Dołącz do modlitwy – zatrzymajmy bluźnierstwo oraz promocję okultyzmu i satanizmu przez Marinę Abramović

W Centrum Sztuki Współczesnej Toruń 8 marca 2019 roku odbędzie się wernisaż wystawy Mariny Abramovic. Artystka w swojej „twórczości” posługuje się symbolami okultystycznymi oraz odtwarza swego rodzaju obrzędy, także o tematyce satanistycznej. Dołącz do modlitwy różańcowej, by powstrzymać bluźnierstwo!

Jak wskazują krytycy dokonań Abramovic, artystka ta przyjęła okultyzm jako sztukę performensu. Prezentuje ona skandaliczne prace i wykonuje na scenie różne „obrzędy” o tematyce satanistycznej, sięgające do magii, okultyzmu, szamanizmu. Artystka sama opowiada o swojej podróży przez piekło, podczas której miała doświadczyć „oświecenia”. Te przeżycia znajdują odzwierciedlenie w jej „artystycznej” działalności.

Teraz Abramovic została zaproszona do Torunia. Z informacji CSW wynika, że na wystawę „The Cleaner” złoży się około 120 prac, począwszy od tych pochodzących z lat 60., a na współczesnych realizacjach skończywszy. W porozumieniu z Abramović, na wystawie (trwającej do sierpnia 2019 roku) odtwarzane będą reperformanse – wśród nich znajdzie się stojąca przez godzinę w ciasnym przejściu między salami naga para czy wielogodzinne „czyszczenie” brudem ludzkiego szkieletu.

Jak informuje Krucjata Różańcowa za Ojczyznę, zarówno „Centrum” jak i sama wystawa jest współfinansowana przez resort ministra Glińskiego o czym świadczą oficjalne informacje o wystawie umieszczone publicznie. Niestety póki co nie widać też ze strony osób życia publicznego żadnych działań, które przeciwstawiałyby się złu.

Modlitwa różańcowa została zaplanowana na piątek 8 marca o godz. 18.00 wokół budynku toruńskiego CSW. Osoby, które nie mogą przybyć na miejsce, mogą dołączyć do modlitwy w domu czy też ofiarować w dobrej intencji Mszę św.

Nie pozwól na promocję okultyzmu i satanizmu. Dołącz do modlitwy!

Po oburzeniu jakie wywołała informacja o wystawie Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego poinformowało, że dwukrotnie odmówiło dotacji celowej na wystawę retrospektywną i cykl performansów Mariny Abramović w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. – Instytucja bezpodstawnie wykorzystała logotyp MKiDN w zaproszeniu na wydarzenie w sposób mogący sugerować, że MKiDN jest jednym ze współorganizatorów wystawy. Ministerstwo dwukrotnie, w 2017 i 2018 r., odrzuciło wniosek CSW o dotację na organizację wystawy – podkreślono.

Jak podkreślono, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego nie kieruje bezpośrednio pracami i nie steruje polityką wystawienniczą ani repertuarową instytucji. Należy to do wyłącznej kompetencji dyrektora, który odpowiada za kształt i przekaz prezentowanych ekspozycji. Przyznano jednak, że  

od 2005 r. Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu jest instytucją kultury współprowadzoną przez Gminę Miasta Toruń, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zaś głównym organizatorem CSW jest Gmina Miasta Toruń. 

ZAPROTESTUJ – kliknij tutaj

Za pch.24.pl

Hollywoodzka „czarownica” Marina Abramović, u której bywa na seansach szef kampanii wyborczej Hillary Clinton, John Podesta

Więcej o Marinie Abramović i jej „wyczynach” możecie poczytać tutaj: kliknij

W piątek 8 marca idziemy do kościołów na Drogę Krzyżową i na Mszę św.
oraz przyjmujemy Komunię św. wynagradzającą!

i zapisujemy się do Nowenny Pompejańskiej za Polskę – kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

78 odpowiedzi na „Dołącz do modlitwy – zatrzymajmy bluźnierstwo oraz promocję okultyzmu i satanizmu przez Marinę Abramović

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. Monika pisze:

  Posłuchajmy wypowiedzi Kaji Godek:

  Warto ukazywać to ludziom i o tym rozmawiać, bo naprawdę jest całkiem sporo osób uznających siebie za katolików i przyjmujących Pana Jezusa w Eucharystii a mających jednocześnie poglądy, jakby służyli cywilizacji śmierci.
  Dowód? Niedawny wybór na prezydentów miast: Trzaskowskiego i Adamowicza w społeczeństwie katolickim.

