Pamiętaj: Halloween to święto Szatana, to noc „czarnych mszy” i ofiar składanych nie tyko ze zwierząt, lecz także z ludzi….

Była satanistka potwierdza: Halloween to święto Szatana,
to noc „czarnych mszy” i ofiar składanych nie tylko ze zwierząt…

Była satanistka Deborah Lipsky twierdzi, że Halloween to ważne święto dla czcicieli szatana. Jest to bowiem drwina z uroczystości Wszystkich Świętych. Dodaje także, że nawet niewinny strój naszych dzieci przebierających się za aniołki chodzące od domu do domu i zbierające słodycze, w gruncie rzeczy naraża je na poważne demoniczne działanie.
Zobacz: kliknij

By zrozumieć, dlaczego obchody Halloween są zagrożeniem duchowym, należy przypomnieć korzenie tego święta. Wywodzi się ono ze środowiska emigrantów z Irlandii mieszkających na terenie USA. Wśród nich pojawił się pomysł, aby wskrzesić niektóre pradawne zwyczaje kultywowane przez ich przodków, plemiona staroceltyckie.

Szczególne miejsce w kalendarzu należało do Samhain. To święto obchodzono w noc rozdzielającą październik od listopada. Celtyccy kapłani – druidzi nauczali, że tej nocy demony, duchy ciemności i bóg śmierci biorą w posiadanie Ziemię. Aby zyskać ich przychylność, należy oddać im cześć i złożyć ofiary. Zobowiązani do tego byli wszyscy mieszkańcy kraju, którym zależało na uniknięciu gniewu i zemsty groźnych duchów. Aby złożyć im cześć, należało przed domem wystawić wydrążoną, podświetloną dynię lub czaszkę. Demony rozpoznawały w ten sposób, że mieszkańcy tego domu uznają ich władzę. Ludzie malowali twarze, przebierali się w skóry zwierząt, nosili na głowach zwierzęce czaszki, pragnąc upodobnić się do groźnych, duchowych istot.
Druidzi, którzy potrafili komunikować się z duchami i oznajmiali ich wolę, w imieniu demonów żądali ofiar ze zwierząt i ludzi. Palono zatem wielkie ogniska, w których ginęli ludzie, a wśród nich dzieci.

Całość: kliknij: ks-slawomir-kostrzewa-halloween-neopoganizm-czy-niewinna-zabawa/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

67 odpowiedzi na „Pamiętaj: Halloween to święto Szatana, to noc „czarnych mszy” i ofiar składanych nie tyko ze zwierząt, lecz także z ludzi….

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  • wobroniewiary pisze:

   7. dzień nowenny do św. Judy Tadeusza

   O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutki, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

   Ojcze nasz… Zdrowaś… Chwała Ojcu…

 2. Halina pisze:

  Były satanista ostrzega chrześcijan przed obchodzeniem Halloween

  Czy chrześcijanie mogą świętować Halloween? Opinie różnią się między chrześcijańskimi liderami, świeckimi i członkami Kościoła.

  Zgodnie z facebook’owym sondażem CBN News, 87 procent wierzących uważa, że chrześcijanie nie powinni obchodzić Halloween, podczas gdy 13 procent sądzi, że obchodzenie tego święta jest w porządku.

  Były satanista, John Ramirez, gościł niedawno u Charlene Aaron w programie CBN News’ Prayer Link, by porozmawiać o chrześcijanach i Halloween.

  „Byłem generałem czarnej magii w królestwie ciemności” – powiedział Ramirez.
  „Siadałem i rozmawiałem z diabłem, tak jak rozmawiam dzisiaj z tobą. W ten sposób się porozumiewaliśmy. Tak wyglądała nasza relacja”.

  https://chrzescijanin.pl/byly-satanista-ostrzega-chrzescijan-przed-obchodzeniem-halloween/?fbclid=IwAR1ljYwXmDkZ7H0xlKG0q8Oj7sc_hYfmBdepyevFhTEN58EDosNWu2s9bX4

 3. kropka pisze:

  10 powodów, dla których chrześcijanin nie powinien obchodzić Halloween.

