • Katarzyna pisze:

   +++

  • Renata Anna pisze:

   +++

  • Magda pisze:

   Może jeszcze leży gdzies po drodze lub w salce przykoscielnej;) -trzeba sprawdzić;) albo ktos znajdzie i przyniesie;) ufajcie! +++ Jezu ufam Tobie!

   Mnie kiedyś spadła torebka na dworze na schodach przy wyjsciu z klatki gdy szlam na niedzielną msze. W trakcie mszy zorientowałam się że nie ma portfela. Pomyślałam że Pan Jezus robi mi sprawdzian co jest ważniejsze – On czy portfel. Nie wszyszłam z kościoła, dotrwałam do końca mszy,a gdy wracałam do domu portfel leżał spokojnie na schodach wejścia do klatki;)

  • Maggie pisze:

   ❣️🙏🏻💕
   Niech syn przypomni sobie kiedy, w jakich okolicznościach miał go w ręku i potem dokładnie gdzie był etc. Mi kiedyś wypadł w domu, a dopiero zauważyłam kiedy potrzebowałam.
   Może ktoś odda … choćby tylko dokumenty.
   Dodatkowo:

   • wobroniewiary pisze:

    Przecież napisałam, że się znalazł portfel – bez kasy ale z dokumentami, kartami, kluczami.
    Tak, przepraszam, napisałam – ale w innym wpisie.
    Jestem półprzytomna dziś. Kilka dni – i minie

 11. Ola pisze:

  Bardzo dobra konferencja. I jak zawsze, na tej Bożej stronie znajduję odpowiedzi. Obecnie mój teść znajduje się w głębokiej depresji, jestem przekonana ,że jest ona zniewoleniem demonicznym . Teść nigdy nie chodził do kościoła ,jego matka całe życie przeklinała ludzi ,a jego babka rzucała urok na żywność ,aby się nie psuła. Teść jest w depresji ,stale ma lęki ,wszystkim przejmuje się ,tylko nie zbawieniem i stanem swojej duszy. W zeszłą niedzielę powiedział ,żebym mu pomogła wyjść z tego stanu ,gdyż psychiatra i leki nic nie dają, więc zawiozłam go do ojca zakonnego -egzorcysty. Teść wyrzekał się wszelkiego zła, wyspowiadał się i niestety po powrocie do domu nie chciał już słuchać o Bogu,włączyłam mu filmik – świadectwo naszej siostry WoWiTowej Zinki lecz nie chciał słuchać ,również odrzuca wszelką pomoc duchową , dziś w mojej parafii obchodzimy uroczystość odpustową ,nie udało mi się przekonać go do uczestnictwa we Mszy Świętej. Mąż również jest niepraktykujący i niewierzący i chce ,aby nasze dzieci nie były praktykujące. Także ,jeżeli chodzi o cierpienie ,to jazdę nawet najmniejsze mam za kogo ofiarować i pragnę mieć te cierpienia ,bo są zbawcze . A 20 marca ,w piąte urodziny córki odbyła się Msza Święta,na której zostaliśmy oddani Matce Bożej w doczesności i na wieczną własność ,więc wiem ,że będzie dobrze.

 12. Ola pisze:

  We wszystkich Waszych intencjach
  +++

 13. Longin pisze:

  Ewo wytrwaj to Twój czas próby +++

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s