Ks. Piotr Glas kolejny raz przestrzega przed Bethel Church- nasz Kościół Katolicki ma wszystkie dary Ducha Świętego

Warto wysłuchać uważnie!

A potem w ramach tego, co ks. Piotr Glas poleca – przypomnieć sobie:

O. Augustyn Pelanowski: Jeśli do Krwi Chrystusa się nie odwołamy,
to inna krew nas zaleje – kliknij!

Chwila jest bliska! Dałem wam znak – w Legnicy i w Sokółce! Któż z was wie, dlaczego wam je dałem? Kto się tym przejął? Czy dalej wielu z was będzie przyjmować Komunię w stanie grzechu tylko ze względu na wstyd przed ludźmi? Czy ja kapłanom, klerykom pozwoliłem bez spowiedzi przyjmować Komunię? Czy pozwoliłem bez spowiedzi wam, dzieciom Kościoła iść do Komunii? Kto wam na to pozwala?
Czy nie wiecie, że jeśli do Mojej Krwi się nie uciekniecie – wasza krew się poleje? SZANUJCIE EUCHARYSTIĘ. BROŃCIE JEJ – BO BLISKI JEST ZAMACH NA NIĄ. NIE ŚPIJCIE!!! 

oraz:
Zapis spotkania o. Wiesława Nazaruka OMI ze wspólnotą Epifania w parafii Chrystusa Króla w Poznaniu, które odbyło się 31 stycznia 2018 r. –
kliknij i odsłuchaj

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Ks. Piotr Glas kolejny raz przestrzega przed Bethel Church- nasz Kościół Katolicki ma wszystkie dary Ducha Świętego

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. mała pisze:

  😦 😦 😦

 3. wobroniewiary pisze:

  W tej części jest mowa o najważniejszych kwestiach
  Ks. Piotr Glas mówi – nie dawać nakładać sobie rąk obcym osobom, ręce czy znak krzyża na czole – tylko księża i rodzice!
  O Komunii św. na klęcząco – mądrze i pięknie 🙂

 4. kropka pisze:

  Zobacz wstrząsające świadectwo siostry Michaeli Pawlik OP. Dowiedz się jakie zagrożenia niosą ze sobą praktyki mające swe źródła w duchowości Dalekiego Wschodu.

 5. wobroniewiary pisze:

  16 kwietnia obchodzimy wspomnienie liturgiczne św. Bernadetty Soubirous, której w 1858 r. w Lourdes objawiła się Matka Boża. Bernadetta zmarła 16 kwietnia 1879 r., w wieku 35 lat.
  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2018/04/16/16-kwietnia-wspomnienie-swietej-marii-bernadetty-soubirous-dziewicy-i-zakonnicy/

  Modlitwa-testament Bernadetty Soubirous
  Za biedę, w jakiej żyli mama i tatuś, za to, że się nam nic nie udawało, za upadek młyna, za to, że musiałam pilnować dzieci, stróżować przy owcach, za ciągłe zmęczenie…dziękuję Ci Jezu.

  Dziękuję Ci mój Boże, za prokuratora i za komisarza, za żandarmów, za twarde słowa ks. Peyramale…

  Za dni, w które przychodziłaś Maryjo, i za te, w które nie przyszłaś – nie będę Ci się umiała odwdzięczyć, jak tylko w raju. Ale i za otrzymany policzek, za drwiny, za obelgi, za tych, co mnie mieli za pomyloną, za tych, co mnie posądzali o oszustwo, za tych co mnie posądzali o robienie interesu…dziękuję Ci Matko.

  Za ortografię, której nigdy nie umiałam, za to, że pamięci nigdy nie miałam, za moją ignorancję i za moją głupotę dziękuję Ci.

  Dziękuję Ci, ponieważ gdyby było na ziemi dziecko o większej ignorancji i większej głupocie, byłabyś je wybrała…

  Za to, że moja mama umarła daleko, za ból, który odczułam, kiedy mój ojciec, zamiast uścisnąć swoją małą Bernadettę, nazwał mnie ‘siostro Mario Bernadetto’…dziękuję Ci Jezu.

  Dziękuję Ci za to serce, które mi dałeś, tak delikatne i wrażliwe, a które przepełniłeś goryczą…

  Za to, że matka Józefa obwieściła, że się nie nadaję do niczego, dziękuję…za sarkazmy matki mistrzyni, jej głos twardy, jej niesprawiedliwości, jej ironię, i za chleb upokorzenia…dziękuję.

  Za to, że byłam taką, że Maria Teresa mogła o mnie powiedzieć: ‘Nigdy jej dość nie ustępujcie’…

  Dziękuję za to, że byłam tą uprzywilejowaną w wytykaniu mi wad, tak, że siostry mówiły: ‘Jak to dobrze że nie jestem Bernadettą’.

  Dziękuję za to, że byłam Bernadettą, której grożono więzieniem, ponieważ widziałam Ciebie, Matko…tą Bernadettą, tak nędzną i marną, że widzą ją mówili sobie: ‘To ta ma być?’. Bernadettą, którą ludzie oglądali jak rzadkie zwierze.

