Zaproszenie na Wieczernik Kapłańskiego Ruchu Maryjnego

Czcigodni Księża / Ojcowie / członkowie KRM-u i zainteresowani nim

Wiadomo mi o zaproszeniu Księży przez Wydawnictwo „Esprit” na promocję wydawniczą książki o biografii księdza Stefano Gobbi i o Kapłańskim Ruchu Maryjnym, która odbędzie się  w Łagiewnikach 9 marca o godz. 15:30 w Auli Jana Pawła II. Przy tej okazji pragnę zaprosić czcigodnych Księży na Wieczernik Kapłańskiego Ruchu Maryjnego w tym samym dniu  o 13:30 w Domu Patriotycznym ul. Siostry Faustyny 40B/3 przy Sanktuarium Łagiewnickim.

Na Wieczernik zaproszenie przyjął także ks. Adam Lenik z Krakowa

Organizatorka Wieczerników Maryjnych dla świeckich
Małgorzata Karkowska – dziewica konsekrowana

*****

Ksiądz Stefano Gobbi nie potrzebował ani mediów, ani reklam, by rozwinąć Kapłański Ruch Maryjny. Wystarczyło jedno słowo Matki Bożej, które usłyszał podczas modlitwy w Fatimie. Tak powstał wielki „korpus” modlitewny, który do dzisiaj zawierza cały świat Niepokalanemu Sercu.
Kim był ksiądz Gobbi? Co mówiła do niego Maryja o końcu świata i losach Kościoła? I dlaczego temu skromnemu duchownemu z włoskiego Como zaufało tysiące kapłanów na całym świecie, w tym sam papież Jan Paweł II? Poznaj historię księdza, który dał się porwać pięknu Maryi, rozmawiał z Nią i pozostał Jej wierny do ostatnich chwil swojego życia.
 
Ksiądz Stefano Gobbi – ur. w 1930 roku, doktor teologii. Jeden z najbardziej znanych współczesnych wizjonerów. Doświadczał lokucji („wewnętrznych objawień”), podczas których Maryja przekazywała mu proroctwa dotyczące przyszłości świata oraz Kościoła. Na prośbę Matki Bożej założył Kapłański Ruch Maryjny. Objawione mu proroctwa opublikował w książce Do Kapłanów, umiłowanych Synów Matki Bożej, która stała się w Polsce bestsellerem. Więcej na temat księdza Gobbiego i jego misji znajdziesz na stronie internetowej www.gobbi.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

39 odpowiedzi na „Zaproszenie na Wieczernik Kapłańskiego Ruchu Maryjnego

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. Basia pisze:

  Pilna prośba o modlitewny szturm w intencji Bartka, który leży podłączony do aparatury w Niemczech . Stwierdzono śmierć mózgu. Lekarze czekają na decyzję żony o organach. Ma 34 lata. Boże , uczyń cud .Jezu Ty się tym zajmij

 3. Katarzyna pisze:

  +++

 4. Dorota pisze:

  +- + +

 5. EwaT. pisze:

  Kochani bardzo prosze o modlitwe za moja siostre Marte ktora jest w szpitalu i moze stracic dzieciatko a to 10 tydzien. Jedno juz poronila. +++

 6. wobroniewiary pisze:

  Biskup Frankowski: partia Wiosna to „krzywda wyrządzona narodowi”

  – Obowiązkiem starszych, a duchownych w szczególności jest przestrzec ludzi przed partiami, które mówią, że wszystko wolno, bez rozróżnienia tego, co dobre, a co złe – powiedział w rozmowie z Radiem Kielce biskup Edward Frankowski.

  http://www.radio.kielce.pl/post-82802

 7. m-gosia pisze:

  W powyższych intencjach †††

 8. wobroniewiary pisze:

  Już 5 kwietnia na Stadionie Narodowym PGE odbędzie się wyjątkowe spotkanie z ks. Piotrem Glasem❗️

  ℹ Ksiądz Piotr Glas wygłosi konferencję ,,Maryja. Przewodniczka w czasach zamętu”.

