Petycja w sprawie zawieszenia posługi Marcina Zielińskiego i wspólnoty “Głos Pana”

Petycja w sprawie natychmiastowego zawieszenia Marcina Zielińskiego w pełnieniu posługi a także o zawieszenie funkcjonowania wspólnoty “Głos Pana” do czasu wyjaśnienia sprawy przez najwyższe władze Kościelne

Biskup Diecezji Łowickiej
Andrzej Franciszek Dziuba

Czcigodny Księże Biskupie,
w związku z opublikowanym w Internecie w dniu 03.10.2018 r. filmem „Marcin Zieliński – Fałszywy charyzmatyk zdemaskowany!”, dotyczącym posługi lidera Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” ze Skierniewic – Marcina Zielińskiego,

proszę o natychmiastowe zawieszenie Marcina Zielińskiego w pełnieniu posługi, a także o zawieszenie funkcjonowania wspólnoty „Głos Pana” do czasu wyjaśnienia omawianej sprawy przez najwyższe władze Kościelne.

Autorzy filmu przedstawili liczne dowody świadczące o zagrożeniu jakie niesie szeroko rozumiana działalność Marcina Zielińskiego i wspólnoty „Głos Pana”, co potwierdzają zeznania świadków i świadectwa byłych członków wspólnoty. Wykazano, że owocem tej działalności może być stopniowa utrata tożsamości katolickiej wiernych, jak również pojawienie się problemów natury duchowej czy w konsekwencji odejście z Kościoła katolickiego.

Moim zdaniem wysoce zatrważający jest fakt zainteresowania Marcina Zielińskiego nurtem Toronto Blessing, jak również czerpanie wzorców z nauczań protestanckich kaznodziejów, stosowanie technik okultystycznych oraz manipulacja Słowem Bożym.

Ponadto nauczania głoszone przez Marcina Zielińskiego stoją w sprzeczności z nauczaniem Kościoła zawartym w encyklice św. Jana Pawła II „Ut unum sint” oraz dokumencie Kongregacji Nauki Wiary – Deklaracja o jedyności i powszechności zbawczej Jezusa Chrystusa i Kościoła „Dominus Iesus”.

Petycję kieruję do czcigodnego Księdza Biskupa w trosce o jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół katolicki, któremu należy oddać należyty szacunek i nie dopuszczać do rozprzestrzeniania się zagrożeń w jego obszarze.

Wyrażam nadzieję, że niniejsza petycja zostanie pozytywnie rozpatrzona przez czcigodnego Księdza Biskupa.

Kliknij, aby podpisać – zwiedzeni.pl – petycja

Petycję można także pobrać i samemu wysłać pocztą tradycyjną na adres:
Kuria Diecezjalna Łowicka
Stary Rynek 20
99-400 Łowicz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

69 odpowiedzi na „Petycja w sprawie zawieszenia posługi Marcina Zielińskiego i wspólnoty “Głos Pana”

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Jeśli to Boże dzieło (w co wątpię) to się ostoi.
  Św. ojca Pio nie tak zawieszali – choć on nic złego nie szerzył, herezji nie głosił 🙂
  Św. Paweł mówił „wszystko badajcie” – więc ten krok uważam za mega roztropny. Badamy 🙂

 3. AnnaSawa pisze:

  Podpisane.

 4. Maggie pisze:

  Mnie wielokrotnie rozłączyło Safari – i w ogóle brak połączenia z informacją, źe nie istnieje. Uparcie próbowałam i … kiedy w końcu dostałam się … nie przeszedł mój podpis i mam wiadość, że mam próbować później.
  … jednym słowem czarny nie daje mi dojść .. ☹️ ale 🤫 😉 dam mu po łbie egzorcyzmem etc będę próbować po modlitwie.
  Jezus JEST Panem❣️

 5. Krzysztof pisze:

  Podpisane

 6. Malgosia pisze:

  Ja tez mialam problemy,ale wreszcie udalo sie podpisac:)

  • Maggie pisze:

   Dziasiaj znowu mam na ekranie, źe nie przechodzi
   Kopiuję:
   Wystąpił problem z wysłaniem twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później.

