31 października pomódl się za wstawiennictwem Sługi Bożego o. Matteo da Agnone

MatteoLitania do Sługi Bożego, Ojca Mateusza z Agnone (czyt. Anione)
(Litania do Servo di Dio, Padre Matteo da Agnone)
(do prywatnego odmawiania)

Kyrie, elejson, Chryste, elejson, Kyrie, elejson.
Chryste, usłysz nas, Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.

Najświętsza Maryjo Panno Wniebowzięta, oręduj za nami.
Padre Matteo da Agnone – Ojcze Mateuszu z Agnone, wstawiaj się za nami
Padre Matteo, pokorny sługo Boży
Padre Matteo, człowieku wiary i modlitwy
Padre Matteo, wzorowy naśladowco Chrystusa
Padre Matteo, przykładzie życia Ewangelią
Padre Matteo, mistrzu życia duchowego
Padre Matteo, czcicielu Najświętszej Eucharystii
Padre Matteo, wzorze żarliwego dialogu z Bogiem
Padre Matteo, pałający wzruszeniem podczas Mszy Świętej
Padre Matteo, głęboki znawco Pisma Świętego
Padre Matteo, mały Bracie doskonałego posłuszeństwa
Padre Matteo, mały Bracie największego ubóstwa
Padre Matteo, mały Bracie nieskalanej czystości
Padre Matteo, blasku Braci Kapucynów
Padre Matteo, miłośniku ciszy i życia ukrytego
Padre Matteo, radosny w pełnieniu najskromniejszych posług
Padre Matteo, nieczuły na powab dóbr doczesnych
Padre Matteo, ufający Bożej Opatrzności
Padre Matteo, mężny pokutniku
Padre Matteo, kaznodziejo nawrócenia serc grzesznych
Padre Matteo, wsłuchany w pragnienia każdej duszy
Padre Matteo, roztropny w postępowaniu
Padre Matteo, czyniący cuda
Padre Matteo, czcigodny „ziemski aniele”
Padre Matteo, wielki czcicielu Męki Pańskiej
Padre Matteo, heroicznie krzyż dźwigający
Padre Matteo, u stóp krzyża płaczący
Padre Matteo, miłosierny dla grzeszników
Padre Matteo, współczujący ludzkim słabościom
Padre Matteo, podziwu godny w błaganiu o przebaczenie
Padre Matteo, opiekunie chorych i cierpiących
Padre Matteo, hojny dla potrzebujących
Padre Matteo, najdroższy przyjacielu ubogich
Padre Matteo, pogromco złych duchów
Padre Matteo, potężny egzorcysto
Padre Matteo, obrońco Wniebowzięcia Maryi
Padre Matteo, czule wzywający Jezusa w chwili własnej śmierci.

Niech będzie błogosławiony Bóg w swoich Świętych,
niech będzie błogosławiony w pokornym Słudze Bożym Mateuszu z Agnone

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu,
jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen

Kiedy przyniesiono do klasztoru opętaną przez diabła kobietę, demony zaczęły krzyczeć: „Żebyście wiedzieli, że nigdy nie wyjdziemy, chyba, że przyjdzie brat Mateusz z Agnone, bo tylko on nas może pokonać pokorą.” Matusz wówczas uczył się w swojej celi, a kiedy przyszedł, obawiał się prowokacji i znów chciał wracać do siebie. Uciekając przed pokusą pychy, nie chciał się tą kobietą zajmować, lecz z rozkazu przełożonego został zmuszony wyjść do opętanej. Na jego widok od razu diabeł powiedział: „Tutaj … wśród tych co przyprowadzają Mateusza do mnie? Już nie mogę dłużej wytrzymać” I w jednej chwili uciekł, pozostawiając kobietę wolną. Działo się też wiele innych podobnych rzeczy. Na trzy miesiące przed śmiercią Ojciec Mateusz z Agnone został przydzielony do klasztoru San Severo, gdzie zmarł i gdzie jest jego grób. Proces na szczeblu diecezjalnym oficjalnie rozpoczęto 19 czerwca 1996.

