Kilka informacji w sprawie II pielgrzymki Czytelników do Włoch

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Na początku wpisu chcę przekazać miłą informację, że na prośbę wielu osób program został wzbogacony o Cascię i modlitwę przy grobie św. Rity (w 5-tym dniu pielgrzymki).
Wyjazd do Włoch już za niecały miesiąc, stąd prośba do jadących, aby przesłali do biura swoje pełne dane: imię i nazwisko, adres zameldowania, nr PESEL, nr dowodu osobistego, nr telefonu kontaktowego (kwestia ubezpieczenia). Osoby, które nie wpłaciły zaliczki (jest kilka takich osób) proszę o wpłatę lub maila do mnie o treści „nie jadę” i niech ktoś inny skorzysta z wyjazdu.
Mamy jeszcze 6 wolnych miejsc

Przypomnę program:

Wraz z Biurem Pielgrzymkowo-Turystycznym „Piotr Travel” zapraszamy na II pielgrzymkę „wowitową” do Włoch – do św. Ojca Pio, do św. Michała Archanioła, św. Antoniego i św. Leopolda do Padwy, św. Mikołaja do Bari, do św. Katarzyny do Sieny i do ks. Ruotolo Dolindo w Neapolu, a także do naszej ukochanej Niebieskiej Mamusi  w Loreto i w Pompejach, odwiedzając po drodze Lanciano, Wenecję i kilka innych uroczych miejsc z Pietrelciną i Serracapriolą na czele

Termin: 14-28.07.2018r. /14 dni/
Koszt: 700 zł + 450 Euro

Program:

1 DZIEŃ (14.07): Wyjazd z  Polski w godzinach rannych. Msza Św. na terenie Polski. Przejazd przez Jasną Górę do Czech. Obiadokolacja i nocleg w Hodoninie.

2 DZIEŃ (15.07): Śniadanie i Msza Św. Przejazd przez Austrię – Wiedeń – Kahlenberg – obiadokolacja i  nocleg w ok. Wenecji

3 DZIEŃ (16.07): Śniadanie. Przyjazd do Wenecji, przejazd statkiem turystycznym na Plac św. Marka. Przejazd do Padwy. Następnie zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego w PADWIE modlitwa przy grobie Świętego, przejście do grobu Leopolda Mandicza – patrona Dobrej Spowiedzi. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

4 DZIEŃ (17.07): Śniadanie. Przejazd do Sieny, jest  to położone w centrum Toskanii piękne zachowane średniowieczne miasto – Msza św. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Orvieto

5 DZIEŃ (18.07): Śniadanie. Przejazd do Cascii do św. Rity. Przejazd do Monte Cassino, Msza św. Zwiedzanie Klasztoru św. Benedykta oraz Cmentarza Żołnierzy Polskich. Następnie przejazd do Sanktuarium M.B. w POMPEJACH, zwiedzanie wykopalisk antycznego miasta zasypanego popiołem wulkanicznym. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Pompejów.

6 DZIEŃ (19.07): Śniadanie. Msza św. Przejazd do NEAPOLU – zwiedzanie stolicy Kampanii. Nawiedzenie grobu Ojca Dolindo. Tysiąc modlitw nie jest warta tyle, co ten jeden akt oddania się: […] „O Jezu, oddaję Ci się, Ty się tym zajmij!” – powiedział neapolitańskiemu kapłanowi, ojcu Dolindo Ruotolo sam Pan Jezus, zapewniając, że ma ona potężną moc! Czas wolny na kawę w okolicach portu w Neapolu. Obiadokolacja i nocleg.                                                                                                                                                     

7 DZIEŃ (20.07): Śniadanie. Przejazd do Pietrelciny i San Giovanni. Msza Św. w Kościele Antycznym w San Giovanni Rotondo. Po południu Manfredonia Miasto położone we wschodniej części Italii, na Półwyspie Gargano – odpoczynek na plaży. Obiadokolacja i nocleg. Wieczorem wspólny różaniec w Bazylice Św. O. Pio. 

8 DZIEŃ (21.07): Śniadanie. Msza Św. Wycieczka po San Giovanni Rotondo – miasteczka położonego na szlaku pątniczym od VI wieku. Odpoczynek na plaży. Obiadokolacja i nocleg.

