Warszawski Protest Rodziców przeciwko deklaracji lgbt+

Zapraszamy na protest społeczny pod hasłem: „Warszawski Protest Rodziców”, organizowany 18 marca, w najbliższy poniedziałek, o godz. 16:00 pod warszawskim ratuszem (pl. Bankowy 3/5).

Protest organizowany jest jako odpowiedź na ostatnie działania prezydenta Warszawy w związku z podpisaną przez niego deklaracją „Warszawska Polityka Miejska na rzecz społeczności LGBT+”. Podpisana deklaracja jest niezgodna z konstytucyjnym prawem do wychowania dzieci według własnych przekonań oraz z obowiązującym prawem oświatowym

transmisja on-line

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Warszawski Protest Rodziców przeciwko deklaracji lgbt+

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. m-gosia pisze:

  Widziałam twój wpis Ewa na top czacie w obronie wiary.

 3. wobroniewiary pisze:

  Rodzicielskie oświadczenie wychowawcze

  Click to access oswiadczenie_w_sprawie_zajec_wzor.pdf

  POWIEDZ PREZYDENTOWI TRZASKOWSKIEMU
  https://powiedztrzaskowskiemu.pl/

 4. Ania pisze:

  „Wymawiajcie często i z wielką wiarą te święte imiona: Jezus, Maryja, Józef. Są to imiona pokoju i miłości, imiona zdrowia i błogosławieństwa, imiona majestatu i chwały, imiona podziwu i radości, imiona szczęścia i uwielbienia, imiona drogie aniołom, POŻYTECZNE ludziom i STRASZNE demonom.”
  /Bł. Bartolo Longo/

 5. aga pisze:

  Broń się Polsko przed tym i wszelkim innym diabelstwem, aby z Polski mogła wyjść iskra i by nasz kraj był oświeceniem dla współczesnych europejskich i nie tylko, pogan. Właśnie dokonuje się podział na dzieci Niewiasty Niepokalnej Maryi i potomków złego. Zło będzie straszyć, uciskać, prześladować, ale ostatecznie nie zwycięży, jeśli do tego nie dopuścimy. Pan jest z nami i nasza Matka Najświętsza. Wołajmy też na pomoc całe Niebo, naszych świętych: Jana Pawła II, Faustynę, ks. Jerzego Popiełuszkę, Andrzeja Bobolę….. i Archaniołów i Aniołów Świętych! Nie dajmy się, zwyciężmy te decydującą walkę, by nie zawieść naszego Pana, w tak ważnym momencie, szczególnie teraz w okresie Wielkiego Postu i dalej! Maryjo Matko Miłosierdzia uproś miłosierdzie dla nas i całego świata: https://www.youtube.com/watch?v=AXp9M9wqNso

 6. Maria pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za moją 87-letnią mamę – ma teraz arytmię serca, aby arytmia przeszła, aby nie musiała iść do szpitala, aby nie umarła teraz! Ja jestem chora, na zwolnieniu. Bardzo proszę o modlitwę. Bardzo dziękuję

  • Aleksandra pisze:

   +++ Mario spróbuj położyć zimny „okład” na serce (i tak kilka razy) – mi to czasami pomaga i serce się wycisza. Łączę się w modlitwie

   • Maria pisze:

    Dziękuję Aleksandro ❤

   • wobroniewiary pisze:

    I ja spróbuję
    I raz w życiu czuję tak silne kołatanie serca…
    Całą noc nie spałam, rano zasnęłam na kilka godzin po godz. 7-00.
    Wczoraj zostałam zaatakowana za to, że poprosiłam kogoś, by nie atakował Czytelników.
    Oberwałam ja….

    • Anna Sawa pisze:

     …mam od wczoraj szybki puls i sciskania w klatce, jutro ide do kardiologa i do endokrynologa. …moze to Pan nas obdziela podobna laska cierpienia?? Zauwazylam ze od kilku lat wlasnie w okresie Wiekliego Postu mam podobne objawy. Oddaje to Panu i prosze aby tylko mocno trzymal mnie za reke. +++ we wszystkich intencjach.

    • ona pisze:

     A może to przez zbliżającą się pełnię księżyca?

