Zapraszamy na transmisję on-line Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie

Zaproszenie na dzisiejsze spotkanie modlitewne

Drodzy w Sercu Jezusa, bracia i siostry!
Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie prowadzone przez ks. Łukasza Prausę SAC zawsze gromadzą ludzi chcących pogłębić swoją wiarę, uporządkować swoje życie i doświadczyć bliskiej obecności Boga przez Chrystusa i Ducha Świętego. Podczas tych niezwykłych spotkań mają miejsce liczne uzdrowienia zarówno fizyczne, jak i duchowe. Osoby uczestniczące w charyzmatycznych spotkaniach ewangelizacyjnych modlą się o uzdrowienie z choroby, rzucenie nałogów, uzdrowienie z lęków, depresji, zniewoleń duchowych, o nawrócenie dzieci albo współmałżonka. Wielu prosi o wzmocnienie wiary. 

Posługa ks. Łukasza przypada w obecnym czasie, szczególnie naznaczonym mentalnością, która uległa sekularyzacji, w której nie ma miejsca dla Boga, gdzie Bóg jest całkowicie lub częściowo nieobecny w ludzkim sumieniu i egzystencji. Oprócz szczególnego kontaktu z Jezusem podczas odprawianej Mszy Świętej ks. Łukasz otrzymał także inne łaski, takie jak moc modlitwy wstawienniczej o fizyczne i duchowe uzdrowienie oraz uwolnienie od jakiegokolwiek związku ze złem oraz dar uwielbienia Jezusa, które przenika do głębi dusze, porusza i prowadzi do nawrócenia.

Rozpoczęcie o godz. 11:30 Modlitwą Różańcową, podczas której będzie możliwość spowiedzi. O godz. 12:00 – Msza Święta z homilią ks. Łukasza Prausa. W przerwie od godz. 14:00 do 15.00 czynna będzie herbaciarnia klasztorna. Po Mszy świętej ks. Łukasz poprowadzi modlitwę uzdrowienia i uwolnienia za chorych oraz za wszystkich przybyłych parafian i pielgrzymów, nastąpi również błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem udzielonym na sposób lourdzki wszystkim chorym i pielgrzymom. Zakończenie Spotkania ok. godz. 17:00.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

31 odpowiedzi na „Zapraszamy na transmisję on-line Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

 2. kropka pisze:

  Z ambony strzeleckiej Salwowskiego: Zlikwidować ,,Dzień Islamu”
  Niedawno, z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski w niektórych środowiskach katolickich obchodzono tzw. Dzień Judaizmu – niebawem, gdyż w sobotę 26 stycznia bieżącego roku, będziemy mieli do czynienia z podobnego rodzaju „świętem” to znaczy „XIX Dniem Islamu w Kościele katolickim”. I przy tej okazji, warto zadać kilka pytań o sensowność i formułę takich obchodów.

  Jaki bowiem pozytywny sens ma celebrowanie istnienia religii, której ważnymi cechami są odrzucenie takich fundamentalnych dla chrześcijaństwa prawd jak: boskość i zbawcza śmierć Pana Jezusa Chrystusa oraz istnienie jednego Boga wszechmogącego w trzech Osobach? Czy tego rodzaju dowartościowywanie tej błędnej religii pomoże muzułmanom dostrzec prawdziwość wiary chrześcijańskiej czy może jeszcze bardziej utwierdzi ich w tym, że to ich religia jest tą prawdziwą?

  http://www.fronda.pl/a/z-ambony-strzeleckiej-salwowskiego-przeciwko-koscielnemu-dniu-islamu,121445.html

 3. eska pisze:

  Stop dyskryminacji krzyża w aplikacji Google Maps!
  Wesprzyj naszą petycję do Ambasador Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej – Georgette Mosbacher

