Orędzie z Medjugorje z 2 grudnia 2018 r. – aby pasterze rękami pobłogosławionymi przez mojego Syna błogosławili cały świat

„Drogie dzieci!
Kiedy do mnie jako matki przychodzicie z czystymi i otwartymi sercami, wiedzcie, że was słucham, dodaję wam odwagi, pocieszam was i przede wszystkim wstawiam się za wami przed swoim Synem. Wiem, że pragniecie mieć mocną wiarę i wyrazić ją we właściwy sposób. To, czego mój Syn oczekuje od was, to szczera, mocna i głęboka wiara – wtedy każdy sposób, w który ją wyrażacie, jest słuszny. Wiara jest przepiękną tajemnicą, którą zachowuje się w sercu. Ona istnieje między Ojcem Niebieskim i wszystkimi jego dziećmi, można ją poznać po owocach i po miłości, którą ma się do wszystkich Bożych stworzeń.
Apostołowie mojej miłości, dzieci moje, zaufajcie mojemu Synowi. Pomóżcie wszystkim moim dzieciom poznać Jego miłość. Wy jesteście moją nadzieją – wy, którzy staracie się szczerze kochać mojego Syna. W imię miłości, dla waszego zbawienia zgodnie z wolą Ojca Niebieskiego i dzięki mojemu Synowi jestem tutaj pośród was.
Apostołowie mojej miłości, niech wraz z modlitwą i ofiarą wasze serca będą oświecone miłością i światłością mojego Syna. Niech ta światłość i miłość oświeca wszystkich tych, których spotykacie, i przywraca ich mojemu Synowi. Jestem z wami.
W szczególny sposób jestem przy waszych pasterzach. Swoją matczyną miłością oświecam ich i zachęcam ich, by rękami pobłogosławionymi przez mojego Syna błogosławili cały świat. Dziękuję wam”

*****

Ostatnie zdanie z orędzia: „W szczególny sposób jestem przy waszych pasterzach. Swoją matczyną miłością oświecam ich i zachęcam ich, by rękami pobłogosławionymi przez mojego Syna błogosławili cały świat”

Pasterze czyli kapłani mają błogosławić świat swoimi pobłogosławionymi przez Jezusa rękami. Kapłani – a nie świeccy uzurpatorzy nakładania rąk, uwalniania i uzdrawiania!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Medziugorje i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

50 odpowiedzi na „Orędzie z Medjugorje z 2 grudnia 2018 r. – aby pasterze rękami pobłogosławionymi przez mojego Syna błogosławili cały świat

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  ❤ Prośba do wszystkich ludzi dobrej woli!
  Pomódlmy się przez 3 dni w intencji an_m i jej rodziny oraz o światło dla prowadzącego kapłana. Tam potrzeba oceanu modlitwy, aby przerwać zło i przekleństwo oraz o łaskę nawrócenia dla pewnej osoby z ich rodziny

  Bardzo proszę o modlitwę ale też proszę tak, by za nich modlili się ludzie w stanie łaski uświęcającej i mocno zakorzenieni w wierze

  A reszta (n. osoby będące w związkach niesakramentalnych, po grzechu ciężkim a przed spowiedzią św. czy osoby chorujące lub matki w ciąży albo ludzie mający ciężko chorych w rodzinie) – niech modlą się za kapłana, który prowadzi tę rodzinę.

  Pomóżmy an_m i jej rodzinie, bo bardzo tego potrzebują.

 3. Małgonia pisze:

  +++

 4. Jola pisze:

  Pomodle sie.

 5. Edyta pisze:

  +++ Za kapłana prowadzącego.

 6. wobroniewiary pisze:

  Transmisja Nowenny przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny wg św. Faustyny Transmisja na żywo od 29.11 do 7.12.2018.