9 DZIEŃ (22.07): Śniadanie. Będąc w San Giovanni Rotondo wybierzemy  się do Monte Sant’Angelo, oddalonego o 26 km. Początki tego sanktuarium sięgają V wieku, kiedy objawił się tutaj na górze św. Michał Archanioł – Msza Św.
Wzgórze wznosi się na wysokość 843 metrów n.p.m. Monte Sant’Angelo to ważne centrum kulturalne, można tam zobaczyć Bazylikę, wieżę dzwonniczą, fontannę z figurą Świętego Michała Archanioła. Przejazd na plażę w południe. Obiadokolacja i nocleg.    

10 DZIEŃ (23.07): Śniadanie. Następnie przejazd do Serracapriola, gdzie w konwencie kapucynów znajduje się grób Sługi Bożego – Ojca Matteo, do którego pielgrzymują wierni z całego świata. Wspólna droga krzyżowa. Następnie pobyt na plaży. 

11 DZIEŃ (24.07): Śniadanie. Msza Św. Wyjazd z Półwyspu Gargano, przejazd wzdłuż Adriatyku do Bari – zwiedzanie miasta związanego z królową Boną oraz św. Mikołajem. Zwiedzanie: katedra św. Mikołaja z grobem Świętego i grobem Bony Sforzy, kościół św. Marka, Zamek Fryderyka Szwabskiego, Kolumna Sprawiedliwości – pręgierz. Odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja i nocleg.

12 DZIEŃ (25.07): Śniadanie. Przejazd do LANCIANO, gdzie w VIII w. miał miejsce Cud Eucharystyczny. Msza Św. w sanktuarium Cudu Eucharystycznego. Przejazd do Ortony – miasta o bogatej historii, kulturze i sztuce. Spacer po starym mieście o gęstej zabudowie i malowniczych zaułkach. Udamy się do katedry pod wezwaniem św. Tomasza, w której przechowywane są doczesne szczątki Apostoła. W jej wnętrzach zobaczymy obrazy ze scenami z życia świętego Tomasza oraz bogato zdobioną freskami kopułę. Przejazd na obiadokolację i nocleg w Loreto. 

13 DZIEŃ (26.07): Śniadanie. Przejazd do  LORETO, gdzie znajduje się Sanktuarium Santa Casa, miejsce kultu Maryjnego, z tzw. Świętym Domkiem, który jest nazaretańskim domem Maryi. Zwiedzanie Bazyliki. Oraz Cmentarza Żołnierzy Polskich. Po południu odpoczynek nad morzem. Powrót do hotelu obiadokolacja i nocleg w LORETO.                                                                                           

14 DZIEŃ (27.07): Śniadanie. Msza Św. Wyjazd z Loreto do Tarvisio przez San Marino. Obiadokolacja i nocleg w Tarvisio. Jest to miejscowości  turystyczna  położona w Alpach Julijskich w autonomicznym regionie Friuli – Wenecja Julijska, w prowincji Udine, w północno-wschodnich Włoszech, tuż przy granicy ze Słowenią i Austrią. Miejsce te od wieków słynie z tego, że położone jest na styku »świata« romańskiego, germańskiego i słowiańskiego.                                                                               

15  DZIEŃ (28.07): Śniadanie. Wyjazd do Polski. Przyjazd w godzinach wieczornych

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Zapisy: na maila jutrzenka2012@gmail.com
Organizator:  www.piotrtravel.pl 

Nadal zbieramy intencje Czytelników na tę pielgrzymkę i informujemy, że we Włoszech w  intencjach Czytelników strony „W obronie wiary” będą sprawowane Msze św.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

49 odpowiedzi na „Kilka informacji w sprawie II pielgrzymki Czytelników do Włoch

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. Arielka pisze:

  Intencja !
  Prroszę o Błogosławieństwo Boże opiekę i zdrowie dla rodziny .
  Proszę o błogosławieństwo w nauce dla syna Franciszka oraz błogosławieństwo w pracy dla męża .
  Proszę o uzdrowienie z reumatyzmu mojej mamy i mnie .
  Bóg zapłac .

