Matka Boża w Medjugorje: „wśród was moich dzieci, jest tak wiele walki, nienawiści, osobistych interesów, samolubstwa”

Orędzie przekazane Mirjanie Soldo: 2.01.2019 roku

„Drogie dzieci, niestety, wśród was, moich dzieci, jest tak wiele walki, nienawiści, osobistych interesów, samolubstwa. Moje dzieci, tak łatwo zapominacie o moim Synu, Jego słowach, Jego miłości. Wiara gaśnie w wielu duszach, a serca są wypełnione materialnymi rzeczami tego świata.
Lecz moje matczyne serce wie, że nadal istnieją tacy, którzy wierzą i kochają, którzy starają się jak najbardziej zbliżyć do mojego Syna, którzy niestrudzenie szukają mojego Syna – tym samym szukając także mnie. Są pokorni i łagodni ze swoim bólem i cierpieniem, które znoszą w ciszy, z nadzieją, a przede wszystkim ze swoją wiarą. To są apostołowie mojej miłości.
Moje dzieci, apostołowie mojej miłości, uczę was, że Mój Syn nie prosi o nieustanne modlitwy, lecz także o uczynki i uczucia, prosi byście wierzyli, byście wzrastali w wierze dzięki osobistej modlitwie, byście wzrastali w miłości. Byście kochali się wzajemnie, o to prosi, jest to drogą do życia wiecznego. Moje dzieci, nie zapominajcie, że mój Syn przyniósł światłość na ten świat a przyniósł ją tym, którzy chcieli ją zobaczyć i przyjąć. Bądźcie takimi osobami, ponieważ to jest światłość prawdy, pokoju i miłości. Ja was prowadzę jako matka, abyście czcili mojego Syna; abyście ze mną kochali mojego Syna; by wasze myśli, słowa i czyny były skierowane do mojego Syna, aby były w Jego imię. Wtedy moje serce będzie spełnione. Dziękuję wam”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Medziugorje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

30 odpowiedzi na „Matka Boża w Medjugorje: „wśród was moich dzieci, jest tak wiele walki, nienawiści, osobistych interesów, samolubstwa”

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze!  Święta Rodzino
  opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

 2. wobroniewiary pisze:

  A filmik z dzisiejszego objawienia, ukazujący fizyczne cierpienia widzącej Mirjany – dedykuję wszystkim, którzy kpią i szydzą (wierzyć nie muszą) z objawień oraz z widzących.
  Jaki prywatny interes ma cierpiąca Mirjana, by wspinać się co miesiąc na wzgórze przy chorobie – pomyślmy, zanim kolejny raz uderzymy słowem czy choćby myślą…

  • leszek pisze:

   Co poradzicie? Mój komputer nie pozwala odtworzyć filmów z facebook. MacBook Air pro.
   Technika jest ponad moje siły…Pozdrawiam kochaną rodzinę wowit.

 3. karolina pisze:

  Witam
  Chciałabym zapytać czy ktoś wie coś o tych objawieniach?
  https://gloria.tv/article/EC1AKueudmLz2fF38u81RnaVi

  • wobroniewiary pisze:

   Nie znam i powiem szczerze, że wcale z tego powodu nie rozpaczam, ostatnio mam „alergię” na wszelkie nieznane objawienia….

  • Krzysztof pisze:

   Trzymajcie sie Jak najdalej od tego .
   „Zaświatowi wysłancy ” – ale prosto z piekła .
   ” Nie pożądaj żony własnej „? To jest anty przekazanie które podświadomie nakazuje pożądać obcą żonę !!!

  • Maggie pisze:

   AAAllleeee bajki … np: że dzieci poczęte po spowiedzi, Eucharystii i po adoracji … rodziły by się bez … grzechu pierworodnego etc. Przecieź TYLKO Sakrament Chrztu Św. zmywa GRZECH PIERWORODNY, a nie inne sakramenty (nawet te godnie przyjmowane)❗️
   Poza tym są inne „rady” ze sfery cielesnej dla małżonków, które również czynią potomków … dziećmi bezgrzesznymi. – a wobec tego … co zrobić z tą częścią Pisma Świętego, że szatan krąży i tylko patrzy kogoby pożreć ? …

  • eryk pisze:

   Kompletna herezja, Od razu widać napisane nie przez Pana Jezusa, a przez tą panią słowa przedstawiające własny pogląd na świat. Sposób przekazu zupełnie nie zgodny ze sposobem formowania zdań przez Pana Jezusa. Herezja i to niebezpieczna

  • Kaśka pisze:

   >>DEKRET Papieża Pawła VI, z dnia 15 listopada 1966r. zezwala na rozpowszechnianie objawień prywatnych bez pozwolenia Kościoła.<<

   Bardzo często spotyka się taką wzmiankę w podejrzanych modlitewnikach i publikacjach orędź. Prawda nie potrzebuje się tłumaczyć i reklamować.