Wicepostulatorem procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego kapucyna Ojca Mateusza z Agnone jest kapucyn Cipriano de Meo. Publikuje książki teologiczne i jest jednym z największych włoskich egzorcystów, z bardzo długim stażem posługi i opinią autorytetu. Jego główna metoda egzorcyzmowania polega na przywoływaniu do opętanego duchowej obecności Sługi Bożego Mateusza z Agnone, poprzez prosty fakt postawienia omadlanej osoby w bezpośredniej bliskości ściany w której obecnie znajdują się szczątki zmarłego. Obowiązkowo obecne są silne osoby przytrzymujące opętanego, ponieważ niekiedy już samo doprowadzenie w to miejsc może być już nieco trudne, ponieważ szatan bardzo się temu sprzeciwia.

O Cyprian podczas 56 lat posługi egzorcyzmu doświadczył, że kontakt z grobem Ojca Mateusza z Agnone, to dla opętanych coś szczególnego i szatan jakby zmuszony jest szybko ujawnić swoją obecność i prędko odchodzić. Wielokrotnie diabeł twierdził, że wezwanie Ojca Mateusza jest dla niego bolesne, dręczy go. Takie jest działanie pokory. Ojciec Cyprian zebrał w dwóch dużych tomach te rozmowy z diabłem, jakie miały miejsce podczas egzorcyzmów nagrywanych od 1986 do 2003 roku. Taka lektura umacnia wiarę daje i ważne wsparcie dla sprawy kanonizacji Ojca Mateusza. Oto fragment:

Diabeł wypowiada się ze złością: „Nie lubię Mateusza, bo mi śmierdzi z powodu Chrystusa! Śmierdzi … szczęściem i świętością, i nie mogę tego znieść … Nie chcę słyszeć o nim, mogę spowodować poważne uszkodzenia, jak będziesz tak robić. Nie masz go znać !” Egzorcysta: „Sprawa beatyfikacji księdza Mateusza jest bliska mojemu sercu …”. Diabeł: „Nie wiesz co robisz. Przestań.”Egzorcysta: „Dlaczego tak mówisz ?” Demon: „Ponieważ ten martwy człowiek jest bardzo niebezpieczny, bardziej niebezpieczny, niż kiedy był żywy, a będzie jeszcze bardziej, jeśli sprawa pójdzie do przodu i najgorzej, jeśli będzie uwielbiony, ponieważ wówczas będzie razem z tobą.”

Sługa Boży Mateusz z Agnone zmarł właśnie 31 października, tego dnia promowany jest w sposób szczególny jego kult, w dacie jego „narodzin dla nieba”. Demony twierdzą, że to bardzo psuje im ich święto.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

71 odpowiedzi na „31 października pomódl się za wstawiennictwem Sługi Bożego o. Matteo da Agnone

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. Quis ut Deus pisze:

  Oby w takim razie jak najszybciej o. Matteo został wyniesiony na o ołtarze!

  Trochę byłem zajęty i nie jestem we wszystkim na bieżąco. Właśnie czytałem wzruszające świadectwo mamy z Niepokalanowa, w którymś z poprzednich wpisów. Też byłem w tej kaplicy w połowie września -> to miejsce jest tak szczególne, że nie sposób oddać słowami jak się tam czuje bliskość Matki Bożej i Jej Syna…a wieczorem, w nocy, w ciszy jest absolutnie wyjątkowo…

  Odnośnie Matki Bożej, to chcę się podzielić radosną informacją, że udało mi się przekonać proboszcza we własnej parafii do wprowadzenia Nabożeństwa 1 Sobót Miesiąca od nowego roku. Jak tylko zabraliśmy się za organizowanie i promocję tego wydarzenia, od razu zły zaatakował, i to słabszą osobę. Tchórz i żałosny przegryw…
  Cieszy mnie to, że to co do niego czuję stawia mnie po właściwej stronie barykady, w gronie potomstwa Niepokalanej.

  Nie proszę Was o modlitwę, omadlajcie ważniejsze problemy i nawrócenie grzeszników. Sam (w sensie z Bożą łąską i Bożych Pomocników wsparciem) sobie z tym poradzę. Piszę po to, żeby przypomnieć jak ważne jest to Nabożeństwo, jedno z nielicznych, w których o nic dla siebie nie prosimy, niczego nie chcemy, przychodzimy tylko współczuć, wynagradzać i pocieszać naszą kochaną Niebieską Mamę za to jak bardzo jest raniona…
  Chwilę przed tym zdarzeniem czytałem akurat książkę W. Łaszewskiego w której pisał, że zabiera się za pisanie o tym Nabożeństwie na wyraźną prośbę wydawcy, ponieważ zawsze jak się o nim pisze łamią się stalówki, posłuszeństwa odmawiają komputery, zdrowie niedomaga, burzy się mir domowego ogniska…i nie ominęło go to również podczas pisania tej właśnie książeczki.