  ➡️ Data: 5 kwietnia 2019
  ➡️ Start: 19:00
  ➡️ Miejsce: PGE Narodowy (al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa), sala Galeria, wejście: brama nr 1, Recepcja Główna

  👉 W trakcie spotkania będzie prowadzona sprzedaż książek ks. Piotra Glasa:
  – 40 dni walki duchowej
  – Dekalog
  – Dzisiaj trzeba wybrać

  📢 WSTĘP WOLNY !!!

 9. Karola pisze:

  Informacja z kanału Ku Bogu: WIADOMOŚĆ SPRAWDZONA!
  8.03.2019 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu godz. 18.00 odbędzie się zamknięte spotkanie miejscowych elit na satanistycznym wernisażu Mariny Abramowicz (USA), mające na celu poddanie Polski kultowi szatana. PROŚBA: spontanicznie zbieramy się w tym czasie wokół budynku CSW, by w ciszy modlić się różańcem. Kto nie może – niech łączy się na Mszy Świętej lub w domu. Panie, przebacz Polakom …
  (taka modlitwa zablokowała na stadionie w Rosji ‚uzdrawianie’ mocą zła innej satanistce, gdy wielbiący Boga chrześcijanie otoczyli stadion). Kilku księży modli się za nas i będzie z nami duchowo 8 marca. Proszę roześlijcie dalej wiadomość.
  Chwała Panu 🙏

  • wobroniewiary pisze:

   Piszemy o tym od 3 dni

   Karolu również Ciebie proszę o to, o co proszę setki osób 🙂
   „nie wpisujcie nic w trzecią rubrykę (jak nie macie własnej strony) bo to jest widoczne po kliknięciu, a Wy tam wpisujecie swego maila, który każdy może zobaczyć. Mi już czasu nie starcza czyścić trzecią rubrykę w co drugim komentarzu”

  • Maia pisze:

   Lacze sie duchowo w modlitwie.Niech Bog chroni Polske.

  • mcn2 pisze:

   Jedną z jej asystentek w seansach była Lady Gaga , znana piosenkarka , fascynująca się spirytyzmem i każdy lubiący słuchać muzyki to wie o tej piosenkarce . Niby nic ale nie przeszkodziło to słynnej śpiewajacej zakonnicy zaśpiewać na scenie 2 tygodnie temu jej utwór w nowym telewizyjnym show. Utwór często grany na paradach tęczowych .
   A jak pisałem kilka lat temu że śpiewajaca zakonnica , to jakaś dziwna osoba i krytykowałem ją za to że śpiewa w okresie wielkiego postu to krytykowano mnie w komentarzach , a następnie zaśpiewała po raz trzeci i wygrała finał w wielki czwartek i nikt nie napisał sory , miałeś racje … ale taki jest świat pełen klakierów.

 10. Danuta pisze:

  Za wszystkie dzieci poczęte szczególnie z rodziny WOWIT.
  W sobotę byłam w Chorzelowie koło Mielca w Sanktuarium Matki Bożej Chorzelowskiej Królowej Rodzin.Powierzyłam prowadzących i wszystkich czytelników tej strony Matce Bożej aby miała nas w opiece.

 11. Monika pisze:

  Żarówkowi ściemniacze – czyli zysk ponad życie.

  Ten film można też obejrzeć na YouTube i na cda.pl – https://www.cda.pl/video/9495110
  I artykuł:
  https://www.pch24.pl/kula-grzewcza-nie-do-uzytku-domowego,1526,i.html?nom=1
  I straszne i śmieszne.

 12. Jan pisze:

  Jak mozna wziąć udzial w tym wieczerniku.Chcemy należeć o tego ruchu.Zofia o Jan z Zamościa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s