   • Maggie pisze:

    Zastanawiam się, czy może nazwa miasta zamieszkania jakoś nie pasuje? Sprawdzam wielokrotnie (!) literówki i dobrze wpisuję pod petycją … nie tak jak wyżej, gdy w pośpiechu powychodziły mi „dziwadła”. Na dodatek kiedy wprowadzam „opublikuj komentarz” rozłącza mnie z WOWIT i na kompletnie pustym ekranie pojawia się informacja … że nie jestem podłączona do Internetu … a to bzdura, a kiedy cofam się do punktu wyjściowego, to widzę, że jest ponownie „icon” połączenia z WOWIT.

    • Basia. pisze:

     Przypomnijcie sobie kochani jakie trudności z komputerem miał ks Glass, gdy pisał egzorcyzm. diabeł robi wszystko aby tym ruchom, nikt nie zaszkodził.

  • babula pisze:

   to nie daje się wysłać. Mam tak jak Maggie „wystąpił problem z wysłaniem twojej odpowiedzi..” i klawiatura mi się zacina. Będę jeszcze próbować.

   • Maggie pisze:

    @Babula: Mi nadal blokuje, choć poprawnie i wielokrotnie wypełniałam i wypełniam wszystkie pola (tj trzy), żądanymi informacjami.
    Kopyta, ogon i rogi są ukryte, w takim rzucaniu kłód pod nogi. Będę próbować, co parę godzin przez kolejnych parę dni i nocy.

 7. Jolanta pisze:

  https://www.youtube…..
  + Szczęść Boże -a co Wy na to? Już nie wiem kogo słuchać, nie chciałabym nikogo skrzywdzić

  • eska pisze:

   To podpisz petycję, a wtedy na pytanie „Co wy na to” odpowiedzą najwyższe władze kościelne – najbardziej odpowiedni autorytet do udzielenia odpowiedzi. 🙂

   • Jolanta pisze:

    natrafiłam na stronie zwiedzonych.pl ze Sarah Young tez nalezy do siewców zwiedzenia ,a przeciez tyle osób powołuje sie na jej książki „Jezus mówi do Ciebie” cała seria ??? Czy Ci zwiedzeni.pl sa po „dobrej stronie ” ???

    • eska pisze:

     Książka „Jezus mówi do ciebie” ma imprimatur Kurii Metropolitalnej w Krakowie, więc nalezy chyba zakładać, że jest dobra. Ale to nie znaczy, że dotyczy to kolejnych książek. Bywa przecież, że diabeł atakuje szczególnie tych, którzy są narzędziem Pana Boga – i niektórych udaje mu się zwieść na złą drogę. Jak choćby wspomnianego niżej ojca Daniela – niegdyś bardzo jednoznacznie bożego, a potem już kontrowersyjnego…
     Ludzie często wrzucają całokształt „dorobku” danej osoby do JEDNEGO worka – a przecież Szawłowie zmieniają się w Pawłów, a z drugiej strony niektórzy ulegają zwiedzeniom…
     Uważam, że osoby związane ze stroną zwiedzeni.pl podają wielokrotnie rzeczowe argumenty, a więc jakieś pojęcie mają. Wszystkiego nie mam czasu śledzić; tego, co mówią o Sarze Young – nie znam. Niemniej uważam, że osoby, które naciskają,aby np.panem MZ zajęły się WŁADZE KOŚCIELNE, świadczy na ich korzyść. Skoro MZ czuje się atakowany a jest przekonany o słuszności tego, co czyni – sam przecież mógł poprosić o zweryfikowanie swej działalności przez władze kościelne. Jeśli ma na uwadze tylko dobro tych, wobec których posługuje – powinien. Ja bym tak zrobiła. Tymczasem on ani popierający go księża tego nie zrobili, a osoby związane ze zwiedzeni.pl – tak.