  Program dnia:
  7.00 – 7.50 – Eucharystia
  7.50 – 9.30 – wystawienie NS i I-y blok modlitewny
  9.30 – 10.00 – przerwa (kawa i modlitwa w ciszy)
  10.00 – 12.00 – II-gi blok modlitewny, Anioł Pański
  12.00 – 13.00 – przerwa (obiad i modlitwa w ciszy)
  13.00 – 15.00 – III-ci blok modlitewny
  15.00 – 15.15 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  15.15 – 16.00 – przerwa (kawa i modlitwa w ciszy)
  16.00 – 18.00 – IV-ty blok modlitewny, Anioł Pański
  18.00 – 19.00 – przerwa (kolacja i modlitwa w ciszy)
  19.00 – 21.00 – V blok modlitwy, Apel Maryjny, błogosławieństwo NS

  Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Intencje nowenny:
  ➡️ O triumf Niepokalanego Serca Maryi w Polsce i na świecie.

  Intencje dodatkowe:
  ➡️ O pokój w Polsce i na świecie; o jedność w Kościele; za Ojczyznę; za rządzących; za Niepokalanów, o pełną ochronę prawną ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci; o nawrócenie wszystkich nieprzyjaciół Kościoła;

  ➡️W intencji Sztafety Różańcowej: o wyzwolenie nas, naszych rodzin i całej naszej ojczyzny, od wszelkich zniewoleń demonicznych, skutków przekleństw, złorzeczeń, paktów i cyrografów diabelskich, praktyk okultystycznych, magicznych, spirytualistycznych, wpływu złej literatury, sztuki, muzyki, kinematografii, gier komputerowych itp.

  ➡️w intencjach poleconych Niepokalanej (każdy uczestnik Nowenny może dołączyć swoje intencje, składając je w koszyczku przed ołtarzem)

 7. wobroniewiary pisze:

  W Liście św. Jakuba jest napisane:
  Spotkało kogoś z was nieszczęście? Niech się modli! Jest ktoś radośnie usposobiony? Niech śpiewa hymny! Choruje ktoś wśród was? Niech sprowadzi kapłanów Kościoła, by się modlili nad nim i namaścili go olejem w imię Pana. A modlitwa pełna wiary będzie dla chorego ratunkiem i Pan go podźwignie, a jeśliby popełnił grzechy, będą mu odpuszczone

  Tak więc zdanie z wpisu na czerwono dotyczy wszystkich świeckich, którzy nakładają innym ręce na głowę, bo to może czynić tylko kapłan. I nie jest to mowa nienawiści tylko ostrzeżenie. Bo ręce może nakładać kapłan, małżonkowie sobie nawzajem i rodzice dzieciom. A jak świeccy nakładają innym swe łapy na głowę – to nie ważne czy czyni to Nowak, czy Kowalski czy jakiś Janek Jankowski. Nie o nazwiska a o zjawisko tu idzie!

 8. wobroniewiary pisze:

  Modlitwa na każdy dzień nowenny
  Pomnij, o Najłaskawsza Dziewico z Guadalupe, że ukazując się cudownie na górze Tepeyac, przyrzekłaś ukazać Swoje współczucie i litość dla tych, którzy Cię kochają i Tobie ufają, którzy szukają Twojej pomocy i zwracają się do Ciebie w swoich potrzebach i cierpieniach. Obiecałaś przychylić się do naszych próśb, otrzeć nasze łzy i dać nam pociechę i wyzwolenie. Nigdy nie słyszano, aby ktokolwiek uciekając się pod Twoją obronę, błagał Twojej pomocy, szukał Twego wstawiennictwa, dla innych, czy też dla siebie, był przez Ciebie opuszczony. Tą nadzieją ożywieni, uciekamy się do Ciebie, Maryi, Dziewiczej Matki prawdziwego Boga. Wyrażając żal za nasze grzechy, padamy przed Twoją świętą obecnością, pewni, że Ty okażesz nam swoje miłosierne obietnice. Jesteśmy pełni nadziei, że pod Twoimi skrzydłami i Twoją opieką, nic nie może nas złamać i przerazić, że nie musimy się lękać chorób, nieszczęść, czy jakichkolwiek cierpień. Tyś, nasze zdrowie i życie, Ty która jesteś naszą Matką, pragniesz być z nami za pośrednictwem Twego cudownego obrazu. Oddając się Twojej macierzyńskiej opiece i mając Ciebie za naszą ucieczkę w chwilach próby, nie potrzebujemy niczego więcej. Święta Matko Boża, nie gardź naszymi prośbami, ale w swoim miłosierdziu wysłuchaj nasze prośby. Amen.