  Ala

 3. Ehmm pisze:

  „Masoneria polska 2018. Wojna demonów” | najnowsza książka dra Stanisława Krajskiego
  Klika słów prawdy o znanym charyzmatyku i jego herezjach

 4. Ehmm pisze:

  „To Pan Jezus krwawi” 32 lata temu – 12 marca 1982 r. – na Krzyżu Misyjnym stojącym na zewnątrz słupskiej świątyni Mariackiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego, ukazał się szczególny znak. Był piątek II tygodnia Wielkiego Postu, kończył się trzeci miesiąc stanu wojennego. W tym dniu rozpoczęło się trwające przez wiele lat krwawienie słupskiego Krzyża.

  http://www.fronda.pl/a/to-pan-jezus-krwawi-z-krzyza-slupskiej-swiatyni-1,111470.html

 5. Halina pisze:

  Proszę o uzdrowienie mojej córki Kasi. Pamiętam w modlitwie.Halina

 6. Lucyna pisze:

  Proszę o uzdrowienie z depresji.

 7. mała pisze:

  „W małej izdebce, tuż obok łóżka,
  Z różańcem w ręku klęczy staruszka
  Czemuż to babciu mówisz pacierze?
  Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

  Wierzę, że te małe paciorki z dębiny
  Moc mają ogromną, odpuszczają winy
  Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy
  Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

  Pierwsza dziesiątka jest za papieża
  Niech nami kieruje, Bogu powierza.
  Druga w intencji całego Kościoła
  Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

  Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie
  A może w czyśćcu, lub większej potrzebie
  Czwartą odmawiam w intencji syna…
  Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

  Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu
  Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu
  Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości
  Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

  Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny
  Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny
  I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga
  Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

  Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,
  Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,
  Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu
  Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

  Awantury, alkohol, płacz i siniaki
  Czemu swym dzieciom los zgotował taki?
  Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,
  Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

  Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,
  Bogu polecam swych wnucząt udręki,
  Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,
  Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

  „Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie
  Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.
  Na nic te posty i twoje modły,
  Bo los już taki musi być podły.”

  Płacze staruszka, drżą wątłe ramiona.
  Wie, że jest chora, niedługo skona.
  Co będzie z synem, z jego rodziną?
  Czy znajdą drogę prawdziwą, jedyną?

  I zmarła nieboga. Wezwano syna
  Ten twardo powiedział – nie moja to wina.
  Lecz widząc w trumnie matki swej trupa,
  Poczuł jak mu pęka na sercu skorupa.

  Zobaczył różaniec swej zmarłej matki,
  W miejscu czwartej dziesiątki zupełnie gładki.
  Nie ma paciorków – patrzy i nie wierzy,
  Palcami starte od milionów pacierzy.

  Tylko piąta dziesiątka była jak nowa,
  Przypomniał swe kpiące o niej słowa.
  Na palcach zobaczył od łańcuszka rany,
  Wybacz mi – krzyknął – Boże mój kochany!

  Ożyło w końcu syna sumienie,
  Przysięgam ci matko, że ja się zmienię.
  Całował zimne swej matki dłonie,
  Twarz łzami zoraną i siwe skronie.

  Rzucił nałogi, oddał się Bogu,
  Szczęście gościło w ich domu progu.
  I codziennie wieczorem, całą rodziną,
  Różaniec mówili za matki przyczyną..”

  • krysia pisze:

   Proszę zabierzcie na pielgrzymkę i moją intencję ; Proszę o powrót do sakramentów i łaskę dobrej spowiedzi dla moich dzieci. Dla mnie o znalezienie dobrej pracy i życie zgodne z wolą Boża.

 8. Klaudia pisze:

  W intencji Dawida o zdrowie i łaskę uwolnienia. O dobre wychowanie Emilki i Michałka . O nawrócenie dla Józefa i Szymona.

 9. Maria pisze:

  Reportaż o Alicji z zespołu Guadelupe ; http://lublin.tvp.pl/37649147/14-czerwca-2018

 10. wobroniewiary pisze:

  Przed chwilą dostałam maila od Magdy z Czech, po którym się poryczałam, wklejam Wam jego treść:

  „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Intencje do Włoch:
  – uwolnienie od złych duchów i o uzdrowienie
  – o błogosławieństwo i łaski dla mojej rodziny
  – podziękowanie Bogu za wszystko co czyni w moim życiu