    • Jolanta pisze:

     Dziękuje Esko pięknie to tłumaczysz rozwiewasz trochę moje wątpliwości czy podpisując petycje tylko na podstawie obejrzanego materiału filmowego dobrze zrobiłam W końcu wszystko można zmontować ukierunkować a Ja osobiście nie znam MZ

    • eska pisze:

     Dziękuję, Jolanto.
     W tej petycji nie chodzi o to, aby personalnie uderzyć w MZ. Ona jest dla jego dobra. Przez okres badania przechodzili również wielcy święci, jak o.Pio czy św. Faustyna. Gdy po takim okresie badania Kościół swym autorytetem zaopiniował, że objawienia czy stygmaty pochodzą rzeczywiście od Boga, Bóg zaczął działać przez wspomniane osoby jeszcze bardziej, na szerszą jeszcze skalę, dla dobra całych rzesz ludzi. Jeśli więc Kościół po zgruntownym zbadaniu podobnie zaopiniowałby działalność MZ (jego „dary i charyzmaty”), wówczas ciąg dalszy byłby tylko na korzyść MZ, tak jak było w przypadku wspomnianych świętych.
     Jeśli natomiast MZ jest w błędzie, a nikt tego nie zbada gruntownie i nie wyda wiążącej opinii – czy wiesz, za ile dusz ten młody chłopak odpowie przed sądem Bożym? Ile będzie miał do odpokutowania? I ci wszyscy kapłani, którzy go wspierają? Niedługo będziemy się modlić za dusze już cierpiące w czyśćcu. Ale dbajmy tez o żyjących, aby w przyszłości nie cierpieli tak bardzo…
     Dlatego uważam, że im szybciej cała sprawa zostanie zbadana i zaopiniowana autorytetem najwyższych władz Kościoła, tym lepiej dla wiernych tego Kościoła. Albo będą czerpać jeszcze więcej z już dobrych owoców (jak było w przypadku świętych), albo zostaną szybciej ustrzeżeni przed zwiedzeniem, a zwodzący przed większą winą i karą.
     I jeszcze jedna refleksja – skoro przez takie badanie prawdziwości darów przechodzili wszyscy, którzy jakieś większe dary mieli, to dlaczego ma to omijać akurat MZ i dlaczego jest uważane, że przez bycie potraktowanym tak samo jak inni dzieje mu się krzywda?

  • wobroniewiary pisze:

   Sorry, ale na mojej stronie nie będzie filmików z tym księdzem.
   Za niego to tylko modlitwa!

 8. małgorzata pisze:

  Widzę że grunt pali im się pod nogami boją się np sprawy w sądzie.Zawsze można powiedzieć to ludzie pisali do biskupa.

 9. Quis ut Deus pisze:

  To badamy i czekamy 🙂

 10. zofia pisze:

  Podpisałam

 11. Adam pisze:

  Ja podpisałem raniutko. Już dawno natrafiłem na tego Pana jako zwodziciela, ale też podawano, że ma solidne poparcie hierarchii… Mam nadzieję, że ta petycja przyniesienie należyte rozeznanie w Duchu Świętym, gdyż w spotkaniach z tym panem uczestniczył mój kolega, który doprowadził mnie na tę wspaniałą stronę.

