Nowenna do św. Józefa. Dzień V nowenny – Pobożność świętego Józefa

Modlitwa wstępna na każdy dzień nowenny

O chwalebny Patriarcho, święty Józefie, z pokorą upadam przed Tobą. Oddaję się pod Twą przemożną opiekę, zobowiązując się do najszczerszej wiary i pobożności. Przyrzekam czynić wszystko, co w mojej mocy, aby Cię czcić przez całe moje życie i okazywać Ci miłość. Dopomóż mi w tym, święty Józefie. Bądź przy mnie teraz i przez całe moje życie, a szczególnie w chwili mej śmierci, jak byli przy Tobie Jezus i Maryja, abym mógł pewnego dnia w niebie razem z Tobą wielbić Boga na wieki wieków. Amen.

Bądź pozdrowiony, święty Józefie, któremu powierzono bezcenne skarby Nieba i Ziemi. Bądź pozdrowiony, przybrany Ojcze Tego, który karmi wszystkie stworzenia świata. Ty bowiem, po Maryi, spośród świętych jesteś godzien naszej największej czci i miłości, bo zostałeś wybrany do najwyższej godności wychowywania, karmienia, a nawet trzymania na rękach Mesjasza, którego tak wielu królów i proroków pragnęło choćby tylko zobaczyć.

Dzień 5
14 marca – Pobożność świętego Józefa

Święty Józef był człowiekiem pobożnym. Kochał Boga całym sercem i służył Mu w pokorze. Wszystko, czego Bóg od niego zażądał, wypełniał z wierną miłością i poświęceniem. Starał się o to, by swoim życiem i pracą podobać się Bogu. Jego dusza była zawsze skierowana do Boga, dla Niego żył i pracował, gotów poświęcić Mu wszystko, co miał najdroższego. W tym stałym zjednoczeniu z Bogiem najpełniej wyraża się pobożność świętego Józefa. Święty Józefie, naucz mnie swoim przykładem, abym w każdej sytuacji szukał Boga i żył w Jego Obecności.

Modlitwa na zakończenie każdego dnia nowenny

Chwalebny Patriarcho, święty Józefie, Ciebie Bóg wybrał na Opiekuna Świętej Rodziny; proszę, byś otaczał mnie zawsze swoją opieką. Od tej chwili obieram Ciebie na mojego Ojca, Opiekuna, Doradcę i Patrona. Błagam, abyś mnie przyjął pod swoją opiekę: wszystko, czym jestem, wszystko, co posiadam, moje życie i moją śmierć.

Wejrzyj na mnie, broń mnie od zasadzek nieprzyjaciół widzialnych i niewidzialnych, wspomagaj mnie we wszystkich moich potrzebach, pocieszaj w cierpieniach mego życia, a szczególnie bądź przy mnie w godzinie mojej śmierci. Wstawiaj się za mną do Boskiego Odkupiciela, którego byłeś godny trzymać w swych ramionach, oraz do Najświętszej Dziewicy Maryi – Twej Najczystszej Oblubienicy.

Udziel mi tych błogosławieństw, które doprowadzą mnie do zbawienia. Zalicz mnie do grona Twych czcicieli, a ja będę się starać, by okazać się godnym Twej opieki. Amen.
Wspólnota św. Józefa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowenna i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Nowenna do św. Józefa. Dzień V nowenny – Pobożność świętego Józefa

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. wobroniewiary pisze:

  Abp Gądecki ponownie wybrany na przewodniczącego KEP. Wybrano też jego zastępcę.

  Abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański, został dziś wybrany przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski na drugą, 5-letnią kadencję. Wyboru dokonano w pierwszym głosowaniu. Na wiceprzewodniczącego wybrano abp. Marka Jędraszewskiego

 3. Monika pisze:

  „Przeżyłam pięć obozów koncentracyjnych i dwa marsze śmierci” – Alina Dąbrowska
  Była więźniarka rozmawiała dziś o tych czasach i opowiadała o swoim doświadczeniu – była przed chwilą w TVP2.
  Powstał książka o Jej świadectwie:
  https://ksiegarnia.proszynski.pl/product,77148

 4. kropka pisze:

  Powstanie specjalny dokument nt. tego, co wolno egzorcystom, a czego nie. „Mamy bowiem do czynienia z pewnymi praktykami, które niepokoją.”

