Głupota ludzka poraża – czyli co byś zrobił, jakbyś się dowiedział, że twój proboszcz i kościelny to homo sapiens

Tak to jest jak się nie wie, co znaczy homo sapiens 😀 
IQ niektórych nie wynosi nawet 1 – mniej niż zero!
Ten filmik trzeba by puścić w publicznej TV

Skoro wszyscy nawalają na księży to nie ważne, czy mowa homoseksualistach czy  o homo sapiens – istotach rozumnych, myślących. Po co myśleć, jak można iść za stadem baranów i od razu „wieszać, zabijać, wsadzać do pierdla…” rozumnych proboszczów i kościelnych.

Ten filmik pokazuje żałosną prawdę o tych, którzy wiedzą, że jak mowa o księżach, to trzeba ich gnoić, wyrzucać, pozbywać się.

A wystarczyło zapytać, co byś zrobił, gdybyś się dowiedział, że twój proboszcz i kościelny to osoby rozumne, myślące. Ale homo sapiens to już za trudne pojęcie – moje dziecko jest w 7 klasie i wie, co oznacza ten termin.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Głupota ludzka poraża – czyli co byś zrobił, jakbyś się dowiedział, że twój proboszcz i kościelny to homo sapiens

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. wobroniewiary pisze:

  Oburzające! Profesor Uniwersytetu Gdańskiego wśród feministek uczestniczących w happeningu z transparentem z waginą

  • aga pisze:

   …jak dla mnie to są biedni, poranieni głęboko ludzie, którzy żyją bez Boga a zły wykorzystuje ten fakt i robi z takiego człowieka idiotę na różny sposób… bieda z nędzą…

  • basia pisze:

   poranieni ludzie co zabrnęli tak daleko że nie widzą już klapki na oczach totalne, wstyd i żenada … jeszcze professor???!!! modlić się o ich nawrocenie

 3. Ela W. pisze:

  Aż przykro tego słuchać. Wiedzo i inteligencjo, gdzie jesteście?…. Jak takim społeczeństwem łatwo kierować ….. Przykre…

 4. Ola pisze:

  Siostra mi to pokazywała 😂😂😂 płakać się chce ze śmiechu ale i z głupoty ludzkiej , niedouczenia !!! Wstyd ,porażka na całego !

  • basia pisze:

   jaki żenujący poziom edukacji w Polsce???!!! homo sapiens… wydaje się tak oczywiste ale jednak…ludzie w nastawieniu negatywnym do księży bez namysłu i wiedzy niestety… reagują beznadziejnie

 5. Monika pisze:

  Polecam ciekawe i piękne świadectwo:

  • Małgorzata pisze:

   Proszę o pomoc czy błogosławieństwo z nałożeniem rąk przez o.Witko nie niesie za sobą zagrożenia duchowego. Znajoma twierdzi że nie gdyż to sam Pan Jezus błogosławi.

   • wobroniewiary pisze:

    To jest kapłan!
    Nie dawaj nakładać rąk sobie czy dziecku przez świeckich ale kapłani – to słudzy Jezusa Chrystusa

    • Małgorzata pisze:

     Bóg zapłać Ewo.

    • Tola pisze:

     Tak, to jest kapłan, do niedawna też tak odpowiadałam na to pytanie ale ks. Glas w ” Dekalogu” na 77 i 78 stronie mówi, że znał kapłanów, którzy posługiwali mocą demoniczną i ludzie idąc do takiego kapłana niekoniecznie są bezpieczni, mówił o tym również w konferencji ale nie mogę na szybko przypomnieć sobie jej tytułu. Faktem jest, że znajomi, którzy przyjmowali błogosławieństwo i byli na modlitwie u o. Witko, po tym jak zaprzyjaźnił się z p. Zielińskim odchorowali to, długo nie mogli dojść do siebie, mieli nagle problemy z modlitwą….Bardzo szanowałam o. Witko, wielu zachęcałam do rekolekcji z Nim, teraz mam obowiązek ich przestrzegać przed tym co głosi. Oczywiście cały czas trwamy na modlitwie za o. J.Witko ale czy możemy być pewni, że błogosławiąc działa w Duchu Świętym ? To jest kapłan ale niestety kapłan zwiedziony i pogubiony. I jak mówi ks. Glas może być różnie, a kapłaństwo nie zawsze jest dla nas gwarancją, że mamy do czynienia z prawdziwymi darami. Módlmy się dalej i za o. Witko i za wszystkich kapłanów

    • wobroniewiary pisze:

     Tak. Tolu masz rację
     Grzegorz Bacik przed chwilą mi napisał:

     Kapłaństwo daje jedynie gwarancję że sakramenty które sprawuje są ważne. Nakładanie rąk to piękny gest błogosławieństwa, miłości, zjednoczenia. I właśnie to zjednoczenie jest kluczem, z kim się jednoczymy. W okultyzmie to gest związania, zawłaszczenia. Człowiek który działa z miłości do Człowieka, jeśli działa w łączności z Jezusem na pewno nie zaszkodzi, ale jeśli związał się z czymś złym to i nas z tym złem może związać.