  Jestem z Czech, po polsku się nauczyłam dzięki Panu Jezusowi i naszej kochanej Matce Przenajświętszej, którzy mnie wyprowadzają „z ziemi egipskiej do ziemi obiecanej”.
  Do teraz nie odważyłam się napisać, ale co dziennie nawet kilka razy dziennie czytam waszą strone już chyba za chwile drugi rok (za chwile lepiej będe umięć po polsku 🙂 ).
  Jest naprawdę wspaniała wydaje OWOC obfity! Dziękuje Panu Bogu za tę stronę i Wam.
  Byłam takim ateistą katolikiem, u nas w Czechach to sami ateista. Ale pewnego dnia nie znając jak się modli na różańcu, zaczęłam się modlić – w ogóle nie wiem, jak to możliwe, że się zaczęłam modlić – wystarczy że Bogu wiadomo. Nigdy bym nie wierzyła, że Matka Boża i Pan Jezus przez Różaniec powywracają moje życie do góry nogami 🙂 (myślę to w tym najlepszym słowie).
  Już się nigdy nie chce opuścić Eucharystii, spowiedzi, Różańca,…

  Jeszcze raz dziękuje za Waszą strone i pamiętam o Was w modlitwie i przytulam do swojego serca i polecam Matce Przenajświętszej i Panu Jezusowi w opieke.

  • Mateusz pisze:

   Takie świadectwa dają też pozytywnego „kopa” dla nas żebyśmy czasami się obudzili z letargu i marazmu i docenili to co mamy 🙂

   • wobroniewiary pisze:

    Mateusz, podczas ost. modlitwy (wpisy niżej) o. Józef Witko dawał światło poznania i świadectwo o uleczeniu z choroby Leśniowskiego-Crohna
    (i wtedy pomyślałam o Tobie) i wierzę, że Pan Cię dotyka

    • Mateusz pisze:

     Też w to wierze że jeśli Pan zechce to mnie uzdrowi, a nawiasem mówiąc czuję się każdego dnia coraz lepiej 🙂 oczywiście biorę też sporą dawkę leków ale każdego tygodnia je zmniejszam więc zobaczymy pod koniec miesiąca jak będzie. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i pamiętam również na modlitwie o wszystkich Chwała Panu za wszystko co nam wyświadcza 🙂

 11. Henio pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego syna

 12. Joanna pisze:

  Intencja: proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża i zdrowie oraz potrzebne łaski dla moich dzieci zwłaszcza tego które nosze pod sercem. O żywa wiarę dla mnie i mojej rodziny. Dziękuje również za dotychczasowa opiekę i pomoc. Z Panem Bogiem

 13. Elżbieta pisze:

  Panie Jezu dziękuję Ci za wszystko co czynisz w moim życiu i życiu mojej rodziny. Niech Maryja zawsze nas prowadzi do Ciebie Panie Jezu. Żebyśmy byli wierni Bogu, krzyżowi i ewangelii. Proszę o wszystkie dary Ducha Świętego dla prowadzących tę stronę. Niech nam wszystkim Pan Bóg błogosławi. Amen.

 14. Alina Kapusta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, aby w niej wypełniła się wola Boża.

 15. Zabierzcie też ze sobą moje intencje: o dar pracy dla męża, o pomoc Niepokalanej w trudnej sprawie sądowej, o nawrócenie taty.
  Po raz kolejny dziękuję za wspaniałą stronę internetową. Z Panem Bogiem.

 16. Danuta pisze:

  Proszę o potrzebne łaski dla całej mojej rodziny, o dar zdrowego potomstwa, o błogosławieństwo Boże na każdy dzień, o nawrócenie syna, o uzdrowienie duszy i ciała Aleksandry, o opiekę Świętego Ojca Pio dla wszystkich, którzy prowadzą i odwiedzają tę stronę. Bóg zapłać.

 17. Renata pisze:

  Panie Jezu dziękuję za wszystkie łaski i za wszystko co czynisz w naszym życiu.Proszę o nawrócenie mojego męża Krzysztofa córki Anny-Marii i syna Piotra.Błagam popraw naszą sytuację materialną

 18. Anna pisze:

  Z wpisu wynika, że są jeszcze wolne miejsca na tę pielgrzymkę?

 19. rybka pisze:

  Intencja : proszę o łaskę uwolnienia męża z nałogu hazardu, o opiekę Bożą i łaski dla moich dzieci, o pomoc w rozwoju mojej działalności oraz o prawdziwe nawrócenie dla całej rodziny. Bóg zapłać.