 4. kropka pisze:

  Franciszek: to skandal chodzić do kościoła i nienawidzić innych

  Papież Franciszek uznał za „skandal”, że są osoby, które chodzą do kościoła i nienawidzą innych. „Oni żyją jak ateiści” – oświadczył podczas środowej audiencji generalnej w Watykanie.

  Franciszek powiedział w katechezie wygłoszonej w Auli Pawła VI: „Ileż to razy widzimy zgorszenie, jakim jest to, że osoby, które chodzą do kościoła, są tam cały dzień, chodzą codziennie, ale nienawidzą innych i źle mówią o ludziach”.

  „To jest skandal. Oni żyją jak ateiści” – dodał papież. „Jeśli chodzisz do kościoła musisz żyć jak dziecię Boże i dawać świadectwo, a nie kontrświadectwo” – mówił.

  „Są ludzie, którzy są zdolni do tego, by układać modlitwy ateistyczne, bez Boga: czynią to, aby być podziwiani przez innych” – dodał papież.

  „Poganie myślą, że modlitwa polega na tym, że wiele się mówi. Ja też myślę o wielu chrześcijanach, którzy sądzą, że modlitwa to – wybaczcie – mówienie do Boga jak papuga. Nie – modlitwa wypływa z serca, z wnętrza” – podkreślił Franciszek.

  • Krzysztof pisze:

   Papież Franciszek ma całkowitą rację. Chodzić do kościoła przyjmować komunię św. I nienawidzić swego sąsiada bliźniego swego byc chytrym i fałszywym. To jest antychrzescijanstwo.

 5. Maria pisze:

  Transmisja Mszy z modlitwą o uzdrowienie styczeń 2019. Parafia Wieczerzy Pańskiej Lublin.

 6. wobroniewiary pisze:

  Podejmujemy Nowennę Pompejańską za dzieci poczęte a nienarodzone
  Warto przypomnieć:

  HISTORIA LEGALIZACJI ABORCJI W EUROPIE
  Pierwszym krajem na świecie, który zalegalizował zabijanie poczętych dzieci, był Związek Sowiecki. 18 listopada 1920 r. ludobójca – komunista Lenin po zwycięstwie rewolucji bolszewickiej zrealizował swoją wcześniejszą dyrektywę: „domagać się bezwarunkowego zniesienia wszystkich ustaw ścigających sztuczne poronienia” (W. Lenin, Klasa robotnicza a neomaltuzjanizm, w: W. Lenin, Dzieła, „Książka i Wiedza”, Warszawa 1950, t. 19, s. 321). Przypomnijmy, że w całej ówczesnej Europie prawo chroniło życie ludzkie.

  Drugim przywódcą europejskim, który doprowadził do legalizacji aborcji w swoim kraju, był Adolf Hitler. Dążąc do utworzenia czystej, biologicznie mocnej „rasy panów”, doprowadził w 1933 r. do legalizacji zabijania niemieckich nienarodzonych dzieci, które posiadały lub mogły posiadać wady wrodzone. Należy dodać, że hitlerowscy „ustawodawcy” chronili surowymi sankcjami karnymi życie zdrowych niemieckich dzieci, dążąc do demograficznego wzrostu „rasy panów”.

  (…) Na terenie Polski po raz pierwszy w sensie prawnym narzucono pełną dopuszczalność aborcji (nazywanej wówczas „spędzaniem płodu”) 9 marca 1943 r. Wówczas hitlerowski okupant wydał rozporządzenie (Verordnung) zezwalające Polkom na nieograniczone żadnymi sankcjami zabijanie polskich nienarodzonych dzieci, jednocześnie podnosząc karę – do kary śmierci włącznie – za zabicie niemieckiego nienarodzonego dziecka… Już 22 lipca 1942 r. Hitler ujawnił swe bardzo przychylne stanowisko w sprawie aborcji jako niezbędnej metody kontroli populacji podbitych narodów. „W obliczu dużych rodzin tubylczej ludności – podkreślał – jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji”. Hitler groził także: „osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych” (cyt. za: William Brennman „The abortion holocaust. Today’s final solution”, Landmark Press 1983, s. 34).

  Po zakończeniu II wojny światowej oczywiście anulowano hitlerowskie rozporządzenia i przywrócono polskie ustawodawstwo przedwojenne, chroniące życie poczętych dzieci.

  Po raz drugi w Polsce wprowadzono „prawną” dopuszczalność aborcji 27 kwietnia 1956 roku. W warunkach terroru komunistycznego (ksiądz Prymas S. Wyszyński internowany, tysiące polskich patriotów w więzieniach) ludzie wprowadzeni do Sejmu w 1952 r. przez ludobójcę Stalina przegłosowali legalizację aborcji. Ta stalinowska aborcyjna ustawa obowiązywała aż do 1993 roku. Ustawę o planowaniu rodziny i ochronie płodu ludzkiego przegłosowali w Sejmie 7 stycznia 1993 r. posłowie opcji centroprawicowej, solidarnościowej, przy zdecydowanym sprzeciwie postkomunistów i liberałów. Polska stała się pierwszym krajem na świecie, który w warunkach demokracji odrzucił ustawę aborcyjną i wprowadził ustawę chroniącą życie.