  Widać więc wyraźnie, jak bardzo szatan się 1 sobót boi. Tak bardzo, że stworzył mur obojętności i niewiedzy na jego temat (mówi o tym również jeden z twórców Różańca do granic).
  Kiedy jednak wejdzie się na stronę soboty.pl i spojrzy na mapkę, gdzie widać rosnące drzewo miejsc, w których 1 Soboty się odprawia, w sercu pojawia się nadzieja i radość, mimo tego co się wokół nas dzieje. Widać, że Maryjność w Polsce nie zginie.

  Za niedługo 1 Sobota – zachęcam każdego z Was, kto jeszcze go nie praktykuje do włączenia się i uczestnictwa, może uda się osuszyć łzy Maryi choć na chwilę?

 3. Renata Anna pisze:

  Cud w Sokółce na dzień dzisiejszy. https://www.youtube.com/watch?v=fREOK31FJNc

 4. od Ewy pisze:

  Przekazuję informację od adminki Ewy
  Przeprasza za utrudnienia na stronie w związku z zapisami do Nowenny Pompejańskiej i innymi komentarzami, ale nie jest w stanie nic zrobić.
  padł jej komputer i nie ma do niego dostępu, nie wiadomo ile potrwa naprawa, Ewa jest uziemiona i ze stroną i ze wszystkim. Dziś po prostu płakała jak małe dziecko, padło jej zlecenie tłumaczeniowe, straciła wszystko, co zrobiła i nie do odzyskania, do tego nie będzie w stanie go zrobić na pon., bo do poniedziałku to mogą jej naprawiać komputer i straty te są o wiele większe, bo i finansowe i moralne jako tłumaczki 😦

  • EwaT. pisze:

   +++
   Pamietajmy w tej sytuacji o skarbonce ktora widnieje na stronie.

  • Monika pisze:

   Poza tym dowiedziałam się kiedyś od Ewy, że w przypadku nie wywiązania się z umowy tłumaczenia tłumacz może być podany do Sądu o wysokie odszkodowanie, bo ten kto zleca pracę może ponosić przez to straty – zleceniodawca ma takie prawo do wysokiego odszkodowania, bo takie są umowy – jeśli się więc podejmie, to musi, bo może Ją to drogo kosztować. Ewa prosi o modlitwę – i nie chodzi tylko o wywiązanie się z umowy ale i o atak sił zła na Ewę poprzez konkretne osoby, którymi zły się posługuje, by uprzykrzyć życie Ewie aż do doprowadzania Jej do łez. Teraz jest zmasowany atak na Nią i na stronę, więc i walka ze złem też musi być zmasowana. Kto tylko może prosimy o modlitwę. Bóg zapłać!

  • Quis ut Deus pisze:

   Jeśli masz z Nią kontakt zapytaj i daj znać, czy pomoże szybka zrzutka WOWiTów na laptopa. Sprzęt umożliwiający spokojną pracę nie kosztuje majątku i chyba jest w naszym zasięgu?
   Gdyby powiedziała, że jest szansa zdążyć, możemy ruszyć z dobrowolną akcją wparcia.

   • Monika pisze:

    Ewa nie chce na słyszeć nic o nowym laptopie, bo Ona nie potrzebuje nowego laptopa tylko naprawienia tego, który jest. Laptop zawirusowany, jest w naprawie – nie jest stary, żeby go wymieniać. Ona wchodzi na różne rosyjskie strony, które nie są bezpieczne dla komputera. Program antywirusowy żaden nie jest idealny, choć jak powiedziała mi wcześniej ten program też sporo rocznie Ją kosztuje, bo 300 zł.
    Ona, jeśli już, to potrzebuje tylko pieniędzy na życie. Ale jak sama mówi nie prosi o pieniądze – prosi o wsparcie modlitewne. Zaczyna się lada moment modlitwa NP a to niczym szturm przeciwko siłom ciemności – to i daje Jej znowu popalić z każdej strony, gdzie się nie obejrzy. Zawsze dziwię się jaką Ona ma psychikę, że to wszystko znosi i wytrzymuje.
    Na stronie Ewa nie pisze o wielu rzeczach i sprawach a być może i o większości nawet nie wspomina, by zły tego nie wykorzystywał i nie miał uciechy. I tak bez tego obrywa. Dlatego życzliwe serce w modlitwie zawsze mile widziane i z pewnością opłacone hojnie przez Boga w swoim czasie.
    Już z góry bardzo dziękuję w imieniu Ewy za każdy gest i życzliwą modlitwę – taką od serca, z prośbą i wdzięcznością.

