Zapraszamy do miesięcznego nabożeństwa ku czci NMP z Luizą Piccarretą – dzień 3

 Medytacje ze Służebnicą Bożą Luizą Piccarretą wg
„Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej”

Modlitwa do Niebieskiej Królowej
na ka
żdy dzień miesiąca maja

Niepokalana Królowo, moja Niebieska Matko, przychodzę na Twoje matczyne kolana, aby się wtulić w Twoje ramiona jako Twoja ukochana córka i aby prosić Cię z najgorętszym westchnieniem – w tym miesiącu poświęconym Tobie – o największą z łask: ażebyś mi dozwoliła żyć w Królestwie Woli Bożej. Święta Mamo, Ty, która jesteś Królową tego Królestwa, pozwól mi żyć w Nim jako Twoja córka, ażeby Ono już więcej nie było bezludnym, ale zamieszkałym przez Twoje dzieci. Dlatego też Wszechwładna Królowo, ja powierzam się Tobie, abyś mogła pokierować moimi krokami do Królestwa Woli Bożej, a trzymając mnie mocno za rękę, pokierujesz całą moją istotę ku nieskończonemu życiu w Woli Bożej. Będziesz moją Mamą, i Tobie jako mojej Mamie, zawierzam moją wolę, abyś mogła wymienić ją na Wolę Bożą i tym sposobem będę mogła być pewna, że nie opuszczę Jej Królestwa. Dlatego też proszę Cię, oświeć mnie, abym mogła zrozumieć, co to znaczy Wola Boga.

Zdrowaś Maryjo…

Ofiara miesiąca: Rano, w południe i wieczorem (to znaczy trzy razy w ciągu dnia) przyjść na kolana naszej Niebieskiej Mamy i powiedzieć do Niej: „Moja Mamo, kocham Cię, i Ty kochaj mnie też i daj łyk Woli Bożej mojej duszy. Daj mi swoje błogosławieństwo, ażebym wykonywała wszystkie moje czynności pod Twoim matczynym spojrzeniem.”

Dzień trzeci
Trzeci krok Woli Bożej w Królowej Nieba.
Uśmiech całego Stworzenia nad Poczęciem Niebieskiej Dzieciny

Dusza do Dziewicy: Wszechwładna Mamo, ta Twoja mała córka, zachwycona Twoimi niebiańskimi lekcjami, czuje nieprzepartą potrzebę przyjścia każdego dnia na Twoje matczyne kolana, aby Cię słuchać i złożyć w swoim sercu Twoje matczyne nauki. Twoja miłość, Twój słodki głos, to, że w swoich ramionach przyciskasz mnie do swojego Serca, dodają mi odwagi i przekonania, że moja Mama udzieli mi wielkiej łaski, pozwalając mi zrozumieć ogromne zło mojej woli.

Lekcja Królowej Nieba:
Córko moja, posłuchaj Mnie, to jest Serce matki, które mówi do ciebie. Gdy widzę, że chcesz Mnie słuchać, moje Serce raduje się, a Ja odczuwam pewną nadzieję, że moja córka wejdzie w posiadanie Królestwa Woli Bożej, które Ja posiadam w moim matczynym Sercu, aby Je dawać moim dzieciom. Dlatego też przysłuchuj się Mnie z uwagą i zapisuj wszystkie moje słowa w swoim sercu, abyś sprawiała, żeby zawsze przynosiły owoce i abyś kształtowała swoje życie zgodnie z moimi naukami.

Posłuchaj córko moja, gdy tylko Boskość, śmiejąc się, świętowała moje poczęcie, Najwyższy Fiat uczynił trzeci krok w moim maleńkim człowieczeństwie. Obdarzył Mnie, jakkolwiek maleńką, bożym rozumem i wzbudzając całe Stworzenie do świętowania, sprawił, że zostałam uznana przez wszystko stworzenie za swoją Królową. Rozpoznano we mnie życie Woli Bożej i cały wszechświat upadł do moich stóp, jakkolwiek byłam maleńka i jeszcze nienarodzona. Słońce, śpiewając Mi hymny pochwalne, powitało Mnie wylewnie i uśmiechnęło się do Mnie swoim światłem. Niebiosa powitały Mnie swoimi gwiazdami, które śmiejąc się do Mnie swoim łagodnym i słodkim mruganiem, ofiarowały się jako jaśniejąca korona nad moją głową. Morze powitało Mnie swoimi łagodnie wznoszącymi się i opadającymi falami. Jednym słowem, nie było stworzonej rzeczy, która by się nie przyłączyła do uśmiechu i świętowania Trójcy Przenajświętszej. Wszyscy uznali moje panowanie, moją władzę, moje przywództwo i czuli się zaszczyceni, że po tak wielu stuleciach, odkąd Adam, odchodząc z Woli Bożej, stracił przywództwo i władzę nad sobą, znaleźli we Mnie swoją Królową. Całe stworzenie ogłosiło Mnie Królową Nieba i ziemi.