    • Kaśka pisze:

     Raczej przez wiatry i duże zmiany pogody niektórzy mogą źle się czuć, dolegliwości ze strony układu sercowego i układu nerwowego.

  • Aleksandra pisze:

   Nie wiem co się stało z poprzednim moim komentarzem, gdzieś zginął.
   MARIO! – spróbuj położyć na serce mamy zimny okład (i tak kilka razy go zmienić) –
   u mnie się serce wtedy wycisza. Łączę się w modlitwie.

  • Maggie pisze:

   💕🙏🏻❣️
   Mario:
   jeśli jesteś świadkiem arytmii u mamy, to ważne … abyś stanęła przy niej i mówiąc ze spokojem (dobrze jeśli ze spokojem patrząc w oczy i może trzymając za ręce) do niej i dając „przykład wspomagający”, razem z nią zaczęła głęboko i miarowo, koniecznie ze spokojem oddychać (Ty, gdy tak wspomagając mamę, aby się uspokoiła (!), mów tylko o tym oddechu, by z Tobą miarowo i głęboko oddychała, no i w myślach/duchowo z sercem oddawaj swą prośbę Jezusowi i niech się dzieje Wola Boża).
   Pomagając seniorom, na ich wezwanie, stosowałam taką „metodę”, nawet (!) jeśli był taki stan, że już czekaliśmy na karetkę pogotowia. Nie pamietam, aby ktoś przeze mnie wysłany ambulansem, nie wrócił do swego mieszkania w tym domu seniora, w którym pracowałam blisko 5 lat.

  • Renata Anna pisze:

   +++

   • Maria pisze:

    Bardzo dziękuję Wam Wszystkim za modlitwę ❤ ale proszę o nią dalej – mama ma wciąż migotanie przedsionków, choruje na to. Już kilka razy było tak, że migotanie przeszło po kilku dniach, choć i szpital dwukrotnie się zdarzył. Ale teraz czuje się dobrze, więc wg zaleceń lekarza nie trzeba wzywać pogotowia. Sama opiekuję się mamą ; jestem chora, więc tym razem nie wytrzymuję napięcia, czy będzie szpital (wiecie, jak ciężki jest szpital dla 87-letniej osoby), czy mama teraz umrze… Może później spróbuję z oddechem. Tym trudniej jest mi teraz znieść ten wielki stres z mamą, ponieważ jestem w trudnej sytuacji duchowej – nie potrafię, nie mam siły uporać się z bardzo ciężką spowiedzią, która w okolicznościach, w których jestem, przerasta moje siły… Westchnijcie proszę, Kochani, aby przeszło mamie migotanie, aby nie musiała iść do szpitala, aby nie umarła teraz… abym uporała się jak najszybciej z najcięższą spowiedzią w moim życiu… Dziękuję Wam z całego serca ❤ Was Wszystkich polecam Bogu i Maryi ❤

  • Barbara pisze:

   +++

 7. kropka pisze:

  A to inny temat, ale kolejna „perełka”

  Prokuratura podjęła decyzję. Nie będzie ponownej ekshumacji ofiar w Jedwabnem
  Prokuratura Krajowa uznała, że nie ma podstaw do wznowienia postępowania w sprawie mordu w Jedwabnem. Oznacza to, że nie będzie ponownej ekshumacji ofiar.

  • Maggie pisze:

   A PODSTAWĄ do ponownej ekshumacji, jest FAŁSZYWE OSKARŻENIE O MORD i BUDZĄCE NIENAWIŚĆ DO TYCH: KTÓRYCH NIESŁUSZNIE SIĘ OBWINIA. Takie oskarżenie jest nie tylko krzywdzące Polaków, narażonych na „różne rewanże” ale i profanacją pamięci tych, którzy spłonęli w mękach.
   Jest mnóstwo podpisów, aby to nastąpiło … więc … chowanie głowy w piasek rzucany prawdzie w oczy .. jest NIEGODZIWE.
   „Prestiźowi” pana Grossa i innym mu podobnym jak np.prof Grabowskiemu z Ottawy przydałoby się tak dowodowo zareklamować ich „wiedzę” historyczną a raczej histerycznie przekłamaną.