 4. kropka pisze:

  Twoje dziecko nie musi uczestniczyć w „Tęczowym Piątku”. Masz prawo do sprzeciwu!
  Rodzice mają prawo decydować o wychowaniu swoich dzieci, a szkoły pod żadnym pozorem nie mogą prowadzić na swoim terenie żadnych form indoktrynacji – przypominają eksperci. Dotyczy to nie tylko wszelkiego rodzaju zajęć, ale i samego wystroju szkoły. Zatem „Tęczowy Piątek” wcale nie musi się odbyć.

  https://www.m.pch24.pl/twoje-dziecko-nie-musi-uczestniczyc-w-teczowym-piatku–masz-prawo-do-sprzeciwu-,63694,i.html

 5. wobroniewiary pisze:

  A tak w ogóle to…. za Dominikiem 🙂
  „Koalicja Obywatelska wygrała wybory, Kopernik była kobietą, a ślimak jest rybą. Dziękuję za uwagę”.

  • wobroniewiary pisze:

   Lubnauer z pogardą: PiS wygrało w zacofanych cywilizacyjnie regionach. Będziemy uświadamiać obywateli.
   Jeżeli spojrzymy, gdzie wygrał PiS, to trzeba sprawdzać, czy nie ma tam ograniczeń cywilizacyjnych. Mamy zamiar patrzeć, czy nie ma ideologizacji. Będziemy uświadamiać obywateli, żeby patrzyli, czy władza nie ideologizuje obywateli

   https://wpolityce.pl/polityka/418226-lubnauer-z-pogarda-pis-wygralo-w-zacofanych-regionach

   • m pisze:

    Jeżeli spojrzymy, gdzie się pojawiły żółte plamki, to trzeba sprawdzić czy nie są to symptomy zarazy, która z czasem może się zmienić w czerwone plamki. Na szczęście troszkę się cofnęła, więc miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie.

    • Maggie pisze:

     @m: Żółtaczka i czerwonka … Epidemiolodzy zwykli mówić, że to niebezpieczne choroby z brudów, szczególnie brudnych rąk … tak też uczą w szkołach mówiąc o profilaktyce.

    • Monika pisze:

     „Lubnauer z pogardą: PiS wygrało w zacofanych cywilizacyjnie regionach.”

     Widoczne żółte plamy – a w których miejscach widoczne?
     Choroba brudnych rąk – żółtaczka pokarmowa – WZW A
     Do zakażenia może dojść poprzez kontakt bezpośredni z zakażonym człowiekiem (np. przeniesienie wirusa poprzez nie umyte po wyjściu z toalety ręce).
     Choroba jest powszechna szczególnie na obszarach o złym stanie sanitarnym i higienicznym.
     Brud, szambo i kloaka i mamy co mamy.

     Zastanawiam się po wyborach o co chodzi?
     Czy nie jest może tak, że na wschodzie i na zachodzie Polski – tym bardziej w dobie internetu – ludzie są w większości świadomi (może co niektórzy świadomi inaczej co „zawdzięczamy” w dużej mierze popularnej wciąż TV) – ludzie wiedzą co i kogo wybierają, jakie programy i jakie wartości, tylko po prostu wniosek mam jeden: jest najzwyczajniej przyzwolenie na dalsze złodziejstwo, tam gdzie oczywiście jest jeszcze coś do ukradzenia. Czy może nie tak jest?

     Czy wiecie kto i ile głosów dostał w strategicznym mieście, jakim jest Gdańsk?
     Czy to nie jest co najmniej dziwne i dla mnie wprost nienormalne? To przecież ludzie dorośli wybierają a nie dzieci, które nic nie rozumieją i którym trzeba wszystko tłumaczyć.
     Czy tam coś mózgi im wykasowało albo zresetowało, że już zapomnieli?
     W dodatku tam są tak pewni swego, że TV ogłosiła, że już wygrał Adamowicz – sama słyszałam.

