Poruszające świadectwo o. Łukasza Prausa SAC: Pan Jezus przemawia do mnie a ja pragnę służyć Mu i pomagać Wam

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

42 odpowiedzi na „Poruszające świadectwo o. Łukasza Prausa SAC: Pan Jezus przemawia do mnie a ja pragnę służyć Mu i pomagać Wam

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. wobroniewiary pisze:

  Droga krzyżowa z św. o. Pio.
  „Mogę zapomnieć o sobie samym,ale nie o dzieciach, za które zapłaciłem własną krwią. Przyrzekam wam,że będę stał u drzwi raju tak długo, dopóki nie wejdzie tam ostatnie z moich dzieci.” św. Ojciec Pio

  link:https://www.facebook.com/418927375215400/videos/2127142740866573/?v=2127142740866573

  • Grażyna K pisze:

   Dziękuję Ewo że dzięki temu że zamieściłaś tu kiedyś rekolekcje z ks Łukaszem, byliśmy w Łodzi na Mszy Św. Kilkanaście osób nas pojechało i jesteśmy bardzo szczęśliwi, mam nadzieję że teraz w marcu też się uda. Bogu niech będą dzięki za ks Łukasza i raz jeszcze za tę stronę

 3. Quis ut Deus pisze:

  Chciałbym przypomnieć wszystkim, drogim użytkownikom WOWiT o comiesięcznym wsparciu na utrzymanie strony.
  Pamiętajmy o tym, bo to ważne miejsce w internecie. Jest teraz jak latarnia morska w otaczających nas coraz bardziej ciemnościach.

  Osoba prowadząca stronę nie ma z moim wpisem nic wspólnego.
  Jeśli powstaną dziś lub jutro nowe tematy, proszę o przeniesienie wpisu na ich początek, żeby wszyscy mogli sobie o tym przypomnieć.

 4. Ania pisze:

  Czy to znaczy, że jeśli jesteśmy w trudnej sytuacji życiowej, czy możemy poprosić ojca Łukasza aby zapytał Jezusa jak tą sytuację rozwiązać?

 5. Gonia pisze:

  Jak moźna skontaktować się z o. Łukaszem Prausem? Moźe ktoś zna Jego maila lub nr telefonu?

  • wobroniewiary pisze:

   „Wstań i chodź w imię Jezusa”
   Zapraszamy na charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne z Mszą Świętą i modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie pt. „Jezus uzdrawia” które odbędzie się w Sanktuarium Świętości Życia przy ul. Łagiewnickiej 197/201 w Łodzi 23.03.2019 godz.12:00 -17:00. Spotkanie ewangelizacyjne poprowadzi ks. Łukasz Prausa ksiądz, który każdego piątku słyszy głos Jezusa i bardzo mocno doświadcza Jego obecności podczas Mszy Świętej.

   Wszystkich informacji o spotkaniu można uzyskać pod nr tel. 535-585-772 oraz 798-049-161

 6. wobroniewiary pisze:

  Polecam wszystkim do słuchania

  Ks. prof. Tadeusz Guz głosił nauki rekolekcyjne w San Giovanni Rotondo w ramach pielgrzymki śladami św. O. Pio, św. Januarego i ks. Dolindo Ruotolo

 7. Ania pisze:

  Moda na dopuszczanie świeckich do głoszenia w kościele lub kaplicy jest wbrew przepisom kościelnym o czym mówi instrukcja Kongregacji Ds. Kultu Bożego I Dyscypliny Sakramentów – Redemptionis Sacramentum pkt. 161

 8. kropka pisze:

  Jezus posyła mnie do ludzi zniewolonych – Huta Ducha Świętego
  Modlitwy on-line z ks. egzorcystą K. Witwickim

 9. wiech pisze:

  Dzwoniłem przed chwilą na podane nr-y tel. do o. Łukasza Prausa w celu umówienia się na rozmowę. Pierwszy nr „skrzynka zatkana” a z drugiego dowiedziałem się że nie ma możliwości spotkania się z o.Łukaszem aż do odwołania i nie można się też zapisać do kolejki oczekujących.
  Szczęść Boże.

  • wobroniewiary pisze:

   Nie chciałam pisać, ale… teraz o. Łukasz był (a może i jeszcze jest) w szpitalu. On sam bardzo cierpi, choć „nie chwali się tym” jak niektórzy „prorocy”

   W sierpniu jak Bóg da, będą nowe dla dużej ilości osób rekolekcje z o. Łukaszem

 10. wobroniewiary pisze:

  Zakonnica zauważyła, że podstawa figury Matki Bożej jest mokra, a potem dostrzegła, że z jej oczu płyną łzy. Anioł wytłumaczył siostrze Agnes, że Maryja płacze, bo grzeszymy i że pragnie nawrócenia jak największej liczby ludzi.