 20. Maria pisze:

  Dziękuję Panu Jezusowi ,Matce Bożej przez przyczyne sw Ojca Pio za wszystkie łaski proszę o nowe serca w naszych rodzinach prawdziwą milość i zgodę ,dar silnej wiary i zbawienie.Maria

  • Izabela pisze:

   Proszę o zgodę i miłość w rodzinie, o dobrą dziewczynę dla mojego syna i światło Ducha Sw. dla dzieci, o zdrowie dla siostry, o uwolnienie od alkoholizmu dla siostrzeńca i znajomego,. Dla siebie o uwolnienie od lęku
   Dziękuję za wszystkie łaski, które otrzymuję każdego dnia.

 21. Beata Brach pisze:

  Proszę o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski wiadome Bogu dla mojego synka Kostusia.Oddaję go w opiekę Matce Przenajświętszej i Panu Jezusowi.

 22. Gosik pisze:

  Intencja
  Boże w Trójcy Św. Jedyny niech wypełni się Twoja wola w całej mojej rodzinie. Powiedziałeś Boże, proście a będzie wam dane. Więc proszę o głebokie nawrócenie męża, dzieci. O zdrowie dla wszystkich a szczególnie dla wnucząt Madzi, Krzysia, Zosi i Wojtusia. O dar mowy dla Zosi. O zgodę i miłość w naszej rodzinie. Św. Ojcze Pio, Św. Rito, Św. Janie Pawle II wstawiajcie się za nami.

 23. Małgorzata pisze:

  Witajcie Kochani. Mam już wynik bety HCG – niestety spadła… Dziękuję Maggie i wszystkim modlącym się w mojej intencji i dzieciątka pod moim sercem. Obejrzałam świadectwo o cudzie życia i uzdrowienia dziewczynki Glorii za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II. Wierzę że dla Pana nie ma rzeczy niemożliwych choć po ludzku moja sytuacja wygląda bardzo smutno… Nie wiem co robić czy iść do szpitala i poddać się zabiegowi czy czekać jeszcze. Modlimy się cały czas w rodzinie codziennie Różaniec, odmawiam też Nowennę do Dzieciątka Jezus i telegram do Św. Józefa. Proszę Św. Jana Pawła II i innych świętych o wstawiennictwo. Tak bardzo pragnęłam aby to dzieciątko mogło żyć. Boję się że jeśli pójdę do szpitala i dadzą mi tabletkę przyśpieszającą poronienie a dzieciątko może żyje to go zabije.. Błagam pomóżcie. Dziesiątki myśli kłębią się w głowie.. nie chcę zrobić krzywdy temu dziecku, myśli również co z jego maleńkim ciałkiem, czy mi go wydadzą w szpitalu skoro to dopiero 9 tydzień. Panie Jezu błagam ulituj się nad nami. Mateńko Najświętsza, Św. Józefie Ukochany, Św. Janie Pawle II błagam ratujcie to dzieciątko

  • Katarzyna pisze:

   +++

  • Robert pisze:

   Mojej żonie w najbardziej renomowanej wówczas – warszawskiej klinice profesorsko-ordynatorskiej powiedzieli, że dzieciątko nie żyje, że jest cisza i spokój (niby dla nas – młodych rodziców). Ja niestety wtedy nie rozpaczałem (!!!!!). Potem inny lekarz mówi: jest synek, patrzcie, się ogarnijcie! Minęło osiemnaście lat i synek jest większy niż matka i ojciec razem wzięci (plus tłusty kot). Byłem też świadkiem historii odwrotnej, strasznej… To, co Bóg dopuści, jakoś dobre będzie – na koniec, finalnie, może niezrozumiale. Piękne, że masz wiarę! Ona z miłości się bierze!!! To dzieciątko jest kochane jak mało kto…

   +++

   • Małgorzata pisze:

    Dziękuję Robercie. Wszystkim Wam kochani dziękuję. Dobrze że jest ta strona i możliwość wzajemnego wspierania się. Z Panem Bogiem

    • Maggie pisze:

     Chemiczna aborcja, „dziwnym trafem”, a podyktowana trudnościami raczej z natury ekonomicznej, się nie udała … i w kilka miesięcy później, tak się śpieszyłam na świat, że urodziłam się … na wózku wiozącym na porodówkę ..
     Niezbadane są Wyroki Boskie.

