Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne z Polańczyka

Transmisja Mszy Świętej i nabożeństwa o uzdrowienie
z Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

44 odpowiedzi na „Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne z Polańczyka

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

 2. AsiaW pisze:

  Aga ja kończę NP w intencji Czyścimy czysciec i moge podjąć za ciebie tą Nowenne za kapłanów napisz tylko o kiedy czy dziś czy od jutra 🙏😊. Pozdrawiam wszystkich WOWiT-ow błogosławionego dnia.

  • Aga pisze:

   Od dzisiaj. Ale na 100% już nie wiem bo chyba Sylwia z Ewą T. się pozamieniały tak by pasowała te tajemnice bolesne. Pozdrawiam

 3. EwaT. pisze:

  Jesli AsiaW jest chetna przejac nowenne to prosze bardzo. Wtedy nie bede sie zamieniac z Sylwia.

 4. wobroniewiary pisze:

  Nowenna do św. Charbela dzień IV

  Święty Szarbelu tkliwy, uciekam się do Ciebie z ufnością mego serca. Z mocą Twego wstawiennictwa u Boga, oczekuję łaski (…), o którą proszę. Okaż czułość swoją raz jeszcze.

  Święty Szarbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

  Boże, który obdarowałeś Św. Charbela łaską podobania się Tobie, pomóż mi wzrastać w cnotach chrześcijańskich i okaż miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię na wieki wieków. Amen.

  Ojcze Nasz, Zdrowaś Mario, Chwała Ojcu…

  https://szarbel.wordpress.com/category/2-modlitwy/

 5. wobroniewiary pisze:

  III dzień nowenny do Dzieciątka Jezus

  Modlitwa wstępna na każdy dzień nowenny
  Wszechmogący wiekuisty Boże, Panie nieba i ziemi, który objawiasz się maluczkim; spraw, prosimy, abyśmy z należną czcią uwielbiając święte tajemnice Dzieciątka Jezus, Twojego Syna, i wiernie wstępując w Jego ślady mogli dojść do królestwa niebieskiego obiecanego maluczkim. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

  Dzień 3 (18 grudnia)
  Uczcijmy święte rączki Boskiego Dzieciątka, które tak bardzo będą musiały się natrudzić dla naszego zbawienia i przez to oddadzą wielką chwałę Ojcu Niebieskiemu. Z rączek Dzieciątka Jezus spływają potoki łask dla ubogacenia naszych dusz i umocnienia nas w dobrym. Oddajmy się całkowicie w te Boskie rączki, tak maleńkie, a tak wszechmocne. Prośmy Dzieciątko Jezus, by raczyło pobłogosławić nasze ręce, aby wszystkie nasze czyny były zawsze święte i miłe Bogu.

  Modlitwa
  Boskie Dziecię, z najwyższą czcią całujemy Twe wszechmocne rączki, które skruszyły więzy naszej niewoli i otworzyły nam bramy niebios. One podtrzymują cały świat, a tak drżące i bezsilne wydają się być w żłóbku. O najsłodsze Dziecię, w Twe rączki składamy ofiarę naszych serc. Przyjmij nas, oddajemy Ci się zupełnie. Podnieś swoje rączki nad nami i błogosław nam. Błogosław nasze myśli, uczucia i sprawy, błogosław krzyże i cierpienia, którymi nas nawiedzasz, abyśmy żyjąc, pracując i cierpiąc jedynie dla Ciebie, z Twoich rąk mogli kiedyś otrzymać koronę wiecznej chwały. Amen.

  Modlitwa na zakończenie każdego dnia nowenny
  O Boże Dziecię, prosimy Cię, spraw, abyśmy coraz doskonalej należeli do Ciebie i służyli Ci coraz lepiej. Chcemy Cię miłować w naszych bliźnich i szerzyć Twoje Królestwo wszędzie, gdziekolwiek się znajdziemy. Amen.

  http://sanctus.pl/index.php?grupa=45&podgrupa=46&doc=5

 6. AsiaW pisze:

  Aga to ja biorę na100%od dziś tj. 18. 12. Pozdrawiam

 7. wobroniewiary pisze:

  W środę (19 grudnia 2018 roku), naukowiec ma stawić się przed rzecznikiem dyscyplinarnym KUL. Czy będzie to (jakże spóźniona) okazja do odniesienia się do oszczerstw? A może tyko odczytany zostanie wydany już w mediach „wyrok”?

