Zapraszamy do miesięcznego nabożeństwa ku czci NMP z Luizą Piccarretą – dzień 10

 Medytacje ze Służebnicą Bożą Luizą Piccarretą wg
„Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej”

Modlitwa do Niebieskiej Królowej
na ka
żdy dzień miesiąca maja

Niepokalana Królowo, moja Niebieska Matko, przychodzę na Twoje matczyne kolana, aby się wtulić w Twoje ramiona jako Twoja ukochana córka i aby prosić Cię z najgorętszym westchnieniem – w tym miesiącu poświęconym Tobie – o największą z łask: ażebyś mi dozwoliła żyć w Królestwie Woli Bożej. Święta Mamo, Ty, która jesteś Królową tego Królestwa, pozwól mi żyć w Nim jako Twoja córka, ażeby Ono już więcej nie było bezludnym, ale zamieszkałym przez Twoje dzieci. Dlatego też Wszechwładna Królowo, ja powierzam się Tobie, abyś mogła pokierować moimi krokami do Królestwa Woli Bożej, a trzymając mnie mocno za rękę, pokierujesz całą moją istotę ku nieskończonemu życiu w Woli Bożej. Będziesz moją Mamą, i Tobie jako mojej Mamie, zawierzam moją wolę, abyś mogła wymienić ją na Wolę Bożą i tym sposobem będę mogła być pewna, że nie opuszczę Jej Królestwa. Dlatego też proszę Cię, oświeć mnie, abym mogła zrozumieć, co to znaczy Wola Boga.

Zdrowaś Maryjo…

Ofiara miesiąca: Rano, w południe i wieczorem (to znaczy trzy razy w ciągu dnia) przyjść na kolana naszej Niebieskiej Mamy i powiedzieć do Niej: „Moja Mamo, kocham Cię, i Ty kochaj mnie też i daj łyk Woli Bożej mojej duszy. Daj mi swoje błogosławieństwo, ażebym wykonywała wszystkie moje czynności pod Twoim matczynym spojrzeniem.”

Dzień dziesiąty
Królowa Nieba w Królestwie Woli Bożej.
Świt, który wstaje, aby zmusić do ucieczki noc ludzkiej woli.
Chwalebne narodzenie Królowej

Dusza do Królowej Nieba: Oto jestem, o święta Mamo, tuż obok Twojej kołyski, aby być widzem Twoich wspaniałych narodzin. Niebiosa są zadziwione, słońce wpatruje się w Ciebie swoim światłem, ziemia unosi się radością i czuje się zaszczycona posiadaniem, jako swojego mieszkańca, małej, nowonarodzonej Królowej. Aniołowie współzawodniczą między sobą, aby otoczyć Twoją kołyskę i oddać Ci cześć, i być w pogotowiu na każde Twoje skinienie. Tak więc wszyscy oddają Ci cześć i chcą świętować Twoje narodziny. Ja także przyłączam się do wszystkich i upadając przed Twoją kołyską, gdzie widzę, jak wniebowziętych, Twoją matkę Annę i Twojego ojca Joachima, chcę Ci powiedzieć moje pierwsze słowo, chcę Ci powierzyć moją pierwszą tajemnicę, chcę opróżnić moje serce w Twoim i powiedzieć do Ciebie: „Moja Mamo, Ty, która jesteś zwiastującym świtem Bożego Fiat na ziemi, och, zmuś do ucieczki ciemną noc ludzkiej woli w mojej duszy oraz na całym świecie. Ach tak, niechaj Twoje narodziny będą naszą nadzieją, które jak nowy świt Łaski odrodzi nas w Królestwie Woli Bożej!”

Lekcja nowo narodzonej Królowej:
Córko mojego Serca, moje narodzenie było nadzwyczajne. Nie ma innych narodzin podobnych do moich. Zawarłam w sobie Niebo, Słońce Woli Bożej oraz ziemię mojego człowieczeństwa – błogosławioną i świętą ziemię, wypełnioną najpiękniejszymi kwiatami. I jakkolwiek nowonarodzona, zawarłam w sobie cud nad największymi cudami: panującą we Mnie Wolę Bożą, która zawarła we Mnie Niebo jeszcze piękniejsze, Słońce jaśniej świecące niż to stworzone, którego byłam również Królową, oraz morze łask bez granic, morze, które nieustannie szumiało: „Miłość, miłość do mojego Stwórcy.” Tak więc moje narodziny były prawdziwym świtem, który zmusza do ucieczki noc ludzkiej woli. I gdy wzrastałam, kształtowałam jutrzenkę i przywoływałam najwspanialszy dzień wzejścia Słońca Słowa Przedwiecznego na ziemię.