  W programie Google Maps budynki, w których odbywają się ceremonie religijne różnych wyznań, oznaczone są ikoną przedstawiającą adekwatny dla danej religii symbol. W przypadku synagogi jest to gwiazda Dawida, muzułmańskie meczety oznacza ikona półksiężyca i pięcioramiennej gwiazdy. Natomiast ikona przedstawiająca świątynie chrześcijańskie jest w tym świetle dyskryminująco pozbawiona symboliki i przedstawia niewiele mówiący, trójnawowy budynek – w zamierzeniu projektantów prawdopodobnie jest to bazylika. Czy mamy się zgodzić, aby wobec wyraźnej obecności symboli religijnych innych wyznań kościoły chrześcijańskie oznaczano ikoną formy architektonicznej bez widocznego na niej znaku krzyża, który jest nieodłącznym i uniwersalnym symbolem tej religii?

  http://misjagabriela.pl/wesprzyj-nasza-petycje-do-ambasador-stanow-zjednoczonych-ameryki-polnocnej-georgette-mosbacher/

 4. Ania pisze:

  Na warszawskiej poczcie cukierki… z LSD. Zatruła się dziewczynka

  Policjanci z Targówka zabezpieczyli kolorowe żelki niewiadomego pochodzenia. Badania osób, które je spożyły wykazały, że w ich składzie znajdowała się zabroniona substancja psychoaktywna.

  Policjanci z Targówka po sygnale jednej z pracownic miejscowej poczty zabezpieczyli 3 woreczki foliowe z kolorowymi cukierkami. Zgłaszająca, jej mąż i ich 5-letnia wnuczka po zjedzeniu tych słodyczy trafili do szpitala. Okazało się, że w żelkach znajdowała się zakazana substancja psychoaktywna LSD. Policjanci przekazali zabezpieczone słodycze do laboratorium w celu ich szczegółowej analizy

  http://www.fronda.pl/a/na-warszawskiej-poczcie-cukierki-z-lsd-zatrula-sie-dziewczynka,121482.html

 5. Ania pisze:

  Gdyby np. pan czy pani polityk urodzili się w Szwecji, to byliby luteranami na mocy samego urodzenia. Gdyby urodzili się w Grecji, musieliby – chcąc startować w wyścigu o najwyższe urzędy – stać się osobami wyznającymi prawosławie. Pragnąc zostać premierem Anglii, musieliby być anglikanami. W naszym kraju nad Wisłą mogą być tym, kim są – szukającymi drogi. (…) Mogą więc dziękować Bogu, w którego nie wierzą, że urodzili się w Polsce powiedział w felietonie „Myśląc Ojczyzna” na antenie TV Trwam ks. prof. Paweł Bortkiewicz, etyk.

 6. wobroniewiary pisze:

  Sobota – dzień NMP ❤

 7. Ania pisze:

  Poświęcenie figury Anioła Stróża Polski w Przemyślu

 8. Ania pisze:

  Chorujesz? Pamiętaj o zdrowym odżywianiu

 9. 🙏 pisze:

  Pozostawiam Państwu do omadlania p. Roberta Majkę, od 2018 posła na Sejm VIII kadencji. Ave Maria! ⏳

 10. wobroniewiary pisze:

  • 🙏 pisze:

   Z petycji w tej sprawie:
   ,,Żądam, abyście przeprosili za swoją decyzję i gorąco proszę, abyście odwołali swój podpis na tym okropnym rachunku, który jest bezprecedensowym atakiem na naszych nienarodzonych braci i siostry.”
   Tłum. Google.

   Podpisy do złożenia pod adresem https://lifepetitions.com/petition/petition-no-to-lighting-world-trade-centre-to-celebrate-extreme-abortion-bill

   • pozdrawiam pisze:

    Całe tłumaczenie petycji po polsku:

    „Do Gubernatora Nowego Jorku, Andrew Cuomo

    Jestem oburzona pańską decyzją, by oświetlić One World Trade Center [wieżowiec w Nowym Jorku – moje przypomnienie] na cześć skrajnej ustawy aborcyjnej, która pozwala na zabijanie nienarodzonych dzieci aż do śmierci i stawia kobiety w niebezpieczeństwie, pozwalając osobom niebędącym lekarzami na wykonywanie aborcji.

    To jest potworne, że użyliście ten budynek – symbol pokoju, narodowej solidarności i naszego sprzeciwu – do przemocy wobec niewinnych, by świętować bardzo dzielącą ustawę, która legalizuje zabijanie najbardziej bezbronnych, niewinnych ludzkich istnień.

