Obejrzyj z nami film „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”

W piątek Telewizja Trwam wyemitowała film „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”. Dokument pokazuje, czym tak naprawdę jest ideologia gender, jakie niesie ze sobą zagrożenie i jakie będą jej skutki

Społeczeństwom agresywnie narzucane są zboczenia i dewiacje. Poniża się godność człowieka w imię wolności i zabawy, seksualizuje i deprawuje dzieci i młodzież. Oswaja się ludzi z homoseksualizmem i promuje się zboczenia, wmawiając, że to coś normalnego. – My musimy wiedzieć, rozumieć rzeczywistość, żeby nas nie zaskakiwało jakieś niebezpieczeństwo. Tu chodzi o rodzinę. Jest atak podwójny – jest atak na rodzinę i Kościół. Nie lekceważmy tego –  mówi dyrektor i założyciel Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk CSsR.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Obejrzyj z nami film „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. wobroniewiary pisze:

  Film „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender” odsłania prawdę o tym, czym tak naprawdę jest ideologia gender, jakie niesie za sobą zagrożenie i jakie będę jej skutki.

  Eksperci w dokumencie wyprodukowanym przez Fundację Polska Ziemia wyjaśniają, jakie tezy przyświecają postępującemu na świecie genderyzmowi. Zwracają uwagę na ateizm i pozorne wyzwolenie się od naturalnego porządku, w którym istnieją dwie płci biologiczne.

  Podkreślają, że fundamentem ideologii gender jest też względność w pojmowaniu nie tylko płci – czy to biologicznej, czy kulturowej – ale także samego człowieka. Według tej ideologii, wolność człowieka jest sprowadzona do wolności seksualnej, a co za tym idzie – do popędów i instynktów.

  Dokument zwraca także uwagę na to, że neomarksistowska ideologia ma za zadanie zniszczyć wszystkie autorytety moralne, a społeczeństwom agresywnie narzucane są zboczenia i dewiacje oraz oswaja się ludzi z homoseksualizmem i promuje się zboczenia, wmawiając, że to coś normalnego.

  Co więcej, wskazuje na to, że pojawiają się konkretne żądania ze strony środowisk LGBT takie jak zrównanie praw dewiacyjnych związków homoseksualnych z małżeństwami czy też postulat adopcji dzieci. Pod sztandarem wolności głoszone są także hasła aborcyjne, a za tym wszystkim stoją ogromne pieniądze.

  O wszystkich mechanizmach mówi film „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”.

  https://wpolityce.pl/media/448183-zmierzch-ofensywa-ideologii-gender-musisz-to-zobaczyc

 3. Ania pisze:

  Kim jesteśmy my, Polacy, że dajemy się porwać obietnicy zniszczenia tego, co stanowi największą wartość? Ponad 40 proc. głosów na partie antykatolickie.

 4. klasv pisze:

  Do publikacji wg. uznania pani Ewy.

  Smutne jest, że także na tej stronie, ukształtowano wyborcę, który o mało nie wprowadził do Parlamentu Europejskiego panów Janusza Korwina Mikkego czy Liroya. Niedoszli europosłowie mieliby możliwość swoimi głupimi wypowiedziami kompromitować „polski ciemnogród”.
  Wrogowie normalności przejęli nasze wartości katolickie i zwiedli wielu. Stało się tak ponieważ zamieszczano tutaj materiały z podejrzanych stron w myśl zasady, że jeżeli ktoś, nawet z przesadą i fanatyzmem, wyznaje nasze przekonania lub kopie naszego przeciwnika, to jest naszym sojusznikiem. My możemy walczyć tylko z 100% pozycji chrześcijańskich, umiar, rozsądek, kultura itd. Oczywiście nie ma co się załamywać, jest tutaj dużo, dużo więcej dobra a błędy będą dalej popełniane, jednak musimy się starać bo „Bóg jest światłością i nie ma w Nim żadnej ciemności”.
  Z modlitwą i podziękowaniem wszystkim szanownym czytelnikom i administratorom.

 5. Klara pisze:

  A dlaczego my Polacy nie moglibyśmy pójść za przykładem Słowacji ? Powinniśmy zebrać podpisy przeciwko Konwencji Stambulskiej i podjąć wielka krucjatę modlitewną. Chyba, że taka inicjatywa już została wdrożona, a ja czegoś nie doczytałam…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s