 3. ona pisze:

  W Gdańsku też nie lepiej 😦
  Złoty pomnik Tuska zamiast ks. Jankowskiego. „Żeby się saldo pomników zgadzało”

 4. Betula pisze:

  Podany egzorcyzm został ułożony przez Papieża Leona XIII i opublikowany na jego
  polecenie. Przy odmawianiu egzorcyzmu tam gdzie jest †, żegnamy się.

  https://www.michaeljournal.org/Egzorcyzm.htm

  • wobroniewiary pisze:

   Czy wiesz, że ten wielki egzorcyzm mogą odmawiać tylko kapłani i ludzie należący do Bractwa św. Michała – nie wszyscy!

   • Ola pisze:

    Czy nosząc szkaplerz sw. Michała Archanioła można odmawiać ten egzorcyzm?

   • Betula pisze:

    Odpowiedz do „wobroniewiary”.
    Nie wiedziałam o tym co tu piszecie.
    Przez parę lat chodziłam do wyjątkowego domu modlitwy na śląsku w pierwsze soboty i tam wszyscy odmawialiśmy ten egzorcyzm, dopiero dzisiaj widzę to tak, że w tamtych latach byłam obdarowana z Nieba wyjątkową łaską.
    Nie chcę się spierać tylko poproszę o umieszczenie chociaż tej początkowej modlitwy bo jest ona powszechnie dostępna w internecie; zaczynająca się od słów: „Ksiązę najchwalebniejszy niebiańskiego wojska itd…”

    • wobroniewiary pisze:

     Wklejam z innej strony wersję krótszą, która można odmawiać:
     MODLITWA DO ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA
     Książę najchwalebniejszy niebiańskiego wojska, św. Michale Archaniele, broń nas w walce przeciw książętom i władzom, przeciw władzom świata tych ciemności w przestworzach. Przyjdź z pomocą ludziom, których Bóg na obraz podobieństwa swego stworzył i od niewoli szatańskiej wykupił ceną wielką. Ciebie jako stróża i patrona czci św. Kościół, Tobie Bóg powierzył dusze odkupionych ludzi, abyś je w najwyższym szczęściu umieścił. Błagaj Boga Pokoju, aby starł szatana pod nogami naszymi, aby już nie miał mocy trzymać w niewoli ludzi i szkodzić Kościołowi.
     Przekaż nasze prośby przed Oblicze Najwyższego, aby rychło uprzedziło nas Miłosierdzie Boże, i abyś schwytał smoka, starego węża, który jest diabłem i szatanem i związanego rzucił do przepaści, aby nie zwodził dalej ludzi.

     Św. MICHALE ARCHANIELE. Wodzu Niebieskich Zastępów, zwycięzco piekielnego smoka, otrzymałeś od Boga siłę i moc przez pokorę zniszczyć pychę potęg ciemności. Prosimy Cię, pomóż nam osiągnąć prawdziwą pokorę serca, niewzruszoną wierność w wypełnianiu Woli Bożej, siłę w cierpieniu i potrzebie. Pozwól nam się ostać na straszliwym Sądzie Bożym. Amen.

     Św. MICHALE ARCHANIELE., chwało Kościoła wojującego, któremu Bóg zlecił przyjmowanie dusz po śmierci, oddaję się Twojej przemożnej opiece Broń nędznej duszy mojej przeciw szatanom i wszelkim ich pokusom. A przede wszystkim przyjmij mnie do wiekuistej chwały w godzinę śmierci, abym wraz z Tobą wychwalał Boga na wieki. Amen.

     Św. MICHALE ARCHANIELE., przybądź nam z pomocą z Twoimi Świętymi Aniołami. Naucz nas wierzyć w tych ciemnościach. Naucz nas walczyć Twoją pokorą. Naucz nas zwyciężać w milczeniu i posłuszeństwie Bogu. Naucz nas kochać i być wiernymi jak Maryja. Amen.

     Św. MICHALE ARCHANIELE., który wraz z Aniołami zwyciężyłeś szatana w Niebie, dopomóż nam zwyciężyć go na ziemi. Amen.

