Wieczór z ks. Dolindo – wykłady wygłoszone 23 października 2018 w Warszawie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Wieczór z ks. Dolindo – wykłady wygłoszone 23 października 2018 w Warszawie

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. Ania pisze:

  Bardzo ważne
  Oświadczenie MEN w sprawie Tęczowego Piątku w polskich szkołach

  W związku z akcją Tęczowy Piątek, która odbędzie się 26 października w 211 polskich szkołach, a której celem jest „akceptacja i otwartość na uczniów i uczennice LGBTQI” (jak informuje inicjator akcji Kampania Przeciw Homofobii), zwróciliśmy się do Ministerstwa Edukacji Narodowej o przedstawienie stanowiska w tej sprawie. Oto oświadczenie, które przesłała nam rzecznik MEN, Anna Ostrowska.

  Rodzic ma prawo do decydowania o tym, jakie organizacje i z jakimi inicjatywami będą obecne w szkole. Obowiązkiem dyrektora szkoły jest uzyskanie zgody rodziców na działalność stowarzyszeń i organizacji na terenie szkoły. Jeśli rodzice wiedzą o tym, że dziecko w szkole uczestniczy w wydarzeniu niezgodnym z ich wartościami, mają oni prawo wyrazić swój stanowczy sprzeciw. W razie wątpliwości mają również prawo zgłosić się do kuratorium oświaty.

  https://wprawo.pl/2018/10/24/oswiadczenie-men-w-sprawie-teczowego-piatku-w-polskich-szkolach/

  • ona pisze:

   NASZ APEL do polityków PiS: Zakażcie homopropagandy w szkołach!!!
   Apelujemy do polityków Prawa i Sprawiedliwości o natychmiastowe działanie! W najbliższy piątek, tj. 26 października w 211 szkołach w całej Polsce zorganizowane zostanie skandaliczne wydarzenie o nazwie „Tęczowy Piątek”. Organizatorzy- Kampania Przeciw Homofobii- pięknie tłumaczą, że celem tzw. „Tęczowego Piątku” jest danie „młodym lesbijkom, gejom, osobom biseksualnym, transpłciowym, queer i interpłciowym” poczucia, że „w szkole jest miejsce też dla nich”.

   http://www.fronda.pl/a/nasz-apel-do-politykow-pis-zakazcie-homopropagandy-w-szkolach,117199.html

 3. Ania pisze:

  Katolicy nie powinni uczestniczyć w Halloween i powinni zakazać uczestnictwa dzieciom. Katolikom nie wolno uczestniczyć w pogańskich praktykach z poganami.

  „Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo. Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? Co wreszcie łączy świątynię Boga z bożkami? Bo my jesteśmy świątynią Boga żywego – według tego, co mówi Bóg” (2 Kor 6, 14-16)

  „Zwracamy się z apelem do rodziców, nauczycieli oraz wychowawców dzieci i młodzieży, aby nie organizować i nie uczestniczyć w inicjatywie zwanej „Halloween”. Jest ona obca kulturze polskiej i chrześcijańskiej. Często wiąże się ze wzrostem liczby opętań wśród dzieci, które wcześniej bawiły się w Halloween. Zgłaszają się do nas rodzice z prośbą o pomoc, z powodu pojawiających się problemów u dzieci, które brały udział w różnych „zabawach”, odbywających się w okolicach 31 października. Halloween nie jest niewinną, beztroską zabawą, ale grozi otwarciem się na działanie złych duchów. Osoby biorące udział w Halloween nie muszą uczestniczyć w złych rytuałach, składać ofiary ze zwierząt, czy profanować cmentarze bądź Najświętszy Sakrament. Już samo wejście w przestrzeń demonów, choćby dla zabawy, jest niebezpieczne.

  Zachęcamy, by zastąpić te niebezpieczne praktyki świętem Holyween – organizacją korowodów świętych, podczas których dzieci i młodzież przebrani za świętych, na przykład swoich patronów, uczestniczą w balach świętych i czuwaniach modlitewnych.

  Kościół zawsze potępiał praktyki okultystyczne i satanistyczne. Przeciwko Halloween w 2009 roku wypowiedział się papież Benedykt XVI, określając je jako „święto antychrześcijańskie i niebezpieczne”, które „promuje kulturę śmierci” i „popycha nowe pokolenia w kierunku mentalności ezoterycznej, magii, atakuje święte i duchowe wartości przez diabelskie inicjacje za pośrednictwem obrazów okultystycznych”.

  Apelujemy zatem, by unikać tych duchowych zagrożeń. Pamiętajmy, że diabeł nie żartuje!

  Płock, 27 październik 2017 r.
  Egzorcyści Diecezji Płockiej”

 4. Ania pisze:

  Satanistyczni ,,kapłani” zamierzają wspólnie ,,pobłogosławić” placówkę, w której mordowane będą dzieci nienarodzone. Diabeł w Stanach Zjednoczonych pokazuje wyraźnie, czemu służy aborcja – skrajnemu złu i wpędzaniu ludzi do piekła na wieczne potępienie.

  Zwolennicy abocji planują przeprowadzić swoją obrzydliwą ceremonię 9. listopada 2018 roku. Za akcję odpowiada grupa Religious Coalition for Reproductive Choice (Koalicja Religijna na rzecz Wyboru Reprodukcyjnego). ,,Pobłogosławiona” zostanie placówka firmy Planned Parenthood zlokalizowana w Columbus w stanie Ohio. Planned Parenthood to jedna z największych na świecie firm trudniących się procederem zabijania dzieci nienarodzonych.

  http://www.fronda.pl/a/masakra-krypto-satanisci-poblogoslawia-centrum-aborcyjne,117217.html

 5. ona pisze:

  ,,Przez osiem lat nosiłam pierścień atlantów”. Szokujące świadectwo…

  Przez osiem lat nosiłam na palcu pierścień atlantów. Ale od początku…

  Miałam kłopoty ze zdrowiem i poradzono mi, żeby udać się do bioenergoterapeuty, który słynął ze skutecznej pomocy ludziom (przynajmniej tak opowiadano). Pojechałam. Poddałam się kilku seansom. Oprócz tego zaproponowano mi kupno i noszenie pierścienia atlantów. Użyto nawet różdżki, aby wybrać odpowiedni palec, na którym ten pierścień miał się okazać najskuteczniejszy. Pełna optymizmu wróciłam do domu i nosiłam na palcu swój nowy nabytek.

  (…) Na początku zdjęłam z szyi medalik, bo jakoś tak zaczął mi przeszkadzać. O modlitwie nie było mowy, opuszczałam też Msze święte. Coraz częściej miewałam do Pana Boga pretensje o wszystkie niepowodzenia, które mnie spotykały. W końcu zaczęłam bluźnić przeciwko Niemu.

  http://www.fronda.pl/a/przez-osiem-lat-nosilam-pierscien-atlantow-szokujace-swiadectwo-1,117202.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s