Szatan naprawdę istnieje – rozmowa ks. Jarosława Cieleckiego z egzorcystą ks. inf. Janem Pęziołem

Kaplica Matki Bożej w Kęble

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

38 odpowiedzi na „Szatan naprawdę istnieje – rozmowa ks. Jarosława Cieleckiego z egzorcystą ks. inf. Janem Pęziołem

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

 2. Ania pisze:

  Telewizja Dobre Media zaprasza do udziału w charyzmatycznym spotkaniu ewangelizacyjnym w Łodzi z modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie prowadzone przez ks. Łukasza Prausa. A dla osób, które nie mogą być osobiście z powodu ciężkiej choroby będzie prowadzona transmisja on-line.

 3. kropka pisze:

  Ks. Jan Pęzioł jest niesamowity, w tym filmie kard. Wyszyńskim mówi „lat mam dwie ósemki, zawsze prenumerowałem tygodnik (w domyśle Powszechny) ale dopóki był dobry…”
  Nawet on potwierdza, że teraz tygodnik powszechny dobry nie jest 🙂

 4. kropka pisze:

  Bardzo na czasie
  Charbel TV-„Uważajcie na fałszywych uzdrowicieli”

 5. Halina pisze:

  Bardzo dziękuję za ten wpis. Wyraźnie usłyszałam, co ks. egzorcysta mówi o homeopatii. A lekarka przepisuje nam na kaszel syrop stodal. No wszystko niby w porządku. Lekarz przepisuje, apteka sprzedaje a to homeopatia. ostrzegam was i dziękuję księdzu Pęziołowi

  Skład pokazuje niby zdrową naturoterapię, same „sasank i macierzanki”
  http://www.medonet.pl/leki-od-a-do-z,stodal—co-to-za-produkt-,artykul,1727819.html

 6. Apoloniala pisze:

  Prof. Roberto de Mattei zwraca uwagę na grzech homoseksualizmu, który jest główną przyczyną skandali seksualnych. „Hipokryzją byłoby ograniczać skandal pedofilii, ignorując plagę homoseksualizm, który jest nie tylko występkiem przeciwko ludzkiej naturze, ale także formuje strukturę władzy w Kościele” – mówi prof. de Mattei. Video jest zapisem wystąpienia prof. Roberto de Mattei podczas konferencji w Rzymie, która odbywa się w cieniu szczytu przewodniczących Episkopatów z całego świata, dyskutujących o nadużyciach seksualnych w Kościele.

  Read more: http://www.pch24.pl/prof–de-mattei–ignorowanie-plagi-homoseksualizmu-w-kosciele-jest-hipokryzja,66355,tv.html?fbclid=IwAR3V76V_ogGMRaOYTPzOn3zTcSmwkd7trtaQhEeg38NSe0oVB_5aVgufoeg#ixzz5gJ6N2JC3

 7. Elżbieta pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Mam ogromna prośbę o modlitwę w intencji mojej córki i mnie – przed nami bardzo trudne dni , których się boję , a szczególnie poniedziałku , aby Pan Jezus zaradził naszemu problemowi . Jezu , ufam Tobie , oddaję Ci ten problem , daj tylko siły dla Kasi i dla mnie .

 8. Edyta pisze:

  Szczęść Boże.W czwartek wieczorem wylądowałam w szpitalu z atakiem serca.Mam 42 lata a jestem już wrakiem człowieka.Proszę Was o modlitwę za mnie, muszę się jakoś pozbierać.Bóg zapłać.

 9. Krystyna pisze:

  Jaki krzepiący obrazek! Bardzo chciałabym widzieć tam moich bliskich.

 10. Helena pisze:

  +++ we wszystkich intencjach

 11. m-gosia pisze:

  Pieśń Bogurodzica kojarzy mi się z filmem”Krzyżacy”,gdzie rycerstwo polskie śpiewa tę pieśń przed bitwą z krzyżakami.A tu wojownicy naszych czasów w kurtkach i jeansach z symbolicznym mieczem w dłoni. Walczą o zachowanie naszej wiary. Ich hetmanką jest Maryja,a orężem Różaniec Święty. Wspaniały obraz .Zawsze się wzruszam,gdy widzę modlących się mężczyzn.

 12. Edyta pisze:

  Szczęść Boże. Kochani dziękuję Wam za modlitwy.Przespałam całą noc i jestem bardziej spokojniejsza.Pani Ewuniu, oglądałam Mszę i nabożeństwo, dziękuję❤ BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA TĘ STRONĘ❤❤❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s