  • Apoloniala pisze:

   Obawiam się, że jak dopuszczą komisje „z ekspertów świeckich” to więcej będzie schizofrenii niż faktycznych opętań. Aby to nie był ukryty zabieg zawiązywania rąk kapłanom-egzorcystom…..bo jak na razie i na potrzeby jest ich i tak za mało.

   • wobroniewiary pisze:

    Nie Aniu!
    Naprawdę wśród przyjeżdżających do egzorcystów jest dużo „psychicznych”
    Komisje złożone z katolickich psychologów i psychiatrów – jak najbardziej jestem na tak!

    • AnnaSawa pisze:

     No dobrze, ale przecież czy teraz egzorcyści nie współpracują z psychiatrami?…bo ja znowu słyszałam nieraz, jak to właśnie wielu egzorcystów odsyła do lekarzy a problem jednak był duchowy?

    • Maggie pisze:

     Pierwszy punkt: EGZORCYSTĄ MOŻE BYĆ TYLKO‼️ I WYŁĄCZNIE KAPŁAN ‼️, który … etc.

    • Aga pisze:

     A mnie to martwi. Mi dopiero wszysko puscilo po modlitwie właśnie księdza egzorcysty (przeszłość mocno okultystyczna), a wcześniej chodziłam do paru psychologow i nawet bralam leki.

 5. kropka pisze:

  Warszawa wyda dwa miliony złotych na szkolenie Trzaskowskiego i Rabieja. Z występów przed kamerą

  https://dorzeczy.pl/kraj/96754/Warszawa-wyda-dwa-miliony-zlotych-na-szkolenie-Trzaskowskiego-i-Rabieja-Z-wystepow-przed-kamera.html

 6. ona pisze:

  Z ambony strzeleckiej Salwowskiego: Nieszczęsne spotkanie Franciszka z poplecznikami sodomii

  Papież Franciszek spotkał się w Środę Popielcową z przedstawicielami wspierającej homoseksualizm „katolickiej” grupy LGBT+Catholics Westminster.

  Szesnastu członków i sympatyków tej wspólnoty sfotografowało się z aktualnym Biskupem Rzymu, a także otrzymało od niego w prezencie różańce. Wydarzenie to zostało w szybki sposób medialnie wykorzystane przez działaczy owej grupy, która informację na temat tego spotkania umieściła na swym facebookowym profilu. Jak czytamy na stronie wspólnoty LGBT+Catholics Westminster jej aktywiści uczestniczą w rokrocznych londyńskich paradach „Gay Pride”, a sama ta organizacja miała zostać upoważniona przez kardynała Vincenta Nicholsa do udzielania duszpasterskiego wsparcia katolikom wykazującym homoseksualne tendencje oraz ich rodzicom

  http://www.fronda.pl/a/z-ambony-strzeleckiej-salwowskiego-nieszczesne-spotkanie-franciszka-z-poplecznikami-sodomii,123617.html

  • Quis ut Deus pisze:

   „(…) a także otrzymało od niego w prezencie różańce.”