  Nagonka na ks. prof. Tadeusza Guza w wykonaniu lewackich mediów ma miejsce nie po raz pierwszy. Tym razem jednak obiektywizmu nieco zabrakło także i mediom katolickim, które o sprawie informowały, ale z tylko punktu widzenia przyjętego a priori przez oskarżających. Tak oto rozprawiono się z faktami w sposób, który z pewnością lewicowi ideolodzy nagrodziliby serdecznym uściskiem ręki. Bo czy katolicką postawą było uniemożliwienie wypowiedzenia się ks. prof. Guzowi, przy jednoczesnej publikacji stanowisk przeciwnych? Kto i jak zdecydował co jest prawdą? Ponadto, czy właściwym jest publiczne ruganie i przywoływanie do uznania podległości człowiekowi, zamiast Prawdzie? (Inną kwestią jest to, że Ksiądz Profesor – wbrew sączącej się medialnej narracji – był zawsze lojalny wobec przełożonych). Zdaje się, że Prawo Boże wciąż jest aktualne i obowiązuje, przynajmniej powinni o tym pamiętać katolicy, nawet ci na stanowiskach.

  https://www.pch24.pl/lincz-zamiast-debaty–czyli-sprawa–ks–prof–tadeusza-guza,64894,i.html

 8. wobroniewiary pisze:

  Kochani
  informuję Was z radością, że udało się rozwiązać problem psychiczno-religijnego sadysty Kazia-Michałka
  i od dziś żaden jego komentarz nawet w spamie nie ujrzy światła. Nikt poza nim samym tego już nie odczyta.

  A że to psychol – (nie boję się nazwać go po imieniu i zastanawiam się, jak on w tej nienawiści przyjmuje świętokradczo Komunię św., przy okazji współczuję jego żonie i dzieciom)
  – wkleję wam dwa fragmenty wcale nie mnie dotyczące (a dostawałam tego kilkadziesiąt) i jeden świadczący, że to schizo-coś tam na tle religijnym:

  1) do Agi:
  (…) Istnieje taki grzech, który sprowadza śmierć. W takim wypadku nie polecam, aby się modlono”. (1J 5, 16)
  (…) Obym był „złym” prorokiem, ale twój przypadek uważam, prawie za beznadziejny, na pewno nabożeństwo o twoje uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne z Polańczyka na nic się zda- jedynie cud jaki może sprawić, że Zły odpuści i nie „dokopie” tobie „na śmierć” – „męczennico” Ty moja!😂

  2) do o. Michała Legana:
  (…) Drogi o. Michale Logan – OSPPE, nie wiem czy ty dobrze rozeznałeś swoje powołanie?- moim zdaniem: NIE! Powinienieś zamiast profesji zakonnej, jednak …
  (…) Czym ty się nakarmiłeś, i czym dalej karmisz – ojcze Michale L. że takie…Drogi ojcze Michale!
  „Pamiętaj więc, skąd spadłeś, i nawróć się, i pierwsze czyny podejmij! Jeśli zaś nie – przyjdę do ciebie i ruszę świecznik twój z jego miejsca, jeśli się nie nawrócisz”. (Ap 2, 5)
  3) fragment do mnie:
  „Ja …(Adam) biorę Ciebie…(Ewo) za żonę i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to że Cię nie opuszczę aż do śmierci. …. Kochana rodzino WOWIT, a zwłaszcza wy – drodzy małżonkowie, już od JUTRA (!) – rozpoczynamy: MAŁŻEŃSKĄ DROGĘ KRZYŻOWĄ, do której to rozważania, podyktował współczesnym katolickim małżonkom – sam: BÓG

  RADOŚĆ: JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE JEGO KOMENTARZY!!!

 9. kropka pisze:

  Ostrzegam przed stroną „traditia fora” i „prawda o ruchu charyzmatycznym” na fb. Tam kpią z księży, ze wszystkiego co po II SW, z Medjugorje, ale za to administrator strony, stojąca na straży lefebrystów i sedewakantystów uwielbia bliblijne i nie tylko biblijne facebookowe wróżby 😀
  To ci schizofrenia duchowa

  To na święta

  A to na andrzejki

  • wobroniewiary pisze:

   Potwierdzam
   Ileż w tej babie (która pretenduje we własnej osobie do Urzędu Nauczycielskiego Kościoła) – bałwochwalstwa i pychy!