    • eska pisze:

     No to proponuję od dziś, ktokolwiek może, w intencji spraw Ewy, nowennę przez wstawiennictwo s.b. Wenantego Katarzyńca. Jak można znaleźć w internecie:
     „NOWENNĘ warto odmawiać szczególnie w sytuacjach:
     • trudności finansowych
     • problemów prawnych i biznesowych
     • braku pracy
     • poszukiwania dobrej żony czy męża
     • dolegliwości zdrowotnych.”

     Nowenna jest krótka, więc damy radę. 🙂

     Boże w Trójcy Jedyny,

     bądź uwielbiony za wszelkie dobra,
     którymi napełniłeś sługę Twego Wenantego;
     on przez życie według rad ewangelicznych
     i gorliwą posługę kapłańską w Kościele
     stał się przykładem dla Twoich wiernych.
     Wynieś, Panie, tego sługę Twego na ołtarze,
     abyśmy lepiej mogli Tobie służyć,
     mnie zaś udziel łaski, o którą pokornie proszę
     za jego wstawiennictwem.
     Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

     Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…

     Odmawiać przez 9 kolejnych dni oraz przystąpić do Sakramentu Pojednania i Komunii świętej.

    • Anna Maria pisze:

     Ewa koniecznie musi mieć osobny laptop do tłumaczenia!!! Ze względu na bezpieczeństwo tej strony i naszych adresów! Ja też tak mam; jeden tylko do pracy a drugi do buszowania po necie!

    • mer pisze:

     Też uważam , że Ewa powinna mieć jeden do strony a drugi do pracy. W ub roku tez moj musialam oddac 4 razy do naprawy ( w poprzednich latach – zazwyczaj – raz). Dostawalam co chwilę na poczte konie trojańskie. Odtąd przestałam pisac na tej stronie i – sie uspokoiło.

    • wobroniewiary pisze:

     Ewa uważa, że wystarczy jej jeden, byle był już naprawiony. Chyba nie wyobrażasz sobie, że Ewa tłumacząc nie zajrzy co się dzieje na stronie albo siedząc na stronie nie sprawdzi poczty, czy nie przyszło jakieś tłumaczenie. Ewa jak to usłyszała to zawołała „litości, za takie niepotrzebne zbytki to bym chyba do końca świata z czyśćca nie wyszła”. I taka jest prawda

    • AnnaSawa pisze:

     +++

    • Quis ut Deus pisze:

     Nie mnie oceniać czy to zbytek czy narzędzie pracy.
     Ale zdarzyło się raz, może zdarzyć się i drugi. Dlatego w przyszłości trzeba przynajmniej pomyśleć o tworzeniu kopii zapasowej tak ważnych plików, przechowywanej w bezpiecznej lokalizacji.

    • Monika pisze:

     To się nie zdarzyło raz ale wiele razy odkąd prowadzi stronę – problemy komputerowe to nie pierwszyzna, stale Ewie towarzyszą o czym nie raz tu pisała. Ale komputer to nie jedyny problem Ewy. Było jeszcze niedawno tak, że jak nie miała żadnego dobrego, sprawnego, to Ewa zachodziła w głowę jak zdobyć choć jeden, od kogo pożyczyć, choć na króciutki czas, bo stary zdezelowany nie nadawał się do niczego, to była jazda. A był pilnie potrzebny na już.
     Teraz przynajmniej ma dobry – ale przede wszystkim komputer to nie jedyny problem Ewy. Jeśli ktoś tak myśli to jest w błędzie.

    • Bożena pisze:

     +++

  • duszyczka pisze:

   Jezu Ty się tym zajmij

  • Marta pisze:

   Również zajmuję się tłumaczeniami, myślę, że mogłabym pomóc Pani Ewie. Proszę o kontakt.

 5. Leon pisze:

  Quis ut Deus bardzo dziękuję za ten komentarz!… Z serca dziękuję też wszystkim, którzy modlili się w intencji uzdrowienia mojej żony i nadal bardzo proszę o modlitwę. Wielkie Bóg zapłać!…..
  Błogosławionego dnia

 6. Leon pisze:

  Pani Ewo razem z żoną ogarniamy modlitwą……JEZU UFAMY TOBIE!