Moja droga córko, musisz wiedzieć, że gdy Wola Boża panuje w duszy, nie wie Ona jak czynić    rzeczy    małe,    a    jedynie    wielkie.    Chce    Ona    w    szczęśliwym    stworzeniu zgromadzić wszystkie swoje boskie przymioty, a wszystko to, co wyszło z Jej Wszechpotężnego Fiat, otacza stworzenie i jest posłuszne na każde jego skinienie. Czy jest coś, czego Ja nie otrzymałam od Bożego Fiat? On dał Mi wszystko, Niebo i ziemia były w mojej mocy. Czułam się władczynią wszystkiego, nawet mojego własnego Stwórcy.

A teraz córko moja, posłuchaj swojej Mamy. Och, jakże moje Serce boleje, widząc, że jesteś słaba i nieszczęśliwa. Nie posiadasz prawdziwej władzy nad sobą. Lęki, niepokoje, obawy, to jest to, co tobą włada, wszystkie te nieszczęsne łachmany twojej ludzkiej woli. Ale czy wiesz dlaczego? Ponieważ nie ma w tobie nieskazitelnego życia Woli Bożej, która zmuszając do ucieczki całe zło ludzkiej woli, mogłaby uczynić cię szczęśliwą i wypełnić cię całym dobrem, jakie Ona posiada. Ach, jeśli z niezachwianym postanowieniem zadecydujesz, że już dłużej nie będziesz dawała życia swojej ludzkiej woli, to poczujesz, że całe zło w tobie umiera, a całe dobro powraca do życia. A wówczas wszystko będzie się do ciebie uśmiechało, a Wola Boża podejmie trzeci krok również i w tobie, i całe Stworzenie będzie świętowało na cześć nowo przybyłej do Królestwa Woli Bożej. Tak więc córko moja, powiedz mi – czy będziesz Mnie słuchała? Czy dasz Mi swoje słowo, że nigdy, przenigdy nie uczynisz ponownie swojej woli? Wiedz, że jeśli tak uczynisz, Ja nigdy cię nie opuszczę. Stanę na straży twojej woli, otulę cię moim światłem, aby nikt nie odważył się nękać mojej córki. Dam ci moją władzę, abyś mogła zapanować nad całym złem twojej woli.

Dusza: Niebieska Mamo, Twoje nauki zstępują do mojego serca i wypełniają je niebiańskim balsamem. Dziękuję Ci, że tak bardzo zniżasz się do mnie, nędznej istoty. Ale posłuchaj, o moja Mamo, boję się samej siebie, ale jeśli chcesz, Ty możesz uczynić wszystko, a ja z Tobą mogę uczynić wszystko. Jak mała dziewczynka zamykam się w ramionach mojej Mamy i jestem pewna, że zaspokoję Jej matczyne pragnienia.

Ofiara: Dzisiaj, aby oddać Mi cześć, spojrzysz na niebo, na słońce i na ziemię i jednocząc się z nimi wszystkimi, odmówisz trzy razy: „Chwała Ojcu”, dziękując Bogu za ustanowienie Mnie Królową wszystkich.

Wezwanie: Potężna Królowo, panuj nad moją wolą i przemień ją w Wolę Bożą

Pobierz pdf: DziewicaMaryjawKrólestwieWoliBożej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Zapraszamy do miesięcznego nabożeństwa ku czci NMP z Luizą Piccarretą – dzień 3

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. wobroniewiary pisze:

  Dlaczego warto żyć z Maryją? W jaki sposób Maryja zmienia nasze życie?
  Poznaj wyjątkowe świadectwo ks. Piotra Glasa!

 3. wobroniewiary pisze:

  Dziś uroczystość NMP Królowej Polski – post nie obowiązuje.
  Ale pamiętajmy, że dziś jest I piątek miesiąca.
  Nie zapomnijmy o Komunii św. wynagradzającej!

  12 obietnic Pana Jezusa
  W trakcie objawień Pan Jezus przekazał siostrze Małgorzacie Marii przyrzeczenia skierowane do czcicieli Jego Serca. Zakonnica opisała je w listach. Już po jej śmierci rozproszone informacje zebrano w słynne 12 obietnic.

  1. Dam im wszystkie łaski potrzebne w ich stanie.
  2. Zgoda i pokój będą panowały w ich rodzinach.
  3. Będę ich pocieszał we wszystkich ich strapieniach.
  4. Będę ich bezpieczną ucieczką za życia, a szczególnie przy śmierci.
  5. Wyleję obfite błogosławieństwa na wszystkie ich przedsięwzięcia.
  6. Grzesznicy znajdą w mym Sercu źródło nieskończonego miłosierdzia.
  7. Dusze oziębłe staną się gorliwymi.
  8. Dusze gorliwe dojdą szybko do wysokiej doskonałości.
  9. Błogosławić będę domy, w których obraz mego Serca będzie umieszczony i czczony.
  10. Kapłanom dam moc kruszenia serc najzatwardzialszych.
  11. Imiona tych, co rozszerzać będą to nabożeństwo, będą zapisane w mym Sercu i na zawsze w Nim pozostaną.
  12. Przyrzekam w nadmiarze miłosierdzia Serca mojego, że wszechmocna miłość moja udzieli tym wszystkim, którzy komunikować będą w pierwsze piątki przez dziewięć miesięcy z rzędu, łaskę pokuty ostatecznej, że nie umrą w stanie niełaski mojej ani bez sakramentów i że Serce moje stanie się dla nich bezpieczną ucieczką w godzinę śmierci
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2018/12/07/i-piatek-miesiaca-znajdzmy-czas-dla-boga/