  Dzień pierwszy

  Słowa naszej Pani z Guadalupe wypowiedziane do Indianina, Juana Diego, na wzgórzu Tepeyac, 09. 12.1531 roku.: Mój drogi, serdecznie ukochany synu, ja jestem Dziewicą Maryją, Matką prawdziwego Boga, dawcy życia, stworzyciela wszystkich rzeczy, wszechobecnego Pana nieba i ziemi; pragnę by na tym miejscu wybudowano świątynię, w której będę mogła ukazywać współczucie jakie żywię dla twoich ziomków i dla wszystkich, którzy będą się zwracać do mnie. Te Twoje słowa, Niebiańska Matko, wypełniają me serce miłością i dziękczynieniem. Zwrócone do mnie umacniają moją wiarę i nadzieję. Dlatego zwracam się do Ciebie ufając, że dzięki Twemu wstawiennictwu dana mi będzie łaska życia zgodnego z nauczaniem Twojego Boskiego Syna Jezusa, którego pragnę kochać z całego serca. Ty Matko brałaś udział w cierpieniach, które mój zbawca znosił za mnie, dlatego należę także do Ciebie i Ty jesteś moją kochającą Matką. Nie opuszczaj mnie na tym łez padole; proszę Cię wspomóż mnie w moim ubóstwie i wypraszaj dla mnie to czego mi potrzeba; miej dla mnie współczucie, gdy obejmuje mnie lęk; pomagaj i umacniaj mnie w moich słabościach i nieszczęściach. Amen.

  Módlmy się:Ojcze Nasz…, 4 x Zdrowaś Maryjo (dla upamiętnienia czterech wizji Juana Diego), Chwała Ojcu…

 9. kropka pisze:

  Szokujący „poradnik” ZNP dla szkół przed Świętami Bożego Narodzenia! „Zamiast szopki choinka, zamiast opłatka poczęstunek”

 10. kropka pisze:

  Choć wydarzyło się to kilka lat temu w Korei Południowej, obraz ten nie przestaje przemawiać z nadzwyczajną siłą.
  Fotografia przedstawia kapłana pobitego w trakcie udzielania Komunii świętej. Pomimo upadku wszystkie siły skupił na tym, by ze czcią zebrać hostie, które znalazły się na ziemi. Moment uwiecznił jeden ze świadków incydentu w miasteczku Gangjeong.

  UCAnews, czyli katolicka agencja informacyjna działająca na terenie Azji, podaje, iż do zdarzenia doszło 8 sierpnia 2012 roku na wyspie Czedżu (Korea Południowa). Kapłan o nazwisku Bartholomew Mun Jung-hyun odprawiał mszę świętą w porcie w pobliżu operacyjnej bazy morskiej, której budowa zlecona przez koreański rząd wzbudzała ogromne kontrowersje ze względu na jej bardzo negatywny wpływ na środowisko oraz warunki życia miejscowej ludności.

  Duchowny sprawował Eucharystię dla osób protestujących przeciwko realizacji rządowego projektu, kiedy to podczas obrzędu rozdawania Komunii świętej, w grono modlących się wtargnęła policja i zaczęła wymierzać ciosy wszystkim zgromadzonym.

