Msza święta on-line z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie – 23.02.2019

Zapraszamy na transmisję on-line charyzmatyczne spotkania ewangelizacyjnego pt. „Jezus Uzdrawia”, które poprowadzi ks. Łukasz Prausa  SAC – sobota 23 lutego w Sanktuarium Świętości Życia w Łodzi w godz. 12:00 – 17:00

Charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne z Mszą Świętą i modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie ma charakter otwarty. Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie prowadzone przez ks. Łukasza zawsze gromadzą ludzi chcących pogłębić swoją wiarę, uporządkować swoje życie i doświadczyć bliskiej obecności Boga przez Chrystusa i Ducha Świętego.

Podczas tych niezwykłych spotkań mają miejsce liczne uzdrowienia zarówno fizyczne, jak i duchowe. Osoby uczestniczące w charyzmatycznych spotkaniach ewangelizacyjnych modlą się o uzdrowienie z choroby, rzucenie nałogów, uzdrowienie z lęków, depresji, zniewoleń duchowych, o nawrócenie dzieci albo współmałżonka. Wielu prosi o wzmocnienie wiary.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

40 odpowiedzi na „Msza święta on-line z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie – 23.02.2019

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

 2. ona pisze:

  I-sza dobra dziś wiadomość
  Jarosław Kaczyński ogłosił 500+ na każde dziecko jeszcze w tym roku

  https://www.dziennikwschodni.pl/kraj-swiat/jaroslaw-kaczynski-oglosil-500-na-kazde-dziecko-jeszcze-w-tym-roku,n,1000237826.html

  • ona pisze:

   Prezes PiS Jarosław Kaczyński podsumował: Wyrwaliśmy Polskę z najgorszej choroby

   ,,Wyrwaliśmy Polskę z najgorszej choroby – imposybilizmu” – powiedział dziś na zakończenie konwencji prezes Jarosław Kaczyński.

   Polityk wskazał, że jego partia nie jest wprawdzie ,,stowarzyszeniem aniołów”, ale udało jej się przełamać jeden z największych problemów Rzeczpospolitej. ,,Będziemy szli dalej polską drogą” – podkreślił Jarosław Kaczyński.

   Wcześniej prezes PiS definiował polską ścieżkę między innymi jako jasną wierność chrześcijańskim wartościom.

   ,,Polacy chcą równości i chcą wolności. To wartości zakorzenione w naszej kulturze, której chrześcijaństwo jest fundamentem. Nasza cywilizacja wyrosła z chrześcijaństwa. To cywilizacja najbardziej życzliwa człowiekowi. Jeżeli najkrócej opisać sens polityki dobrej zmiany, to sensem jest obrona tego, co wynika z naszej kultury, tradycji i cywilizacji. Chcemy to kontynuować. To polityka, która nie wynika z arbitralnych decyzji, z doraźnych pomysłów. To polityka głęboko zakorzeniona w tym, co przez wieki budowała polska kultura” – mówił dokładnie.

   Jak dodawał, są w Polsce tacy, którzy chcieliby de facto zlikwidować demokrację i wprowadzić dyktat skrajnych ideologii, usuwając wolność sumienia, wolność religii.

   Na to nie będzie zgody. W Polsce rządzić będą Polacy – a nie służalcy neomarksistowskich, komunistycznych, zboczonych ideologii.

   http://www.fronda.pl/a/prezes-pis-jaroslaw-kaczynski-podsumowal-wyrwalismy-polske-z-najgorszej-choroby,122718.html

  • Rafał D. pisze:

   Dopóki nie przestaną mordować dzieci nienarodzonych te wszystkie hasła mnie nie ruszą!

 3. Ania pisze:

  Dlaczego #sobota to dzień poświęcony Maryi?

  W Wielką Sobotę Maryja, jako jedyna, zachowała wiarę w swojego Syna. Gdy Jezus spoczywał w grobie, uczniowie uciekli, tylko Maryja wierzyła, że to wszystko ma sens…

 4. wobroniewiary pisze:

  Wiele osób mówi, że za dużo o kościele i o Kościele. A ja was błagam Kochani – pomódlcie się wynagradzająco. To się dzieje naprawdę. Na razie w Niemczech, ale jak prawica przegra wybory, to to samo będzie w Polsce. Feministki załatwiają swoje „dłuższe potrzeby” przed i pod kościołami. A panowie obsikują mury kościołów. „Fajny” wiosenny happening prawda? 😦 😦 😦

  • wobroniewiary pisze:

   Koleżanka napisała mi: „Jak powiedziano: szatan zwymiotował na ziemię…”

   Ja przekazałam to kilku kapłanom, będą wynagradzać (dziś jest m.in. nabożeństwo uzdrowienia w Wąwolnicy)

   • Anna pisze:

    Straszna profanacja, nie dam rady spojrzeć na to zdjęcie, kątem oka tylko mimochodem bo mam straszne poczucie winy nawet za samo patrzenie na to , więc wynagradzajmy dziś wszyscy choćby dziesiątkiem różańca wieczorem.