    Żądam, że przeprosi pan za swoją decyzję i żarliwie proszę by odwołał pan swój podpis pod tą ohydną ustawą, która jest bezprecedensowym atakiem na naszych nienarodzonych braci i siostry.”

    PODPISUJMY!!!

 11. wobroniewiary pisze:

 12. ona pisze:

  Piękna Msza św.
  Piękna Komunia św. na klęcząco ❤

 13. Ania N2 pisze:

  Kochani jak to jest ze spożywaniem krwi w potrawach np. w kaszance. Ostatnio postanowiłam zacząć czytać Stary Testament. I natknełam się na fragment w Księdze Rodzaju jak Bóg zawiera przymierze z Noem. „Pamiętajcie jednak, że nie wolno wam spożywać mięsa razem z krwi, która je ożywia.” Proszę odpiszcie, bo niewiem czy można jeść kaszanke czy nie.

  • wobroniewiary pisze:

   Odpowiedź masz w NT – w Dziejach Apostolskich 😉

   „Następnego dnia, gdy oni byli w drodze i zbliżali się do miasta, wszedł Piotr na dach, aby się pomodlić. Była mniej więcej szósta godzina. Odczuwał głód i chciał coś zjeść. Kiedy przygotowywano mu posiłek, wpadł w zachwycenie. Widzi niebo otwarte i jakiś spuszczający się przedmiot, podobny do wielkiego płótna czterema końcami opadającego ku ziemi. Były w nim wszelkie zwierzęta czworonożne, płazy naziemne i ptaki powietrzne. «Zabijaj, Piotrze i jedz!» – odezwał się do niego głos. «O nie, Panie! Bo nigdy nie jadłem nic skażonego i nieczystego» – odpowiedział Piotr. A głos znowu po raz drugi do niego: «Nie nazywaj nieczystym tego, co Bóg oczyścił». Powtórzyło się to trzy razy i natychmiast wzięto ten przedmiot do nieba.”

 14. kropka pisze:

  Tym wszystkim, którzy chcą nas pozbawić możliwości wyboru i równego traktowania, chcemy powiedzieć: „jesteście śmiesznie nieaktualni! Czuć od was naftaliną!” – mówiła była premier Ewa Kopacz.

  • Maggie pisze:

   Zastanawiam się,
   gdzie tak naprawdę p.dr (?!) Kopacz ma przysięgę Sokratesa …
   bo podejrzewam, że nawet w naftalinie NIE trzyma….
   a, że w osądach przebrała, werbalnie, miarkę,
   to nie naftalinę, ale z ust własnych, czuje siarkę …

  • mirek pisze:

   wg. tej kobiety to i ja pachnę naftaliną bo też zbierałem podpisy – ale nic to – bo lepiej pachnieć naftaliną niż obornikiem 🙂

 15. ona pisze:

  Reporterzy programu „Alarm” w telewizyjnej Jedynce sprawdzają nieprawidłowości przy zabezpieczaniu imprezy feralnej niedzieli 13 stycznia, kiedy został zamordowany prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Okazało się, że nawet połowę całej grupy ochroniarzy agencji „Tajfun” podczas Finału WOŚP stanowili uczniowie trzech gdańskich liceów. Niektórzy z nich nie mieli nawet 18 lat. Czy to przypadek, że dyrektorem jednej z tych szkół jest ojciec aresztowanego szefa ochrony tragicznie zakończonej imprezy? – pytają autorzy najnowszego odcinka programu.

  https://www.tvp.info/41035374/alarm-dyrektorem-szkoly-ktorej-uczniowie-ochraniali-final-wosp-jest-ojciec-szefa-ochrony

 16. Krzysztof pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej babci, która jest w szpitalu w ciężkim stanie

 17. an m pisze:

  We wszystkich intencjach +++

 18. Betula pisze:

  Miesiąc styczeń jest przeznaczony na oddawanie czci Najświętszemu Imieniu Jezus.

  Niech będzie uwielbione Przenajświętsze, Przenajdroższe i Najsłodsze Imię Boga-Syna Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Jedynego Zbawiciela i Odkupiciela świata.

