Pan Jezus nigdy nie opuszcza świętej Hostii – NIGDY!!! Stop herezjom fałszywych proroków

Obecność Zbawiciela trwa tak długo jak długo utrzymują się postacie chleba i wina. Gdy Konsekrowana Hostia jest przyjęta lub rozpuszczona w wodzie i nie posiada już postaci chleba, nie jest więcej Jezusem Chrystusem. Przyjmuje się, że Pan Jezus jest obecny w osobie przyjmującej Go w Komunii świętej około 15 minut i osoba ta powinna czcić Boga w sobie przez cały czas Jego sakramentalnej obecności.

Chociaż jest prawdą, że Bóg jest obecny wszędzie, a przez Łaskę jest obecny w każdej duszy będącej w Łasce uświęcającej, to jednak jest to obecność duchowa. Natomiast obecność eucharystyczna jest obecnością Pana Jezusa z Jego Ciałem i Krwią, Duszą i Bóstwem, jest całkowicie unikalną i realną obecnością. Ponieważ Chrystus jest zjednoczony z Ojcem i Duchem, więc cała Trójca Osób Boskich zamieszkuje wtedy serce człowieka i udziela się mu trynitarnie.

KKK 1377: ” Eucharystyczna obecność Chrystusa zaczyna się w chwili konsekracji i trwa, dopóki trwają postacie eucharystyczne”

W życiu nie przypuszczałam, że w obronie prawdy katolickiej posłużę się fragmentem kazania ks. Piotra Natanka. Wiem, że to suspendowany kapłan i dlatego nie jest on na tej stronie promowany – ale te poniższe 3,5 minuty to sama Prawda (zero herezji) i balsam na duszę dla błądzących katolików, którzy już nie wiedzą gdzie leży prawda i zaczynają wątpić. 

Warto wysłuchać – już 3 lata temu ks. Piotr Natanek ostrzegał przed herezjami, jakie głosili i nadal głoszą fałszywi prorocy, dziś np. taki Grzegorz z Leszna, KTÓRY MA ZA NIC NAUKI ZAWARTE W KKK (Katechizmie Kościoła Katolickiego).

A was, katolików proszę: nie idźcie za tym zwiedzeniem, nie wierzcie, że Pan Jezus opuszcza hostię – lepiej weźcie Różaniec św. i wynagradzajcie!

Chyba pora na komunikat odpowiedniej kurii… – to zadanie pozostawiam kapłanom!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

23 odpowiedzi na „Pan Jezus nigdy nie opuszcza świętej Hostii – NIGDY!!! Stop herezjom fałszywych proroków

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. pielgrzym Mariusz pisze:

  Ewa wywal temat zaraz się zacznie promocja Ks Natanka nie powinno tak być, wróci do Kościoła ok nie nie to go nie ma tyle

  • Andrzej pisze:

   Jestem tego samego zdania.

   • wobroniewiary pisze:

    Nie pozwalam na promocję i każdy taki komentarz usuwam.
    Ale Prawdy bronię i czekam od Was na artykuł lub film – wtedy podmienię.
    A przy okazji czekam….

    Ps. Kiedyś zapytano ks. Piotra Glasa na temat x P.N. Odpowiedział m.in., że posłuszeństwo jest ważne itd. ale faktem jest, że ks. PN mówi dużo prawdy. Dziś przytoczyłam wam jedną z prawd, zawartą w katechizmie Kościoła Katolickiego

    Ps. Przecież wyraźnie jest napisane:
    W życiu nie przypuszczałam, że w obronie prawdy katolickiej posłużę się fragmentem kazania ks. Piotra Natanka. Wiem, że to suspendowany kapłan i dlatego nie jest on na tej stronie promowany

    • Bogusia pisze:

     Kochani,zgadzam sie, ze ksiadz suspendowany,nie ma wejscia do Kosciola.Znam te tematy ,od mojego dziecinstwa.
     W przypadku ksiedza Natanka,proponowalabym modlitwe o pozwolenie na powrot do Kosciola.
     W Nim,powinno byc jego miejsce. Ksiadz calkowicie ODDANY Bogu…,ROZKOCHANY w Bogu,Goral,ktory za prawde wskoczy w ogien.
     PRAWDA a POSLUSZENSTWO,to sa dwie ROZNE sprawy….!!!
     Osobiscie ,zawsze ide za Bogiem, a nie namiestnikiem…,( za namistnikow sie modle,bo tak trzeba)…!!!
     Naprawde…nie trzeba tlumaczyc ,ilu ksiezy GODNYCH = niegodnych powinno byc suspendowanych( sami sie domyslacie). Jestem po stronie ksiezy…, zawsze ich bronie a przede wszystkim modle sie za nich ( za zmarlych rowniez)….DLACZEGO nie mialabym sie modlic za ks.Natanka? To Bog osadzi ,czy naprawde ks. Natanek powinien byc suspendowany oby nie bylo tak jak z tymi „przestepcami”,ktorzy po dwudziestu latach, siedzienia w wiezieniu zostaja „oczyszczeni”.
     Wiedza ksiedza Natanka jest „szalona”…polaczona z prawdziwa wiara….”powala na kolana…!!!
     Zachecam do modlitwy, nie tyle za ksiedza Natanka ,co za wladze Kosciola, by wreszcie zobaczyly Jego wartosc.
     Kochani …, NIE jestem szalona, nie znam GO osobiscie ,NIE promuje …ale spojrzcie..,.Bog Go nie zostawil…Bog Mu blogoslawi…Bog potrzebuje takich ,ktorzy „walcza” o prawde…prawda…!!!
     NIE slyszalam tez nigdy od Niego zadnej herezji…., On szuka prawdy i przekazuje ja najlepiej jak potrafi, a…,ze prawda boli…, to akurat wiemy wszyscy. Boimy sie tez wypowiadac ja glosno, bo…co pomysla inni,ze… mysle inaczej…? Osobiscie jestem osoba, ktora zawsze szla za prawda,dlatego napisalam to,co czuje.Bycie Katolikiem ,to szukanie prawdy…moze jednak WARTO pomodlic sie …, jezeli nie o przywrocenie Ks. Natanka, to o to, by wyszla prawda,z jakiego „prawdziewgo” powodu Ks. Natanek zostal suspendowany…bo to jest istotne….-ja osobiscie chcialabym znac powod( nie biore pod uwage wiadomosci dziennikarskich).Skoro bardzo glosno mowi sie o „niegodziwosci” tego kaplana,to z taka sama latwosci powinno sie ,przedstawic wszystkie argumenty „‚miazdzace” ,nie tylko Jego kaplanstwo,ale w koncu cale zycie.Nie zalozyl rodziny…, nie „rozkoszuje sie w uciechach cielesnych z dziecmi I panienkami”…( pewnie gdyby tak bylo)..Pan Sekielski juz by tam byl.Nie mam zamiaru przepraszac tych,ktorym nie spodoba sie moja wypowiedz,bo nie byla ona checia podobania sie a jedynie checia zaproponowania modlitwy , zanim „rzucimy kamieniem”.
     Blogoslawie Wszystkim !!!

  • wobroniewiary pisze:

   NAPISAŁAM WYRAŹNIE – STRONA NIE PROMUJE SUSPENDOWANEGO KAPŁANA
   ALE NIE MA W NECIE INNEGO MATERIAŁU.
   Znajdziesz inny – podmienię

   • Bogusia pisze:

    @Ewo, „tematu nie podejmujemy”,szkoda…, to nie jest to zgodne z tym ,co wyraza ta strona…!!!
    Mamy sie modlic za wszystkich,,,a wiec… i za Ksiedza Natanka tez…!!!
    To nasz swiety OBOWIAZEK…!!!
    Najlatwiej powiedziec…” …nie zblizam sie do tego czlowieka,bo tredowaty…” !
    O jakiej PROMOCJI jest wogole mowa ?.
    WIEDZ jedno,ze jezeli spotykamy kogos na drodze,musimy go zauwazyc!.
    Skoro tak sie stalo,ze PRAWDZIWE slowa,ktore Ksiadz Natanek wypowiedzial o Panu Jezusie,,,posluzyly nam wszystki,to znaczy ,ze Sam Pan Jezus Go tu..na te strone przyslal.
    Jezeli PRZYSLAL, to po COS…!!! Trzeba nam tylko to „cos” zrozumiec.
    Przetrzyjcie oczy Kochani ! NIE nam oceniac..!!!

    • wobroniewiary pisze:

     Kto powiedział, że się nie modlimy?
     Modlimy się od zawsze – zachowując posłuszeństwo
     Modlimy – nie oznacza – promujemy, dyskutujemy – oznacza MODLIMY
     Ale jeśli chcesz ingerować w treści strony i decydować, co ma być w jej treściach – to może przekażę Ci od dzisiaj jej prowadzenie?

  • Bogusia pisze:

   @pielgrzym Mariusz,nie gniewaj sie za moja opinie ponizej, nie jest ona skierowana do Ciebie.A…moze jednak, podczas pielgrzymek chociaz jedno Zdrowas Mario, za tego kaplana.Chodzi nam wszystkim ,zeby „odnowic Kosciol”.
   Pozdrawiam I blogoslawie…!!!

 3. Julia M pisze:

  A ja bardzo dziekuje za ten material, przyblizyl mnie do Chrystusa Sakramentalnego i Jego wielkiej milosc do czlowieka. Z jeszcze wieksza swiadomoscia bede przyjmowala Komunie sw.
  I nie jest dla mnie promocja ks. Natanka, tylko prawdy.
  Co do samego ksiedza, on nigdy nie odszedl z Kosciola, wiec nie musi do niego wracac.
  Pozdrawiam wszystkich, Bozego dnia…

  • Bogusia pisze:

   @JuliaM,Dokladnie,to jest oczywiste,swiecenia przyjmuje sie tylko raz, dlatego napisalam,o modlitwe…,”zeby doszlo do zgody miedzy wladzami Kosciola a kaplanem”.