  • Maggie pisze:

   Masoni to czciciele szatana, gęsto grubą forsą inwestyjący w kłamstwa i dewiacje i chcą nas skłócić z prawdziwymi (!) Żydami, pod których się lubią podszywać (wielu pobożnych Żydów zaczyna widzieć, jak śp.rabin Kaduri, że Chrystus to Mesjasz), którzy asymilowali się od wieków, znajdując przystań w Polsce, kiedy w innych krajach Europy ich prześladowano. Takie kłamstwa,jakie ostatnio się szerzą i napuszczanie ma budzić nienawiść obustronnie. Na nienawiści czort się pasie. Dlatego, aby nie ulec diabelskiej perfidii, Dobrem, nie dając wzrosnąć ziarnu nienawiści sowicie rzucanym na Naszą Ziemię, zwalczajmy ataki: NIE rezygnując z pokazywania PRAWDY.
   Jezu Ty się zajmij Twoimi i Prawdy wrogami❣️
   Jezus JEST Panem❣️

 8. Ania pisze:

  Po stolicy Kraków? Wiceprezydent popiera Kartę Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transseksualistów+

  Wiceprezydent Krakowa Andrzej Kulig zadeklarował w wywiadzie prasowym gotowość do stworzenia w urzędzie miejskim stanowiska „pełnomocnika do spraw równego traktowania”, a także otwartość na rozmowy w sprawie takich postulatów jak karta LGBT+.

  W „edukacji seksualnej nie widzę niczego złego” – stwierdził w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” zastępca prezydenta Jacka Majchrowskiego, zajmujący się w krakowskim magistracie kwestiami społecznymi. Aby podkreślić, że w treści standardów programowych Światowej Organizacji Zdrowia nie widzi niczego nieodpowiedniego, zdobył się nawet na wyznanie, iż „oczywiście, jak ponad 90 procent populacji, ma własne doświadczenia w zakresie masturbacji”.

  – Jesteśmy w Krakowie otwarci na rozmowy w sprawie podpisania deklaracji LGBT+, takiej jak ta warszawska – stwierdził Andrzej Kulig. – Liczę, że środowisko samo podpowie nam, co powinniśmy dla niego robić – dodał, mając na myśli tęczowe lobby

  Read more: http://www.pch24.pl/po-stolicy-krakow–wiceprezydent-popiera-karte-lesbijek–gejow–biseksualistow–transwestytow–pch,66900,i.html

 9. kropka pisze:

  Warszawski Protest Rodziców przeciwko deklaracji LGBT+!
  „Seksualizacja dzieci to przestępstwo!”

  • Ada pisze:

   dlatego to jakieś szaleństwo, że ktoś musi teraz protestować, debatować w tv itd, skoro jest to niezgodne z konstytucją i z naszym prawem, to gdzie są organy Państwa Polskiego? chyba, że my już nie jesteśmy żadnym Państwem. kosmos. jakiś facet na stanowisku wymyśla sobie coś niezgodnego ze stanem prawnym a my debatujemy??!!kosmos. dyscyplinarne zdjęcie z urzędu, nadanie swojego komisarza, a facet przed sąd!!! o czym my mówimy, to jakiś obłęd. przez ten brak reakcji Państwa to się rozszerza na inne miasta, bo skoro ci łamią prawo i nic im nie grozi, to co powstrzyma tamtych. normalnie jak ktoś w firmie sprzeciwia się szefowi wylatuje na zbity pysk. Państwo to też taka firma która ma „szefa”. nie do debatowania ale do działania i pilnowania przestrzegania prawa.