 12. Ania N pisze:

  Pytałam o Ojca Daniela ponieważ kiedyś o nim czytałam że Biskup ostrzegał przed wyjazdami do Jego Pustelni. Chciałam się dowiedzieć czy nadal tak jest. Mam dwie znajome które tam jeżdżą i zauważyłam że coś się złego z nimi zaczęło dziać. Cały czas wychwalają Ojca Daniela i namawiają innych na wyjazdy do niego. Bardzo się o nie martwie. Znajomy Ksiądz ostrzega przed wyjazdami i słuchaniem Jego w internecie. Jestem tutaj od niedawna. Ale już pokochałam tą stronę i wszystkich jej członków. Może kiedyś już pisaliście o tym. Mam 3 dzieci, w tym dwoje małych i nie mam jak zajżec w archiwa. Brak odzewu przyjmuję z pokorą,a znajome oddałam już dawno Panu więc napewno będzie dobrze. Czytam Was na bieżąco i modlę się za Was. A petycje podpisałam.

  • wobroniewiary pisze:

   Kiedyś widziałam herezje w sprawie shamballi.
   Teraz nic złego nie widzę 🙂

  • Anna pisze:

   Owocem spotkań modlitewnych u O Daniela jest mój powrót do Kościoła po 18 stu latach trwania w związku cywilnym…Powrocilam do Sakramentow Św, kocham uczestniczyć w codziennej Mszy Św, uwielbiam modlitwę rozancową i staram się pracowac nad swoimi wadami i slabosciami…inaczej patrzę na kazdego,pamietając ze w nim mieszka Jezus….Nie spotkałam wielu tak pokornych kapłanów jak O Daniel na swojej drodze życia. ..On swoim zachowaniem pozwolil mi uwierzyć …ze Jezus Chrystus żyje w Kościele i działa ….

 13. Ola s. pisze:

  Zło można tylko dobrem zwyciężyć!!! Módlmy się za Marcina i całej tej sytuacji, która dotknęła nasz kościół. Bóg ma plan dla swoich dzieci. Jak zawsze doskonały!

 14. Krzysztof pisze:

  Cała ta sytuacja to owoc wielkiej modlitwy różańcowej z 2017 r. Myślę, że Maryja chce oczyścić nasz kościół z błędów i zwodniczych nauk. Co do Marcina to czas pokaże, jeśli z pokorą podda się czasowi próby, to odmieniony jeszcze będzie służył Bogu na Jego chwałę. .

 15. Uważam tę petycję za bardzo potrzebną i też oczywiście podpisałem.
  Naszym obowiązkiem jest mówić głośno jeżeli widzimy jakieś zagrożenia w Kościele.
  Jeżeli nie będziemy o tym mówić to stanie się tak jak kiedyś z Harrisem, też miał wielkie poparcie i był zapraszany aby „uzdrawiać” konsekwencje tego mamy do dziś.

 16. Anna Maria pisze:

  Podpisane; najwyższy czas aby Kosciół sie nim zajął…

 17. kropka pisze:

  Strona Zwiedzeni.pl zgromadziła sporo materiału dokumentalnego w sprawie Toronto Blessing. Jestem pod wrażeniem – warto zajrzeć:

  Rzekome działania Ducha Świetego w Toronto Blessing:
  Olej wypływający z dloni https://www.youtube.com/watch?v=I3jyQkX3ns8
  Ukazujący się złoty pył https://www.youtube.com/watch?v=I-ZHuEUQzjM
  Stygmaty https://www.youtube.com/watch?v=ltLTZGwW82Y
  Ukazujący sie „obłok chwały” https://www.youtube.com/watch?v=Ra7hQrq_zZ4
  Zmaterializowana manna https://www.youtube.com/watch?v=XdtI7NWfa_0

  Zmaterializowane… złote zęby https://www.youtube.com/watch?v=pOaemUQ4D_M

  Szereg filmów ukazujących to, co się dzieje :
  https://zwiedzeni.pl/zachowania-ludzi/
  https://zwiedzeni.pl/stosowane-praktyki/
  -Przyjmowanie namaszczenia z grobów (ang. Grave Sucking)
  -Tunel ognia (ang. The Fire Tunnel)
  -Rzucanie ludźmi o ziemię
  -Przekazywanie „namaszczenia”
  -Dmuchanie na ludzi
  -i wiele innych
  Herezje głoszone: https://zwiedzeni.pl/nauczania-liderow/
  – dziewięcioosobowa „trójca”
  – dwukrotne narodzenie Jezusa
  – Jezus nikogo nie uzdrowił jako Bóg (podobne motywy sa u M.Zielińskiego na Litwie)
  – Jezus przyjął na siebie nature szatana
  – Jezus proszący kaznodzieję o wybaczenie
  – i wiele innych