   „Kardynał Bergoglio przyznał, że do codziennego odmawiania wszystkich tajemnic Różańca przekonał go Jan Paweł II. Stało się to w roku 1985 podczas wizyty kardynała w Rzymie. Dwadzieścia lat później, tak wspomina on swój udział w modlitwie różańcowej, której przewodniczył Jan Paweł II: „On był z przodu, na kolanach. Widziałem go od tyłu i stopniowo pogrążyłem się w modlitwie. Nie byłem sam. Modliłem się pośród ludu Bożego pod przewodnictwem naszego Pasterza. Kiedy spojrzałem na papieża, przyszła chwila rozproszenia. Jego pobożność była świadectwem. Wyobraziłem go sobie jako młodego kapłana, seminarzystę, poetę, robotnika, dziecko w Wadowicach, w tej samej pozycji, co teraz, odmawiającego zdrowaśki jedna po drugiej. Jego świadectwo pobożności zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Zdałem sobie sprawę z prawdziwego znaczenia słów, jakie Matka Boża z Guadelupe skierowała do św.Juana Diego: „Nie lękaj się, czyż nie jestem twoją Matką ?”. Zrozumiałem obecność Maryi w życiu papieża. Od tej chwili odmawiam codziennie 15 tajemnic Różańca” („Egzorcysta” nr 10(14) październik 2013).
   Za:
   https://rozaniec.maryjni.pl/wydruki/strona_00_30.html

  • „Nieszczęsne spotkanie Franciszka z poplecznikami sodomii”

   „15 Gdy Jezus siedział w jego domu przy stole, wielu celników i grzeszników siedziało razem z Jezusem i Jego uczniami. Było bowiem wielu, którzy szli za Nim. 16 Niektórzy uczeni w Piśmie, spośród faryzeuszów, widząc, że je z grzesznikami i celnikami, mówili do Jego uczniów: «Czemu On je i pije z celnikami i grzesznikami?» 17 Jezus usłyszał to i rzekł do nich: «Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają. Nie przyszedłem powołać sprawiedliwych, ale grzeszników».”
   za: http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=268

  • Kate pisze:

   Duszpasterskie wsparcie „katolikom wykazującym homoseksualne tendencje oraz ich rodzicom” – jestem jak najbardziej na tak! Tylko niech nie robi tego LGBT+Catholics Westminster… Przewodnik duchowy może bardzo pomóc osobie z różnymi problemami duchowymi i psychicznymi, o ile ta pomoc nie sprowadzi się do klepania po ramieniu i usprawiedliwiania grzechu. Sama wyszłam z bulimii i początków anoreksji dlatego, że pewien mądry ksiądz NAKRZYCZAŁ na mnie przy spowiedzi i KAZAŁ natychmiast zacząć się leczyć. Jestem mu za to do dziś bardzo wdzięczna, choć wtedy nie było miło.

 7. wobroniewiary pisze:

  Episkopat opracuje dokument duszpasterski dla rodziców i wychowawców dotyczący postępowania i sprzeciwu wobec postulatów zawartych w tzw. Karcie LGBT. Poinformował o tym w rozmowie z Polskim Radiem przewodniczący Rady do Spraw Środków Przekazu przy Episkopacie Polski arcybiskup Wacław Depo.

  Duchowny zapowiedział konsultacje w tej sprawie ze środowiskami naukowymi, duszpasterskimi.

  https://www.fronda.pl/a/rodzice-i-wychowawcy-wobec-karty-lgbt-episkopat-przygotuje-wytyczne,123593.html

 8. Ania pisze:

  Po zapowiedzi wprowadzenia deklaracji LGBT+ zaniepokojeni rodzice zamierzają rozpocząć protest. Odbędzie się on w poniedziałek o godz. 16.00 przed warszawskim ratuszem.

 9. Apoloniala pisze:

  Pupilek masonów zabrał głos…Czy jest ktoś w kościele polskim z biskupów, kto może tego „kapłana” uciszyć raz na zawsze???

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/437872-odlot-ks-lemanskiego-mozna-byc-katolikiem-bez-ksiezy?fbclid=IwAR0etzFlzARrIFTHJ-xFrPrsDXy0pyAwrHLRkADHv1e9CFlJHq7Eagsw11s

  • Apoloniala pisze:

   Ks. Lemański odcina się od Kościoła? „Można być katolikiem bez księży. Dla niektórych to niewyobrażalne, ale naprawdę możliwe”.