  —————————————-

  „Jak rozpoznać antychrysta”

  Antychryst nie będzie nazywany antychrystem, gdyż nie miałby wówczas żadnych zwolenników. Nie będzie nosić czerwonych rajtuz, nie będzie zionąć siarką, nie będzie też dzierżyć wideł ani wymachiwać zakończonym strzałką ogonem niczym Mefistofeles w „Fauście”. Ta maskarada pomogła szatanowi przekonać ludzi o swoim nieistnieniu. Gdy nikt go nie uznaje, tym większą ma on moc. Bóg określił samego siebie mianem „Ja, który jestem”; szatan definiuje siebie jako „ja, którego nie ma”.

  Nigdzie w Piśmie Świętym nie znajdziemy potwierdzenia dla powszechnego mitu o szatanie jako błaźnie przebranym za pierwszego „czerwonego”. Zamiast tego opisywany jest on jako upadły anioł z nieba, jako „książę tego świata”, którego celem jest wmawianie ludziom, że inny świat nie istnieje. Jego logika jest prosta: jeśli nie ma nieba to nie ma też piekła; jeśli nie ma piekła to nie ma też grzechu; jeśli grzech nie istnieje, to nie ma też sędziego, a jeśli sąd nie istnieje, to zło jest dobre, a dobro – złe. Lecz przede wszystkim, ponad tymi wszystkimi opisami, nasz Zbawiciel mówi nam, iż szatan będzie tak bardzo podobny do Niego, że oszuka nawet wybrańców – i na pewno żaden szatan kiedykolwiek widziany w książkach obrazkowych nie mógłby oszukać wybrańców. (….)
  Będzie kusił chrześcijan tymi samymi trzema pokusami, którymi wystawiał na próbę Chrystusa. Kuszenie do tego, aby – jako ziemski Mesjasz – zamienił On kamienie w chleb, stanie się kuszeniem do tego, aby przefrymarczyć wolność za bezpieczeństwo, przy czym chleb stanie się polityczną bronią, gdyż tylko ci będą mogli go jeść, którzy będą myśleć tak jak on. Kuszenie Chrystusa do tego, aby zdziałał cud i aby – pokładając ufność w obietnicę [daną w Piśmie Świętym] rzucił się ze szczytu świątyni, stanie się wezwaniem do tego, aby z czystych wyżyn Prawdy, na których panuje wiara i rozsądek, rzucić się w otchłanie wypełnione masą pustych haseł i propagandy.(…)
  Trzecie kuszenie, w którym szatan próbował skłonić Chrystusa, by oddał mu cześć w zamian za wszystkie królestwa świata, stanie się kuszeniem do tego, aby mieć nową religię bez Krzyża, liturgię bez przyszłego świata, religią, która niszczy religię lub politykę, która jest religią – taką która oddaje Cezarowi nawet to, co jest Boskie.(…)

  Arcybiskup Fulton J. Sheen

  • Betula pisze:

   „14
   1 Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie1 w Boga? I we Mnie wierzcie! 2 W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. 3 A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem. 4 Znacie drogę, dokąd Ja idę». 5 Odezwał się do Niego Tomasz: «Panie, nie wiemy, dokąd idziesz. Jak więc możemy znać drogę?» 6 Odpowiedział mu Jezus: «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem2. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. 7 Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście». 8 Rzekł do Niego Filip: «Panie, pokaż nam Ojca, a to nam wystarczy». 9 Odpowiedział mu Jezus: «Filipie, tak długo jestem z wami, a jeszcze Mnie nie poznałeś? Kto Mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca. Dlaczego więc mówisz: „Pokaż nam Ojca?” 10 Czy nie wierzysz, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie? Słów tych, które wam mówię, nie wypowiadam od siebie. Ojciec, który trwa we Mnie, On sam dokonuje tych3 dzieł. 11 Wierzcie Mi, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie. Jeżeli zaś nie – wierzcie przynajmniej ze względu na same dzieła! 12 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, owszem, i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca4. 13 A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu. 14 O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię.”

   Z Ewangelii św.Jana – Biblia Tysiąclecia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s