 7. Martyna pisze:

  MODLITWA ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS
  Wzniosły, a dostojny Stróżu mojej duszy,
  Ty, który jaśniejesz na pięknym niebie
  Jak delikatny, czysty płomień,
  Pobliski tronu Wszechwiecznego,
  Ty schodzisz dla mnie na tę ziemię
  I rozświecasz mnie swoim blaskiem.
  Piękny Aniele, Ty stałeś się moim bratem,
  Moim przyjacielem,
  Moim pocieszycielem.
  Ty znasz moją wielką słabość,
  Prowadź mnie więc za rękę.
  Widzę Cię pełnego czułości
  Jak usuwasz kamienie z mojej drogi.
  Nawołuj mnie zawsze do patrzenia tylko w niebo.
  Wiem, że im bardziej jestem mała i pokorna,
  Tym promienniejsze jest Twoje oblicze.
  O Ty, którego przemknięcie przez pokój
  Jest szybsze od błyskawicy –
  Przelatuj często ode mnie
  Do tych, którzy mi są drodzy!
  Skrzydłem swoim osusz ich łzy,
  Śpiewaj im, jak Jezus jest dobry,
  Śpiewaj, że cierpienie ma przyjaciół.
  I całkiem po cichutku szepnij moje imię.
  Ja pragnę w moim krótkim życiu
  Ratować moich braci grzeszników.
  O piękny posłańcze Kraju ojczystego,
  Daj mi swój święty płomień!
  Nie ma niczego, co mogłoby być darem ofiarnym,
  Tylko ubóstwo – zanieś je Bogu w Trójcy Jedynemu!

 8. kazimierz pisze:

  Ojcze Matteo ! za Twoim wstawiennictwem błagam uproś o nawrócenie Marcina,Roberta,Aleksandrę,Agnieszkę,Dariusza,Urszulę.

 9. Ania pisze:

  Antyedukacja seksualna czyli „pokochaj swoją cipkę, pokochaj swojego penisa”
  Nie, to nie są hasła z Playboya, to tytuły rozdziałów książki Anji Rubik dla nastolatków. Książka „#sexedpl” nie jest zła, ona jest obrzydliwa, ideologiczna i po prostu śmiercionośna. Jeżeli ktoś zabija w zarodku naturalną czystość dzieci, podważa biologiczną tożsamość dziewczyny i chłopaka, serwuje aborcję jako metodę działania na „wpadkę” oczywiście w świetle tolerancji i równouprawnienia, to pozostaje nam tylko jedno. Modlić się, aby pozycja ta nigdy nie trafiła pod strzechy i aby rodzice najpierw sami zaznajomili się z treścią książki, zanim przekażą ją w ręce swoich dzieci

  https://blog.gosc.pl/MagdalenaSiemionPisze/2018/10/28/Antyedukacja-seksualna-czyli-pokochaj-swoja-cipke-pokochaj-swojego-penisa

 10. Betula pisze:

  „W jednej z dużych rzymskich dyskotek w noc Halloween wystawiono na widok publiczny kukiełkę księdza, powieszonego za nogi, głową w dół.” – piszą w liście o Halloween egzorcysta. Koniecznie przeczytaj!

  Egzaltacja i wyniesienie brzydoty, makabryczności i demoniczności, czyli list Przewodniczącego Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów o Halloween, Ks. Francesco Bamonte:

  Całość:
  http://www.fronda.pl/a/mocny-list-egzorcysty-o-halloween-przeczytaj,101796.html

  • eska pisze:

   Ja bym bardzo chciała, aby znalazł się jakiś producent na przykład T-shirtów dla dzieci już od wieku przedszkolnego, na których to bluzeczkach byłyby elementy świadczące o wyborze wartości chrześcijańskich zamiast „halloweenowych”. Miałam taki pomysł, aby moje dziecko jutro przebrać do przedszkola za jakiegoś świętego, ale to zbyt kłopotliwe, zresztą nie umiem. Dla młodzieży i dorosłych są różne koszulki, np. ze świętym Michałem Archaniołem z przodu i tekstem modlitwy do niego na plecach. Uważam, że dobrą akcją byłoby w ostatnich dniach października ubierać nasze dzieci do przedszkoli i szkół właśnie w takiego rodzaju koszulki – nauczyciele widzieliby, że osób NIE akceptujących halloweenu jest więcej, nawet jeśli nie każdy rodzic chciałby lub miał możliwość dyskutować z nauczycielem bezpośrednio.
   Skoro mógł być „czarny protest” poprzez ubiór, to mnie by się marzył taki „niebiański protest”.