     Sondaż IBRiS (Instytut Badań Rynkowych i Społecznych) pokazuje, kto ma tam większą szansę na wygraną w II turze.
     W II turze wyborów w Gdańsku wygra Paweł Adamowicz – tak wynika z najnowszego sondażu wyborczego.
     Urzędujący prezydent Gdańska, czyli starający się o reelekcję Paweł Adamowicz może liczyć na poparcie 56,7 proc. badanych. Z badania wynika, że Paweł Adamowicz przejmie znaczną część elektoratu Jarosława Wałęsy. Przypomnijmy, że kandydat Koalicji Obywatelskiej po przegranej w I turze wyborów poparł Adamowicza i zachęcił swoich wyborców do oddania głosu na urzędującego prezydenta Gdańska.

     Według danych ze wspomnianego sondażu, drugi kandydat na prezydenta Gdańska, czyli Kacper Płażyński wspierany przez partię Prawo i Sprawiedliwość może otrzymać niecałe 40 proc. głosów. 4 procent badanych mieszkańców Gdańska powiedziało, że nie wie, czy weźmie udział w II turze wyborów samorządowych.

     Przypomnijmy, że w I turze Paweł Adamowicz zdobył najwięcej głosów – poparło go 36,97 mieszkańców Gdańska. Kacper Płażyński zdobył 29,68 proc. głosów, z kolei Jarosław Wałęsa – 27,77 proc. głosów.

    • Monika pisze:

     Warto posłuchać – ciekawa wypowiedź Marka Jakubiaka:

    • Monika pisze:

     Nie wiem dlaczego ale zmieniło mi ikonkę – znaczek z brązowego na zielony. Sama nic nie zmieniałam. Zresetowałam komputer i zamknęłam przeglądarkę, to wszystko. Tak stało się już drugi raz od początku istnienia strony WOWIT.

 6. Katarzyna pisze:

  W wielkim klopocie sa rodzice dzieci chodzacych do szkoly. Tam czesto przewija sie obchodzenie halloween,co wiecej w niektorych podrecznikach sa rozdzialy poswiecone temu „swietu”. Ja moim dzieciom wpajam od lat,ze my NIE obchodzimy halloween tylko Swieto wszystkich Swietych. Ale jak wygrac z presja rowiesnikow? Jak uodpornic dzieci na te wszystkie niezdrowe trendy? Ja codziennie zanurzam moje dzieci w Przenajswietszej Krwi Pana Jezusa,a w dzien halloween wyjatkowo prosze Niebo o opieke nad nimi.

  • wobroniewiary pisze:

   Pisałam wiele razy, moja Ania była najpierw wyśmiewana, szykanowana ale gdy inne dzieci robiły dynie, Ania siedziała w świetlicy lub czytała jakąś lekturę pod okiem nauczycielki – ale nie brała udziału w tym diabelstwie. Potem do Ani dołączyło 4, 7 osób a teraz cała szkoła nie organizuje już. Co mała przeszła to jej i moje – ile śmiechu, wyzwisk… Ale cel osiągnięty, bo jej dusza i serce są czyste a i inni zaczęli brać z niej przykład. Jednak jak wspomnę te szykany i jej ból, to powiem, że początki były mega trudne

   • Ada pisze:

    ale może i Ania pierwsze miała Ciebie, mocną w wierze, i też i silny charakter. a nie wszystkie dzieci takie są. i tu się zaczynają schody. dobrze że Wy wytrwałyście i przyniosło tot akie owoce.

  • Bozena pisze:

   Zgadzam sie to problem wielu rodzicow musimy walczyc i uswiadamiac dziecom i mlodym ludziom na okraglo ! zanurzajac je w Krwi Chrystusa oraz prosic o ochrone Matke Boza , sw. Jozefa , Michaela Archaniola czy sw. Benedykta

 7. wobroniewiary pisze:

  Piękna modlitwa św. Jana Pawła II:
  Akt poświęcenia świata Niepokalanemu Sercu Maryi ❤️

  To przepiękna modlitwa, którą możemy odmawiać, dołączając siebie, swoje rodziny i środowiska do tego papieskiego zawierzenia 🙏

 8. babula pisze:

  Kochani namawiam zdecydowanie by przygotować sobie słodycze i święte obrazki (najlepiej poświęcone) dla dzieci, które zapukają do naszych drzwi. Jak przyjdą poczęstujmy je na słodko i powiedzmy, że nie pochwalamy haloween bo stanowi zagrożenie duchowe i dajmy im naszych świętych patronów by ich strzegli. Powiedzmy wyraźnie: daję ci ten obrazek by ta święty/a (np.o. Matteo, s. Faustyna) cię strzegł/a przed złem. Maluchy nie rozumieją zagrożenia, To dla nich zabawa. Tłumaczmy im wszystko spokojnie i łagodnie.