  Po wyborach prezydenckich w 1995 r. (przegrana L. Wałęsy, wygrana A. Kwaśniewskiego) już 14 grudnia – jeszcze przed zaprzysiężeniem prezydenta – grupa lewicowych parlamentarzystów (głównie z Unii Pracy) wystąpiła z inicjatywą ustawodawczą nowelizacji ustawy z 7 stycznia 1993 r., praktycznie pozbawiającą prawnej ochrony poczęte dzieci

  http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/historia-legalizacji-aborcji-w-europie/

 7. Teresa Wojtas pisze:

  witam zeby cos wiedziec o objawieniach w Medjugorie trzeba sie interesowac poprostu szukac informacji na ten temat a decyzja nalezy do was moi drodzy czy uwierzysz czy nie ze Matka Boza przychodzi do nas jesli bedziecie chcieli bardzo znac prawde niech wam serce podpowie teresa

 8. wobroniewiary pisze:

  Przeczytałam i złapałam się za głowę. My już naprawdę w matrixie. Skarga na Polskę do Unii, bo nie będzie podwyżek prądu???

  „Komisja Europejska prawdopodobnie zajmie się zbadaniem zgodności z unijnym prawem nowej ustawy obniżającej ceny prądu w Polsce”, informuje rmf24.pl.

  https://www.pch24.pl/nie-bedzie-obnizki-cen-pradu–eurokraci-zapowiadaja–ze-zbadaja-zapisy-polskiej-ustawy,65193,i.html

 9. tu MariaPietrzak pisze:

  Kiedyś list często rozpoczynano słowami … W pierwszych słowach mojego listu donoszę Ci … I następowało telegraficzne uspokojenie lub uwypuklenie czegoś nadzwyczajnego . Tymczasem Marya schodzi z Nieba ku ziemi i w pierwszych słowach orędzia głosi nam zatrważające słowa o materializmie , egoizmie i nienawiści , które nas dopadły ,czyli o przeistoczeniu . O obróbce i manipulacji , skutkiem której przypominamy antyKosciol .
  Bo w nim to (jak mówił Pan Jezus do +Alicji Lenczewskiej) „wszystko jest odwrotnością.
  W miejscu Życia , śmierć .
  W miejscu Prawdy , kłamstwo.
  W miejscu Miłości , nienawiść.
  W miejscu wybaczenia , zemsta .
  W miejscu wolności , zniewolenie .
  W miejscu pokory , pycha .
  W miejscu milosierdzia , okrucieństwo” .
  Zatrważające Nowego Roku , początki !

  ***
  „Jakież przyniosę Tobie bujne żniwo moje?
  Pszenicę mą zżarł sporysz, zamiast żyta kąkol
  Noce moje są grzechem, a dni niepokojem.
  Nie kroczę po Twej drodze, lecz błędnie się błąkam.
  Gęsto wyrosła pycha, nieczystość i zawiść.
  Grzechy więcej mi znane niźli moja ręka
  Głos mój obłęd i zbrodnię w chórze tłumu sławi,
  Uciekam przed cnotami, przed zbrodniami klękam
  Mieszkaniec mego wieku – miasta trędowatych –
  Wielbię siepaczy możnych, szaleńców bogatych
  l ślepe tłumy judzę na wiecach krzykliwych
  l wzrok mój kocha zamęt, szum pochodów mściwy,
  Pożary, krew i głuche karabinów echo
  Wzrok mieszkańca groźnego miasta siedmiu grzechów!
  / W. Bąk

  Jeśli jest w nas Światło , o którym dalej w orędziu , to nie może ono stać w kącie , ni przykryte korcem . Musi zaświecić jasno , by przyciągać innych i musi wynagradzać , za tych , którzy gasną !
  „Apostołowie Twojej Miłości , idą drogą wzajemnej miłości , która ich prowadzi ku Szczęśliwej Wieczności” !
  I tu widzę rozmach Roku Nowego , w moc Ducha bogatego !
  Bazującego na uczuciach i serdeczności wypływającej z modlitewnej z Bogiem , łączności !
  I dla Imienia Jego .

 10. Basia pisze:

  9 sierpnia prosiłam o wsparcie modlitewne za dzidziusia w brzuszku( znajoma po trzech poronieniach, mieszka wAnglii, lekarze sugerowali aborcję, twierdząc, że płód wykazuje wady). Zuzia urodziła się dzisiaj, jest zdrowa i silna. Rodzina ma dziś ogromne święto, tyle lat modlitw. Bogu niech będą dzięki za ten cud! Dziękuję wszystkim za modlitwę. Maryjo kochana dziękuję.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s