Modlitwa ks. Rafała Jarosiewicza i egzorcyzmy proste ks. Stanisława Małkowskiego na Marszu Niepodległości

Na scenie na błoniach Stadionu Narodowego, gdzie zakończono Marsz Niepodległości w Warszawie, nie zabrakło modlitw.

Ks. Rafał Jarosiewicz wraz z uczestnikami Marszu odmówił wspólnie następującą modlitwę:
Boże, który jesteś Miłością, dałeś swojego Syna na Zbawienie świata, uznaję przed Tobą mą słabość i ogłaszam Cię moim Jedynym Zbawicielem i Panem. Chcę zwyciężać miłością, przeciwstawiając się złu i nie chce dać się zwyciężyć złu, ponieważ miłość zwycięża. Duchu Święty, poprowadź naród polski, abyśmy mogli wzrastać w miłości. Amen 

Następnie głos zabrał ksiądz Stanisław Małkowski, działacz opozycji PRL i kapelan Solidarności, który powiedział: 
Odmówmy dwa proste egzorcyzmy. Złe duchy szukają dostępu do nas. Obroną jest Chrystus, Matka Najświętsza, Duch Święty. Wszyscy odmówili dwa egzorcyzmy proste: Potężna Niebios Królowo oraz Święty Michale Archaniele. 

Na koniec ks. Stanisław Małkowski pobłogosławił wszystkich uczestników marszu.

Nagranie od momentu poprowadzenia modlitwy
przez ks. Rafała Jarosiewicza i ks. Stanisława Małkowskiego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

45 odpowiedzi na „Modlitwa ks. Rafała Jarosiewicza i egzorcyzmy proste ks. Stanisława Małkowskiego na Marszu Niepodległości

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Biskupi w 100. rocznicę niepodległości
  Dzięki wierze i kulturze, dzięki pielęgnowaniu wspólnej pamięci i poczuciu tożsamości potrafiliśmy przetrwać czas zaborów. Zachowaliśmy polskość, krzewiąc poczucie wspólnoty wszystkich obywateli, bez względu na ich wyznanie i pochodzenie. Dziś wolność to nie tylko suwerenność, ale też służba dobru wspólnemu, miłość i miłosierdzie – podkreślali biskupi podczas uroczystych Mszy św. sprawowanych 11 listopada z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

  (…) W trakcie Mszy św. nastąpiło zapalenie Świecy Niepodległości, która została ofiarowana Warszawie przez papieża Piusa IX w 1867 roku z poleceniem, by zapalono ją, gdy Polska odzyska wolność

  https://ekai.pl/biskupi-w-100-rocznice-niepodleglosci/

 3. wobroniewiary pisze:

  Policja dementuje manipulację „Gazety Wyborczej”. Zdjęcie Forza Nuova pochodzi z Rzymu a nie z Warszawy!

  Krążące w mediach społecznościowych zdjęcie przedstawiające członków organizacji Forza Nuova zostało zrobione w 2017 r. we Włoszech, nie podczas niedzielnego marszu z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości – poinformowano na oficjalnym profilu policji na Twitterze. Proszę takimi zdjęciami nie wprowadzać w błąd opinii publicznej! – zaapelowano.

  W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie członków włoskiej organizacji Forza Nuova, unoszących podczas demonstracji prawe ręce w geście faszystowskiego pozdrowienia. Według towarzyszących zdjęciu podpisów, miało być ono zrobione podczas marszu z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości, który przeszedł w niedzielę ulicami Warszawy.

  https://nczas.com/2018/11/12/policja-dementuje-manipulacje-gazety-wyborczej-zdjecie-forza-nuova-pochodzi-z-rzymu-a-nie-z-warszawy/?fbclid=IwAR1cGBoWEiIiL1e3FfD1iS0TumxwQxsPEu4VEbLUDcSBrMOd75gIov2yIW4

  • Maggie pisze:

   Czyż takimfałszem nie powinna zają się PROKURATURA? – zwłaszcza, że te fałszywe manipulacyjne wiadomości skierowane są przeciw Polsce !

 4. Ania pisze:

 5. wobroniewiary pisze:

  A tu nagranie od momentu modlitwy ks. Małkowskiego – dwa egzorcyzmy proste:

 6. wobroniewiary pisze:

  A tu wzruszający moment modlitewny z weteranem
  Nagranie od momentu wezwania „Do modlitwy Narodowych Sił Zbrojnych” i wspólna z weteranami modlitwa. Aż łzy same płyną z oczu…
  Prawda zawsze zwycięży, choć to trwa i boli!