 4. kasiaJa pisze:

  „W Maryi mamy najbardziej bezpieczne i właściwe spojrzenie na Ducha Świętego i na Jego dary! (…) My nie potrafimy Go ogarnąć, Ona była jedyną, która Go ogarnęła.” – mówi ks. Marcin Modrzyński.

 5. ja pisze:

  Powrót Donalda Tuska z antykościelnym akcentem. Popis hejtu dał Leszek Jażdżewski

  Szumnie anonsowane wystąpienie Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim było dość przewidywalne. Nie tak, jak wydarzenie, które go poprzedziło. Oto bowiem Leszek Jażdżewski, redaktor naczelny „Liberté” wygłosił antykościelną tyradę z czarnych marszów rodem.

  Wystąpieniem Jażdżewskiego zakłopotani byli nawet politycy z Tuskiem na czele. Bowiem redaktor naczelny „Liberté” bezpardonowo zaatakował Kościół mówiąc, że ten „obciążony niewyjaśnionymi skandalami pedofilskimi, opętany walką o pieniądze i o wpływy stracił moralny mandat do tego, aby sprawować funkcję sumienia narodu”.

  http://www.pch24.pl/powrot-donalda-tuska-z-antykoscielnym-akcentem–popis-hejtu-dal-leszek-jazdzewski,67947,i.html

 6. kasiaJa pisze:

  „Dwa lata temu byłam w Anglii na dwudniowym obozie formacyjnym z grupą z Niezależnego Charyzmatycznego Kościoła Ewangelickiego. Pewna dziewczyna modliła się nade mną. […] Kilka miesięcy temu wzięłam udział w kursie Alfa prowadzonym przez tę grupę. Na zakończenie spotkania miała miejsce modlitwa o wylanie Ducha Świętego. W jej trakcie bardzo płakałam. Po kursie uwierzyłam, że jestem powołana do modlitwy nad ludźmi.”

  Komentarz egzorcysty ks. prof. Andrzeja Kowalczyka, do którego trafiła:
  „Julia została zaatakowana przez złego ducha w związku z poddaniem się modlitwie wstawienniczej osoby należącej do sekty, która w dodatku nakłaniała ją do zaprzestania kultu Najświętszej Maryi Panny. Przekonanie Julii o posiadaniu daru uzdrawiania było fałszywe. Niepokój, wizja ciemności, lęk przed różańcem, niemożność przyjęcia Komunii Świętej, to wszystko są znaki, przez które Bóg ostrzegał ją, że jest zagrożona przez ducha kłamstwa. W czasie egzorcyzmu kobieta upadła. Innych manifestacji nie było.”

  To, czy ktoś ma prawdziwy, pochodzący od Boga charyzmat, czyli jest Bożym charyzmatykiem, musi być najpierw rozeznane przez właściwą, kompetentną władzę kościelną. Nie wolno pozwalać na modlitwę wstawienniczą nad sobą przez samozwańczych charyzmatyków czy osoby żyjące w grzechu ciężkim, jak np. osoby w powtórnych związkach. Niestety niektórzy kapłani na to pozwalają.

  Szczegółowy spis treści:

 7. Monika pisze:

  ks.Dominik Chmielewski – Wartość zony przewyższa perły

 8. Monika pisze:

  ks.D. Chmielewski – Czyściec

 9. Romek pisze:

  Anatol Kaszczuk, wielki niewolnik Matki Bożej, zachęca w gorąco do tej lektury DZIEWICA MARYJA W KRÓLESTWIE WOLI BOŻEJ -LUIZA PICCARRETA

 10. kasiaJa pisze:

  Ze strony karmel.pl (nagranie z 6 maja 2018 r.) : „Dzielimy się dzisiaj z Wami nagraniem Litanii Loretańskiej. Rejestrację dźwięku zrealizowaliśmy w naszym kościele w Czernej podczas zapisu utworów chorałowych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!”

 11. Krystyna pisze:

  Ciekawostka; na zagranicznej stronie afterthewarning.com umieszczona jest informacja o ks. Adamie Skwarczyńskim i Tomaszu. Zamieszczone są orędzia przekazane Tomaszowi w Niedzielę Miłosierdzia Bożego , oraz podana jest strona WOWIT.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s