Msza święta i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z ks. Łukaszem Prausą z Sanktuarium Świętości Życia

Spotkanie ewangelizacyjne „Jezus uzdrawia” z Mszą Świętą i modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie, które odbyło się w Sanktuarium Świętości Życia przy ul. Łagiewnickiej 197/201 w Łodzi, prowadzonym przez ks. Pallotynów 27 października (sobota) 2018.


W trakcie nabożeństwa i Mszy Świętej, kapłani Pallottyni służą darem spowiedzi, któremu św. Ojciec Pio poświęcił cale swoje życie walcząc o człowieka. Spotkanie charyzmatyczne i modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie poprowadzi ks. Łukasz Prausa SAC.

Poprzednie spotkanie z 29 września 2018 r.

Można słuchać i słuchać, modlić się i modlić się – żeby tak wyglądały Msze św.i nabożeństwa uzdrowienia w każdym kościele – Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie ❤

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Msza święta i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z ks. Łukaszem Prausą z Sanktuarium Świętości Życia

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Wspomnienie Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  (…) Ewangelie wymieniają św. Szymona w ścisłym gronie uczniów Pana Jezusa. Jest on chyba najmniej znanym spośród nich. Ewangelie wspominają o nim tylko trzy razy. Mateusz i Marek dają mu przydomek Kananejczyk (Mt 10, 4; Mk 3, 18). Dlatego niektórzy Ojcowie Kościoła przypuszczali, że pochodził on z Kany Galilejskiej i był panem młodym, na którego weselu Chrystus Pan uczynił pierwszy cud
  (…) O życiu św. Judy nie wiemy prawie nic. Miał przydomek Tadeusz, czyli „Odważny” (Mt 10, 3; Mk 3, 18). Nie wiemy, dlaczego Ewangeliści tak go nazywają. Był bratem św. Jakuba Młodszego, Apostoła (Mt 13, 55), dlatego bywa nazywany również Judą Jakubowym (Łk 6, 16; Dz 1, 13). Nie wiemy, dlaczego Orygenes, a za nim inni pisarze kościelni nazywają Judę Tadeusza także przydomkiem Lebbeusz. Mogłoby to mieć jakiś związek z sercem (hebrajski wyraz leb znaczy tyle, co serce) albo wywodzić się od pewnego wzgórza w Galilei, które miało nazwę Lebba. Był jednym z krewnych Jezusa. Prawdopodobnie jego matką była Maria Kleofasowa, o której wspominają Ewangelie.

  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2018/10/28/28-pazdziernika-niedziela-xxx-tygodnia-okresu-zwyklego-rocznica-poswiecenia-wlasnego-kosciola-wspomnienie-swietych-apostolow-szymona-i-judy-tadeusza/

 3. wobroniewiary pisze:

  A propos nagrań z Mszy św. – włączcie sobie spotkanie ze św. o. Pio tak mniej więcej od godz. 3.50 – po prostu uczta duchowa. I nawet to, że jest śpiewana podczas modlitw tylko jedna pieśń (1 zwrotka „O mój Jezu w Hostii utajony”) przez cały czas, pozwala się skupić na Panu Jezusie, nie na emocjach, doznaniach czy na sobie 🙂

 4. Ania pisze:

  ZAPISY NA REKOLEKCJE TRWAJĄ
  Zapraszamy na charyzmatyczne rekolekcje z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie pt. „Nie gaście Ducha” które poprowadzi w Licheniu ks. Łukasz Prausa w dniach 30.11-02.12.2018
  Szczególnym charyzmatem ks. Łukasza jest prowadzenie modlitw o uzdrowienie i uwolnienie, które dają pokój w sercu. Głoszone rekolekcje przez ks. Łukasza Prausa prowadzą do głębokiej, z serca płynącej wiary, tłumaczą sens bolesnych sytuacji w naszym życiu, doprowadzają uczestnika poprzez żal i przebaczenie na drogę wielbienia Boga oraz do uzdrowienia ciała i duszy.
  Podczas tych rekolekcji pragniemy bowiem zapraszać do naszego życia Trzecią Osobę Trójcy Świętej, Ducha Świętego, i otwierać się na Jego dary i charyzmaty.
  Ufamy że czas tych rekolekcji będzie okazją, byśmy spotkali się w licznym gronie wielbiąc Jezusa w Duchu Świętym ku chwale Boga Ojca.
  Rekolekcje przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną doświadczyć żywego Kościoła, który mimo swych 2000 lat wciąż jest młody i dynamiczny.
  Bliższe informacje i zapisy pod nr tel 535-585-772 od PN-PT 16:00- 20:00

 5. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

  W tym roku katolicy w Polsce solidaryzują się z Kościołem w Pakistanie.
  Tragiczna sytuacja, w jakiej znajdują się katolicy w Pakistanie, motywuje prośbę o pamięć w naszych modlitwach oraz, o ile to możliwe, o wsparcie materialne – napisał abp Tadeusz Wojda, przewodniczący sekcji polskiej Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie w komunikacie na X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

  Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym jest organizowany na całym świecie przez Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Jak podkreślił abp Tadeusz Wojda, metropolita białostocki i przewodniczący Sekcji Polskiej Stowarzyszenia, jest to inicjatywa, którą wspiera Ojciec Święty Franciszek i Konferencja Episkopatu Polski.
  […]
  Przewodniczący Sekcji Polskiej Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie zwrócił się z prośbą o modlitwę w intencji prześladowanych i pomoc materialną. „Bóg zapłać za modlitwę i za każdą pomoc materialną dla prześladowanych za wiarę naszych braci i sióstr w Pakistanie” – napisał.

  […]
  W całym kraju odbędą się też zbiórki na ten cel. Wsparcia można również udzielać wysyłając sms o treści RATUJE na numer 72405 (koszt 2,46 zł brutto). Sms-owa akcja potrwa do 31 marca 2019 r. „Kościół w Polsce jest bardzo hojny i bardzo wyczulony na potrzeby innych Kościołów” – podkreślił abp Wojda.
  Całość: https://www.gosc.pl/doc/5120667.Dzis-Dzien-Solidarnosci-z-Kosciolem-Przesladowanym

 6. ER pisze:

  o. Łukasz Prausa, jak sam twierdzi, co piątek słyszy głos Jezusa Chrystusa i w tym czasie rozmawia z Panem o problemach ludzi.
  Dzwoniłem do o. Łukasza w tej sprawie, poprosił żebym wysłał mu list z moją intencją. Mój list otrzymał 5 września. Do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi. Moja intencja miała być omadlana w pierwszy piątek października i o. Łukasz zapewnił mnie kiedyś, że tak się stało. Odpowiedzi nie otrzymałem do dziś. Dodzwonić się do niego nie mogę.

  W zw. z tym moje pytanie – czy ktoś z Was prosił o. Łukasza o tego typu modlitwę? Podkreślam – chodzi o te Jego piątkowe rozmowy z Jezusem, kiedy to słyszy głos Zbawiciela. Czy ktoś z Was prosił Go o to? Czy odpowiedź przyszła?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s