 11. bobi pisze:

  Po pożarze kościoła w Bostonie przetrwał tylko obraz Pana Jezusa.https://youtu.be/spI-Yv5KFsk?t=78

 12. Bogusia pisze:

  Ojcze Matteo…uzdrow prosze, chore relacje
  miedzy pewnymi osobami, ktore dobrze znasz. Uwolnij…uzdrow…obdarz Darami Ducha swietego.Prosze Cie o wszystko co Tobie wiadome.DZIEKUJE…!!!❤
  Amen.❤

 13. the_cure pisze:

  JEZUS MARIA, KOCHAM WAS, RATUJCIE KAPLANSKIE DUSZE, RATUJCIE DUSZE – KOCHAJAC GORACO PROSZE OBY TEN AKT MILOSCI , KAZDYM TCHNIENIEM, KAZDYM UDERZENIEM PULSU TYSIAC RAZY WOLNO MI BYLO POWTORZYC. – modlitwa odmowiona rano i wieczorem ratuje 1000 dusz (niemiecka mistyczka Justyna Klotz)

 14. Ania pisze:

  Uważajmy na furtki dla demonów
  „Furtki” dla złego ducha (demonów) to obszary, w których człowiek jest bardziej narażony na działanie Złego. Szczególnym momentem, kiedy człowiek utrudnia sobie życie z Bogiem, szczęście, pokój ducha są działania związane z okultyzmem. Bo to właśnie te rzeczy w sposób szczególny odwracają uwagę człowieka od Boga, od zaufania Mu, od powierzenia życia kochającemu Bogu.

  Zagrożenia duchowe:

  – numerologia,
  – korzystanie z usług jasnowidza,
  – czytanie horoskopów,
  – wróżka: wizyty, Internet z wróżbami, telewizja (programy ezoteryczne), linia ezoteryczna,
  – czytanie gazet: Wróżka, Szaman itp.,
  – czytanie książek ezoterycznych, pogłębianie zainteresowania ezoteryką,
  – senniki,
  – wizyty u astrologa,
  – palenie różnego typu kadzidełek (na nich często wypisane są imiona demonów),
  – karty tarota, zainteresowanie nimi, internetowy tarot,
  – czytanie i korzystanie z podręczników magii i czarów, księgi zaklęć itp.,

  – przeklinanie kogoś, życzenie mu czegoś złego,
  – prowadzanie dzieci do czarownic, osób zajmujących się odczynianiem uroków itp.,
  – wywoływanie duchów (choćby w dzieciństwie),
  – udział w seansach spirytystycznych (czynny lub bierny),
  – okultyzm, udział w czarnej mszy satanistycznej,
  – czytanie biblii szatana, czytanie o praktykach okultystycznych,
  – przyzywanie złego ducha (świadomie lub dla żartów),
  – podpisywanie układów ze złym duchem, paktów, cyrografu,

  – uczestniczenie w koncertach (prywatkach, imprezach, dyskotekach) z muzyką satanistyczną, wrogą chrześcijaństwu (treści przeciwko Panu Bogu lub wzywające do kultu osób),
  – słuchanie muzyki techno, uczestniczenie w koncertach (szczególnie imprezy halowe typu Mayday),
  – praca w firmach lub dla firm, które są związane z obcymi kultami lub satanizmem,
  – noszenie, trzymanie w domu znaków kultycznych lub satanistycznych (pentagram, znak węża, smok),
  – demoniczne gry komputerowe (np. Diablo),
  – noszenie i/lub trzymanie w domu amuletów (niby mających magiczną moc ochrony przed nieszczęściami), talizmanów (niby mających przynosić szczęście), noszenie pierścienia Atlantów itp.,