  Nie oszczędzono również celebransa, który pod siłą ciosów przewrócił się na ziemię. Władze diecezji Czedżu natychmiast zażądały przeprosin, ponieważ z relacji świadków wynikało, iż jeden z funkcjonariuszy podeptał leżące hostie. Policja jednak temu zaprzeczyła.

  Niemniej w kontekście manifestujących mieszkańców skonfrontowanych z brutalnymi policjantami na pierwszy plan wysuwa się skromny gest kapłana, który, zdeptany i obolały, całą swoją uwagę kieruje na swojego Pana, zamiast na samego siebie. Obraz ten trafia prosto w serce i mówi o kapłaństwie więcej niż tomy teologicznych traktatów

 11. AnnaSawa pisze:

  O tym samym Matka Boża wspomniała w Swoim orędziu w dniu 2 września 2013 roku:

  Matka Boża z wielką troską powiedziała:
  „Przez wzgląd na Jezusa, przez wzgląd na mojego Syna, kochajcie tych, których On powołał i pragnijcie błogosławieństwa tylko z tych rąk, które On poświęcił. Nie pozwólcie, aby zapanowało zło. Ponownie powtarzam: moje Serce zatryumfuje tylko przy udziale waszych pasterzy. Nie pozwólcie, aby zło oddzieliło was od waszych pasterzy. Dziękuję wam. …”

  „TYLKO Z TYCH RĄK, KTÓRE ON POŚWIĘCIŁ…”

  Całe objawienie:

  Orędzie iz Medziugorje, 2. wrzesień 2013r. – Orędzie dla Mirjany

  „Drogie dzieci. Kocham was wszystkie. Wy wszyscy, wszystkie moje dzieci, wy wszyscy jesteście w moim sercu. Wszystkich was darzę moją macierzyńską miłością i wszystkich was pragnę doprowadzić do poznania Bożej radości. Dlatego was przyzywam. Potrzebuję pokornych apostołów, którzy otwartym sercem będą przyjmować słowo Boże i pomagać innym, aby przez słowo Boże pojęli sens swojego życia. Abyście jednak, moje dzieci, mogli to czynić musicie przez modlitwę i post nauczyć się słuchać sercem i nauczyć się uniżać. Musicie nauczyć się odrzucać od siebie wszystko to, co was oddala od słowa Bożego i tęsknić jedynie za tym co was do niego przybliża. Nie lękajcie się. Ja jestem tu. Nie jesteście sami. Proszę Ducha Świętego, aby was odnowił i umocnił. Proszę Ducha Świętego, abyście i wy zdrowieli kiedy pomagacie zdrowieć innym. Proszę Go, abyście przez Ducha byli dziećmi Bożymi i moimi apostołami. ”

  Matka Boża z wielką troską powiedziała:

  „Przez wzgląd na Jezusa, przez wzgląd na mojego Syna, kochajcie tych, których On powołał i pragnijcie błogosławieństwa tylko z tych rąk, które On poświęcił. Nie pozwólcie, aby zapanowało zło. Ponownie powtarzam: moje Serce zatryumfuje tylko przy udziale waszych pasterzy. Nie pozwólcie, aby zło oddzieliło was od waszych pasterzy. Dziękuję wam.

  https://www.medjugorje.ws/pl/messages/2013/

  Dokładnie te objawienie ukazało się na prorilu facebook : Z Maryją módlmy się za kapłanów!
  w dniu 9 października tego roku….w tych dniach kiedy to rozpętała się „wojna” po filmie ze strony zwiedzeni.pl.
  …moderator tego profilu napisał: „wybieram orędzia losowo uprzednio modląc się i pytając Mamusie, co chce nam przekazać. Też zauważyłam tę aktualność. Polecam też czytania z poniedziałku. Podobne odczucia o aktualności”.

  https://www.facebook.com/groups/1877147432498771/permalink/2186558388224339/

  • AnnaSawa pisze:

   Te orędzia winny pójść na pierwsze strony portali, aby nikt już nie miał żadnych wątpliwości.

