Zaproszenie na rekolekcje „Krwi Chrystusa, nowego i wiecznego Przymierza, wybaw nas!”

Rekolekcje formacyjne  Święta Góra 24-26 maja 2019
Krwi Chrystusa, nowego i wiecznego Przymierza, wybaw nas!

Piątek:
Przyjazd i zakwaterowanie wieczorem, bez kolacji, Msza św. indywidualnie w Bazylice o godz. 19.00, dostępna kaplica na I piętrze.

Sobota:
7.30 Kaplica rekolekcyjna: Różaniec – tajemnice radosne (uwaga – wszystkie tajemnice prowadzone przez osoby zapisane na listę)

8.00  Śniadanie
9.00  Kaplica: Konferencja I – s. Agnieszka SAS
10.45 Kaplica: Różaniec – tajemnice światła i konferencja II
12.15  Obiad
15.00 Kaplica: Koronka do Bożego Miłosierdzia, konferencja III – s. Immaculata SAS
16.00 -16.45 Kaplica: Adoracja NS, spowiedź 
17.00 Podziemia Bazyliki – modlitwa za zmarłych
17.45  Kolacja
18.30 Bazylika: Różaniec – tajemnice bolesne
19.00  Msza Święta w bazylice
20.15  Kaplica: Medytacja i Oratorium: „Jezu, okaż nam Twoje Najświętsze Oblicze, a będziemy zbawieni! – s. Immaculata SAS
22.30 Nocna adoracja NS wynagradzająca w kaplicy (dla chętnych, warunek wystawienia N.S. obsada wszystkie godziny, zapisy na listę)

Dzień Pański
7.30  Kaplica: Jutrznia o Boskim Obliczu

8.00  Śniadanie
9.00 Kaplica: Różaniec – tajemnice chwalebne konferencja IV – ks. Dariusz Dąbrowski COr
11.00 Kaplica: Msza Święta
12.30  Obiad
14.00 Sala Konarzewskiego: świadectwa, Koronka do Miłosierdzia Bożego i  błogosławieństwo
15.15  Wyjazd

Siostry Służebnice Przenajświętszej Krwi SAS (Ancillae Sanctissimi Sanguinis) są międzynarodową wspólnotą, która widzi swoje zadanie, jako uzupełnianie ojcowskiego powołania kapłanów w duchowości Krwi Chrystusa. Patrząc na Maryję stają się „żywym kielichem”, zawsze czystym i otwartym na przyjęcie woli Bożej – wypełnionym pod krzyżem Krwią Zbawiciela i ofiarowanym dla jedności ludu Bożego. Siostry posługują swoją modlitwą ludziom cierpiącym, poszukującym, uzależnionym i zniewolonym , w czym duchowość Krwi Chrystusa pomaga im, jako źródło pojednania, uzdrowienia i uwolnienia.

Ks. Dariusz Dąbrowski COr jest znakomitym rekolekcjonistą, na stałe przebywającym we wspólnocie księży filipinów w Gostyniu, gdzie pełni również obowiązki proboszcza tamtejszej Parafii Świętogórskiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Zaproszenie na rekolekcje „Krwi Chrystusa, nowego i wiecznego Przymierza, wybaw nas!”

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. wobroniewiary pisze:

  Nieznani sprawcy połamali i zdeptali krzyż, a do kropielnicy wlali alkohol w kościele św. Jana Ewangelisty w Kwidzynie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s