 10. Halina pisze:

  chyba nikt z nas nie chce takiej wiosny o jakiej pisze Paweł Kukiz 😦

 11. wobroniewiary pisze:

  Kard. Robert Sarah: Chcesz podźwignąć Kościół? Padnij na kolana

  Nie bójmy się tego powiedzieć: Kościół potrzebuje dziś głębokiej reformy, która dokona się przez nasze nawrócenie – uważa kard. Robert Sarah. Prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów zabrał głos na temat trwającego obecnie kryzysu Kościoła. Postrzega go z perspektywy zwyczajnych wiernych i ogromnej rzeszy porządnych księży. Kolejne odsłony słabości Kościoła zachwiały wiarą katolików i rzuciły cień podejrzenia na wszystkich kapłanów. Kard. Sarah chce im przywrócić ufność i pokój. Nie wątpcie, trwajcie przy nauczaniu Kościoła, bądźcie wytrwali w modlitwie, w Kościele zawsze będzie dość światła dla każdego, kto szuka Boga – pisze afrykański purpurat

  http://www.fronda.pl/a/kard-robert-sarah-chcesz-podzwignac-kosciol-padnij-na-kolana,123783.html

 12. Ania pisze:

  COROCZNE OBJAWIENIE MATKI BOŻEJ MIRJANIE, W DNIU JEJ URODZIN – 18 marca 2019

  Objawienie zaczęło się o 13:41 i trwało do 13:46.

  „Moje dzieci, jako matka, jako Królowa Pokoju wzywam was, abyście przyjęli mojego Syna, by mógł obdarzyć was pokojem duszy, aby mógł was obdarzyć tym, co jest sprawiedliwe, co jest dla was dobre. Moje dzieci, mój Syn was zna. On żył jak człowiek, a jednocześnie jak Bóg. Cudowne życie. Ludzkie ciało – Boski duch. Dlatego, moje dzieci, gdy mój Syn patrzy na was swoimi Bożymi oczami, przenika do waszych serc. Jego łagodne, ciepłe spojrzenie w waszym sercu szuka siebie. Czy może siebie odnaleźć, moje dzieci? Przyjmijcie Go, a momenty bólu i cierpienia staną się momentami błogości. Przyjmijcie Go i będziecie mieć pokój w duszy, będziecie go szerzyć wszystkim dookoła, a tego teraz najbardziej potrzebujecie. Posłuchajcie mnie, moje dzieci. Módlcie się za pasterzy, za tych, których ręce pobłogosławił mój Syn. Dziękuję wam. ”

 13. Ania pisze:

  Matka Boża do ks. Stefano Gobbi: „Powinniście kochać Mojego Syna Jezusa i dusze – ze względu na Niego. Czyż można miłować bliźniego, a nie kochać Boga? Istnieje dziś tendencja – zupełnie fałszywa, a tak rozpowszechniona nawet wśród wielu Moich synów – polegająca na usiłowaniu miłowania bliźniego z pominięciem Boga.

  Zawsze możecie czynić dobro i pomagać swoim bliźnim. Aby jednak wasza miłość była nadprzyrodzona i doskonała, musi pochodzić od Boga. Miłujcie Trójcę Przenajświętszą Sercem Mojego Syna, a siebie wzajemnie tak, jak On Sam was umiłował. Dzięki temu wasza miłość będzie coraz czystsza i staniecie się zdolni pragnąć prawdziwego dobra dla waszych braci”.

  Źródło: „Do Kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej”, ks. Stefano Gobbi

 14. ona pisze:

  „Sami swoi”
  Stefan Niesiołowski: Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie. To coś wyjątkowo plugawego.

  • Maggie pisze:

   Żaden z nich mi „ani brat ani swat” ale …. to obrazek jak z powiedzenia: Przyganiał kocioł garnkowi, że osmolone ucho ma.

   Ciekawe, czy ta „dyplomatyczna” 💣 i „salonowa”🚽 (=iście „Wersalska”🧻) mowa trafi na wokandę … jako mowa nienawiści❓… a może to tylko kreatywno-braterska krytyka lidera elity? … no bo skoro nergal reprezentuje polską kulturę … etc …

   No, tylko pogratulować wyboru 😳 🔨 ..
   elekcja blisko i to wszystko ..

 15. ela pisze:

  proszę o modlitwę w intencji dziecka mającego przystąpić do I-szej Komunii Świętej

  • Maria pisze:

   Dobrym duchowym prezentem z okazji np. I Komunii świętej jest zgłoszenie osoby / intencji do udziału w Wieczystych Mszach świętych odprawianych codziennie np. u Werbistów (kontakt w internecie) i w innych zgromadzeniach zakonnych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s