  • tu MariaPietrzak pisze:

   „TYLKO Z TYCH RĄK, KTÓRE ON POŚWIĘCIŁ…”
   -Czesto sie zastanawiam , dotyczy to tylko blogoslawienstwa czy rowniez przyjmowania Komunii swietej ?
   Bo Jan Pawel II w Liscie o Eucharystii z 1981 roku kladzie nacisk na dlonie konsekrowane , ktore maja ten przywilej …podawania Komunii.
   Oczywiscie sa sytuacje szczegolne , ze nie ma mozliwosci przyjecia Komunii z rak Kaplana .
   Mysle o sytuacji , gdy «szafarze swieccy sa w nadużyciu» !!
   Ja sama , kiedy dostalam Komunie z rak szafarza swieckiego , dostalam Cialo Chrystusa , ale bez Jego Ducha .
   Czy Kaplani nie maja ten przywilej , ze sa szafarzami dobr dla innych niedostepnych ?
   I zaden swiecki nie jest w stanie przekazac nam Darow, ktorych nosnikami sa tylko Kaplani ?!
   To by tlumaczylo martwote duchowa Zachodu , gdzie Komunie rozdawane przez swieckich sa tak rozpowszechnione .

 12. AnnaSawa pisze:

  …i jakże arcyważne!: „…..moje Serce zatryumfuje tylko przy udziale waszych pasterzy. Nie pozwólcie, aby zło oddzieliło was od waszych pasterzy. „

 13. Maggie pisze:

  Modlitwa do św. Barbary
  Niech nam wyprosi Twoje miłosierdzie, wszechmogqcy Boże, święta Barbara, panna i męczennica, która Tobie zawsze się podobała tak ze względu na czystość życia, jak również na wyznanie wiary w obliczu śmierci, abyś nam odpuścił grzechy nasze i udzielił łask, o które Cię pokornie prosimy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
  Święta Barbaro, panno i męczennico, która tak bardzo ukochałaś niewinne życie, racz nam wyjednać u Oblubieńca Twego, Jezusa Chrystusa, czystość duszy.
  Patronko konających, serdecznie cię proszę, uproś mi w godzinie śmierci mojej doskonały żal za grzechy i głęboką ufność w miłosierdzie Boże. Niech bez pojednania się z Bogiem nie schodzę z tego świata, ale rozgrzeszony i pokrzepiony Ciałem i Krwią Jezusa Chrystusa otrzymam ojcowskie przebaczenie i wiekuiste życie wśród świętych w niebie. Amen.
  LITANIA DO ŚWIĘTEJ BARBARY
  Kyrie eleison! Chryste eleison! Kyrie eleison!
  Chryste, usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas!
  Ojcze z nieba Boże, zmiłuj się nad nami!
  Synu Odkupicielu świata Boże!
  Duchu Święty Boże!
  Święta Maryjo, módl się za nami!
  Święta Barbaro
  Święta Barbaro, panno i męczennico
  Święta Barbaro, oblubienico Chrystusowa
  Święta Barbaro, bezbożnego ojca pobożna córko
  Święta Barbaro, różo między cierniem bałwochwalstwa
  Święta Barbaro, ozdobo swojego narodu
  Święta Barbaro, wyznawczyni i chwało Krzyża świętego
  Święta Barbaro, wielka czcicielko Najświętszego Sakramentu
  Święta Barbaro, szafarko Niebieskiego Pokarmu
  Święta Barbaro, patronko umierających
  Święta Barbaro, we własnym domu prześladowana
  Święta Barbaro, w odosobnieniu z Bogiem przestająca
  Święta Barbaro, przez własnego ojca zamordowana
  Święta Barbaro, nad złem i przemocą tryumfująca
  Święta Barbaro, pełna Bożego pokoju
  Święta Barbaro, opiekunko ubogich
  Święta Barbaro, przed wieczną karą chroniąca
  Święta Barbaro, kielich zbawienia niosąca
  Święta Barbaro, przewodniczko w drodze do nieba
  Święta Barbaro, nadziejo grzeszników
  Święta Barbaro, wspomożycielko konających
  Święta Barbaro, na sądzie ostatecznym patronko
  Święta Barbaro, zawsze wierna Bogu
  Święta Barbaro, w cierpieniach czyśćcowych ochłodę niosąca
  Święta Barbaro, w wiecznej chwale królująca
  Abyśmy od wszelkiego zła uwolnieni byli, przyczyń się za nami!
  Aby w rodzinach naszych zgoda panowała
  Abyśmy od nagłej a niespodziewanej śmierci zachowani zostali
  Abyśmy bez pojednania z Bogiem z tego świata nie zeszli
  Abyśmy ulgi w cierpieniach doznawali
  Abyśmy zbawienną cierpliwość w utrapieniach zachowali
  Abyśmy łaskę wytrwania ostatecznego otrzymali
  Abyś nam w godzinę śmierci z pomocą przyjść mogła
  Abyś nam zbawienie wieczne wyprosić mogła
  Przez zasługi twoje, przyczyń się za nami!
  Przez okrutne męczeństwo twoje
  Przez bohaterską śmierć twoją
  Przez chwałę twoją
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie!
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie!
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami!
  K. Módl się za nami, święta Barbaro!
  W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.
  Módlmy się!
  Panie, niech wstawiennictwo świętej Barbary, dziewicy i męczennicy, broni nas od wszelkich przeciwności i wyjedna nam przy końcu życia łaskę prawdziwej pokuty, szczerej spowiedzi i przyjęcie Najświętszego Sakramentu Ciała i Krwi Pana naszego Jezusa Chrystusa. Który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków. Amen.
  MODLITWA DO ŚWIĘTEJ BARBARY
  Święta Barbaro, panno i męczennico, która tak bardzo ukochałaś niewinne życie, racz nam wyjednać u Oblubieńca Twego, Jezusa Chrystusa, czystość duszy i ciała.
  Patronko konających, serdecznie cię prosimy, uproś nam w godzinę śmierci naszej doskonały żal za grzechy i głęboką ufność w miłosierdzie Boże. Niech bez pojednania się z Bogiem nie schodzimy z tego świata, ale rozgrzeszeni i pokrzepieni Ciałem i Krwią Jezusa Chrystusa otrzymamy ojcowskie przebaczenie i wiekuiste życie wśród Świętych w niebie. Amen.