  • Kaśka pisze:

   Bardzo mądra rada. Bardzo dziękuję 🙂

  • an m pisze:

   Dawanie cukierkow to czesc rytualu, wiec nie wydaje mi sie trafione, ale obrazki jak najbardziej 🙂

   • wobroniewiary pisze:

    Dokładnie, jeszcze im tylko cukierki dawać, po to w końcu latają po domach

    • Kaśka pisze:

     Cukierki nieważne – dawać nie trzeba. Urzekła mnie tylko miłość i cierpliwość do innych w komentarzu Betuli. Sama byłam świadkiem nieco obcesowego zachowania ludzi wierzących wobec dzieci, które przecież nie wszystko rozumieją. Pouczać z miłością i poszanowaniem małego człowieka, nie wzbudzanie w nim niechęci i buntu. Tylko tyle i aż tyle 🙂

    • Kaśka pisze:

     Ups.. W komentarzu Babuli miałam na myśli…

    • Maggie pisze:

     W żadnym wypadku jakieś poczęstunki .. NIC NIE DAWAĆ….
     W mojej okolicy coraz więcej ludzi ma wygaszone światła … ale też i to od dobrego tygodnia wiele „dekoracji”. Sąsiedzi wiedzą, że to obraża pamięć o moich zmarłych oraz moje uczucia religijne .. zwłaszcza, że to tradycyjny okres refleksji i modlitwy etc.

     Smykowi, który zapuka można powiedzieć, że to nie święto ale niebezpieczne przywoływanie (!) rogatego i wiedźm z profanacyjnymi harcami – niby to ze szkieletami na imitacjach grobów – nie ważne czy jest przebranie księżniczki czy wampira, bo to ten sam efekt. To handel słodyczami i kostiumami wprowadza „takie” .. a pfu .. „święta”.. Radość też dla dentystów…
     Są ludzie, którzy nie mają co jeść, a inni, nawet nie zasobni wyrzucają olbrzymie pieniądze na dekoracje, stroje i słodycze etc. Coraz więcej jest obstawy cywilnej i policyjna w gotowości, bo zdarzają się coraz cześciej napady na dzieci i rabunek tej „żebraniny” jest im konfiskowany: przez młodociane gangi. Do tego … straszna rzecz: w słodycze, owoce czy inne dary .. zbrodnicze umysły ładują trucizny(nawet wstrzykują) i kawałki szkła czy nawet ❗️🤕😳☹️… żeletki 😱, więc zaleca się dokładne sprawdzanie przyniesionych łakoci i owoców przez doroslych‼️

     Raczej słodko pożegnać słowami, że na BN może przyjść, by pośpiewać kolędy i wtedy coś się dlań znajdzie.

     Nie wprowadzać szamaństwa.

    • Maggie pisze:

     Poprawka: żyletki (przez y a nie e)

   • Betula pisze:

    A może przywitać dzieci z miseczką wody egzorcyzmowanej (jeszcze lepiej żeby była kropielniczka u wejścia) i powiedzieć im że wchodzą do domu gdzie należy się przeżegnać tą wodą dokładnie robiąc znak krzyża i na powitanie powiedzieć „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus”, pouczyć dzieci że mają odpowiedzieć „Na wieki wieków Amen” bo taki jest obyczaj w domach polskich.
    A jeszcze na pożegnanie – „Zostańcie Bogiem” i „Idźcie z Bogiem”

    • Betula pisze:

     W ostatniej linijce uciekło mi „z” ma być
     „Zostańcie z Bogiem”

    • an m pisze:

     Uwazam, ze najlepiej nie otwierac drzwi, dzieci szybko sie zniechecaja , moze w przyszlym roku juz im sie odechce przebierania I zamkniete drzwi przed nosem wyjda na dobre.

