Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie: oglądaj z nami transmisję on-line

Zapraszamy na charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne „Jezus uzdrawia” które odbędzie się w Sanktuarium Świętości Życia przy ul. Łagiewnickiej 197/201 w Łodzi prowadzonych przez ks. Pallotynów. Msza św. z posługą charyzmatyczną i nabożeństwem z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie ma miejsce w każdą czwartą sobotę miesiąca.

Najbliższe, takie wydarzenie jest zaplanowane na 24 listopada (sobota) 2018 od godz. 12.00 do 17:00. Podczas tego spotkania nastąpi modlitwa wstawiennicza, błogosławieństwo olejami św. Charbela oraz błogosławieństwo wody, soli, oleju i lekarstw. Ufamy, że w tym dniu otrzymamy to o co z pokorą będziemy prosić św. Charbela. Dlatego zachęcamy Ciebie abyś szczególnie uczestniczył osobiście w tym ważnym wydarzeniu prosząc św. Charbela o uzdrowienie i uwolnienie.

Święty Charbel był pustelnikiem żyjącym w klasztorze św. Marona w Libanie. Po jego śmierci za jego wstawiennictwem doszło do wielu cudownych uzdrowień. Na spotkanie prosimy przywieść białą lilie znak czystości i niewinności (taki był św. Charbel).

Spotkanie charyzmatyczne poprowadzi ks. Łukasz Prausa który od momentu przyjęcia święceń kapłańskich służy ludziom swoimi charyzmatami. Prowadząc charyzmatyczne spotkania ewangelizacyjne głosi prawdę o żywym i prawdziwych Chrystusie, który uzdrawia i uwalnia w dzisiejszych czasach tak samo jak 2000 lat temu.

Podczas tych niezwykłych spotkań mają miejsce liczne uzdrowienia zarówno fizyczne, jak i duchowe. Ludzie modlą się o uzdrowienie z choroby, rzucenie nałogów, uzdrowienie wewnętrzne z lęków, depresji, zniewoleń duchowych, o nawrócenie dzieci albo współmałżonka. Wielu prosi o wzmocnienie wiary.

Kapłan ten słyszy kierowane do siebie słowa Jezusa, i jest także pośrednikiem w przekazywaniu tych słów innym. Wiele osób po modlitwie przychodzi do ks. Łukasza i przekazuje osobiste świadectwa uzdrowienia z chorób oraz uwolnienia i uzyskania duchowej siły na drodze prowadzącej do świętości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Msza święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie: oglądaj z nami transmisję on-line

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Wróciłam szczęśliwie do domu – byłam dziś w Wąwolnicy na Mszy św. o uzdrowienie duszy i ciała. Piękna przejmująca homilia, którą we wpisie nazwę „cud uciszenia burzy” – patriotyczna i Boża homilia.

  Wcześniej miałam łaskę porozmawiać z ks. Janem, podarować Mu różaniec z Neapolu od ks. Dolindo i wyjaśnić kilka kwestii, które mnie nurtowały. Reasumując – idę dobrą drogą, nauczanie i ostrzeganie na stronie jest prawidłowe, czarny mnie atakuje i będzie atakować za to co robię, ale znam już kilka sztuczek, jak go „obejść” jak choćby to, by o wyjazdach informować „już po, a nie przed”, co niniejszym czynię.

  Ks. Jan codziennie omadla mnie i wszystkich naszych Czytelników, więc bądźcie dobrej myśli i nie zapominajcie modlić się za ks. Pęzioła ale i za mnie, bo strona jest czarnemu solą w oku i będzie na rzęsach stawać, by ją zniszczyć

  Dziś czarny ujawnił się podczas Mszy św. i gdy zobaczyliśmy, że ks. Jan odszedł od mikrofonu i schyla się za ołtarzem, to myśleliśmy, że zasłabł, źle się poczuł – ale nie, ksiądz zaczął wyganiać czarnego, który musiał odejść „z piskiem opon” wobec modlitwy i wystawionego Najświętszego Sakramentu. Zły ujawnił się podczas tej modlitwy (pierwsza u góry na 13 str. folderu z nabożeństwem z Wąwolnicy), dlatego ją wszystkim kolejny raz polecam:

  To moja osobista (lekko zmodyfikowana) wersja:
  „Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za św. Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne, za moich krewnych, tak żywych jak i zmarłych, za Przyjaciół, za Czytelników WOWiT, za osoby, które proszą mnie o modlitwę i którym obiecałam modlitwę, za moich opiekunów duchowych, za biskupów i za kapłanów, których duchowo adoptowałam. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu cierpiące”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s