 18. kasiaJa pisze:

  Podpisane, czekajmy…

 19. Basia. pisze:

  Mam nadzieję ,że będzie więcej podpisów niż na liście w obronie Marcina. Kochani, my nie chcemy nikomu zaszkodzić , nikogo skrzywdzić , ale musimy wszystko badać i odrzucać nawet to, co ma choćby pozory zła. Nauki Marcina nie są nam potrzebne do zbawienia, nam potrzebny jest Chrystus, dlatego ON ma być na pierwszym miejscu.

 20. Stanisław pisze:

  Przepraszam, a czy materiał ze strony zwiedzeni.pl na podstawie którego powstał film to oficjalne poparte autorytetem Kościoła stanowisko. Bo jeżeli nie to na jakiej podstawie piszecie tą petycję? A jeżeli tak to poproszę o źródło tej autoryzacji. Obawiam się, że nie i martwi mnie to. Jeżeli będziecie tak postępować to następną wspólnotą dziwaków ,którą zajmie się biskup Czaja będziecie wy.
  Przepraszam a czy ta strona i treści w niej zawarte mają imprimatur? Bo chciałbym wiedzieć czy czytając te treści nie narażam się na zwiedzenie. ?

  • wobroniewiary pisze:

   Jak argumentów brak to szantaże i groźby się pojawiają.
   Dziękuję za komplement -„wspólnota dziwaków” 😀
   A teraz żegnam życząc Błogosławieństwa Bożego, rozumu, kultury i pokory!

   Apage!!!

  • AnnaSawa pisze:

   Proponuję z serca wszelkim posiadaczom charyzmatów i talentów głęboką modlitwę, zamiast straszenia….wszak jeszcze nikt nie ogłosił cudu z „otrzymania auta”.

  • Maggie pisze:

   Stanisławie,drogi bracie, sam sobie zaprzeczasz i coś w Twoim pytaniu na bakier z … logiką. Przecież w petycji pytanie jest tylko, ważnym dla wiernych, pytaniem, do którego autorzy dołączają rożne „załaczniko-świadectwa” wyjaśniające podstawy do zajęcia się przedmiotowym pytaniem. Odpowiedź i o nią oraz inwestygację tu chodzi, jeśli nikt nie przeszkodzi, będzie poparta autorytetem ..

   KTO PYTA, NIE BŁĄDZI,
   za pytanie też się nie sądzi,
   ani też, inaczej mówiąc, dobry chłopie,
   pytającego: za pytanie, się nie kopie.

   NIE ROZUMIĘ PROTESTÓW I ATAKÓW, CONTRA INWESTYGACJI, BO:
   Badaniem w celu właściwej odpowiedzi,
   niech kompetentna Komisja się biedzi.
   Tam nie Sanepid ALE Kaplani
   do analizy „strawy”, będą powołani.

   Chyba, MZ i cała jego grupa, powinna być wdzięczna, za troskę w prośbie zawartej w PETYCJI … ataki zaś na petycję, potwierdzają tylko podejrzenia, że coś tam nie jest w porządku …

   Jezus JEST Panem❣️

   Ciekawi mnie dlaczego 🤔 od dwóch dni nie mogę podpisać tej petycji … czyżby to już było „odgórne” od „oddolnej władzy.. tj od ognia i sadzy” …

  • eska pisze:

   „Jeżeli będziecie tak postępować to następną wspólnotą dziwaków ,którą zajmie się biskup Czaja będziecie wy.”
   Brzmi jak jakieś zagrożenie, którego należy się bać. A czego się bać, jeśli się pragnie pozostawać wiernym Kościołowi, a władze kościelne szanuje? Proszę bardzo – niech się zajmuje biskup albo i papież. Toż to tylko zaszczyt. Jaki trzeba mieć stosunek do Kościoła, żeby z czegoś takiego robić groźbę?