Córko moja, podejdź do mojej kołyski i posłuchaj swojej maleńkiej Mamy. Zaledwie narodzona, otworzyłam oczy, aby ujrzeć ten niski świat, pójść na poszukiwanie wszystkich  moich  dzieci,  ażeby  zamknąć  je  w  moim  Sercu  i  dać  im  moją  matczyną miłość, a odradzając je do nowego życia miłości i łaski, dać im łaskę, aby mogli wstąpić do Królestwa Bożego Fiat, które Sama posiadałam. Chciałam działać jako Królowa i Matka, zamykając każdego w moim sercu, żeby każdemu zapewnić bezpieczeństwo i przekazać wielki dar Królestwa Bożego. W swoim Sercu miałam miejsce dla każdego, ponieważ dla kogoś, kto posiada Wolę Bożą, nie ma ciasnoty, ale tylko nieskończone przestrzenie. Dlatego spoglądałam również na ciebie, córko moja, nikt Mi nie umknął. A ponieważ tego dnia wszyscy świętowali moje narodziny, było to również świętem i dla Mnie. Ale gdy otworzyłam oczy na światło (tego świata), poczułam ból, widząc stworzenia w głębokiej nocy ludzkiej woli. Och, w jakiej otchłani ciemności znajduje się stworzenie, które pozwala zdominować się przez swoją wolę! Jest to prawdziwa noc, ale noc bez gwiazd, najwyżej kilka przelotnych błysków, po których łatwo przychodzą grzmoty, które grzmiąc, jeszcze bardziej pogłębiają ciemności i rozpętują burzę nad biednym stworzeniem, burzę strachu, słabości, niebezpieczeństwa i popadnięcia w zło. Moje małe Serce zostało przeszyte, widząc moje dzieci pośród tej straszliwej burzy, w którą noc ludzkiej woli ich wplątała. A teraz posłuchaj swojej Mamy, jestem nadal w kołysce, jestem maleńka. Spójrz na moje łzy, jakie za ciebie wylewam. Za każdym razem, kiedy czynisz swoją wolę, tworzysz dla siebie noc. I gdybyś wiedziała, ile zła czyni ci ta noc, płakałabyś razem ze Mną. Sprawia ona, że tracisz światło dnia Świętej Woli, odwraca cię do góry nogami, paraliżuje cię przed czynieniem dobra, rozbija w tobie prawdziwą miłość, a ty stajesz się biedną chorą, której brakuje wszystkiego, co niezbędne do wyzdrowienia. Ach, córko moja, droga córko, posłuchaj Mnie, nigdy nie czyń swojej woli, daj Mi słowo, że sprawisz radość twojej malutkiej Mamie. 

Dusza: Święta Mamusiu, cała drżę, gdy słyszę o ciężkiej nocy mojej woli, dlatego też jestem tutaj przy Twojej kołysce i proszę Cię o łaskę, abyś z okazji Twoich cudownych narodzin pozwoliła mi odrodzić się w Woli Bożej. Będę zawsze przy Tobie, Niebieska Dziecinko. Przyłączę moje modlitwy i moje łzy do Twoich, aby prosić za mnie i za każdego o Królestwo Woli Bożej na ziemi.

Ofiara: Dzisiaj, aby Mi oddać cześć, przyjdziesz trzy razy, żeby Mi złożyć wizytę przy mojej kołysce, za każdym razem mówiąc do Mnie: „Niebieska Dziecinko, pozwól Mi odrodzić się razem z Tobą do życia w Woli Bożej.”

Wezwanie: Moja Mamusiu, spraw, aby w mojej duszy nastał świt Woli Bożej

Pobierz pdf: Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Zapraszamy do miesięcznego nabożeństwa ku czci NMP z Luizą Piccarretą – dzień 10

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. wobroniewiary pisze:

  Dzień 7. nowenny fatimskiej
  Szczęść Boże! Dziś mija tydzień od rozpoczęcia naszej nowenny.

  Człowiek jest często wrogiem samego siebie.
  Rozmyślnie zamyka oczy na prawdę, odwraca się od swego zbawienia i udaje, że go nie dostrzega. Nic więc dziwnego, że orędzie pokoju, głoszone przez Królową Nieba spotkało się ze sprzeciwem tych, którzy są daleko od Boga.
  Władze administracyjne Fatimy, potraktowały pastuszków jak kryminalistów.
  Użyto wszelkich sposobów, aby nie dopuścić do ponownego Objawienia się Maryi.
  Złośliwe i gwałtowne prześladowania, konspiracja, brutalność i szantaż – to wszystko, aby ukryć przed światem najprostszą prawdę, sposób na zakończenie wojny i zachowanie pokoju – orędzie Matki Bożej Fatimskiej.
  Ludzie, którzy mają swoje wyszukane programy zbrojeniowe, programy równowagi siły i władzy oraz zachwianych budżetów, ci ludzie nie chcieli przyjąć planu Boga, ani niezwyciężonej broni, RÓŻAŃCA, który Maryja im ofiarowywała.
  I tak mimo wszelkich prześladowań, mimo chęci ukrycia prawdy, mimo nienawiści i opozycji – wieści o Fatimie obiegły cały świat.
  Papież Pius XII, przekazując światu orędzie Fatimskie, poświęcił cały rodzaj ludzi Niepokalanemu Sercu Maryi, a miliony ludzi wzięło do ręki różaniec.

  Módlmy się do Pani Fatimskiej.
  (Modlitwa Królowej Różańca Świętego)

  Panie, Boże Wszechmogący, przez wzgląd na Syna Twojego Jednorodzonego, który swoim życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem, odkupił nas dla wiecznego zbawienia, błagamy Ciebie, udziel nam łaski abyśmy rozważając tajemnice Różańca Świętego, Błogosławionej Dziewicy Maryi, umieli godnie naśladować to co one zawierają” a otrzymali to co one obiecują. Przez Pana Naszego Jezusa Chrystusa, który żyje i króluje z Bogiem Ojcem w jedności z Duchem Świętym, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s