 7. wobroniewiary pisze:

  Ps. Dziś pół nocy zarwałam i czytałam brednie „proroka cypriana polaka”, który pisze, że sam Pan Jezus mu mówi, że na niego, proroka szykują zamach, i to sam pan Macierewicz, że przodkowie Jezusa mieszkali w Gietrzwałdzie, a najlepsze jest to, że Pan Jezus, który nigdy się nie myli, pomylił się, i o katastrofie smoleńskiej powiedział, że za sterami JAKA siedział sam gen. Błasik. Czyli co? Pan Jezus nie wie, że oni lecieli tupolewem a nie jakiem? Prawdziwy Jezus wie jakim samolotem lecieli do Smoleńska, ale ludzie tak łatwo wierzą kłamstwom!
  I tyle mam dziś do powiedzenia w sprawie kłamstw i manipulacji – one zawsze wypłyną na wierzch. Szkoda tylko, że tak mało osób chce słuchać Prawdy i do niej dążyć!!!
  Życzę wszystkim miłego popołudnia

  • Maggie pisze:

   O tak .. wielki zamach na tego „proroka”? … Czy w perspektywie, to biały kaftan albo woda egzorcyzmowana, by ujawnić „natchnienia” u tego Cypriana?

   Jezu, Ty się tym zajmij i tym nieszczęśnikiem❣️

  • Justa pisze:

   Jeżeli takie brednie tam są wypisywane to dlaczego ksiądz Skwarczyński potwierdził,że te przekazy są „cenne” i że „są z Nieba”:-)

   • wobroniewiary pisze:

    Ks. Adam badał je i może na początku błędów nie widział, ale dzisiaj na pewno nie powiedziałby, że one wszystkie są z Nieba i że są cenne. Jestem po rozmowie z ks. Adamem
    Temat na naszej stronie kończymy definitywnie. One nie są nam do zbawienia potrzebne.

   • Maggie pisze:

    @Justa: Nie trzeba być księdzem, aby „najnowsze objawienia” uznać za brednie, więc nie szukaj „chłopca do bicia”, … jeśli takiego szukasz …
    Justa, to właśnie dowód.. jak coś może być zwodniczego i dlaczego na początku była tylko (!) mowa o tym, w sensie, że w przedstawionych początkowych fragmentach nie ma sprzeczności z Nauką Kościoła … ale to NIE JEST jeszcze sygnałem, aby popadać w euforię, fascynację. Brednie pojawiły się później i rosną jak na drożdżach. Ks.Adam już „toto” odrzucił , bo i szkoda nań czasu. KONIEC/KROPKA.

    Dlatego pamiętaj, że ks.Adam nie chowa głowy w piasek, nie owija niczego w bawełnę, a głosi Prawdę – wynikłą z weryfikacji: ODRZUCONE = FINITO! Zamiast tonąć w pretensji, zatop się w serdecznej modlitwie 💕.

    Pamiętaj, że takie sprawy zaczynają się w mistrzowski sposób, z udawaną pokorą, aby „pochwycić rybkę na haczyk” … ale potem , gdy wyłazi „szydło z worka”, pojawiają się możliwe, manipulacje pierwszą, jakby wyłudzoną opinią.
    Jest stare powiedzenie: CO BYŁO A NIE JEST, NIE PISZE SIĘ W REJESTR.

    Jezus jest Panem❣️

    • Betula pisze:

     Czytałam kiedyś orędzia Cypriana-Polaka ale do czasu jak „Pan Jezus” powiedział mu że jego wolą jest aby Cyprian pojechał na pielgrzymkę i wypoczynek do Meksyku i żeby czytelnicy posyłali mu na ten cel pieniądze – dosłownie wkurzyłam się tą próbą wykorzystywania dobroci ludzkiej i zbierania na pielgrzymkę zagraniczną.
     Ja jestem szczęśliwa jak mi zdrowie pozwoli i wystarczy niewielka kwota na dojazd do Kalwarii Zebrzydowskiej.
     Św.Faustyna w swoim „Dzienniczku” pisała że w najbliższym kościele dostajemy potrzebne łaski tylko trzeba udać się z czystym sercem do Pana Jezusa.
     Taki wielki święty jak Ojciec Pio modlił się na miejscu w San Giovanni.

