Ks. Grzegorz Bliźniak – O największej herezji i kłamstwie, jakie diabeł usiłuje nam wmówić pt. „wystarczy tylko być dobrym…”

Dla wielu, zwłaszcza nowych czytelników, będzie to kolejne odkrycie – następny wspaniały kapłan z Bożymi naukami na naszej „wowitowej” (od  WoWiT: w obronie wiary i tradycji) drodze duchowego rozwoju.

Ja tylko dodam, że o ks. Grzegorzu już pisaliśmy na naszej stronie – w 2016 roku powstał wpis: „Diabeł mieszał, ale dzieło powstało: misericordianie czyli męskie zgromadzenie zakonne wg próśb Pana Jezusa do św. Faustyny” – kliknij

Moim życzeniem jest, aby każdy wysłuchał tych dwóch nagrań:

(…) Dzisiaj w świecie i niestety, ten błędny chory pogląd wlazł również do środka Kościoła, wielu ludzi myśli, że wystarczy być dobrym człowiekiem, żeby się zbawić. Ile razy słyszę, takie błędne poglądy, nawet od ludzi wierzących. (…) Diabeł robi wszystko, żebyśmy zaczęli tak myśleć, żebyśmy zaczęli myśleć, że wiara nie jest konieczna do zbawienia. Że wystarczy, być dobrym człowiekiem, nikogo nie zabić, nie zgwałcić, nikomu nic nie ukraść, dobrym szlachetnym człowiekiem, który tam jakieś dobro naturalne w swoim życiu czyni, i już prosto do nieba taki człowiek pójdzie. Największa bzdura i największa herezja i kłamstwo, jakie dzisiaj diabeł usiłuje nam wmówić. Pan Jezus powiedział wyraźnie – WIARA JEST DO ZBAWIENIA KONIECZNIE POTRZEBNA. Koniecznie potrzebna kochani. Człowiek nie wierzący, nie będzie zbawiony. (…)

(…) Jesteśmy odpowiedzialni, za to żeby dawać świadectwo wiary. Tego się absolutnie nie możemy bać, wstydzić tego. Czy my możemy innych ludzi nawracać. (…) Dzisiaj tak wielu ludzi myśli, że nawracać, to jest wielkie przestępstwo. Każdy jest wolny. Niech on sam sobie wybierze. Jak se chce łep uciąć, niech se utnie, bo jest wolny… Kochani, dzisiaj w takim świecie żyjemy, że wolność człowieka stała się absolutem, wręcz dogmatem wiary dla niektórych. Wolność, ponad wszystko. Wbrew wszystkiemu, wolność. Wolność, jest tak ubóstwiona dzisiaj, że wielu ludzi postawiło wolność na miejscu Pana Boga. No i oczywiście, nie można dzisiaj nikogo nawracać, bo to jest po prostu nie poprawne politycznie. To jest coś strasznego. Straszne przestępstwo, kogoś nawracać. (…) Kochani, ja powiem tak – musimy, nie tylko że możemy, ale musimy, innych ludzi nawracać. Musimy. To jest nasz obowiązek. To jest tak jak gdybyśmy patrząc, że ktoś zmierza do przepaści piekła, nie reagowali na to. (…) My mamy obowiązek, żeby innych ludzi nawracać. Mamy obowiązek żeby innych ludzi upominać. (…) Nie możemy przejść obojętnie, żeby nie upomnieć drugiego człowieka. Upomnienie braterskie, to jest nasz obowiązek. Upomnieć drugiego człowieka. Nawracać drugiego człowieka, to znaczy, dawać świadectwo swojej wiary. (…)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

59 odpowiedzi na „Ks. Grzegorz Bliźniak – O największej herezji i kłamstwie, jakie diabeł usiłuje nam wmówić pt. „wystarczy tylko być dobrym…”

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. flora pisze:

  Prosze,pomodlcie sie sie za mojego syna.Policja emigracyjna zatrzymala go i chca go deportowac.Nie mamy domu w Polsce.Serce mi peka ze bedziemy rozdzieleni.