 14. tu MariaPietrzak pisze:

  Czytał Piotr Łoza , OSPPE / Wołanie z Gerezy
  Poranna czytanka na antenie Radio Jasna Góra , a w niej między innymi o przyjmowaniu Komunii świętej w stanie grzechu śmiertelnego.
  Skłania do refleksji .
  Rzadkością jest dziś takie słowo choćby podczas niedzielnego kazania . A powinno być w agendzie każdego miesiąca choć linijka, bo nasza Komunia to nasze „być” lub „nie być” z Chrystusem i skutki tegoż ! Święty Piotr Julian Eymard powiedział nawet , że przyjmowanie Komunii sw. w stanie grzechu to nie tylko „dyskomfort” , który odczuwa Jezus , ale wręcz rzucanie Jezusa pod stopy szatana ! Takie też skutki komunii i dla nas . Zamiast Pana mamy „pana”!
  Władza nad nami jemu jest dana . Stąd nie dziwmy się , ze swiat się zmienia i coraz mniej tych ….
  ” Popatrzcie , jak oni się miłują ” ! A coraz więcej zniewolenia .
  Przeraża fakt dopuszczania do Komunii Świętej innowierców, bo to świadczy o braku miłości tak wobec Chrystusa jak i samych komunikujących . Profanacją jest taka sytuacja !
  I drogą do piekła . To mój dodatek , oczywiście .