     Zastanawiam się co powiedziałby prof. Chazan? – chyba jeszcze gdzieś praktykuje/konsultuje? … może ? spróbuj z nim porozmawiać …. nawet telefonicznie …
     Dziecko też śpi, odwraca się pupcią do sondy etc. i nie każde „bryka”.

     Małgosiu, 💕🙏🏻❣️, Ty chcesz to dzieciątko, więc zwróć się do Jezusa Eucharystycznego i przyjmuj Go jak najczęściej do serca … w intencji Serca dzieciątka powtarzając choćby tylko krótko ale serdecznie (tak prosząc ALE bez narzucania):
     Jezu cichy i pokornego Serca, uczyń serca nasze (myśląc tu: Twoje i dzieciątka) wg Serca Twego.
     Dziękujemy Ci Panie Boże za to co nam dajesz i za to co odbierasz. Bądź Wola Twoja. …

     Jezu Chryste, Synu Dawidowy, zmiłuj się nad Małgosią i Jej dzieciątkiem❣️
     Jezu, Ty się tym zajmij❣️🙏🏻❣️

   • Katarzyna pisze:

    Też jestem „dzieckiem”, które w świetle wiedzy medycznej sprzed ponad trzydziestu lat, miało się nigdy nie urodzić. Nie zaistnieć nawet. Jeden jedyny profesor uwierzył, że się uda. Jak pisze powyżej Robert, wiara czyni cuda.

 24. Wuj Tom pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o wszelkie łaski potrzebne dla nas a szczególnie za naszego 8 letniego syna z zespołem Aspergera o zdrowie dla niego. Proszę Was również módlcie się za jedno małżeństwo z naszego kręgu Domowego Kościoła, które przechodzi bardzo poważny
  kryzys co rzutuje również na cały nasz krąg abyśmy tę „godzinę próby” przetrwali.
  Bóg zapłać
  Tomasz

  • Katarzyna pisze:

   +++

   • Ewelina pisze:

    Intencja Proszę o modlitwę za moją rodzinę o nawrocenie męża takie z serca, nawrócenie mojej mamy.O Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla wszystkich za Hanie ;Karolka,Maksymiliana i dzieciatko w lonie mamy.O pokój w rodzinie,zgodę i przebaczenie a ja proszę o uzdrowienie serca i umysłu z leku przed mówieniem w grupie.o odwagę i męstwo zebym nie bala sie mówić o Bogu.

 25. Elizeusz pisze:

  W „Dzienniczku” św. S. Faustyny [p-kty: 1628; 1694 i 1712; 1760 i 1768] możemy znaleźć odniesienia do już wczorajszej św. Ewangelii wedle Mt 5,43nn z Kazania Pana Jezusa na Górze.

 26. BARBARA pisze:

  Proszę o modlitwę, aby dobry Bóg obdarzył mojego syna i synową potomstwem.JEZU UFAM TOBIE! Amen.

 27. Agnieszka pisze:

  proszę za wstawiennictwem O. Dolindo o miłość i gorącą wiarę w rodzinach moich dzieci o odpowiednią pracę dla Magdaleny, Marcina i Małgorzaty Polecam Bogu Wojtunia i Anielkę oraz wszystkie wnuki, proszę o wiarę dla męża Agnieszka

 28. Robert pisze:

  o rozwiazanie problemow finansowych

 29. Danuta pisze:

  W intencji moich dzieci Kevina i Jessici o dar Ducha Swietego aby rozpoznali Boza milosc i przyjeli do swoich serc i realizowali ja w zyciu oraz o dar dobrej spowiedzi dla nich.Bog zaplac.

 30. Bożena pisze:

  W intencji naszych rodzinnych bardzo trudnych, nierozwiązanych spraw, oddaje je Panu Bogu.
  O błogosławieństwo dla całej rodziny, uwolnienie, oczyszczenie,uzdrowienie i uświęcenie i Dary Ducha Świetego.
  Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski . Bóg zapłać.

 31. Marzena pisze:

  Kochani zabierzcie ze sobą moje intencje.
  Dziękczynna za otrzymane łaski. Za moją całą rodzinę w intencjach Bogu wiadomych i osoby za które się modlę. Życzę owocnej pielgrzymki i pamiętam o Was w modlitwie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s