    • Monika pisze:

     Co ciekawe: to, że modlił się na miejscu w San Giovanni, wcale nie przeszkadzało Ojcu Pio być jednocześnie i w innych miejscach na świecie, gdzie był widziany przez przeróżne osoby, o czym zaświadczano nie raz, że tak było.

 8. kropka pisze:

  Zagraniczne media o Biało-Czerwonym Marszu: PiS ramię w ramię z faszystami. „Polski nacjonalizm jest zaściankowy, małostkowy i agresywny”

  https://wpolityce.pl/polityka/420752-zagraniczne-media-o-marszu-pis-ramie-w-ramie-z-faszystami

  • Maggie pisze:

   Wygląda jakby zza..graniczne i na obcym garnuszku media, tak jak i „beniaminek”, który właśnie się pojawił … przekraczają wszelkie granice przyzwoitości .. ale gdy … głodnemu „chleb” z własnego (!) stołu na myśli, jedni widzą faszystów, a drugi bolszewików .. wyśnionych w czasie lunch’u … jak „delicje” wyssane z własnych rąk i palców przy biurkach (a rączki spracowane, a paluszki umaczane).

 9. kropka pisze:

  Marsz nazistów i rasistów? Bzdury! Rodziny z dziećmi, siostry zakonne i osoby z zagranicy przeszły ulicami Warszawy.

 10. kropka pisze:

  „Ty wiesz, Matko, że narodem, który tyle wycierpiał w swojej historii, który tyle odniósł zwycięstw, który wniósł tak wielki wkład do kultury Europy i świata, który wydał i wydaje tylu wspaniałych ludzi, który w końcu dał światu papieża, papieża, który ten świat zadziwia – takim narodem poniewierać nie wolno. Takiego narodu nie rzuci przemocą na kolana żadna siła szatańska. Ten naród udowodnił, że kolana zgina tylko przed Bogiem. I dlatego wierzymy, że upomni się o niego Bóg.”
  Ks. Jerzy Popiełuszko

 11. Agnieszka pisze:

  Chciałabym zaprosic wszystkich czytających WOWiT do wspólnej modlitwy Telegramem Świętego Józefa w intencji szczęśliwej operacji nowotworu ucha dla Asi – córki naszej adminki Pani Ewy. Operacja za trzy dni w godzinach wieczornych, dlatego też zaczynamy od jutra i odmawiamy przez kolejne trzy dni (wtorek, środa, czwartek). Tekst modlitwy bez problemu znajdą Państwo tu na stronie. Wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie sie pod moim komentarzem

  • wobroniewiary pisze:

   Ja pierwsza się zgłaszam, bo to moje dziecko ❤

   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2017/12/22/telegram-do-sw-jozefa-opiekuna-bozej-rodziny-modlitwa-w-sprawach-trudnych-i-naglych-schody-sw-jozefa/

   Podane modlitwy można odmówić trzykrotnie w ciągu dnia: rano, w południe i wieczorem. Jeśli jest to sprawa bardzo pilna, np. wyjednanie nawrócenia dla niebezpiecznie chorej osoby, wówczas można odprawić to nabożeństwo w trzech godzinach następujących po sobie.

   Modlitwa
   Święty Józefie, ofiaruję Ci miłość Jezusa i Maryi, jaką oni żywią ku Tobie. Ofiaruję Ci też uwielbienia i hołdy wdzięczności i ofiary, jakie Ci wierni złożyli przez wieki aż do tej chwili. Siebie i wszystkich drogich memu sercu oddaję na zawsze Twej świętej opiece. Błagam Cię, dla miłości Boga i Najświętszej Maryi Panny, Twej Oblubienicy, racz nam wyjednać łaskę ostatecznego zbawienia i wszystkie łaski nam potrzebne, a szczególnie tę łaskę… (tu wymienić intencję). Pośpiesz mi na ratunek, święty Patriarcho, i pociesz mnie w tym strapieniu. O święty Józefie, Przyjacielu Serca Jezusa, wysłuchaj mnie.

   Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…

   Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Przenajświętszą Krew, Serce i Oblicze Twego Jednorodzonego Syna, wszystkie cnoty i zasługi Matki Najświętszej i Jej Przeczystego Oblubieńca, świętego Józefa oraz wszystkie skarby Kościoła świętego na wyjednanie łaski ostatecznego zbawienia i łask nam potrzebnych, szczególnie tej… dla….