 4. mik pisze:

  i, ja dziękuje za wspaniałą lekcję

 5. BOżena Bożena pisze:

  Bardzo dużo osób słucha ks. (…)

  • wobroniewiary pisze:

   BOżeno – komentarz usunęłam a ten edytuję.
   Dlaczego?
   Bo jak napisał Mariusz – oby to nie okazała się promocja suspendowanego kapłana.
   Zapewniam, że najważniejsze jest POSŁUSZEŃSTWO – św. Ojciec Pio czy Sługa Boży ks. Dolindo byli odsunięci od sprawowania Mszy św., spowiadania a ks. Dolindo nawet nie mógł przyjmować Komunii św. i byli posłuszni zakazom.

   Zapewniam, że gdybym znalazła tę treść w innym filmiku i z ust innego kapłana – zamieściłabym
   BO CHODZI O TREŚĆ – A NIE O OSOBĘ.
   A Pani zajmuje się promowaniem osoby, za którą trzeba się MODLIĆ – tylko i aż tyle 🙂

 6. Bogusia pisze:

  @Ewo…,napisalam przed chwila swoja opinie ,ktorej nie widze na stronie. To co napisalam ,to nie jest promocja a wyrazenie mojego sumienia. Licze,ze nie zostanie ona usunieta.W przeciwnym przypadku uznam,ze jest to manipulacja, stona…raczej klamstwa. Jezeli mamy wyrazac na tej stronie prawde…to gdzie ona jest?

  • L. pisze:

   Moderator usuwa komentarze niewygodne i to masowo

   • wobroniewiary pisze:

    Za to ty w swoich nagraniach jako Grzesio charyzmatyk – nie dopuszczasz żadnych komentarzy!!!
    Normalnie „żal.pl”.
    Pomagierze i „lewa ręko” Grzegorza z Leszna pod nowym nickiem – idź stąd i najlepiej od razu do konfesjonału!

    Każdy ksiądz, który mówi inaczej niż ty – jest od razu wrogiem.
    Ale ksiądz mówi tylko to – czego Kościół naucza od wieków!!!
    A’propos „pustych hostii” – to ty jesteś wrogiem Pisma Św. i KKK. Czyli jesteś sekciarzem – bo odcinasz się od nauczania Kościoła.

 7. Maria Teresa pisze:

  Napisałam świadectwo na temat skutków czytania orędzi od pani Kordas, ale się skasowało. 😧

 8. L. pisze:

  Masie rozumiec że jak wezmę do ręki, będę rozwodnikiem, to Jezus bedzie dalej w Hostii. Bo ksiądz tak piszę. Nie ma tu prawdy w tym co na filmie i w tym co pisze ksiądz. Oczywiscie nie opublikujesz to bo na tyle jesteś pyszna.

  • wobroniewiary pisze:

   Jak weźmiesz Komunię będąc rozwodnikiem (o ile to ty podałeś o rozwód i żyjesz w nowym związku) – to będziesz „pić własną śmierć” i potępienie.
   Pan Jezus będzie cierpieć ale nie odejdzie a w chwili Sądu te świętokradcze Komunie będą ci służyć wyrokiem
   ŚWIĘTOKRADCZE – a nie puste. Rozumiesz to matołku jeden?
   Publikuję to, mimo, że wiem kim jesteś i brzydzę się twej pychy i megalomanii „wielkiego proroka”

  • wobroniewiary pisze:

   I ostatnie:
   Z Pisma Świętego:
   „Ilekroć bowiem spożywacie ten chleb albo pijecie kielich, śmierć Pańską głosicie, aż przyjdzie. Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej”

   I z Katechizmu:
   KKK 1385 Aby odpowiedzieć na to zaproszenie, musimy przygotować się do tej wielkiej i świętej chwili. Św. Paweł wzywa nas do rachunku sumienia: „Kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej. Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. Kto bowiem spożywa i pije, nie zważając na Ciało Pańskie, wyrok sobie spożywa i pije” (1 Kor 11, 27-29). Jeśli ktoś ma świadomość grzechu ciężkiego, przed przyjęciem Komunii powinien przystąpić do sakramentu pojednania.

   Świętokradczo i niegodnie – nie oznacza, że Jezus jest motylem i wyfruwa. Jezus jest i cierpi, a ów nieszczęśnik będzie cierpieć podczas Sądu. Podobnie jak ci, którzy choć jotę zmienią w Piśmie.
   Dlatego ci współczuję!!!

   Skończyłam. Więcej cię tu nie wpuszczę a chcesz to dalej produkuj przeciwko kościołowi filmiki – tylko tym razem spotkamy się w kurii i to w obecności sekretarza – na rozmowie protokołowanej

Możliwość komentowania jest wyłączona.