     Św. MICHALE ARCHANIELE., wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

     http://www.modlitewnik.com.pl/modlitwy/87-do-sw-michala-archaniola

    • Kaśka pisze:

     Domyślam się, że ten dom modlitwy korzystał z książeczki ,,Armia Najdroższej Krwi”. Jej któreś kolejne wydanie zostało poszerzone o niepewne proroctwa, orędzia i modlitwy nie mające aprobaty kościoła. Tam właśnie zalecali, aby odmawiać zacytowany przez Ciebie egzorcyzm. Bractwo Najdroższej Krwi odcięło się od tego wydania.
     Ta książka wpadła mi w ręce kiedy miałam jakieś 17-18 lat. W dobrej wierze sprezentowała mi ją moja babcia. Nie miałam pojęcia, że odmawianie egzorcyzmu przez osobę świecką może być niebezpieczne, wierzyłam, że skoro ta modlitwa jest w modlitewniku to na pewno wszystko ok. Pamiętam, że pewnego wieczoru zaczęłam ją odmawiać, ale gdy doszłam do słów, w których miałam bezpośrednio zwrócić się do złego ducha, poczułam, że coś jest nie tak, że to chyba niewłaściwe. Nie odmawiałam jej nigdy. Dopiero po latach dowiedziałam się, jak niebezpieczne to mogło być.
     Ochroniła mnie Opatrzność Boża.

    • Betula pisze:

     My jesteśmy ochrzczeni a więc wykupieni przez Mękę Pana Naszego Jezusa Chrystusa – dlatego diabeł, który jest tylko stworzeniem Bożym, powinien się bać nas a nie my jego więc róbmy wszystko żeby to on przed nami uciekał a nie my przed nim.
     Święci i mistycy pisali , że już sama tylko odwaga odstrasza złego ducha.

    • Kaśka pisze:

     Masz rację Betulo, jednak ja wtedy nie byłam w stanie łaki uświęcającej, tkwiłam w grzechach ciężkich, więc to tak jakbym z kijem do lwa na jego terytorium…

 5. Ania pisze:

  Co łączy Marinę Abramovic z Clintonami? Kim jest artystka inspirująca się satanizmem

  Jak grom z jasnego nieba spadła na polską opinię publiczną informacja, że Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu zorganizuje wernisaż wystawy Mariny Abramovic. Mająca na swoim koncie wiele prestiżowych nagród artystka, w swojej „twórczości” prezentuje motywy nacechowane okultystycznymi czy wręcz satanistycznymi inspiracjami. Co więcej – jak dowidzieliśmy się z afery Wiki Leaks, do uczestnictwa w rytuałach zapraszała prominentne osoby życia politycznego Stanów Zjednoczonych, z doradcami prezydentów Clintona i Obamy włącznie.

  http://www.pch24.pl/co-laczy-marine-abramovic-z-clintonami–kim-jest-artystka-inspirujaca-sie-satanizmem-pch,66604,i.html

 6. Ola pisze:

  Proszę o modlitwę -1 marca w sąsiedniej miejscowości spalił się dom rodzinny ,3 osoby ,w tym 3 letni chłopiec , 7 letnia dziewczynka i ich mama zmarli ,ojciec rodziny i jedno z dzieci w ciężkim stanie walczą o życie .

 7. wobroniewiary pisze:

  „Europo, jeśli chcesz ocalić się przed dniem, który nadchodzi, stań przed Panem i płacz, płacz, aby poganie nie zapanowali nad tobą. Polsko, Ojczyzno moja, opłakuj swoje grzechy i uciekaj się do Pana, aby poganie nie zapanowali nad tobą” – to współczesne, bardzo aktualne rozumienie słów, zapisanych w księdze proroka Joela. Zapis pierwszej nauki rekolekcyjnej wygłoszonej przez o. Piotra Idziaka SJ, rekolekcjonistę i kierownika duchowego, w parafii pw. Maryi Królowej w Poznaniu, 6 marca 2019 r.

 8. Anna pisze:

  Robie wszystko, zeby wyslac swoj podpis pod petycja i nic. Zly nie daje.

 9. duszyczka pisze:

  Jakiś czas temu prosiłam o modlitewne wsparcie i pragnę dziś bardzo podziękować za modlitwę w mojej intencji. Moja komisja w ZUSie skończyła się pozytywnym wynikiem. Niech Wam Bóg błogosławi.