  • Basia. pisze:

   Oj coś źle się dzieje w naszym Kościele, zło usiłuje go przełamać, ale nie z nami takie numery „Stasiu”.:) Różaniec w dłoń i na barykady.

 21. Bakluk pisze:

  Po owocach. Pan Jezus w Słowie Pouczenia Alicji Lenczewskiej mówi (82): Jeśli jednak ktoś pragnie być święty, by zaspokoić swoją żądzę górowania nad innymi – prowadzę go do świętości przez upokarzające oczyszczenia. Przez ból i trud, które są konieczne do ukształtowania w nim pokory, prostoty i miłosiernego spojrzenia na współbraci.

 22. Sylwek pisze:

  https://gloria.tv/video/dRFGhW24YbAo2LToRdYdjBdzY tyle w temacie co tu jeszcze dopowiadać….

 23. Basia. pisze:

  Kto ma czas, niech za 10 minut rozpocznie modlitwę Różańcem w intencji Biskupów i całego duchowieństwa o łaskę rozeznaniu posługi M Zielińskiego w naszym Kościele 10 minut po to, aby jak najwięcej osób modliło się w tym samym czasie.

 24. Gosik pisze:

  Udało się wysłać.

 25. Basia. pisze:

  Kocham Was.:))))

 26. Agata pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus . Bardzo cenię stronę w obronie wiary i tradycji zaglodam juz tu parę lat. Osobiście nie znam Marcina ale spytałam osobiście Maryjii czy Marcin naprawde jest jakimś fałszywym charyzmatykiem. Oczywiście że nie Mamusia Maryja pokazywała mi krok po kroku przez ewangelie pouczenia Alicjii i różne sytuacje że tak nie jest . I tu na tej stronie czesto mówicie o kochanym Ojcu Witko. Którego tez nie znam ale moje nawrocenie zaczęło się od jego ksiozke. Okazuje się że Ojciec Witko jest przyjacielem Marcina Zielińskiego i podpisał się pod petycjo która jego oskarża. Drodzy Bracia i Siostry po owocach ich poznacie . Nie oceniajmy moich duzo znajomych bylo na spotkaniach Marcina bylo ach i ocha tu nagle po nagonce już coś czuły że nie tak ..inni wystraszeni umilkli. Przykro mi że taka słaba ich wiara kto był na 1 miejscu Jezus czy Marcin??? Jadąc na spotkanie. Nie oceniamy jak faryzeusze ja też mam wokoło siebie islamistów. Ewangelistów i różnych religii i jestem narzędziem W rękach Jezusa i I głoszę jego imie .Wiecie co ?? Szanujo mojo wiarę cenio to ze jestem Katoliczko tylko najbardziej jestem przesladowana w swoim kosciele . W niemieckim katolickim czy to już można tak nazwać .jedna kobieta akurat polka mowi do mnie ty naprawde jestes nawiedzone. Odpowiedziałam no tak jestem Duchem Świętym a ty Nie??? Przykro że widzimy u kogoś drzazge a belki u siebie nie widzimy . Nie dajmy się zwariować i oceniać kogoś kogo nie znamy niech kosciol to zbada nie my świeccy. Bo to robi się niebezpieczne a szatan się cieszy że wprowadza zamęt. Proszę was nie oceniajcie pochopnie bo jeżeli Marcin jest wielkim narzędziem w rękach Jezusa i Maryjii to wtedy my mamy ciezko grzech. Błogosławionej nocy życzę i Opieki Matki Bożej zawsze Dziewicy. Amen.

