Stanisław Krajski: Marcin Zieliński głosi herezje. Musimy reagować mocno i zdecydowanie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

29 odpowiedzi na „Stanisław Krajski: Marcin Zieliński głosi herezje. Musimy reagować mocno i zdecydowanie!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. Kasia pisze:

  Mam pytanie, czy jeżeli podczas I soboty miesiąca w ramach 15-minutowego rozważania bede czytać urywki Pisma Świetego dotyczące tajemnic Różańcowych, to bedzie ok? Mam modlitewnik o. Witko i tam jest opracowana każda tajemnica własnie słowem z Pisma Świetego. Mam natchnienie, żeby odprawiać pierwsze soboty, choć kiedyś już odprawiłam i próbowałam sama rozważać ale nie wiem, czy to było jak trzeba, bo czułam, że ubogie to moje rozważanie. Mam taka potrzebe, żeby odprawiać te soboty już do końca mojego życia, tak, jak odprawiam pierwsze piątki i ciągne całą rodzine. Bóg zapłać za tą wspaniałą strone. Tyle sie z niej dowiaduje i tez wsparcie zawsze jest. Wczoraj np przeczytałam o obrazie Boga Ojca, potem znalazłam w internecie Jego oredzia związane z tym obrazem itp. I taki pokój czuje w sercu. Bóg Ojciec jest wspaniały, najlepszy Tatuś…tesknie za Niebem ale trzeba wrócić do obowiązków. Chwała Panu. Bóg zapłać za wszystko.

  • olo13jcb pisze:

   Ks. Dominik Chmielewski –
   „W ułamek sekundy dotknąć tamtego świata”

   Drugi brzeg – tak daleko, a zarazem tak blisko…

 3. Juda pisze:

  Myślę, że nie warto wspierać zamęt w Kościele przez tego typu filmiki. Jeżeli ktoś widziałby, że brat grzeszy, powinien najpierw sam się z nim rozmówić, potem wziąć jeszcze kogoś, a potem pójść do biskupów, a nie wytaczać prywatną krucjatę, w której jest mało konkretów a dużo samopromocji. Jeżeli ktoś widzi, że ktoś inny źle robi, powinien przede wszystkim się za brata modlić.

  • wobroniewiary pisze:

   A o grzechach cudzych to Juda słyszał?

   • Juda pisze:

    Tak. A jak postępować w takich przypadkach Pani czytała w Ewangelii? Pan Jezus dał wyraźne wskazówki jak postępować: Mt 18,15-17. Zaczyna się od „idź i upomnij go w cztery oczy”. Może mi umknęło, ale nie słyszałem, żeby pan Krajski, albo Pani, albo inni rozmawiali z już Marcinem w cztery oczy. Rozumiem, też że zdanie pana Krajskiego przedstawia Pani przez publikację filmiku ponad oceną apb Rysia. Tego ostatniego spotkałem osobiście i pomimo jego słabości wolę zaufać jego ocenie. Tym bardziej, że jest wybrany przez Piotra naszych czasów, głowę Kościoła, jako pasterz. Pan Krajski nie jest i pan Krajski ani jemu podobni też nie mają misji do nauczania, a wydają oceny kto jest dobry, a kto nie, kogo słuchać, kogo nie. A na jakiej podstawie??? Kto ich upoważnił??? Ja nie oceniam działalności Marcina, a jeśli „ktoś pierwszy jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień”. Niektórzy już się zamachują. Jak sama Pani widzi publikowanie tego typu filmów tylko wzmaga podział w Kościele i nikomu nie pomaga.

    • wobroniewiary pisze:

     No to wiele Judzie umknęło….
     Proszę posłuchać Ani Kuraś i Marcina Remisiewicza – oni mówią czy i ile zrobili wg zasady ewangelicznej (najpierw w 4 oczy, potem weź świadków, potem idź donieś Kościołowi)

     Czy Juda weźmie na się odpowiedzialność za tysiące zwiedzionych???

     Od teraz do jutra wieczór nie będzie mnie i nie odpowiem na kolejne pytania

    • Monika pisze:

     Bożena podała dziś link pod wpisem „głupota ludzka poraża”:
     https://misyjne.pl/czy-zbawienie-jest-dla-wszystkich/ – warto uważnie(!) poczytać.
     Jako Kościół nie jesteśmy zwolnieni z obowiązku głoszenia wszystkim Ewangelii.
     Słowo kluczowe: obowiązku.
     „Zadaniem Kościoła jest prowadzić wszystkich ludzi do Chrystusa” (na pewno nie w szpony diabła).
     Mamy czas zamętu i pogubić się może każdy, choćby na krótką chwilę stracić właściwy kurs, nawet księża i biskupi nie są z tego wyłączeni a nawet żaden papież nie jest uchroniony od popełniania grzechów. To są czasy kiedy szatanowi wydaje się, że już zwyciężył i zwiódł niejednego hierarchę ale tylko jemu się tak wydaje.
     To nie znaczy, że nie można upominać, jeśli ktoś błądzi i że nie można naprowadzać na właściwą, jedynie Bożą ścieżkę.
     Najczęściej bywa, że z powodu naszych ułomności robimy to nieumiejętnie i czasem chaotycznie, nie do końca idealnie i z pewnością nie wszystkim to pasuje w czasach współczesnej Sodomy i Gomory ale to nie znaczy, że mamy milczeć, wybierać milczenie, które tylko wydaje się bezpieczniejsze i udawać, że nic złego się nie dzieje, skoro się dzieje i to wielkie zło, i wiele ludzi jest w to zamieszanych i wplątanych, nie jedna czy dwie osoby. Wiemy, że wiele spraw było i jest zamiatanych pod dywan, by nie ujrzały światła dziennego a i tak one wyszły na jaw i jeszcze wyjdą.

    • Monika pisze:

     Judo, piszesz, że jedna czy druga osoba nie ma misji do nauczania.
     A właśnie powszechnie wiadomo, że Kościół jest z natury swojej misyjny i absolutnie nie dotyczy to tylko wybranych osób ale nas wszystkich jako Kościoła.
     Mamy iść i głosić Ewangelię a nie pchać ludzi w szpony złego lub popierać tego kto to robi. Jeśli o tym wiemy, to grzechem jest już samo milczenie.
     A Ty nie musisz mieć wiedzy kto i ile w tej czy innej sprawie zrobił.

  • Grażyna K pisze:

   A dlaczego nie można przestrzegać Panie Juda przed pseudocharyzmatykami jak Zieliński to wręcz nasz obowiązek to Pan sieje tu zamęt

   • Juda pisze:

    Widzę, że niewygodne komentarze szybko z tej strony znikają. Więc powiem jeszcze raz. O tym czy ktoś głosi herezję, czy nie – decyduje Kościół, nie prywatne osoby. Jeżeli ktoś oskarża kogoś o herezje bez stanowiska Kościoła grzeszy pomówieniem. Dopóki Kościół się nie wypowie, że Marcin głosi herezje, można mu zarzucić różne rzeczy, ale nie to, że głosi herezje. Jeżeli ogłosi – będzie naszym obowiązkiem o tym mówić. Ale póki co tego nie zrobił.

    • wobroniewiary pisze:

     Mamy prawo nie zgadzać się z tobą, a niektóre komentarze wpadają do spamu. Spam jest bardzo bogaty, Ewy nie ma do jutra wieczór a ja nie będę łowił w tysiącu bzdur, które wpadają do spamu.

     Marcin Zieliński głosi herezje i tyle w tym temacie.

    • Juda pisze:

     Dziwne, że te komentarze były wcześniej wyświetlone. Nie macie prawa szerzyć pomówień. To prawo sobie sami nadaliście, ale to nie jest prawo, tylko bezprawie.

    • wobroniewiary pisze:

     Bezprawie to uprawia Zieliński w kościołach!
     Polecam poczytać o zasadach zatwierdzania cudów medycznych.

    • Juda pisze:

     Nie odwracaj uwagi od tego, że sam źle robisz. Te dotyczące objawień, beatyfikacji albo kanonizacji? Póki co Marcin nie kandyduje na ołtarze więc proponuję się uspokoić 🙂

    • wobroniewiary pisze:

     Ta strona ma tytuł „wobroniewiary” a nie „w obronie Marcina Z” i nie jest twoim obowiązkiem ani jej czytanie, ani komentowanie.
     Powtarzam, na tej stronie nie będzie obrony herezji, protestantyzmu i pseudocharyzmatyków. Administracja ma prawo decydować, który komentarz lub komentarze się nie pojawią.
     Koniec. The end!

    • Monika pisze:

     Poczytaj Judo jak było z Harrisem, też miał pozwolenie od kapłanów uzdrawiać w Kościele i w całej Polsce to robił. Wspomina o tym m.in. Leszek Dokowicz w swoim świadectwie. Zieliński wcale nie jest od niego lepszy – marzy o wskrzeszaniu umarłych i próbuje to robić (jak na razie bezskutecznie) a nawet Harris tak daleko się nie posuwał w swych ambicjach.

  • AnnaSawa pisze:

   Marcin Zieliński był wiele razy upominany osobiście przez wiele osób….nawet z jego grona.

 4. Ania pisze:

  Szybko szambo wybiło… Z dedykacją dla tych, którym zdawało się, że Siekielskim rzeczywiście chodziło o dobro dzieci, a nie o kasę…

  • Monika pisze:

   To po to się odchudzał i niby schudł 30 kg, by koszulkę na siebie wcisnąć i się reklamować? Może w następnym jeszcze ohydniejszym filmie sam wystąpi?
   Odchudzanie nic tu nie pomoże. Wiarygodność zero.