 3. pozdrawiam pisze:

  Nowenna – Dzień 3 (4 kwietnia)
  Wstęp: O, najbardziej czci godne Serce naszego Boskiego Mistrza Jezusa Chrystusa, pokornie pragniemy adorować Ciebie w Twym nieskończonym Majestacie i wielbić Ciebie, i Twojej chwale poświęcić nasze modlitwy, które za wstawiennictwem świętej Gemmy Galgani, będziemy zanosić do Twojego miłosierdzia, w akcie całkowitego zawierzenia Tobie. Pokornie prosimy o pomoc Twą świętą Oblubienicę, którą Serce Twoje tak bardzo umiłowało i kochało, i za jej wstawiennictwem największych grzeszników nawracało.

  O, najbardziej kochająca i współczująca, święta Gemmo, z wielkiej miłości do Jezusa, ogromnie cierpiałaś za nawrócenie grzeszników jako ofiara za grzechy, i innych bardzo kochasz, a przede wszystkim miłujesz Boga. Nie zapomnij o nas, którzy pozostajemy tu na ziemi, i racz spojrzeć na nas z życzliwością, o którą prosimy Cię, w ufnej nadziei otrzymania tej łaski przez twoje pełne miłości serce…

  Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

  Módl się za nami Święta Gemmo, abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

  Módlmy się. Boże, który uczyniłeś Świętą Gemmę Galgani, dziewicę, obrazem Twego ukrzyżowanego Syna, daj nam przez jej wstawiennictwo uczestniczyć w cierpieniach Chrystusa, abyśmy mogli być włączeni do Jego chwały. Który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków.
  W. Amen.

 4. Elżbieta pisze:

  To co mówi ks. Grzegorz każdy powinien odsłuchać z uwagą i polecać odsłuchanie innym. Super. W moim środowisku mówią, ,,takie czasy,, a ja im odpowiadam, że czasy tworzą ludzie, a nasze niewłaściwe zachowanie, postępowanie nie ma nic wspólnego z Bogiem. Zachęcam ich do czytania tej strony, proszę do odsłuchania tego co mówią do nas kapłani, to jestem źle postrzegana, ubliżają mi i wg nich mam się leczyć bo częste chodzenie do kościoła odebrało mi rozum. Zaproponowałam im odsłuchanie wypowiedzi w internecie ,,jak pomóc duszom czyśćcowym,,. Odzew był diabelski. Wyzwano mnie i znów odesłano na pilne leczenie. Myślę, iż w każdym kościele to co powiedział ks. Grzegorz, kapłani powinni przekazywać parafianom. Na pewno nie jedna osoba poważnie by do tego tematu podeszła. Jeszcze raz dziękuję, że dane mi to było odsłuchać. Z Panem Bogiem.

  • Elizeusz pisze:

   Zostałaś czy też jesteś, Elżbieto, (za)atakowna przez nieprzyjaciela, a on najczęściej posługuje się ludźmi, którzy sami nie wiedzą komu służą i co mówią (a mówią, jak to wynika z Twojego wpisu, w malignie duchowej), można powiedzieć jako jego rzecznicy – bo służą przez swoje wady i grzech, bo „nie chcieli usłuchać, ani przyjać upomnienia” (Jr 32,33).
   A szkoda, bo jak czytamy, w Księdze Przysłów: „drogą do życia – upomnienie” i „kto gardzi upomnieniem idzie ku zatracie” i „Szyderca nie lubi upomnień” (odpowiednio: 6,23b, 10,17b i 15,12a), czy tez w Księdze Syracha: „Kto nienawidzi upomnienia, idzie śladem grzesznika” 21,6)
   Dlatego, Elżbieto nie przejmuj się ich uwagami i złośliwościami, a oddawaj je pod osąd Pana i proś o wolność duchową dla nich.
   „Świat” tworzą ludzie żyjący poza łaską Pana, w grzechu, duchowo ślepi i martwi. Ten świat jest obecnie jest bardzo silny i aktywny. Atakuje nas nieustannie i żeby mu nie ulec, trzeba szukać oparcia w braciach, siostrach, np. też i na tym blogu.
   Jak wiadomo księciem tego świata jest szatan (J 14,30) i pragnie nad nami panować. Wyrażamy na to zgodę i potwierdzamy każdym grzechem, każdą naszą niewiernością. Grzech jest jego własnością, przez który jesteśmy terenem jego, myśliwego łowów. Ci z nas, którzy w grzechu żyją, są jego ofiarami, jego niewolnikami. – tzn., że ich wola jest spętana. Prawdziwą więc niewolą jest zniewolenie przez grzech (por. J 8,34). Szatan jest przebiegły i podstępny, a metody swoje zmienia (jak kameleon) i dostosowuje do okoliczności. Najlepiej, by pan walczył za nas, w naszej obronie (jak to możemy przeczytać w Piśmie Św./ST w historii narodu wybranego, Izraela, jak Pan walczył za niego z nieprzyjaciółmi, zwyciężając ich: zob. np. Wj 14,14.25; Joz 10,14; Ne 4,14; Syr 4,28!). Dlatego – ufam, że to robisz – trzeba oddawać Panu, Niezwyciężonemu w boju (Jdt 16,13), Mocarzowi wojny (Wj 15,3; Jr 20,11!), swoje zamiary, plany też i spotkania, rozmowy z ludźmi.
   Dodałbym bym jeszcze – dla naszego pouczenia – te oto fragmenty z jakże pożytecznej duchowo książki Tomasza a Kempis „O naśladowaniu Chrystusa”, z rozdz. «O ufności w Bogu, gdy dosięgną nas pociski słowa»:
   1. Synu, trwaj mężnie i ufaj mi. Czym bowiem są słowa? Tylko słowami. Lecą w powietrzu, ale skały nie poruszą. Jeśli jesteś winny, wiedz, że sam musisz pragnąć poprawy, jeśli nic sobie nie zarzucasz w sumieniu, staraj się znieść zarzuty chętnie dla Boga. …
   2. … Usłysz jedno Moje słowo, a nie będziesz dbał o tysiące słów ludzkich. Nawet gdyby mówili przeciwko tobie wszystko, cokolwiek można by złośliwie wymyślić, cóż mogliby ci zrobić, gdybyś w ogóle na to nie zważał i cenił nie więcej niż plewy? Czyż z ich powodu mógłby spaść choć jeden włos z głowy?
   4. … Do Mnie więc udawać się trzeba o rozsądzenie każdej sprawy, nie zaś upierać się przy własnym osądzie. Bo sprawiedliwy nie ulęknie się niczego, cokolwiek Bóg nań ześle. Gdyby nawet zarzuty były niesłuszne, on nie dba o to ani nie chwali się, że ktoś tak mądrze go broni. Zawsze pamięta, że ja badam serca i nerki i nie wydaję wyroku według pozorów ani przez wzgląd na powierzchowność człowieka. W Moich oczach często złem jest to, co w oczach ludzi uchodzi za godne pochwały. …
   Więcej: https://www.truechristianity.info/pl/books/o_nasladowaniu_chrystusa/o_nasladowaniu_chrystusa_3_46.php

   • Elizeusz pisze:

    Zapomniałem, Elżbieto, na końcu to napisać:
    Pozdr. w Panu + Ps 37,5

   • Elizeusz pisze:

    Poprawiam jeszcze ważny błąd literowy, który wkradł się w moim wpisie, mianowicie;
    zostało napisane: ‚Najlepiej, by pan walczył za nas, w naszej obronie…’, a powinno być oczywiście napisane: ‚Najlepiej, by Pan walczył za nas, w naszej obronie…
    I jeszcze jedna sprawa, która mi umknęła, ale chwilę temu, o nie przyszła mi do głowy, tak jakże, ważna myśl:
    Pisałaś, Elżbieto, o reakcji osób z Twego środowiska, na Twoje, argumenty, upomnienie, że cytuję: ‚wg nich mam się leczyć bo częste chodzenie do kościoła odebrało mi rozum … Wyzwano mnie i znów odesłano na pilne leczenie’. Co to przypomina? Ano, to, o czym czytamy o Panu Jezusie w św. Ewangelii wg św. Marka: „Mówiono bowiem: «Odszedł od zmysłów» (Mk 3,21); w innym tłumacz.: «Rozpowiadano o Nim, że oszalał», czyli ‚jest pozbawiony rozumu, postradał rozum, rozum Mu odjęto; stracił poczucie rzeczywistości, mówi jak w malignie; jest chory na umyśle’ itp.
    Jest, że tak powiem ‚dużą sztuką’ i nie jest to łatwe w naszych czasach, w oczach innych w sprawach Bożych „być pozbawionym rozumu, oszaleć’ z powodu miłości do Prawdy (J 8,40), którą jest Sam Pan Jezus (J 14,6), jak Pan Jezus.
    „Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego ich nie słuchacie, bo z Boga nie jesteście” (J 8,47; tj. nie macie w sobie ducha Bożego, ducha objawiającego i doprowadzaj. do poznania Prawdy).
    Dzięki, Elżbieto za Twoje świadectwo i odejście od zmysłów’ dla Jezusa.
    Ba, życzyć/życząc komuś by, jak Pan Jezus odejść/odszedł od zmysłów dla sprawy Bożej, Królestwa Bożego można się spotkać często z …

  • HeSo pisze:

   Polecam wysłuchać w całości wszystkie nauki rekolekcyjne ks. Grzegorza w Chicago w 2017 r.


 5. Joanna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę …. od niedzieli jest bardzo ciężko już brakuje mi sił. Bóg zapłać

 6. wobroniewiary pisze:

  ks. Piotr Glas: WALCZCIE O KAPŁANÓW!
  „Jesteście dziś, każdy z was, powołani do walki za ten Kościół, do walki przede wszystkim o kapłanów! O tych kapłanów, którzy się nie modlą już… Ja nie mówię o służbowym odprawianiu mszy, o wykonywaniu funkcji kapłańskich, ale o tych, którzy już nie mają łączności z Jezusem. O tych, którzy stali się funkcjonariuszami kultu. Włączcie się w walkę za kapłanów! Maryja mi dziś to pokazała, jeszcze raz, żeby wam to przekazać. Ja mam 27 lat kapłaństwa, 10 lat jestem księdzem, a nie funkcjonariuszem. Maryja chce dzisiaj walczyć za Jej umiłowanych synów kapłanów. A przez kapłanów wy będziecie święci i zbawieni, przez kapłanów gorliwych. Otaczajcie opieką tych, którzy walczą już, a nie mają wsparcia nigdzie, ani w swoich parafiach, ani u przełożonych. Walczą na polach walki i padają niektórzy. Błagam was z tego miejsca: walczcie pierwsze za waszych kapłanów! Dzisiaj to już jest za późno dla wielu, ale walczcie o tych, których Bóg chce użyć w tej walce z Szatanem, w walce z tą ciemnością, która nas zalewa w tej chwili na świecie. Walka trwa i nie bądźmy ślepi, że wszystko jest dobrze.”

  Fragment konferencji wygłoszonej podczas rekolekcji w Częstochowie, na Jasnej Górze, 19 marca 2016 r.

 7. ela pisze:

  Proszę o wsparcie modlitewne w trudnościach fizycznych i duchowych,które w ostatnim czasie się skumulowały im więcej mojej modlitwy, tym większe ataki.Wiadomo czyja to „robota”,dlatego proszę o pomoc Waszą wspólnotę

 8. wobroniewiary pisze:

  D. TARCZYŃSKI: DONALD TUSK NIGDY NIE SŁUŻYŁ POLSCE
  Donald Tusk nigdy nie służył Polsce, zawsze służył swojemu portfelowi – ocenił Dominik Tarczyński, pytany o ocenę sprawowanej przez Donalda Tuska funkcji szefa Rady Europejskiej, w rozmowie z Radiem Maryja.