 10. Ania pisze:

  Zauważyliście, że 7 sanktuariów św. Michała Archanioła układa się w jedną linię na mapie?

  • wobroniewiary pisze:

   Tak. I daje to do myślenia
   7 sanktuariów układa się na mapie w jedną linię. Czy to miecz Michała Archanioła?
   Według legendy linia przedstawia uderzenie miecza, którym archanioł pchnął diabła, strącając go do piekieł.

   Tajemnicza linia łączy ze sobą 7 sanktuariów związanych z archaniołem Michałem i sięga od Irlandii aż do Izraela. Czy to tylko zbieg okoliczności? Tych 7 sanktuariów leży od siebie w znacznej odległości, a jednak razem tworzą niemal idealną linię.

   Tajemnicza linia św. Michała Archanioła odzwierciedla, według legendy, uderzenie miecza, którym zadał on cios diabłu, by strącić go do piekieł. Stało się to po tym, jak odbyli oni apokaliptyczną walkę w niebiosach.

   W każdym razie zaskakuje fakt, że sanktuaria ułożone są na mapie w jednej linii. A trzy najważniejsze miejsca – Mont Saint Michel we Francji, Sacra di San Michele w Dolinie Susa oraz sanktuarium Monte Sant’Angelo w Gargano – są w tej samej odległości.

   Interpretuje się to jako napomnienie od samego świętego archanioła, który przypomina, że prawa Boskie powinny być zawsze szanowane, a wierni mają niezmiennie kontynuować życie w prawości. Ponadto, okazuje się, że w dniu przesilenia letniego święta linia idealnie wyrównuje się z zachodzącym słońcem (www.viagginews.com).

   https://pl.aleteia.org/2017/05/29/7-sanktuariow-uklada-sie-w-jedna-linie-czy-to-miecz-sw-michala-archaniola/

  • Pawel pisze:

   Czarna linia odpowida lini po globusie i jest bledna. Chyba, ze na mapach plaskiej ziemi by sie zgadzalo?! Genesis 1
   http://pl.tinypic.com/r/2mchqid/9
   http://pl.tinypic.com/r/o6k46q/9

 11. Annawa pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie mojego szwagra Tomasza.Właśnie trwa operacja – zapalenie otrzewnej, powikłanie po ciężkiej operacji w poniedziałek.Bóg zapłać

 12. Sylwek pisze:

  Przyszedłem do domu w pracy nie słucham radia włączam komputer i widzę że porwano matkę z dzieckiem kiedy kilka dni temu ktoś tu na Wowit zamieścił informacje o tej pani artystce satanistce pomyślało mi się że aby nie porwali jakiegoś dziecka a dziś porwano matkę z dzieckiem, łączmy się w modlitwie

 13. Ania W. pisze:

  we wszystkich intencjach+++

 14. Szymon pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o znalezienie dobrego kapłana, który przeprowadziłby mnie przez modlitwę o uwolnienie i o łaskę uwolnienia wewnętrznego. Mam 21 lat, ponad pół roku temu rozpocząłem swoją drogę nawrócenia, od 3 miesięcy regularnie się modlę na różańcu, uczestniczę w Mszach Św., ale dalej czuję wielką pustkę i ból duszy, nie wspominając o moim pewnym nałogu i o całkowitym rozsypaniu się mojego życia doczesnego – musiałem przerwać naukę za granicą, bo nie mogłem się tam utrzymać i nie mogę się teraz odnaleźć w Polsce, a tabletki antydepresyjne, które biorę nic nie pomagają. Wyrazy uznania dla osób, które prowadzą tę stronę.

 15. kropka pisze:

  Zapraszamy do Niepokalanowa na to bardzo ważne wydarzenie. 🙏💪❤️
  Dla tych, którzy nie mogą przyjechać będzie transmisja na żywo w Radio Niepokalanów o godz 11.00 Eucharystia i Nabożeństwo ekspiacyjne przed Najświętszym Sakramentem. Transmisja będzie też przez internet http://radioniepokalanow.pl/posluchaj-online/index.html
  Prosimy łączcie się z nami duchowo.
  W sobotę, 9 mara będziemy odmawiać modlitwę Matki, dostępna jest ona na stronie http://postabortion.nazwa.pl/syndrom/modlitwa-matki/

 16. wobroniewiary pisze:

  Młody człowiek idzie do księdza i mówi:
  – Proszę księdza, nie pójdę już więcej do kościoła!