  • Dorota pisze:

   DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNE ŚWIADECTWO !

 6. Mariusz pisze:

  Witam. Polecam posłuchać Pana Sumluńskiego:

 7. AnnaSawa pisze:

  NAJWIĘKSZA HEREZJA OD CZASÓW APOSTOLSKICH – HEREZJA CHRYSTOLOGICZNA:
  Największa bzdura – że my katolicy i np. muzułmanie i buddyści mamy jednego Boga, wierzymy w tego samego Boga…

  (Fragment nagrania konferencji: Radio Czas Boga – Konferencja Fatimska – ks dr Grzegorz Bliźniak. Całość: https: //www.youtube.com/watch?v=cq8op

  „(…) Jest bardzo modne na zachodzie Europy mówić, że my katolicy i muzułmanie mamy jednego Boga, wierzymy w tego samego Boga. Największa bzdura pod słońcem, jaka może być. Ponieważ by chrześcijanie wierzymy w Boga, który jest Bogiem Abrahama, Izaaka, Jakuba… Który na pewnym etapie historii, objawił się poprzez wcielenie w Synie Bożym, który dla naszego zbawienia przyjął ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem. I posłał razem z Ojcem Ducha Świętego. My wierzymy w Tróję Świętą. Nasz Bóg, to jest Trójca Święta, – Ojciec, Syn i Duch Święty. A Bóg muzułmanów, to jest Bóg wymyślony, stworzony przez człowieka. Muzułmaninowi powiedzieć o Trójcy Świętej, to on dostaje gęsiej skórki i on by człowieka udusił, zabił, zamordował. Dla nich Trójca Święta, to jest największe bluźnierstwo. A więc, jak my możemy mówić że my wierzymy w jednego Boga. Nasz Bóg – to jest Bóg w Trójcy Jedyny, a ich bóg – to jest bóg wymyślony (…) Taka jest prawda, taki jest realizm, że Bóg jest żywy i prawdziwy i w pełni obecny w Kościele Rzymsko-Katolickim. ”

  • AnnaSawa pisze:

   „…skoro mamy jednego „boga” i wystarczy „być dobrym” to poco było potrzebne Narodzenie Pana Jezusa, poco była potrzebna Jego męka i Krzyż….zmartwychwstanie..”?

   • AnnaSawa pisze:

    „…to jest największa herezja, która wlazła do kościoła….i rozsadza kościół od wewnątrz !!!”
    Ilu ja spotykam biskupów, kapłanów…kardynałów, którzy mówią „jest jeden Bóg”….., że my katolicy i muzułmanie wierzymy w tego samego Boga”.

    • AnnaSawa pisze:

     …tak jak mówi ojciec Augustyn Pelanowski.

     Boże, dziękuję Ci za takich kapłanów.

  • Janek pisze:

   „Mahomet znał treść ksiąg biblijnych jedynie ze słyszenia, dlatego nagminnie przekręcał fakty biblijne, podawał sprzeczne informacje, mylił nazwy, osoby, wydarzenia i kolejność chronologiczną. W konsekwencji Koran niefrasobliwie łączy postacie z bardzo różnych okresów historycznych. Nemrod, Abraham, Haman i Mojżesz są przedstawieni jako żyjący w czasie, kiedy był potop i kiedy budowano wieżę Babel. Ponieważ siostra Mojżesza i Aarona nazywała się Miriam, twórca islamu błędnie założył, że była ona matką Jezusa, choć obie te postacie dzieli dystans ponad tysiąca lat (sura 19, 28). Pomylenie matki Jezusa z siostrą Mojżesza dobrze ilustruje całkowitą ignorancję Mahometa w sprawie różnych okresów biblijnych wydarzeń.”

   https://kjb24.pl/dlaczego-koran-nie-jest-pismem-swietym/

 8. wobroniewiary pisze:

  Codzienny wieczorny Różaniec św. z O. Pio w San Giovanni Rotondo ❤

 9. kropka pisze:

  Światowa masoneria zjeżdża do Szwajcarii. Zaskakujące nazwiska uczestników z Polski. Grupa Bilderberg rozpoczyna kolejne spotkanie

  https://nczas.com/2019/05/29/swiatowa-masoneria-zjezdza-do-szwajcarii-zaskakujace-nazwiska-uczestnikow-z-polski-grupa-bilderberg-rozpoczyna-kolejne-spotkanie/

 10. kropka pisze:

  Stanisław Krajski wypowiada się na temat charyzmatyka Marcina Zielińskiego, który niedawno wystąpił w programie TVP „Pytanie na śniadania”. Uważa, że głosi herezje, nie działa zgodnie z prawem kanonicznym i nie jest uzdrowicielem, bo nie ma na to żadnych dowodów, a jednocześnie jest promowany przez znaczących kapłanów, m.in. arcybiskupa Rysia. Stanisław Krajski uważa, że obowiązkiem katolików jest mocna i zdecydowana reakcja na jego praktyki

  • AnnaSawa pisze:

   Trudno się wypowiedzieć nie zahaczając krytycznie o hierarchów KK….bo już inaczej nie można.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s