Włoski stygmatyk, br. Elia Cataldo z przesłaniem do Polaków

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

38 odpowiedzi na „Włoski stygmatyk, br. Elia Cataldo z przesłaniem do Polaków

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. wobroniewiary pisze:

  20.06.2019 w Łodzi w parafii pw. Św.Siostry Faustyny Kowalskiej
  Pl. Niepodległości nr 1 – godz. 18.00
  Msza Św. i modlitwa z Myrną Nazzour – charyzmatyczką z Syrii.
  Dla tych, którzy nie będą mogli dotrzeć podajemy skrzynkę email na intencje modlitewne:
  faustyna.lodz.intencje@gmail.com
  Małgorzata K.
  Informacje przekazuję za zgodą i wiedzą ks.Prałata Wiesława Potakowskiego

 3. Jolantae pisze:

  Czy można samemu poświęcić świece, rozance itp? Pytam z myślą o nadchodzącej Paruzji.

 4. wobroniewiary pisze:

  Kochani, tak jak napisałam we wpisie niżej, od jutra zaczynają się misje przed uroczystością X rocznicy koronacji cudownego obrazu św. Antoniego.
  Przez tydzień czasu będę zanosić modlitwy za Was – za nas wszystkich. Nie musicie podawać intencji, ale ja obiecuję, że będę prosić za wszystkich. A niosąc figurkę św. Antoniego – będę z Nim rozmawiać o nas, o Was – o naszych sprawach życiowych: zarówno tych materialnych jak i duchowych

  Tymczasem dziś ja proszę o modlitwę.

 5. Lucyna Barbara pisze:

  Bardzo pięknie mów o Brat Elia, ile w tym miłości

 6. wobroniewiary pisze:

  Bp Thomas John Paprocki, ordynariusz diecezji Springfield w amerykańskim stanie Illinois, zakazał udzielania Komunii świętej politykom, którzy pracowali nad ustawą zwiększającą dostęp do legalnej aborcji. Hierarcha podkreślił, że politycy „upierają się przy promowaniu ohydnej zbrodni”.

 7. wobroniewiary pisze:

  Ks. Piotr Glas o „Proroctwie”: Polska musi być wierna Chrystusowi!

 8. Piotr pisze:

  Wspaniały i bardzo skromny człowiek .byłem na spotkaniu 3 czerwca i jestem zauroczony

 9. Ina pisze:

  Szczęść Boże.
  A czy świeca z Chrztu Świętego którą zapala ojciec chrzestny przy Chrzcie św. jest poświęcona? Bo ja wierzyłam że tak, że poprzez sakrament święty świeca staje się poświęcona. Ale mogę się mylić. Pozdrawiam całą rodzinę WOWiT.

  • Anna pisze:

   Jest zapalona od Paschału, czyli samego Chrystusa, więc nie musi być święcona wodą. ps.ale to tylko moje zdanie.

 10. Ania pisze:

  Zdrovve love – deprawacja gdańskich uczniów

  Władze Gdańska dopięły swego i wprowadziły dla szkół ponadpodstawowych zajęcia z seksedukacji według standardów WHO. 15-latkowie dowiadują się na nich, że masturbacja jest w zasadzie konieczna dla zdrowia a ich orientacja seksualna została im wpojona w dzieciństwie

  https://stoppedofilii.pl/zdrovve-love-deprawacja-gdanskich-uczniow/

 11. Ania pisze:

  Ziemkiewicz: LGBT to nie ludzie dobrej woli. To nowi bolszewicy, naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo

  https://wpolityce.pl/polityka/449996-ziemkiewicz-lgbt-to-nie-ludzie-dobrej-woli-to-bolszewicy

 12. Ola pisze:

  Proszę o modlitwę za stryja mojego męża ,leży on w szpitalu w ciężkim stanie .

 13. Ina pisze:

  A jeśli świeca została zapalona od świecy z Ołtarza a nie Paschału? Nasz proboszcz nie zapalił Paschału. Czy taką świecę trzeba poświęcić?

 14. Asandra pisze:

  Proszę o modlitwę za Janka, ktory lezy już czwarty tydzień w śpiączce, zrozpaczona rodzina.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s