 9. babula pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny. Szczególnie za kandydata do samobójstwa.
  Bardzo proszę! Zło potężną falą nas zalewa.

 10. wobroniewiary pisze:

  Żaden biskupi z Afryki nie zagłosuje za LGBT
  Żaden biskup z Afryki nie zagłosuje za dokumentem synodu, w którym będzie mowa o LGBT – oświadczył w wywiadzie dla tygodnika National Catholic Register bp Andrew Fuanya, reprezentujący Kościół w Kamerunie. Potwierdził on, że afrykańscy ojcowie synodalni dwa razy w tygodniu spotykają się we własnym gronie. Nie po to, by tworzyć jakąś grupę nacisku, lecz zadbać o skuteczny wkład Czarnego Lądu w obrady synodalne.

  https://www.vaticannews.va/pl/watykan/news/2018-10/synod-mlodzi-2018-lgbt-afryka-kamerun.html

 11. Ehmm pisze:

  W jaki sposób #TęczowyPiątek „zawędrował” do polskich szkół? Podstępem. Publikujemy wiadomość od Naszej Słuchaczki w tej sprawie ‼️

  „(…) rozmawiałam z dyrektorem szkoły w jednym z większych miast i zapytałam się czy ta szkoła uczestniczy w tym wydarzeniu. Dyrektor szkoły potwierdził, że dwa tygodnie temu do szkoły przyszła paczka z materiałami do promocji tego wydarzenia i listem: „Że Państwa JEDEN uczeń zgłosił szkołę do uczestnictwa w tymże projekcie, gratulujemy”. Drodzy Państwo to propaganda i oszustwo! Naiwni Dyrektorzy w to uwierzyli i zgodzili się na coś takiego, nikt tego nie weryfikuje: jaki uczeń? I dlaczego szkoły dostały listy z takim właśnie zdaniem:”jeden uczeń zgłosił…” Bardzo proszę nagłośnijcie Państwo tę sprawę (…)”.

  #TęczowyPiątek #LGBT #homoseksualizm #dzieci #szkoła

 12. M. pisze:

  My tutaj wiemy, jesteśmy świadomi tego że halloween jest niebezpieczne, stanowiąc zagrożenie w życiu duchowym. Lecz niestety są ludzie, którzy nie chcą tego przyjąć do wiadomości i nie chcą nawet, żeby inni o tym wiedzieli. No bo przecież wg nich to jest taka modna, niewinna zabawa, zwłaszcza dla dzieci :/
  Już nawet w przedszkolach organizują takie „przyjecia”. Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest posyłać dzieci do katolickich przedszkoli i szkół.

  • Marta pisze:

   To może być dobry moment na złożenie świadectwa… Sprzeciw może dać komuś do myślenia, tak jak Pani Ewa pisała. Gdy sytuacja jest zbyt trudna dla rodziny, zwłaszcza dziecka, to warto przemyśleć placówkę katolicką. Choć też nie można myśleć, że jak katolicka to nie trzeba już kontrolować treści… sami wiemy, że teraz katolickość można interpretować po swojemu…

   • Marta pisze:

    Bardzo proszę o modlitwę za Panią Kazimierę, u której stwierdzono złośliwy nowotwór oraz całą rodzinę w tym trudnym okresie.
    Proszę Panie by ta choroba pomogła rodzinie w nawróceniu. By nie była powodem jeszcze wiekszego odwrócenia się od Pana Boga. Matko Najświętsza przytul Panią Kazię do Swojego Serca..
    I ja zawierzam wszystkie intencje WOWITowe Maryi.
    Dziękuję za każde westchnięcie w tej intencji.