   Św. Józefie, Miłośniku Jezusa i Maryi, uproś mi tę łaskę, abym coraz goręcej, z całego serca mego kochał Twego przybranego Syna i Jego Dziewiczą Matkę.
   Św. Józefie, uproś mi łaskę, abym – tak jak Ty – umiał łączyć życie czynne z głębokim życiem modlitwy.
   Św. Józefie, szczęśliwy Opiekunie Jezusa i Maryi Niepokalanej, przez Twoją czystość proszę Cię, strzeż mojej czystości.
   Św. Józefie, Patronie wahających się w wyborze, ratuj stojących nad przepaścią zła i oświecaj powołanych do służby Chrystusowi.
   Św. Józefie, któryś skonał na rękach Jezusa i Maryi, uproś mi łaskę szczęśliwej śmierci.

   Niech Jezus i Maryja towarzyszą mi w chwili konania, a ostatnimi moimi słowami niech będą najsłodsze Imiona: Jezus, Maryja i Józef! Amen

  • wobroniewiary pisze:

   Ja odmawiam jeszcze modlitwę do św. Jana Pawła II, bo moja Asia w 2002 roku była przy samym Janie Pawle II a ja tuż obok. O. Konrad Hejmo zawołał z chóru najmłodsze dziecko pod tron papieża (Asia miała wtedy 7 lat) i mamę tego dziecka, czyli mnie.
   Nawet zamieszczę zdjęcie (ja tylko się nachylam, bo papież mówił do mnie przez Asię, ja taka wygadana a powiedziałam tylko „Asiu powiedz papieżowi, że go kochamy”, nic więcej nie wydusiłam z siebie…) Ta maleńka w okularach to moja Asia w 2002 roku ❤

  • Grażyna K. pisze:

   ja rowniez sie zglaszam do modlitwy za Asie

  • Jola pisze:

   Również się zgłaszam. Mam nadzieję że córka wyjdzie z tego obronną ręką.

 12. Ania pisze:

  +++
  Za Asię

 13. weronika pisze:

  Archaniele Rafale prowadż nas ścieżkami co wiodą prosto do niebios . Zachowaj nas od chorób ciała i zdrowie przynieś naszym duszom. Amen.

 14. wobroniewiary pisze:

  Właśnie rozmawiałam z ks. Janem Pęziołem, jeszcze dziś włącza Asię do modlitwy powszechnej w Mszy św. o 18-00 oraz do modlitw różańcowych i brewiarza.

 15. Witek pisze:

  A ja już od dawna modlę się w intencji Ani.
  Od dzisiaj dodam modlitwę unirzenia Krzyżem. Do wczoraj było w intencji ks. Glasa i wszystkich Kapłanów. Muszę to napisać, …. wszystko będzie dobrze…
  A odnośnie gazety wyborczej i innych mediów tego typu…szkoda czasu. Sami utopią się w swojej nienawiści…
  Święto piękne. Dzięki Bogu:)

 16. wobroniewiary pisze:

  Przeniosłam te komentarze do najnowszego wpisu „Modlitwa rodzinna”

 17. kropka pisze:

  Piękne Maryjne zakończenie Marszu Niepodległości ❤

  „…Tyś pod krzyżem Syna stała Maryjo…” Uproś i nam Maryjo siłę i pokorę, byśmy wiernie trwali przy Bogu i bliźnich, gdy wzmagają się cierpienia i przychodzi doświadczenie samotności. Towarzysz nam Mamo, jak towarzyszyłaś swojemu Synowi na Kalwarii. Ps. A to fragment wzniosłego koncertu, który odbył się na zakończenie dzisiejszego Marszu Niepodległości. Królowo Polski miej w opiece cały nasz Naród.

 18. kropka pisze:

  „Nie jest mi po drodze z Danielsami tego świata”, czyli pytania do redaktora Sumlińskiego!

 19. Ania pisze:

  Oto stan ulic po największym marszu w najnowszej historii Polski. ‬

  ‪250 tysięcy patriotów! 🇵🇱
  ‪Czysto, spokojnie, radośnie! ‬
  ‪Polacy to kulturalny Naród. ‬
  ‪Dziękuję Bracia i Siostry! 🤝

 20. HeSo pisze:

  Męski Różaniec na Marszu Niepodległości 2018 r.
  Piękne świadectwo w którym również uczestniczyły kobiety.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s