  Dominik Tarczyński jest rozczarowany Donaldem Tuskiem w roli szefa Rady Europejskiej. Polityk nie jest jednak tym zaskoczony.

  – Donald Tusk był człowiekiem, który zmieniał barwy i udawał kogo innego co jakiś czas. Teraz zapewne też będzie chciał zmienić barwy, z tych europejskich na kolejne, dla własnych korzyści. Nigdy nie służył Polsce, zawsze służył swojemu portfelowi. Przykro mi to mówić, ale takie są fakty – mówił Dominik Tarczyński

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-d-tarczynski-donald-tusk-nigdy-nie-sluzyl-polsce/

 9. Danuta pisze:

  We wszystkich intencjach adminów i czytelników tej strony. Matko Boża Nieustającej Pomocy wspomagaj nas.

 10. wobroniewiary pisze:

  Bardzo ważna uwaga do słów Moniki i innych na temat „masakra”, „meus deus” itp
  1) o masakrze mówił wielokrotnie ks. John Bashbor i prosił „nie mówcie masakra, mówcie załamka”
  2) częste „o rety” – to jest odniesienie do „o rany” (Chrystusa)

  3) A teraz o często powtarzanym „hocus pokus”
  Czy wiecie, że???
  „hocus pocus”, jest bluźnierstwem wobec słów Konsekracji: „hoc est enim Corpus meum” (to jest Ciało Moje”)

  „Hokus-pokus – wyraz używany tego jako zabawne zaklęcia, oznaczającego zamianę czegoś w coś innego, mamienie innych osób lub niewytłumaczalne zjawisko. Jego etymologia jest różnorodnie wyjaśniana. Według słownika etymologicznego Friedricha Klugego słowo to jest bluźnierczym przekształceniem formuły mszalnej Hoc est corpus meum”

  Hokus-pokus jako pseudomagiczna formuła upowszechniło się w Europie na przełomie XVI i XVII wieku, równolegle z ekspansją ruchów protestanckich. I to właśnie protestantom przypisuje się dziś autorstwo tych słów. Hokus-pokus miało bowiem stanowić w ich ustach prześmiewcze zniekształcenie wypowiadanych przez kapłana w trakcie przeistoczenia słów: Hoc est enim Corpus Meum („To jest bowiem ciało moje”). Teoria ta wydaje się sensowna również z tego względu, że negacja realności przeistoczenia była jednym z fundamentów teologii reformackiej. W Holandii zresztą formuła „hokus-pokus” wypowiadana jest po dziś dzień jako „Hocus pocus pilatus pas”, co jest już oczywistym nawiązaniem do słów Symbolu Apostolskiego („umęczon pod Ponckim Piłatem”).

  • Monika pisze:

   No niestety w poprzednim wpisie podałam link do bloga (detektywprawdy), byłego katolika, który to link trzeba usunąć (skasować), by czytający nie byli wprowadzani w błąd, bo niestety tam jest pomieszanie prawdy i fałszu, a nie tak jak zapewnia prowadzący, że publikuje prawdę.
   Na górze tego bloga jest piękny napis, który może w pierwszej chwili zwieść, że wszystko jest w porządku i można bezpiecznie czytać. Napis jest taki:
   „Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz! Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA „Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli””

   W zakładce „o blogu” autor pisze takie słowa:
   „Nam, byłym katolikom, w dużej części Kościół przede wszystkim kojarzy się z budynkiem…”
   Poniżej inne słowa autora bloga:
   „Mój stosunek do religii:
   Do roku 2012 byłem teoretycznie katolikiem lub katolikiem teoretycznym.
   Nie chcąc być obłudny, ze względu na mój stosunek do kościoła rzymskiego dokonałem apostazji. Wtedy dopiero moja wiara nabrała sensu.
   Nie jestem i nie będę już w żadnej religii. Większość religii jest wypaczona i kontrolowana przez szatana (Mormoni, ŚJ..). Kościół rzymski jest siedliskiem demonów i czarów, a jego owoce są widoczne i niepodważalne. W niektórych odłamach protestantyzmu pastorzy udzielają już ślubów homoseksualistom. Świadkowie Jehowy nie mogą się modlić do Jezusa Chrystusa.