 13. Maggie pisze:

  We wszystkich intecjach
  ❣️🙏🏻💕❣️Jezu, Ty się tym zajmij ❣️

 14. kropka pisze:

  Ktoś tu pytał, czy odmawiając NP trzeba być w lasce uświęcającej. Oto odpowiedź św. Ludwika de Grignone

  117. Po pierwsze, jest konieczne, żeby osoba odmawiająca święty Różaniec była w stanie łaski uświęcającej albo przynajmniej w postanowieniu wyjścia z grzechu, ponieważ cała teologia naucza nas, że wszelkie dobre uczynki i modlitwy pełnione w stanie grzechu śmiertelnego pozostają dziełami martwymi i nie mogą podobać się Bogu ani zasługiwać na życie wieczne. W tym kontekście jest napisane: Non est speciosa laus in ore peccatoris [Por. Syr 15,9.]: Uwielbianie Boga, Pozdrowienie Anielskie, a nawet Modlitwa Jezusa Chrystusa nie są miłe Bogu, jeżeli wychodzą z ust zatwardziałego grzesznika.

  • Monika pisze:

   Mocne słowa Św. Ludwika ale prawdziwe.
   To też odpowiedź dla tych, którzy głoszą, że wystarczy być dobrym człowiekiem, dobrze czynić innym, żeby być zbawionym.
   Tak naprawdę to: Łaska Boża jest do zbawienia koniecznie potrzebna.

 15. wobroniewiary pisze:

  O tym, że choroba psychiczna może zniszczyć życie wiemy nie od dziś. Niestety, nie omija to gwiazd muzyki. Sinead O’Connor ogłosiła właśnie przejście na islam.

  Irlandzka piosenkarka od lat cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Dziennikarze muzyczni oraz media plotkarskie wielokrotnie opisywały, że jej stan psychiczny stale się pogarsza. Widać, mięli rację.

  Wokalistka słynąca z bardzo kontrowersyjnych zachowań ogłosiła na swoim facebookowym profilu przejście na islam. Na zdjęciach udostępnionych w sieci widać ją hadżibie. Publikuje również pod nowym imieniem Shuhada Davitt.

  „Chciałabym ogłosić, żę jestem dumna z tego, że zostałam muzułmanką. To naturalna konkluzja podróży każdego inteligentnego teologa” – napisała na swoim profilu.

  Gwiazda muzyki słynie z bardzo kontrowersyjnych zachowań i decyzji. W 1992 roku podczas programu Saturday Night Live podarła zdjęcie Jana Pawła II. Siedem lat później odkryła w sobie powołanie i została duchownym w Irlandzkim Kościele Katolickim i Apostolskim. Przyjęła wówczas imię Matka Bernadetta Maria.

  W 2010 roku odeszła od kościoła i została jego zatwardziałą przeciwniczką. Teraz swoją „walkę” potwierdziła przyjęciem islamu.

 16. Martyna pisze:

  Drodzy, dawno się nie odzywałam, bo było po prostu ciężko, tak po ludzku…
  A dziś? Jestem z Mateuszem. Nasze małżeństwo jest silniejsze, potrafimy normalnie porozmawiać ze sobą i chcemy przede wwszystkim… Mateusz zaczyna się zmieniać, jest spokojniejszy, bardziej radosny. Tak samo, jak i ja.
  Moja relacja z teściową ulega przemianie, ona sama się zmienia…
  A ja i moja choroba? Jezeli tak dalej pójdzie, 23 grudzień będzie ostatnim dniem przyjmowania leków, już tylko dwa, trzy miesiące na odbudowanie organizmu i koniec…

  Musiałam Wam przekazać te dobre wieści. ☺ Dziękuję za Wasze, tak cenne modlitwy. I pamiętam o Was.

  Z Panem Bogiem

 17. Betula pisze:

  Dziś jest piątek – dzień Męki i śmierci Pana Naszego Jezusa Chrystusa

  Rozważania Drogi Krzyżowej:
  http://www.jezuici.pl/2015/03/rozwazania-drogi-krzyzowej/

  Po każdej stacji trzeba odmówić:
  Ojcze nasz
  Zdrowaś Maryjo…
  Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu…
  Któryś za nas cierpiał Rany, Jezu Chryste zmiłuj się nad nami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s