    • wobroniewiary pisze:

     Może podczas Apelu Jasnogórskiego – oby nas było jak najwięcej, którzy będziemy przepraszać, wynagradzać i prosić o Boże Miłosierdzie dla tego biednego chorego świata

    • Anna pisze:

     Dobrze to kto czyta i kto zdąży tu zajrzeć to zjednoczmy się dziś przy odbiornikach na Apelu Jasnogórskim w tej intencji, spróbuję calą rodzinę domową zaangażować do modlitwy może mi się uda

    • Marta pisze:

     Będę się modlić na Apelu i dzieciątkiem.

    • Ola pisze:

     +++

  • Apoloniala pisze:

   To jest niewyobrażalne. Jak ktoś kiedyś powiedział, że Sodoma i Gomora w porównaniu z dzisiejszymi czasami to „zabawka”.
   I dlatego w objawieniach pojawia się sformułowanie, że „jeszcze czegoś takiego nie było”…nawiązując do przewidzianych katastrof i wszelkiego diabelstwa.

   Boże, zmiłuj się nad nami wszystkimi i nad wszystkimi narodami i ziemiami, gdzieś chociaż jeden sprawiedliwy mieszka. Amen.

 5. Ania W. pisze:

  ja z rodziną również+++

 6. MarJola pisze:

  Jesteśmy z Wami +++

 7. Krystyna pisze:

  +++

 8. Maria pisze:

  Dolaczam sie do modlitwy

 9. Helena pisze:

  Jednoczymy się z mężem +++

  • Witek pisze:

   Właśnie wróciliśmy z żoną z Mszy Św. Dołączamy.

   • babula pisze:

    przeczytałam dopiero teraz i jestem wstrząśnięta. I jak ten świat ma istnieć? Łączę się w modlitwie ❤

   • Witek pisze:

    To niesamowite jak modlitwa Apelowa była na temat Matki Bożej Bolesnej. Ile Matka wycierpiała wraz ze swoim Synem Jezusem. Już na Mszy Świętej zastanawiałem się: co Ci mogę dać Jezu? Przecież jestem Twoim niewolnikiem, nie mam nic….i przychodzi mi myśl do głowy…ofiaruj Niepokalane Serce Maryi…jakie wzruszenia….

 10. kropka pisze:

  Posłuchajcie sobie ost. 4 min. Jaka nawalanka na kapłanów „oprawców w sutannach”
  I to zdanie, które dosłownie wyrywa z butów, „pragnę wam jeszcze powiedzieć, że święci wśród nas, bo te objawienia są regularne”
  Przepraszam, czy to autokanonizacja? Jestem święty, bo mam regularne objawienia?

  • babula pisze:

   Koronka do Bożego Miłosierdzia jest odmawiana w Polsce i także poza jej granicami na skutek posługi Sióstr Służebnic Bożego Miłosierdzia a szczególnie sióstr, które założyły klasztor w Rybnie i żyją w nim zgodnie ze wskazaniami s. Faustyny zamieszczonymi w Dzienniczku. Siostry założyły dla osób świeckich Krąg Miłosierdzia, którego członkowie modlą się codziennie koronką. Prowadzą też formację duchową dla członków Kręgu.
   Zaczęli nieco wcześniej, niż p. Grzegorz 🙂

   Wysłuchałam z mieszanymi uczuciami. To mi przypomina orędzia Cypriana Polaka. Pierwsze przesłania bardzo mi się podobały – piękne i mądre, kolejne jakoś mniej piękne i wreszcie ostatnie, które czytałam wydały mi się przesłaniami Cypriana do Cypriana, jeśli nie od złego ducha. Cieszę się, ze nie mamy obowiązku wierzyć objawieniom prywatnym.

   • wobroniewiary pisze:

    No ale jakby nie ON, ON, ON – to by ludzie Koronki nie znali!
    I jak ktoś, kto ma 15-20 tys. wyświetleń filmików, ma milion ludzi modlących się z nim.
    Ale basta è finito!

 11. wobroniewiary pisze:

  (MÓDLMY SIĘ ZA PANIĄ BARBARĄ NOWAK STOJĄCA NA STRAŻY BEZPIECZEŃSTWA DZIECI)

  Szanowni Państwo dla wszystkich, którzy nie zrozumieli lub zostali wprowadzeni w błąd przez niektóre media, wyjaśniam treść mojego wpisu na TT dotyczącego deklaracji LGBT+ jako uzupełnienie tego co powiedziałam w udostępnionej we wcześniejszym poście dokumentacji z całego wywiadu udzielonego przeze mnie dla TVN i TVN24.
  W przyszły piątek opublikuję odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące edukacji w Małopolsce.