 11. Elżbieta pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo przepraszam, że kolejny raz ośmielam prosić Was o modlitwę w intencji mojej córki Kasi i mojej .Przed nami znów bardzo trudna niedziela i jeszcze trudniejszy poniedziałek .Praktycznie od kilku tygodni pewna sprawa pozostaje nierozwiązana , bo po ludzku jest nie do rozwiązania. Tu może pomóc tylko Pan Bóg. Proszę jeszcze o westchnienie o Pokój serca dla Kasi , taki , jaki tylko Bóg dać może. Bardzo wszystkim dziękuję za poprzednie modlitwy .

 12. AnnaSawa pisze:

  ❤ ❤ ❤ dziękuję za to świadectwo…..tak Pan jest blisko, a właściwie to cały czas jest przy każdym z nas. Dziękuję Ci Panie za to pocieszenie ❤

 13. AnnaSawa pisze:

  Alicja Lenczewska Słowo Pouczenia

  – Trudno mi było dziś włączyć się do wspólnych modlitw na spotkaniu Odnowy. Czy coś jest nie w porządku, że ten styl i tempo modlitw stają się dla mnie obce?

  † To dobry objaw. Twoja dusza potrzebuje większego skupienia i obcowania ze Mną w ciszy. Świadczy to o większej dojrzałości duchowej.
  Mimo to powinnaś uczestniczyć w tych spotkaniach. Jeśli trudno ci się modlić, ofiaruj ten czas i te trudności.

  ( ” Świadectwo” 201, czw. 4 IX 86, g. 23:30)

 14. Robert pisze:

  Polecam wypowiedzi (także nt. Ewangelii dnia) o. Michała Legana, który m.in. polecał książkę o. Augustyna Pelanowskiego pt. „Wolni od niemocy” (imprimatur z 2004 r.):

  http://legan.eu/n13,rekolekcje-wielkopostne-2019

 15. Betula pisze:

  Na youtube pojawiło się nowe nagranie:
  audiobuk „Pasja naszego Pana Jezusa Chrystusa” cz.1 – na podstawie wizji mistyczki Anny Katarzyny Emmerich – to z tych tekstów korzystał Mel Gibson do nagrania filmu „Pasja”.
  Wykonanie audiobuku przez znany już z wysokiego poziomu kanał „Ku Bogu”.

 16. Betula pisze:

  Pan Jezus do siostry Józefy Menendez:

  „Jestem samą Miłością. Serce Moje jest przepaścią Miłości!
  Miłość stworzyła człowieka i wszystko, co istnieje na świecie, by
  mu to oddać pod jego władanie.
  Miłość skłoniła Ojca do oddania Swego Syna dla Zbawienia
  człowieka, zagubionego przez grzech.
  Miłość sprawiła, że Przeczysta Panna, dziecko prawie, wyrzekła
  się pełnego uroku życia w świątyni i zgodziła się, aby zostać Matką
  Boga, przyjmując przy tym wszelkie cierpienia, które
  Macierzyństwo Boże miało na nią nałożyć.
  Miłość kazała Mi przyjść na świat wśród ostrej zimy, w ubóstwie i
  ogołoceniu ze wszystkiego.
  Miłość trzymała Mnie przez trzydzieści lat w zupełnym ukryciu
  przy najniższych posługach.
  Miłość sprawiła, że wybrałem samotność i milczenie, żyłem
  nieznany nikomu i dobrowolnie poddawałem się rozkazom Mojej
  Matki i Przybranego Ojca, widziałem bowiem w przyszłości wiele
  dusz, które pójdą za Mną i znajdą rozkosz w naśladowaniu Mojego
  Życia!
  Miłość skłoniła Mnie do przyjęcia całej nędzy natury ludzkiej.
  Miłość Mego Serca patrzyła jeszcze dalej. Wiedziała, ile dusz w
  obliczu niebezpieczeństwa odnajdzie życie, dzięki uczynkom i
  ofiarom wielu innych.
  Miłość kazała Mi znieść haniebną wzgardę i najstraszliwsze Męki.
  Kazała Mi przelać wszystką Krew i umrzeć na Krzyżu dla
  Zbawienia człowieka i Odkupienia rodzaju ludzkiego.
  I Miłość widziała też w przyszłości, ile dusz złączy się z Moimi
  Cierpieniami i Purpurą Mojej Krwi przepoi swe cierpienia i swe
  czyny, nawet najzwyklejsze, aby zyskać dla Mnie w ten sposób
  wielką liczbę dusz!”

  Źródło: „Wezwanie do Miłości” rozdział VII

 17. AnnaSawa pisze:

  Polecam analizę teledysku Kate Perry.
  Nowy Porzadek Swiata 5 era Kate Perry teledysk illuminati

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s