   Ps. Walcząca z charyzmatami pisze i zamieszcza: „Sprawdzajcie swoje dary” 😀 😀 😀

  • wobroniewiary pisze:

   O tempora, o mores! – lefebryści, sedewakantyści i innej maści antycharyzmatycy wróżą jakie mają charyzmaty 😀 😀 😀
   To ci schizofrenia duchowa. Walczą z charyzmatami a wróżą klikając „jaki dar otrzymałeś od Boga”
   Wystarczy, że ich oczka ujrzą „Masz Boże błogosławieństwo! Pokażemy Ci Twój dar z niebios! Kliknij tutaj! Aby zobaczyć swój wynik, zaloguj się na Facebooku”
   Klik – współczesne wahadełko (na podstawie losowego kliknięcia lub daty urodzenia) czyli bałwochwalcze wróżby „religijne”
   Ile trzeba mieć w sobie ….., by wierzyć, że kliknięcie nam odpowie „jakie mamy dary”.

   A potem… siąść i pisać wielostronicowe elaboraty na temat „zjawy w Medjugorje, na temat „diabelskich mszy o uzdrowienie, diabelskich charyzmatyków…”

   • Ania pisze:

    Tacy nie musza jeździć na Msze o uzdrowienie, bo ich „uzdrawia kliknięcie i zalogowanie się na fb”

    „Wystarczy, że ich oczka ujrzą „Masz Boże błogosławieństwo! Pokażemy Ci Twój dar z niebios! Kliknij tutaj! Aby zobaczyć swój wynik, zaloguj się na Facebooku””

 10. Ania pisze:

  Mikołaj Kapusta opublikował filmik deprecjonujący św.Ludwika de Montfort i jego „Traktat o doskonałym nabożeństwie do NMP”
  Oto moja filmowa odpowiedź: https://youtu.be/Zd3s5cTNK6g

  https://www.facebook.com/groups/592750044195966/permalink/1435680876569541/

 11. Daria pisze:

  Moi drodzy, ja także nieśmiało chcę się zapytać, czy nie znajdzie się ktoś, kto za mnie będzie odmawiał tajemnice bolesne z 12 NP za kapłanów. Mam taką sytuację, że bliska koleżanka dostała wynik diagnozę -nowotwór złośliwy, już jest w szpitalu, ma małe dzieci. Chciałabym odmawiać za nią NP pełną od czwartku 20.12. i trudno mi będzie wszystko pogodzić. Będę w miarę możliwości wspierać kapłanów i to robię.

 12. KatarzynaP pisze:

  DO Darii, kończę NP za dusze w czyśćcu cierpiące i mogę odmawiać Twoją tajemnicę tz bolesną , podaj od kiedy?

 13. KatarzynaP pisze:

  Oczywiście całą część bolesną różańca świętego, nie wyraziłam się precyzyjnie.

 14. KatarzynaP pisze:

  DO Darii, kończę NP za dusze w czyśćcu cierpiące i mogę odmawiać Twoją część różańca świętego tz bolesną , podaj od kiedy?

 15. Daria pisze:

  Bardzo dziękuję:-) Od czwartku 20.12.

  • Bozena pisze:

   Szczesc Boze , rowniez chcialam niesmialo zapytac czy ktos moglby podjac sie za mnie modlitwy za kaplanow Taj. Swiatla w grupie 12 np. od jutra 20 /12 ? Zle sie czuje i mam jeszcze inne klopoty z dzieckiem . Bede wdzieczna za pomoc i modlitwe

   • tu MariaPietrzak pisze:

    Jeśli bolesne już wzięte, to przejmuje

    • Bozena pisze:

     Czy Mario podejmiesz sie za mnie modlitwy Taj. Swiatla od dzisiaj ?czy dobrze zrozumialam ?

    • eska pisze:

     Mario, bolesne od Agi wzięte przez Asię W.

    • Bozena pisze:

     Mario prosze bardzo o odpowiedz czy przejejelas i wpis dotyczacy Taj. swiatla za kaplanow byl do mnie czy innej osoby ktora prosila o pomoc? jezeli tak prosze badz mila i potwierdz, jest mi ciezko odmawiac ze wzgledow zdrowotnych i rodzinnych.
     Niech Pan Bog blogoslawi prowadzacym i udzielajacym sie na tej stronie

    • tu MariaPietrzak pisze:

     @Bozeno, przejmuje taj swiatla po Tobie .