  – biżuteria z Egiptu, Indii, Chin, Japonii (z różnymi znakami, napisami),
  – kupowanie, przyjmowanie, dawanie innym magicznych figurek, bożków, posążków,
  – szkodzenie innym przez praktyki czarnej magii (np. voodoo),
  – wizyty u szamana,
  – Feng Shui, walki wschodnie lub różnego typu otwieranie się na energię kosmiczną (noszenie znaku Ying Yang, smoków azjatyckich),
  – medytacje wschodnie, medytacje transcydentalne, New Age itp.,
  – taichi, joga z duchowością (taoizm),
  – wizyty u Harisa, bioenergoterapeutów, radiestetów i innych tzw. uzdrowicieli,
  – praktyki pseudo uzdrowicielskie: Reiki (zwłaszcza powyżej l stopnia),
  – otwieranie czakramów,

  – przyjmowanie leków homeopatycznych, leków energetyzowanych (dawanych przez „uzdrowicieli”),
  – oglądanie programów, udział w seansach, podczas których przekazywano jakąś „energię” (Nowak, Kaszpirowski itp.),
  – medycyna tybetańska, medycyna chińska, masaże energetyczne, masaż polinezyjski,
  – irydologia, akupunktura, kinezjologia edukacyjna,
  – hipnoza, wprowadzanie w trans,
  – metody Silwy (metody szybkiego uczenia się języków obcych – oddziałujące na podświadomość),
  – metoda NLP (programowanie neurolingwistyczne, neuroedukacja itp.),
  – radiestezja, zabawy z wahadełkiem,
  – diagnostyka paramedyczna, metoda Oberonu (aparat Oberon, skanujący organizm człowieka na poziomie komórkowym),
  – metody szybkiego energetycznego wychodzenia z uzależnień,
  – terapia Berta Hellingera, spirytyzm itp.,
  – kurs pozytywnego myślenia (otwieranie się na energię kosmiczną),

  – czytanie książek typu „Harry Potter”, gazet typu „Witch” (gazetka dla dziewczynek z magicznymi gadżetami) itp.,
  – przekleństwa w rodzinie (do czwartego pokolenia),
  – odsyłanie kogoś do złego ducha (rzucanie przekleństw słownych, pisemnych lub w myślach),
  – aborcja, pornografia, grzechy nieczyste (zatajone na Spowiedzi),
  – brak przebaczenia drugiej osobie, sobie lub Panu Bogu (ukryte lub jawne pretensje),
  – nienawiść, zazdrość, gniew, pycha, chciwość.

  Siła wpływu danej furtki na życie człowieka zależy od jego codziennych decyzji, w tym od stopnia świadomości i podejścia do sprawy. Wszystkie wymienione furtki można bardzo łatwo otworzyć, lecz zamknąć można je tylko podczas Spowiedzi św. (sakrament pokuty i pojednania). Bardzo często pozostałością po tych furtkach są lęki. Należy koniecznie powiedzieć o nich spowiednikowi.

  https://misyjne.pl/przerwa-artykul/uwazajmy-na-furtki-dla-demonow/?fbclid=IwAR0_YHj802g99nEEg04ggIJPDB9tUz26V7Hiwjsu1QCF524KVUULCYjKlDo

  • Kasia pisze:

   Aniu, nie tylko tak. Im blizej Boga tym jest trudniej. Mozesz to zauwazyc w zyciorysach Swietych. Jesli ofiarujesz swoje zycie za zbawienie innych, modlisz sie za innych I krzyzujesz plany pieklu beda Cie scigac i utrudniac zycie. Im wiecej bedziesz robic dla zbawienia wiecznego innych tym bedziesz miala trudniej ale bedziesz zwyciezac Moca Boza.

 15. mama adopcyjna pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! W imieniu mojego 8-letniego synka, który zalozyl właśnie chłopięco-męską różę różańcową za ojców, chciałam spytac czy znajdą się w Wowitowej drużynie jacyś chętni aby dołączyć do tej róży na ostatnie dwa wolne miejsca. Pozdrawiam serdecznie, z Panem Bogiem ✨

 16. Robert pisze:

  Litania odmówiona.

 17. eska pisze:

  Pakistański Sąd Najwyższy uniewinnił dziś chrześcijankę z Pakistanu Asię Bibi skazaną w 2010 roku za bluźnierstwo przeciwko prorokowi Mahometowi, nakazując jej uwolnienie, jeśli nie została oskarżona o żadną inną zbrodnię.