   • MarekSz pisze:

    Jak zbraknie kapłanów to biada nam. Nie będzie Łask Bożych płynących z Sakramentów Świętych. Nie będzie ich ochrony przed szatanem i zastępami demonów. W połączeniu z postępującą apostazją będziemy bezbronni. Bez wiary nawet modlitwa upadnie. Właśnie skończyłem czytać książkę ks. Tadeusz Kiersztyna „Ostatnia Walka”. Polecam wszystkim.

 10. Apoloniala pisze:

  Słowa Pana Jezusa do Służebnicy Bożej Świętego Kościoła Katolickiego-Mistyczki Rozalii Celakówny :

  “Koronka, którą wam dałem jest łaską i ratunkiem dla waszej Ojczyzny, ma wielką moc. Szatan odejdzie z waszej Ojczyzny, gdy będziecie odmawiać tą koronkę. Córko moja, widzisz te czarne plamy zakrywające twoją Ojczyznę? To grzech rozlał się po całej twojej Ojczyźnie, staczacie się w przepaść, coraz szybciej idziecie w otchłań. Chcę, aby w każdy piątek we wszystkich kościołach, przed Moim Obliczem, była odmawiana ta koronka, przed Mszą św. Codziennie w domach przed apelem o 21.00.”
  Koronka do Miłosierdzia Bożego za Ojczyznę
  Pan Jezus wzywa do modlitwy o nawrócenie Ojczyzny i podaje koronkę, którą odmawia się na Różańcu.
  “Twoją Ojczyznę wybrałem na ponowne moje przyjście. Tu Niepokalane Serce Matki Mojej ma zatryumfować. Tu ma przyjść zbawienie.”
  Czas jest krótki, módlmy się więc i namawiajmy innych.
  ————————————————————————————
  Oto treść tej modlitwy:
  Wierzę w Boga, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo 3 razy, Chwała Ojcu.
  Na dużym paciorku: Przez Niepokalane Serce Matki Twojej, dla cierpiącego Serca Twego, miej miłosierdzie dla nas i dla naszej Ojczyzny.
  Na małych paciorkach: Przez cierpiące Serce twoje, miej miłosierdzie dla nas i dla naszej Ojczyzny.
  Na koniec koronki: Przez Niepokalane Serce Matki Twojej, dla cierpiącego Serca Twego, miej miłosierdzie dla nas i dla naszej Ojczyzny (3 razy). Panie zmiłuj się nad nami i nad naszą Ojczyzną.

  https://www.facebook.com/groups/160807390997833/permalink/617636941981540/

 11. Krzysztof pisze:

  NASA ostrzega: już za 9 dni może dojść do katastrofy, która zniszczyłaby świat jaki znamy. Na kursie kolizyjnym z Ziemią znajduje się bowiem Asteroida Apophis. Jakie są szanse na jej uderzenie w Ziemię i koniec świata jeszcze w tym miesiącu? https://nczas.com/2019/03/13/nasa-nie-ma-watpliwosci-asteroida-na-kursie-kolizyjnym-z-ziemia-juz-za-9-dni-dojdzie-do-gigantycznej-katastrofy-video/?fbclid=IwAR2sDiaQT-qSJQwPN83LEDWTQshB25BW5C_vIJEE99aVJ1_wudGg7ymY6_o Miiejmy nadzieję, że to jeszcze nie teraz

  • MarekSz pisze:

   Niech będzie pochwalony Pan Jezus Chrystus Król. Ja na to patrzę inaczej. Gdyby byli pewni że coś uderzy to na pewno nic by nie powiedzieli. Myślę że wielcy tego świata mają przygotowane specjalne schrony na taką okoliczność. A może tu chodzi o coś innego, o wywołanie w świadomości ludzi strachu przed takim zagrożeniem. Nie ma problemu żeby za pomocą dużego ładunku nuklearnego odpalonego na dnie oceanu wywołać potężną falę tsunami. Wtedy zagrożenie stanie się realne i dalej będzie można rządzić strachem. Pomyślcie że może jednak złe rzeczy nie dzieją same.Może podział na „demokrację” i komunizm był zaplanowany. Zimna wojna napędzała szalone zbrojenia. A może komunizm sam nie upadł sam tylko „upadł” zgodnie z planem aby cały dorobek dwóch pokoleń narodów bloku wschodniego mógł zostać przejęty za ułamek wartości. A może ISIS zostało wykreowane przez masonerię po to żeby zasiać strach w narodach. Czy naprawdę wierzycie że Talibowie w Afganistanie kupili sobie radziecką broń za wódkę jak to wmawiali Amerykanie. To CIA ich uzbroiło ich w kałasznikowy, wyrzutnie RPG75. Ciekawe skąd je wzięli? Czy wierzycie że tzw arabska wiosna sama spontanicznie wybuchła. I docieramy do finałowego aktu tej sztuki. Być może w przyszłości w celu ochrony Ziemi przed asteroidami kraje jak USA, Rosja, Chiny uzbroją w głowice jądrowe przestrzeń okołoziemską. A może już tak się stało? Tylko że prawdziwym celem będzie groźba ich użycia w razie buntu narodów przeciwko globalnemu rządowi? Pytanie co potem? Kosmici/UFO? Ku przemyśleniu:
   https://www.youtube.com…. (edycja)
   Z Panem Bogiem

   • MarekSz pisze:

    Jeszcze mała prośba. Bądźcie ostrożni oglądając filmy z tego kanału. Nie ze wszystkim się zgadzam co jest prezentowane. Diabeł jest bardzo inteligentny. Nie śpi, nie je, nie bierze urlopu. Miesza prawdę z kłamstwem aby skłócić ludzi. Zgodnie z zasadą dziel i rządź.

    • wobroniewiary pisze:

     z którego kanału?

    • MarekSz pisze:

     Z którego podałem link z yt powyżej: Tomi 3356 #2. Gdyby ktoś chciał oglądać inne filmy tego użytkownika zalecam ostrożność. Ja czuje jakiś dziwny niepokój jak ogladalem niektóre filmy.

    • wobroniewiary pisze:

     To lepiej i to wykasować – tak mi się wydaje!

    • MarekSz pisze:

     Trzeba być ostrożnym. Lepiej usunąć.

    • Maggie pisze:

     Obejrzałam filmik, Marku.
     Zło się nie uchroni: kiedy biją Boże Gromy, nie pomoże mamona … ani schrony.

     My zaś posiadamy skarb Pisma Świętego i wypisaną wyraźnie wskazówkę na nasze czasy: Jezu, ufam Tobie❣️

 12. Ania pisze:

  Gadowski: Albo ‚Bóg, Honor, Ojczyzna’, albo: ‚LGBT, Owsiak, postkomuna’

  Dziennikarz śledczy i publicysta, Witold Gadowski w najnowszym „Komentarzu Tygodnia” odniósł się do działania Rzecznika Praw Obywatelskich.

  Przypomnijmy, że Adam Bodnar protestował ostatnio przeciwko obecności w jubileuszowym polskim paszporcie na stulecie niepodległości hasła „Bóg, honor, ojczyzna”. Gadowski przyznał, że jest zszokowany faktem, iż RPO, opłacany przecież z pieniędzy podatników, „odważył się wyrazić taką opinię”.

  „Jak nie „Bóg, honor i ojczyzna”, to co? LGBT, Owsiak, postkomuna? Jak to nazwać? Pan Bodnar domaga się wykreślenia tych słów z polskiego paszportu, zatem ja domagam się wykreślenia pana Bodnara z przestrzeni publicznej”- stwierdził dziennikarz.

 13. Ania pisze:

  „(…) aborcja dotyczy zarodków i płodów, a nie dzieci”. Diduszko-Zyglewska znów daje o sobie znać…

 14. kropka pisze:

  Panie ministrze, ja panu odpowiem, czyim reprezentantem był pan Donald Tusk – Niemców. Proszę to zapamiętać. To Niemcy uratowały honor i dumę polskiego społeczeństwa, a nie polski rząd, niestety. I to jest skandal – mówił dziś w Sejmie poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski.