  Ksiądz pyta:
  – Tak? A możesz mi powiedzieć, dlaczego?

  Młody człowiek odpowiada:
  – O mój Boże, tyle się słyszy o księżach, tu widzę siostrę która mówi mi źle o innej siostrze, tam – brata, który słabo czyta, chór podzielony i fałszujący, ludzie podczas mszy patrzą w komórki, nie wspominając o ich wyniosłym i egoistycznym zachowaniu poza kościołem…

  Ksiądz odpowiada:
  – Masz rację. Ale zanim definitywnie opuścisz kościół, chciałbym, żebyś wyświadczył mi przysługę: weź szklankę pełną wody i okrąż trzy razy kościół, nie wylewając z niej ani kropli. Potem możesz opuścić kościół.

  – To łatwe! – woła młody człowiek.
  Zrobił trzy okrążenia, jak ksiądz prosił, wraca i mówi:

  – Zrobione, proszę księdza.

  A ksiądz pyta:
  – Kiedy okrążałeś kościół ze szklanką wody, zauważyłeś, że siostra źle o kimś mówiła?

  – Nie.

  – Widziałeś ludzi obojętnych wobec innych w kościele?

  – Nie.

  – Wiesz, dlaczego? Bo byłeś skoncentrowany na szklance, by nie uronić z niej ani kropli. Wiesz… podobnie jest w naszym życiu. Kiedy nasze serca koncentrują się na Chrystusie, nie mamy czasu dostrzegać błędów innych.

 17. kropka pisze:

  Czyżby próba jej obrony?
  Podczas konferencji prasowej poprzedzającej otwarcie jej wystawy „Do czysta” oceniła, że pogłoski o jej rzekomym satanizmie wynikają z niezrozumienia tego, co prezentuje w ramach performansów

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/436979-skandaliczne-prace-i-obrzedy-satanistyczne-w-toruniu

 18. ona pisze:

  Wyjątkowo zaistniała sytuacja, że zgadzam się z pewną opinią prof. Lwa Starowicza…

  „Ten system normatywny, rodzinno-chrześcijański, trzyma Polaków w ryzach. To on sprawia również, że ruchy feministyczne nie rozwinęły się u nas tak bardzo jak w innych krajach Zachodu. Filozofia gender, owszem, podoba się elitom, ale to nie przekłada się na praktykę.Na pytanie dziennikarza, co byłoby gdyby jednak się przekładała, seksuolog odpowiada: „To np. mogliby się znaleźć chętni, żeby wychowywać dziecko apłciowo, bo taki postulat też się czasem pojawia. Niech dziecko samo zdecyduje, kim jest. Jako naukowiec, który trochę wie na temat rozwoju psychofizycznego, mogę stwierdzić ze stuprocentową pewnością, że cechy męskie i kobiece wykształcają się u dziecka na bardzo wczesnym etapie rozwoju. I że przez taki sposób wychowania można komuś po prostu zwichnąć tożsamość. Zniszczyć życie. Negowanie uwarunkowań genetycznych nigdy nie doprowadzi do niczego dobrego” – prof. Lew Starowicz

 19. Annawa pisze:

  Wczoraj prosiłam o modlitwę za szwagra Tomasza.Dziś wybudził się sam (był w śpiączce farmakol.)
  Teraz badania i leczenie, jest bardzo ciężko, ale nie tragicznie. Wierzę w moc Waszej modlitwy. Dziękuję. Bóg zapłać. Kochani ”wowitowicze” i kochana p.Ewo proszę jeszcze dziś o modlitwę w intencji jego powrotu do zdrowia. Dziękuję za tę stronę ,od kilku lat zaglądam regularnie, tylko nie komentowałam,modlę się także w Waszych intencjach, jesteście takim dobrym promieniem ,wskazującym drogę.
  Bóg zapłać

 20. Betula pisze:

  Modlitwa papieża Leona XIII do św.Józefa, który jest „Postrachem duchów piekielnych”.