  Znalazłam to rano na łonecie, wklejam na szybko bez linka.
  Chwała Panu !!! ❤

 18. wobroniewiary pisze:

  Wszystkim, którzy się dziwią, że joga, masaże, akupunktura to zło – polecam to świadectwo – bardzo ważne!
  […] Ksiądz znowu zaczął się modlić. A ja zacząłem się cały trząść. Ręce, nogi, wszystko. Nie do opanowania. Widziałem, co się ze mną działo, ale nie mogłem nad tym zapanować. Nagle ja, 40-letni mężczyzna, zaczynam odsłaniać zęby i warczeć. Jak pies! Ksiądz zaczął się wtedy modlić słowami Pisma Świętego, mówiącymi, że na dźwięk imienia Jezus zegnie się każde kolano. W tym momencie padłem z impetem na klęcznik, który o mało się nie przewrócił…

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2016/06/12/bioenergoterapia-prowadzi-do-piekla-rozmowa-z-k-zielskim-bylym-bioenergoterapeuta/

 19. Renata Anna pisze:

  Fatima teraz! ks. Dominik Chmielewski https://www.youtube.com/watch?v=mGw-p3j7q5g

 20. Asia Bibi uniewinniona!
  Pakistański Sąd Najwyższy uniewinnił w środę chrześcijankę z Pakistanu Asię Bibi skazaną w 2010 roku za bluźnierstwo przeciwko prorokowi Mahometowi, nakazując jej uwolnienie, jeśli nie została oskarżona o żadną inną zbrodnię.
  Sędzia Mian Saqib Nisar uchylił wyrok sądu w Lahaur, który skazał przed ośmiu laty Asię Bibi, 47-letnią matkę czworga dzieci, na karę śmierci przez powieszenie. Bibi była pierwszą kobietą skazaną na śmierć na mocy drakońskiej ustawy za obrazę islamu lub Mahometa.
  „Wyrok skazujący Asię Bibi zostaje uchylony, a ona uniewinniona od wszystkich zarzutów. Jeśli nie ciążą na niej żadne inne zarzuty, zostanie natychmiast zwolniona” – oświadczył Nisar, który przewodniczył trzyosobowemu składowi SN powołanemu do rozpatrzenia apelacji.
  Sędzia Nisar ogłaszał w środę wyrok przy pełnej sali. Kobieta z powodów bezpieczeństwa była przetrzymywana w nieznanym miejscu; po opuszczeniu więzienia ma opuścić Pakistan
  Całość: https://www.gosc.pl/doc/5127178.Asia-Bibi-uniewinniona

 21. Zygmunt pisze:

  I pamiętajmy jutro oprócz rozpoczęcia „czyszczenia czyśca”, dodatkowo osoby biorące udział w kampanii „Operacji Szturmowania Nieba” w każdy pierwszy dzień miesiąca kardynał Burke odprawia Msze Świętą i modlitwę różańcową w tych intencjach, a także w osobistych intencjach „Rycerzy Różańca”
  Oto nasze intencje:
  – za świętą Matkę Kościół: aby Pan nasz prowadził Papieża, Biskupów i wszystkich członków duchowieństwa do świętości we wszystkich sprawach, do tego, aby byli wiernymi Pasterzami, latarniami Prawdy i obrońcami Dobra;
  – oby rozproszyło się wszelkie zamieszanie w sercach i umysłach wszystkich ludzi i oby świeciło w nich Światło Prawdy;
  – za nasze rodziny oraz instytucję rodziny, która jest tak silnie atakowana we współczesnym świecie;
  – za nawrócenie wszystkich grzeszników do prawdziwej wiary;
  – za zbawienie mojej duszy, duszy tych, których kocham i dusz wszystkich;
  – za uświęcenie każdego katolika, a zwłaszcza za moje osobiste uświęcenie. Obym żył święcie w każdym momencie mojego życia. Obym był wiernym naśladowcą Jezusa Chrystusa we wszystkich rzeczach;
  – oby każdy z nas stał się wiernym żołnierzem Chrystusa w walce przeciwko światu, ciału i diabłu;
  – o pozyskanie łask potrzebnych do położenia kresu aborcji, natarciu homoseksualnej rewolucji; do odrzucenia zalegalizowanego homoseksualnego małżeństwa; do zaprzestania szerzenia samobójstwa w asyście lekarza i eutanazji; do zatrzymania cywilizacji śmierci we wszystkich jej formach i ustanowienia Cywilizacji Życia we wszystkich duszach, umysłach i sercach;
  – za nasz naród oraz za każdy naród na ziemi;
  – we wszystkich osobistych intencjach, przedłożonych w „Operacji Szturmowania Nieba”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s