 15. wobroniewiary pisze:

  Marx napisał dziś swoje świadectwo:

  Umiłowani w Bogu.
  Od wielu lat budziłem się po nocach i dokonywałem czynu samogwałtu, Modliłem się i prosiłem Boga o pomoc aby to ustało, lecz sam byłem skołowany, ponieważ z różną świadomością dokonywałem tego czynu. Sam nie wiedziałem czy to był już grzech czy jeszcze nie. Wiele rozmów przeprowadziłem z księżmi i różne dostawałem rady, natomiast z biegiem czasu moja świadomość podczas nocnych pobudek była już na tyle duża że popadałem w grzech ciężki. Licząc czas to około 15 lat już się z tym męczyłem a raczej byłem męczony, bo wiem i uważam po tym czasie, że złe duchy mnie budziły po nocach i nakłaniały do grzechu. Myślałem że jak się ożenię i będę systematycznie współżył to owe pobudki minią, niestety nie. 2 lata małżeństwa mnie nie uleczyły i byłem sfrustrowany że nie mogę żyć normalnie budząc się nawet po 8-12 razy w miesiącu.
  Trafiłem na tą nowennę, więżąc głęboko że Mateczka mnie uzdrowi i rozwiąże mój długoletni węzeł grzechu nieczystości. Odmówiłem tą nowennę najlepiej jak mogłem, w zaciszu i wiarą i powiem Wam że dla mnie to był wręcz CUD, Cud tak duży że końcowy stan mojego problemu sięgał już nawet samogwałtu za dnia, ponieważ dokonywałem tego, aby poczuć się wolny od ciągłego napięcia seksualnego i by móc spokojniej spać w nocy. Matka Boża jak tylko skończyłem nowennę wzięła ode mnie mój wieloletni problem od tak. Bałem się że to wróci ale nie, noce wreszcie mam spokojne. Nie budzę się z napięciem które miałem wcześniej, śpię spokojnie a nawet jak mam potrzebę zbliżyć się do żony a ona ma dni płodne to nie „targa mną” że muszę to z siebie wyrzucić. Wtedy zazwyczaj budzę się jak już jest po wszystkim aby tylko przebrać bieliznę ale nie uczestniczę w tym i nie ranię Jezusa. Powiem Wam tak, tyle lat męczarni i wreszcie jestem WOLNY! Chwała Panu I Maryi.

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2017/04/26/ks-piotr-glas-najmocniejsza-modlitwa-na-najtrudniejsze-przypadki-nowenna-do-matki-bozej-rozwiazujacej-wezly/comment-page-1/#comment-222609

 16. ona pisze:

  Dzieci w Libii bawią się w egzekucję chrześcijan

  • Maggie pisze:

   Na filmie z rodzaju podróżniczych było o tym, że „Dzicy” malowali ciała m.in. dlatego aby farby chroniły ich od ukąszeń owadów .. ale by odrzucać precz (!) „listek figowy” … to nawet … niecywilizowanym nie przyszłoby do głowy.

   Okropność …. To nie są nawet zwykli nudyści, ale osaczeni jak sataniści … – „ubrani” w rytualne bazgroły i każdy defilujący jest w sumie więcej niż goły. (Więcej, bo „mroki piekła” zalały ich dusze, które są bez żadnej osłony, a co więcej … każdy z tych ekshibicjonistów nie szuka obrony … jak rzeźne bydło .. a to jest przerażające).

   Jezu,Maryjo, Józefie Św. Ratujcie dusze❣️

 17. Krystyna pisze:

  Sodoma i Gomora!!! Boże, zmiłuj się nad nami i nad całym światem.

 18. Ja pisze:

  Bardzo proszę ludzi dobrej woli o modlitwę, bardzo ważnej osobistej sprawie. Bóg zapłać

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s