   ….

  • Maria Teresa pisze:

   Jakich słów nie wolno jeszcze wypowiadać?
   Gdzie mogę się więcej o tym dowiedzieć?

 11. kropka pisze:

  O ludzka naiwności!

  Nieznajoma „pobłogosławiła” jej pieniądze. Chwilę później wszystko stało się jasne
  1200 zł straciła 45-latka, która zaufała nieznajomej kobiecie spotkanej na ulicy. Ta namówiła ją na „błogosławieństwo” pieniędzy.

  Do zdarzenia doszło w środę na ul. Czerwonego Krzyża ok. godz. 9.20. 45-letnia mieszkanka Włodawy na deptaku została zaczepiona przez nieznaną jej starszą kobietę, która poprosiła ją o 10 groszy.

  45-latka widząc, że ma do czynienia z biedną osobą wyjęła portfel i dała jej 10 zł. Kobiety zaczęły rozmawiać. Mówiąca łamaną polszczyzną starsza kobieta poprosiła 45-latkę, żeby nie odchodziła, to jej pobłogosławi. W innym wypadku kobieta zachoruje na raka mózgu.

  To przestraszyło kobietę, zwłaszcza, że w jej rodzinie były wcześniej choroby onkologiczne. Nieznajoma miała jej pobłogosławić pieniądze i tym samym zakończyć wróżbę i ciążące nad nią widmo choroby. 45-latka podała nieznanej kobiecie banknoty, które po „błogosławieństwie” włożyła z powrotem do portfela. Kobiety się rozstały. Dopiero po jakimś czasie przy płaceniu za zakupy kobieta zauważyła, że brakuje jej 1200 złotych.

 12. kropka pisze:

  Franciszek stanowczo potępił przerywanie ciąży i homoseksualizm

  https://ekai.pl/franciszek-stanowczo-potepil-przerywanie-ciazy-i-homoseksualizm/

 13. Irena pisze:

  Do homilii ks. Grzegorza: Nie ma tak by nie mozna bylo nic zrobic gdy dzieci zyja w wolnych zwiazkach. Zawsze pozostaje modlitwa. Moja mama za swojego syna, a mojego brata, modlila sie na rozancu 25 lat. Modlitwa zostala wysluchana, rozeszli sie.

 14. Quis ut Deus pisze:

  Jeśli ktoś z Was ma książkę o. Joachima Badeni „Uwierzcie w koniec świata! Współczesne proroctwo o powtórnym przyjściu Chrystusa” i nie jest już potrzebna, chętnie odkupię bo nigdzie tego nie potrafię już znaleźć.

 15. Oooo pisze:

  Wiara jest potrzebna ale to nie jest tak dokonca, można twierdzić iż jest się ateistą ale nie koniecznie ten człowiek jest odcięty od Boga również i po śmierci. Jezus patrzy dużo głębiej niż na opakowanie. Nie skazywalbym tych osób.

 16. Dzielo pisze:

  Ks. Grzegorz to zalozyciel sekty MISERICORDIANIE !!!
  Stolica Apostolska po skandalach homoseksualnych rozwiazała to stowarzyszenie. Ks. Grzegorz to jeden wielki kłamca

 17. ela pisze:

  Nasila się zmasowany atak na PRAWDĘ,w każdym wymiarze,odważni Kapłani,którzy napominaja wiernych ,bo do tego obliguje ich powołanie, są marginalizowani i poniżani,obrońcy życia, a nawet naszej prawdy historycznej nazywani homofobami ,czy rasistami .Na tak zmasowany atak,odpowiedzmy modlitwą i stawaniem w obronie tych obrońców PRAWDY czyli CHRYSTUSA.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s