 12. Bożena pisze:

  😪 +++

 13. AgaMK82 pisze:

  Proszę poradźcie mi czy moje odczucia są właściwe czy może jestem przewrażliwiona? Moja teściowa jest chora i od pół roku leży więc, raz na miesiąc czy dwa przychodzi ksiądz z Komunią Świętą, a średnio co dwa tygodnie szafarz (czemu jestem przeciwna ale ona chce więc nie mam wyjścia) i dziś po wizycie szafarza( innego niż zawsze) nie mogę sobie poradzić bo po podaniu Pana Jezusa i krótkiej modlitwie szafarz puste naczynie na Hostie oczyścił z okruchów do szklanki z wodą o którą wcześniej poprosił i kazał tą wodą podlać kwiatki, na moje zdziwienie odparł, że tak zostali pouczeni na kursie, że Kościół tak nakazuje czynić. Na szczęście teściowa pomyślała, że lepiej będzie jak ona tą wodę wypije skoro dopiero co przyjęła Pana Jezusa. Mnie się taka praktyka nie podoba, tak czuję że to brak szacunku dla Pana Jezusa, męczy mnie to bardzo…czy może się mylę? Błogosławionej niedzieli dla wszystkich!

  • Ami pisze:

   Moim zdaniem powinna pani porozmawiać z księdzem o tym zdarzeniu,dla mnie jest to nie dopuszczalne i wstrząsające.

  • ks. Adam Skwarczyński pisze:

   Od 2 tysięcy lat obowiązywało – i przy ołtarzu, i poza nim – wypicie wody z tzw. “ablucji” czyli obmycia naczynia po Komunii świętej. Nie było żadnego dokumentu, który by to zlikwidował, więc należy się tego trzymać. Był także przepis taki: kapłan ma wypłukać bieliznę kielichową, używaną do Mszy świętej, i tę wodę może wylać w miejsce, po którym się nie chodzi, np. w jakiś krzew. Potem dopiero mogą ją prać inne osoby. Być może pomylili jedno z drugim. Palce po Komunii świętej kapłan obmywał w specjalnym naczynku z wodą, stojącym na ołtarzu, czego jeszcze wielu przestrzega. Tę wodę należało wylać (wymieniając ją) do “piscyny” czyli specjalnej studzienki pod ołtarzem, już teraz nie stosowanej. Można ją wylać, jak po płukaniu bielizny, w miejsce nieuczęszczane przez ludzi. Natomiast ziemia w doniczce jest wymieniana i wyrzucana, więc chyba nie jest jej użycie do tego celu miłe Panu Jezusowi.

   • AgaMK82 pisze:

    Bóg zapłać księże Adamie za odpowiedź i konkretne wyjaśnienie, jak tylko będę mogła zapytam księdza proboszcza co myśli o tej sytuacji. Niech Bóg księdza błogosławi, a Matka Najświętsza ma w Swej opiece! Z Panem Bogiem! I pamięcią w modlitwie za księdza, adminów i całej rodziny WOWiT.

 14. wobroniewiary pisze:

  Uwaga!!! Promocja pedofilii w szkołach w Warszawie – nawet Rabiej zaskoczony!!!

  Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak ostrzegła, że w szkołach w Warszawie będzie promowana pedofilia. Na mocy decyzji prezydenta Rafała Trzaskowskiego mają być tam wdrożone ,,wytyczne” WHO odnośnie nauki o seksualności. Małe dzieci mają uczyć się, że masturbacja jest dobra; już 9-latkowie mają dowiadywać się, jak czerpać z seksu przyjemność. Nawet Paweł Rabiej jest zaskoczony tym, co zrobił jego przełożony.

  Kilka dni temu Rafał Trzaskowski podpisał Kartę LGBT+. Jednym z punktów jest wdrażanie w szkołach w Warszawie wytycznych WHO.

  http://www.fronda.pl/a/uwaga-promocja-pedofilii-w-szkolach-w-warszawie-nawet-rabiej-zaskoczony,122747.html

  • babula pisze:

   To bardzo dobrze, że podpisał tę kartę. W ten sposób pokazał w pełni swoje szatańskie oblicze!
   Może teraz zmądrzeją i usuną go jako niekompetentnego (wierzę w ludzki zdrowy rozsądek)

 15. Małgorzata pisze:

  Teraz jeszcze bardziej się cieszę, że zgłosiłam się do nowenny za Ojczyznę wolną od aborcji,eutanazji, lgbt
  i wszelkiego diabelstwa. Małgorzata z Warszawy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s