 5. Ania pisze:

  Polecam przeczytać uważnie jak jesteśmy robieni w bambuko

  Makowski: „Lobbing w Senacie USA na temat listu odnośnie restytucji mienia pożydowskiego w Polsce”

  Źródła WP potwierdzają, że lobbing na temat listu amerykańskich senatorów do Departamentu Stanu i Kancelarii Premiera miał miejsce. W kręgach rządowych mówiło się o tym przynajmniej od 15 maja. Ta sprawa ma wiele „warstw” oraz wielu aktorów i może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie.

  https://opinie.wp.pl/makowski-lobbing-w-senacie-usa-na-temat-listu-odnosnie-restytucji-mienia-pozydowskiego-w-polsce-6386512551618689a

 6. Gabi2x2 pisze:

  Koszulka to nic w porównaniu z tymi tatuażami widocznymi na rękach. Koszulkę ściągnie a paskudztwo zostanie.
  Panie Jezu Ty wszystko możesz ratuj duszę tego biednego człowieka.

 7. kropka pisze:

  Chyba komuś mocno zależy na sianiu zamętu!

  1) Według artykułu zamieszczonego w środę na jednym z najpopularniejszych polskich portali, niemal 60 senatorów Kongresu Stanów Zjednoczonych wysłało do premiera Mateusza Morawieckiego list w sprawie „restytucji” dawnego mienia polskich Żydów. Publikacja korespondencji ma nastąpić w przeddzień wizyty prezydenta Dudy w amerykańskiej stolicy.

  i 2) Aktualne info:
  Biura amerykańskich senatorów zaprzeczają jakoby wysłali list do premiera w sprawie restytucji mienia ofiar Holokaustu.

 8. Kazimierz Michał pisze:

  Laudetur Iesus Christus et Maria Immaculata!

  Jak mówi przysłowie: „Przygadał kocioł garnkowi a sam smoli!”
  Dla przypomnienia-
  Grzechy cudze:
  1. Namawiać kogoś do grzechu.
  2. Nakazywać grzech.
  3. Zezwalać na grzech.
  4. Pobudzać do grzechu.
  5. Pochwalać grzech drugiego.
  6. Milczeć, gdy ktoś grzeszy.
  7. Nie karać za grzech.
  8. Pomagać do grzechu.
  9. Usprawiedliwiać czyjś grzech.
  Czyli np. głosować na posła/posłankę (Elżbietę Kruk) z ugrupowania PIS, które ma większość parlamentarną, i mogłoby uchwalić zakaz zabijania/mordowania(!) dzieci nienarodzonych, a tego nie zrobiło – czyli pomagać/zezwalać do grzechu!
  Vide: Admin.
  Pozdrawiam wszystkich faryzeuszy!

  Z Panem Bogiem i Maryją Niepokalaną KONFEDERATKĄ!

  • wobroniewiary pisze:

   Szkoda mi ciebie człowieku, komentarz uwidoczniony, by pokazać twoją zaciekłość i hipokryzję. Pamiętaj, że i szatan umie cytować Pismo Święte
   Ps. Pani Kruk głosowała za ustawa przeciw aborcji, wiec nie mów fałszywego świadectwa.

 9. ja pisze:

  Tomasz Sekielski wypuszcza serię koszulek „Tylko nie mów nikomu”. Internauci podpowiadają, że można zrobić jeszcze breloczki i smyczki.

  „Pecunia non olet”. Ale czy zawsze i w każdych okolicznościach? Niedawno napisałam krótki tekst, w którym chwalę rzetelność dokumentu braci Sekielskich. Dziś już chyba bym tego nie powtórzyła. Kilka dni temu dowiedziałam się, że dwóch z występujących księży od czterech lat księżmi już nie są. Nie była to więc informacja, o której autor nie wiedział czy do której nie mógł dotrzeć zbierając dowody, a jednak w swoim materiale nie ma na ten temat żadnej wzmianki …
  Dlaczego?

  Podobne pytanie rodzi się w związku z faktami, iż przynajmniej dwóch duchownych było współpracownikami TW. To tez informacja powszechnie dostępna, a nikt się o niej w filmie nie zająknął…
  Dlaczego?

  Dzisiejszy news o tym, że prezes Fundacji „Nie lękajcie się”, który był jednym z głównych informatorów Sekielskiego i chciał wyłudzić od niego pieniądze, o czym znowuż autor w filmie nie wspomina (w sumie po co?), to nie ostatni powód, który sprawia, że wartość całego przedsięwzięcia traci po prostu na jakości.

  https://blog.gosc.pl/MagdalenaSiemionPisze/2019/05/30/Tylko-nie-mow-nikomu-ze-zarobic-mozna-na-wszystkim

 10. krysia pisze:

  P Ewo nie na temat ale nie mogę nigdzie znaleźć skarbonki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s