  Do Ciebie, Święty Józefie, uciekamy się w naszej niedoli. Wezwawszy pomocy Twej Najświętszej Oblubienicy, z ufnością również błagamy o Twoją opiekę. Przez miłość, która Cię łączyła z Niepokalaną Dziewicą, Bogarodzicą, i przez ojcowską Twą troskliwość, którą otaczałeś Dziecię Jezus, pokornie błagamy: wejrzyj łaskawie na dziedzictwo, które Jezus Chrystus nabył krwią swoją, i swoim potężnym wstawiennictwem dopomóż nam w naszych potrzebach.
  Opatrznościowy stróżu Bożej Rodziny, czuwaj nad wybranym potomstwem Jezusa Chrystusa. Oddal od nas, ukochany ojcze, wszelką zarazę błędów i zepsucia. Potężny nasz wybawco, przybądź nam łaskawie z niebiańską pomocą w tej walce z mocami ciemności, a jak niegdyś uratowałeś Dziecię Jezus z niebezpieczeństwa, które zagrażało Jego życiu, tak teraz broń Świętego Kościoła Bożego od wrogich zasadzek i od wszelkiej przeciwności.
  Otaczaj każdego z nas nieustanną opieką, abyśmy za Twoim przykładem i Twoją pomocą wsparci mogli żyć świątobliwie, umrzeć pobożnie i osiągnąć wieczną szczęśliwość w niebie. Amen.

 21. wobroniewiary pisze:

  Po Różańcu św. przyszły do mnie takie słowa: jeżeli Polska została oddana Matce Bożej i Jezusowi (najpierw Król Jan Kazimierz oddał Polskę Maryi a niedawno zostaliśmy oddani Jezusowi Chrystusowi w Łagiewnikach) to żadne, powtarzam – ŻADNE – oddawanie nas szatanowi – nie ma najmniejszej rangi ważności
  Polska należy do Jezusa i Maryi, Którym zostaliśmy pierwotnie poświęceni i sataniści czy okultyści to mogą sobie… pogwizdać na fujarce!!!

 22. ona pisze:

  Kochani, i do nas dochodzą niepokojące informacje odnośnie tego, co dziś działo się będzie w Toruniu.

  Przypominamy Wam – każdy z nas może podjąć modlitwę w intencji Ojczyzny. Do takiej modlitwy zapraszamy NIE TYLKO DZIŚ.

  W Niepokalanowie od kilku miesięcy apelują o tę modlitwę franciszkanie. Poniżej informacja, jak dołączyć do sztafety różańcowej za Ojczyznę. Zapraszamy! Jest już nas ponad 2 tysiące.

