Ks. Jan Pęzioł: Poznać Maryję

Znany egzorcysta z Wąwolnicy – opowiada o przymiotach Maryi, kim jest, jaka to osoba. Przybliża postać Maryi, abyśmy wiedzieli jakiej osobie zawierzamy się, dlaczego warto oddawać się Jej. Dlaczego warto całkowicie zaufać i bez lęku powierzyć Jej całe swoje życie, aby doprowadziła nas do Jezusa. Maryja nie przysłania Jezusa, Ona jako jego ukochana, pokorna Matka, zawsze do Niego prowadzi.

Bóg jako dobry Ojciec miał gotowy plan ratowania tego, co człowiek popsuł już w raju. Od razu Boży plan widział Ją (Maryję), Najświętszą, Niepokalanie Poczętą – mówi ks. Jan Pęzioł.

– Pan Bóg stworzył trzy światy; jeden, ten w którym my żyjemy, naszą planetę Ziemię, zawieszoną jako maleńką grudkę w niepojętym ogromie kosmosu – piękny nam pan Bóg dom postawił.

I stworzył Pan Bóg drugi świat, ten który my nazywamy niebem. Świat, do którego wszyscy idziemy, w który nas Pan Bóg tak uszczęśliwi, że będziemy radośni całą wieczność.

I stworzył Pan Bóg trzeci świat – osobę Matki Najświętszej. Do stworzenia tego trzeciego świata, pan Bóg użył … całej swojej: Wszechwiedzy, Wszechmocy i Wszechmiłości – to jest taka osoba Najświętsza, wyniesiona ponad Cherubinów i Serafinów – opowiada ks. Jan

Przytacza również objawienia prywatne, w których sama Maryja, mówi o swojej osobie, kim jest, co może uczynić i gdzie mieszka.

Aktu oddania się Maryi można dokonać w Niepokalanowie, w każdą pierwszą sobotę miesiąca, podczas spotkań „Oddaj się Maryi”. Również podczas corocznego Wielkiego Zawierzenia , w dniach 6 – 22 sierpnia.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „Ks. Jan Pęzioł: Poznać Maryję

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  A o tym pisaliśmy już 3 lata temu

  Kto walczy z Kościołem, ten walczy z Chrystusem, kto odrzuca Kościół – odrzuca Chrystusa
  (…) Kapłani choćby byli w piekielnym kręgu, są mi drodzy: będą deptani i zabijani, oto złamany Krzyż obok zrzuconej sutanny kapłańskiej

  Matka Boża objawiła się fanatycznemu protestantowi Brunonowi Cornacchioli, który – tak jak św. Paweł – przed swoim nawróceniem z wielką gorliwością prześladował wyznawców Chrystusa. Maryja objawiła się w Tre Fontane, czyli w pobliżu miejsca męczeństwa św. Pawła Apostoła, który został ścięty na rozkaz cesarza Nerona

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/01/03/matka-boza-objawila-sie-fanatycznemu-protestantowi-kochaj-kosciol-papieza/

 3. eska pisze:

  Mirek, a wcześniej Ela apelowali o dołączenie do Nowenny Pompejańskiej za Ojczyznę https://www.youtube.com/watch?v=hcZJnlhtlLQ
  TERMIN od 19.09 do 11.11. 2018
  DOKŁADNA INTENCJA: o duchowe odrodzenie i jedność Narodu Polskiego.
  Jak rozumiem, Mirek chciałby, aby stworzyć grupową nowennę tak jak te nasze „wowitowe”, gdzie odmawiamy po jednej części. W nagraniu na yt jest instrukcja odmawiania, którą my też znamy,

  Jeśli ktoś chce dołączyć do nowenny za Ojczyznę odmawianej w grupach – proszę o wpisy tutaj.

  Gr.1: Mirek – taj. …………., ……………

 4. Mirek pisze:

  poproszę o tajemnice radosne

 5. Ela pisze:

  Za Ojczyzne modlę się tajemnicą światła.

 6. Maria pisze:

  Proszę dołączyć również moją mamę Małgorzata W Bydgoszcz.

  Bóg zapłać 🙂

  • eska pisze:

   Mario, pomysł trochę upadł, bo się grupa nie zabrała na czas – należało podjąć nowennę 19 września, w ramach dołączenia do akcji zaproponowanej przez ks.Chmielewskiego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s