    • tu MariaPietrzak pisze:

     Już odmówione . Nie martw sie i bądź zdrowa 🙂

  • KatarzynaP pisze:

   Dobrze, od 20.12. odmawiam część bolesną rożańca świętego.

 16. wobroniewiary pisze:

  Matka Boża do ks. Gobbiego (nawiązując do Jej orędzia z Fatimy): „Ludzkość nie przyjęła Mojego matczynego zaproszenia do powrotu do Pana drogą nawrócenia serca i zmiany życia, modlitwy i pokuty. Poznała więc straszliwe lata drugiej wojny światowej, która pociągnęła dziesiątki milionów ofiar… – Rosja nie została Mi poświęcona przez Papieża i wszystkich Biskupów. Nie otrzymała więc łaski nawrócenia i rozszerzyła błędy na wszystkie części świata, wywołując wojny… prześladowania Kościoła i Papieża. – Szatan stał się niezaprzeczalnym panem wydarzeń waszego wieku, prowadząc całą ludzkość do odrzucenia Boga i Jego Prawa miłości, szerząc wszędzie podziały i nienawiść, niemoralność i złość, doprowadzając wszędzie do zalegalizowania rozwodu, aborcji, rozpusty, homoseksualizmu, uciekania się do wszelkich sposobów przeszkadzających powstaniu życia”.

  Więcej:➡️➡️➡️ https://www.vicona.pl/single-post/Oredzie-Fatimskie-coraz-bardziej-aktualne-Z-pism-ks-Gobbi?fbclid=IwAR1dXtzgVzriOpznoGQcHDTOdQlP4yVt36IWII-SICqGeHYVfRDIbZ9FtbI

 17. wobroniewiary pisze:

  Nowenna do Dzieciątka Jezus – dzień 4.

  Modlitwa wstępna na każdy dzień nowenny
  Wszechmogący wiekuisty Boże, Panie nieba i ziemi, który objawiasz się maluczkim; spraw, prosimy, abyśmy z należną czcią uwielbiając święte tajemnice Dzieciątka Jezus, Twojego Syna, i wiernie wstępując w Jego ślady mogli dojść do królestwa niebieskiego obiecanego maluczkim. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

  Dzień 4 (19 grudnia)
  Boskie usta Dzieciątka Jezus zamykają w sobie słowa życia, prawdy i mądrości przedwiecznej, oddają doskonałą chwałę Bogu Ojcu i miłosiernie ogłaszają przebaczenie grzesznikom. One mają kiedyś ogłosić błogosławieństwo wybranym, a wieczne potępienie odrzuconym. Boże Dziecię zwiastuje przez aniołów „pokój ludziom dobrej woli”, a naszym ustom jakże nieraz trudno wymówić słowa przebaczenia, jakże często sieją one niepokój, a może powodują ból.
  Modlitwa
  O Najświętsze Dzieciątko, oczyść nasze usta ogniem Twej miłości. Naucz je mówić tylko na Twoją chwałę i pożytek bliźnich. Nie pozwól, aby kiedykolwiek miały się splamić grzesznymi słowami. Spraw, niech z naszych ust nieustannie wznoszą się ku Tobie uwielbienia i prośby, abyśmy zasłużyli usłyszeć kiedyś z Twoich Boskich ust wezwanie do wiecznego wesela z Tobą. Amen.

  Modlitwa na zakończenie każdego dnia nowenny
  O Boże Dziecię, prosimy Cię, spraw, abyśmy coraz doskonalej należeli do Ciebie i służyli Ci coraz lepiej. Chcemy Cię miłować w naszych bliźnich i szerzyć Twoje Królestwo wszędzie, gdziekolwiek się znajdziemy. Amen.

  http://sanctus.pl/index.php?grupa=45&podgrupa=46

 18. wobroniewiary pisze:

  Nowenna do św. Charbela dzień V

  Święty Szarbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie miłowania Boga. Pospiesz mi na ratunek. Wrażliwy Ojcze, błagam Cię o łaskę (…).

  Święty Szarbelu, przyjacielu dźwigających krzyż, wstaw się za mną.

  Boże, wysłuchaj naszych próśb za wstawiennictwem Św. Szarbela. Ocal moje biedne serce i daj mi Twój pokój. Ukój niepokoje mojej duszy. Tobie chwała na wieki. Amen.

  Ojcze Nasz, Zdrowaś Mario, Chwała Ojcu…

  https://szarbel.wordpress.com/category/2-modlitwy/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s