 23. Betula pisze:

  – Panie, wielkie są nasze nieprawości, lecz przebacz nam, pomóż nam, aby nasze ciało na nowo rozkwitło!
  Wyjmij każdą duszę z sieci, w jaką wplątał ją wróg, gdyż Ty sam jesteś naszym Schronieniem, naszą Skałą, naszą Twierdzą i naszym Życiem. Plaga, która w naszym świecie się panoszy i działa w nocy, w cieniu śmierci, przez swą chłostę czyni spustoszenia także w pełni dnia i pojawia się teraz ponad Twą owczarnią.
  Czy zajmiesz miejsce, by ocalić Twój lud od błota ludzi złych? Pismo mówi: ‘Pan miłuje tych, co zła nienawidzą, On strzeże życia swoich świętych, wyrywa ich z ręki grzeszników.
  Niech Twoje Potężne Ramię pośpieszy nam z pomocą. Niechaj nieprzyjaciel zadrży wobec Twego Majestatu. Nie pozwól wrogowi mówić: ‘Jakże zawodny jest wasz Bóg…’ Nieprzyjaciel Ci urąga, wystawiając Cię na próbę, mój Boże, aby ujrzeć, co uczynisz.
  Zatem, mój Jahwe, Ty, który mnie ożywiłeś Swym Miłosierdziem, ukaż Swą wielkość oraz to, że Ty naprawdę jesteś naszym bezpieczeństwem, naszą Skałą i że stoisz po naszej stronie. Ukaż Swą Potęgę i Chwałę, wspomnij na Twoich cnotliwych, na Twój Lud i na wszystkich, którzy gorliwie Ci służą.
  Kiedyż więc dasz usłyszeć Twe wyroki z Nieba? Kiedy powstaniesz i uderzysz ziemię Twym berłem, aby zapanowała cisza? Jedno spojrzenie nagany z Twej strony i całą ziemię ogarnąłby ogień. Jeden Twój ruch i ziemia zostałaby spustoszona. Jedno Twoje gniewne słowo – a gwiazdy stoczą się z nieba i spadną na nas.
  Panie! Jestem Twoim dziełem, włożyłeś we mnie iskrę, aby mnie zachować przy życiu. Jeśli teraz płonę z ‘patosu’ dla cnotliwych, dla Twego ludu i dla sprawiedliwych, aby w Tobie znaleźli sprawiedliwość, to dzieje się tak dzięki Twemu Płomieniowi.
  Udziel mi widzenia Twej sprawiedliwości, oddawanej Twym świętym. Użyj Swej Siły i nakaż, by wszystko stało się dobre. Niechaj nastanie Twój Tryumf!
  – Już ci raz powiedziałem, Vassulo, że Mój lud, stado, błąka się tu i tam. Z tego powodu ogłosiłem czas łaski. W tym czasie łaski zamierzam ukazać Świętość Mego Imienia, aby każdy, kto sam siebie znieważył, miał okazję powrócić. To Ja przychodzę w tym czasie łaski, aby zachęcić was wszystkich do życia w świętości i do podążania za Moimi przepisami. Moje Imię dotarło do wielu krajów i odległych wysp. Jak ci to przepowiedziałem, przemierzyłem ziemię z Moim Wezwaniem, aby Mnie usłyszało każde ucho i aby miało okazję Mnie odkryć. Sercu niedostępnemu udzieliłem specjalnych łask, aby się otwarło przez Moje promienie Boskiego Światła. Nawet w takich sercach rozbłysnąłem jak snop Światła.
  Cóż mam dziś powiedzieć? Czy uchybiłem w karmieniu Stada? Czy kiedykolwiek odwróciłem Moje Oczy od waszych chorych i opuszczonych? Czyż nie wyrównałem waszej drogi, abyście – idąc po niej – nie potykali się? Czyż nie ukazałem każdemu z was głębokości Mojego Miłosierdzia? Czy nie zadziałałem, widząc tak wielu z was zstępujących w dolinę śmierci, oddalających się od drogi Życia? A jednak, ach, tak wielu z was buntuje się jeszcze przeciw Mnie… Powiedziałem to już przedtem dobrym i złym. Czyż nie powiedziałem ci, córko, żebyś ty przekazała wszystkim, dobrym i złym, te słowa: „Z Wysoka daję słyszeć Mój Głos. Krzyczę bardzo głośno, aby każdy usłyszał, dobry czy zły. I Głos Mój istotnie dotarł do krańców świata. Dobrzy jak i źli muszą okazać skruchę. Dobrzy z powodu tego, że nie wypełniali dokładnie Mojej Woli i nie modlili się w sposób właściwy. Wielu z nich zbliża się do Mnie jedynie w słowach. Źli za to, że popełniali nieustannie ciężkie grzechy z powodu zatwardziałości serca i obojętności względem Mnie.”

  Źródło: „Prawdziwe Życie w Bogu”

 24. I jeszcze dopowiem gdyż wcześniej zabrakło czasu na pełną wypowiedź, aby zły mógł nad nami zapanować musielibyśmy się najpierw wyrzec Królowania nad nami Jezusa Chrystusa i Jego Mamy Najświętszej Marii Panny, a to jest nie możliwe. Nikt o zdrowych zmysłach tego nie zrobi, ani bywalcy na tej stronie ani w rządzie czy episkopacie. Trafią się pojedyncze osoby czy też i osobistości ale to nie cała Polska.

  Inna sprawa to w jakim celu tu przyjechała Marina? Ano po modlitwę za nią, od wczoraj dołączyłem w Koronę do Bożego Miłosierdzia prośbę o… spektakularne nawrócenia Mariny właśnie na ziemii Polskiej. Aby ta która odwiedza Królestwo Chrystusa nie wyjechała stąd z pustymi rękami. I to jest teraz moja stała intencja.

  Proszę chętnych o modlitwę w tej intencji do sierpnia mamy czas.
  Z Panem Bogiem dobrej nocy.

 25. Edyta pisze:

  Chciałabym podać link do petycji do pana premiera w sprawie Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Sama podpisałam i innych też zachęcam. Pokażmy czego chcemy. https://www.petycjeonline.com/list_do_pana_premiera_mateusza_morawieckiego_w_sprawie_intronizacji_jezusa_chrystusa?uv=13936316

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s