  Bogu dzięki , że Ojcowie czuwają i dzielą sie i wiedzą, i wiarą , ostrzegają , oczy otwierają , serca poruszają ! Do refleksji skłaniają !💦

 15. wobroniewiary pisze:

  … – edycja
  Jak widać, nie ma tu taryfy ulgowej dla nikogo. Jak administracja uległa zwiedzeniu i opublikowała post fałszywego proroka ŻP – to go usuwa 🙂
  I tak ma być – nie ma wyjątków dla nikogo

 16. kropka pisze:

  W Medjugorie powstanie nowa Kaplica Adoracji Najświętszego Sakramentu, która ma pomieścić ponad 200 osób. Jej zaprojektowanie powierzono Mariuszowi Drapikowskiemu, autorowi m.in. ołtarzy adoracji tworzących projekt „12 Gwiazd w Koronie Maryi Królowej Pokoju”. – Głównym celem jest odpowiedź na potrzeby wzrastającej liczby pielgrzymów, dla których obecna infrastruktura jest niedostateczna i nie funkcjonalna – powiedział abp Henryk Hoser, wizytator apostolski w Medjugorie.

  – Rokrocznie do Medjugorie przybywa ok. 2,5 mln osób z całego świata. Wielu pielgrzymów bardzo chętnie korzysta z możliwości adoracji. Obecna kaplica jest niezwykle mała, może bowiem pomieścić zaledwie ok. stu osób. Poza tym, nie ma możliwości na nieustanną adorację Najświętszego Sakramentu, ponieważ w godzinach porannych odbywają się tam Msze św. w różnych językach w zależności od grupy pielgrzymów. W związku z tym wystawienie ma miejsce tylko w godzinach popołudniowych. Z kolei w głównym kościele godzinna adoracja odbywa się cztery razy w tygodniu po Mszy św. wieczornej – tłumaczy abp Hoser.

  http://niedziela.pl/artykul/39502/W-Medjugorie-powstanie-nowa-Kaplica

 17. Damian pisze:

  Jan Hlebowicz: W 2002 r. rozpoznano u Pana pierwsze symptomy stwardnienia rozsianego. W następnym roku zaczął tracić Pan władzę w nogach, potem w rękach. Choroba zaatakowała także wzrok…

  Mariusz Drapikowski: Byłem leczony w najlepszych szpitalach w Polsce i za granicą. Nie dawano mi szans na wyleczenie. Choroba postępowała w dramatycznie szybkim tempie.

  Wszystko zmieniło się w grudniu 2003 r.

  M.D: Wraz z rodziną miałem możliwość rozmowy z Janem Pawłem II podczas prywatnej audiencji. Myślałem, że spotkanie będzie trwało kilka minut, jednak przedłużyło się do ok. godziny. Wyraziłem pragnienie wykonania bursztynowej sukni dla jasnogórskiego obrazu Matki Bożej.

  Jan Paweł II uśmiechnął się z aprobatą. Położył dłoń na mojej głowie i błogosławił mi. Po powrocie do Polski choroba zaczęła ustępować, a ja mogłem zrealizować swoje przyrzecznie dane ojcu świętemu i Maryi.

  https://www.gosc.pl/doc/2072154.Przez-bursztyn-do-Boga

  • Halina pisze:

   Męski Różaniec 1 grudnia 2018 przy – 9 stopni Celsjusza mężowie Boży tez dali radę wytrwać w modlitwie wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi 💪🙏☝️😇

 18. Agnieszka pisze:

  Próba nastraszenia Prawa i Sprawiedliwości? Otwarta wojna dyrektora Radia Maryja z prezesem PiS? Jak ustaliła Wirtualna Polska, do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął wniosek o rejestrację nowej partii politycznej „Ruch Prawdziwa Europa”. Stoi za nią nie kto inny jak ojciec Tadeusz Rydzyk.

  https://wiadomosci.wp.pl/a-jednak-rydzyk-bedzie-mial-swoja-partie-dokumenty-zlozone-w-sadzie-6323937045534337a

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s