  • wobroniewiary pisze:

   „Spytałam osobiście Maryi” – a poszłaś z tym do konfesjonału?
   Mam dość tematu, potem prywatnych objawień i pytań.
   Petycja to nic innego jak tylko prośba, by wypowiedział się Kościół!

  • Maggie pisze:

   Agato, jeśli komuś zależy na Prawdzie (przez duże P! jak Polka!) to podpisanie Petycji nie powinno budzić sprzeciwu, ale być raczej naturalną reakcją.

   Św.o.Pio i o.Dolindo byli … nazwijmy to „pod lupą” przez wiele lat, choć tam nie było takich „kontrowersji” jak z MZ.
   Dlatego kończąc, z dodanym „!”, kopiuję fragment mojej wyżej umieszczonej wypowiedzi nt duchowej „uczty” u MZ:

   Badaniem w celu właściwej odpowiedzi,
   niech kompetentna Komisja się biedzi.
   Tam nie Sanepid ALE Kapłani (!)
   do analizy „strawy”, będą powołani.

   Jezus jest Panem❣️ ale MZ nie jest kapłanem.
   Niech Matka Najświętsza ma Ciebie w Swej Opiece💕

 27. kasia pisze:

  Bardzo cenię sobie ks.Piotra Glasa,ale nawet dla mnie jest czasem szkodliwy,bo trzeba rozeznawać to co mówi.Nie możliwe jest,że ktoś z czegoś się nieświadomie nie wyspowiadał i to cię kwalifikuje do piekła,bo 30 lat temu coś tam zrobiłeś.Nie ceni pracy zwykłych parafialnych księży-a oni mają taką samą władzę odpuszczania grzechów.Tu Ci nie pomogą ,tam Ci nie pomogą,ja nie mam czasu.Ale zwraca uwagę na grzechy,mówi o istnieniu Czarnego.
  Nawet jak różnych świętych poczytamy to każdy miał inną drogę do Boga-jeden życie w ukryciu,inny w relacjach z innymi,jeden żył dostatnio drugi w biedzie,ale byli oddani Bogu i słuchali Jego głosu,głosu sumienia.Ich cytaty na temat życia duchowego często wzajemnie się wykluczają.Wspólne to na pewno sakramenty,modlitwa, porządny rachunek sumienia,słuchanie głosu Boga.
  Nie trzeba nam tyle kazań,charyzmatyków,rozmów.Nam jest potrzebna wiedza ,bo większość katolików nie wie w co wierzy,więc nawet nie wiedzą ,że ktoś bzdury opowiada.Nam jest potrzebna modlitwa,i życie sakramentalne ,ciągłe nawracanie się i bardzo szczegółowy rachunek sumienia.
  Kościół atakuje psychologia,protestantyzm,brak poszanowania do Boga,zamknięte kościoły,antropocentryzm,aktywizm duchownych,księgarnie katolickie z masą niekatolickich książek i masa innych zagrożeń.
  Co możemy zrobić jako świeccy-modlić się i wypełniać swoje powołanie.
  Z Bogiem

  • wobroniewiary pisze:

   Czy Ty oby słuchasz uważnie ks. Piotra Glasa? On mówi dokładnie to co tu mu punktujesz! jako kontrę
   Mówi: idźcie do swoich księży, każdy ma moc odpuszczania grzechów, spowiedź jest pierwszym egzorcyzmem – ale czasami i egzorcyzmy są potrzebne.
   A co do tego, jaki grzech popełniłeś 30 lat temu – odpowiedzią są jego konsekwencje a nie od razu piekło. No chyba, że go nie wyspowiadałaś i ciągniesz to przyjmując świętokradzkie Komunie św. .
   Rozumiem, że wg Ciebie NMP też się „myli” mówiąc Hiacyncie, że przez grzechy nieczystości najwięcej dusz idzie do piekła…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s