  Za to ciało, które mi dałeś, godne politowania, gnijące…za tę chorobę, piekącą jak ogień i dym, za moje spróchniałe kości, za pocenie się i gorączkę, za tępe i ostre bóle…dziękuję Ci mój Boże.

  I za tę duszę, którą mi dałeś, za pustynię wewnętrznej oschłości, za Twoje noce i Twoje błyskawice, za Twoje milczenie i Twe pioruny, za wszystko…Za Ciebie – i gdy byłeś obecny, i gdy Cię brakło… dziękuję Ci Jezu.

 6. wobroniewiary pisze:

  Dostałam – przekazuję!
  Chodzą po domach dwie osoby i promują sprzedaż perfum. Może pani nie kupić, ale co pani szkodzi sprawdzić woń, zapach…
  Po powąchaniu osoba zasypia, a oni plądrują dom. To nowa metoda złodziei.
  OSTRZEŻ swoich !!!!!

 7. tu MariaPietrzak pisze:

  Maria Graf / o Kapłanie Jezus mówi — on stoi między Mną i tobą. /
  – Kiedy poddamy te slowa rozbiorce i kontemplacji , to odczujemy , jak bardzo wszyscy tej modlitwy … ZA Kosciol , potrzebujemy !….

  / Modlitwa za Kościół święty do Ran Pana Jezusa
  ‘’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’

  W zjednoczeniu z Niepokalanym Sercem Maryi pozdrawiam i adoruję, o Jezu, Twoją Świętą Ranę Twej prawej Dloni i w tej Ranie składam wszystkich kapłanów Twego Świętego Kościoła. Daj im Ty, o Jezu, ilekroć sprawują Twoją Świętą Ofiarę, Płomień Twojej Boskiej Miłości, aby Go mogli dalej podawać powierzonym sobie duszom.
  Chwała Ojcu…

  Pozdrawiam i adoruję Świętą Ranę Twej lewej Dloni i w tej Ranie powierzam Ci, o Jezu, wszystkich heretyków i niewierzących, tych najbiedniejszych, którzy Cię nie znają. I ze względu na te dusze ześlij, o Jezu, wielu dobrych pracowników do Twojej Winnicy, aby oni wszyscy znaleźli drogę do Twego Najświętszego Serca.
  Chwała Ojcu…

  Pozdrawiam i adoruję Święte Rany Twej Najświętszej Głowy i w tych Ranach powierzam Ci, o Jezu, wrogów Świętego Kościoła, tych wszystkich, którzy dziś jeszcze zadają Ci krwawe Rany i prześladują Ciebie w Twoim Mistycznym Ciele. Proszę Cię, o Jezu, nawróć ich, wezwij ich, jak wezwałeś Szawła i uczyniłeś zeń Pawła, aby co prędzej nastała jedna Owczarnia i jeden Pasterz.
  Chwała Ojcu…

  Pozdrawiam i adoruję Święte Rany Twych Świętych Stóp i w tych Ranach przekazuję Ci, Jezu, zatwardziałych grzeszników, którzy kochają więcej świat niż Ciebie, a szczególnie powierzam Ci tych, którzy muszą się już rozstać z tym ziemskim życiem. Nie dozwól, Najdroższy Jezu, by Twoja Drogocenna Krew była dla nich zmarnowana.
  Chwała Ojcu…

  Pozdrawiam i adoruję Ranę Twego Najświętszego Serca i w tej Ranie powierzam Ci, Jezu, moją duszę oraz tych, za których Ty chcesz, bym się modlił, a szczególnie za wszystkich cierpiących i uciśnionych, za wszystkich prześladowanych i opuszczonych. Użycz, o Najświętsze Serce Jezusa, wszystkiego Twego Światła i Twej Łaski. Napełnij nas wszystkich Twoją Miłością i Twoim Pokojem.
  Chwała Ojcu…

  Na zakończenie:
  Ojcze Niebieski ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Maryi, Twego najmilszego Syna, oraz siebie wraz z Nim, w Nim i przez Niego najzupełniej zgodnie z Jego wolą i w imieniu wszystkich stworzeń. Amen.
  ‘’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’
  Powyższą modlitwę dał Zbawiciel świątobliwej mistyczce Marii Graf..
  Oto, co sama o tym mówi : „Poszłam pewnego razu na Mszę św. i do Komunii św
  Kiedy na zakończenie mego dziękczynienia odmówiłam tę modlitwę zo Kościół Św., którą dat mi Som Zbawiciel, powiedział mi Jezus całkiem wyraźnie w moim sercu:
  — Moja droga, mało duszo, o gdybyś wiedziała, jak bardzo miło Mi jest ta modlitwa, to cz꬜ciej byś ją odmawiała. Możecie nią świat uratować .
  — W to powątpiewałam, o Jezus wyjaśnił:
  — Jeżeli włożysz te dusze do źródeł Mojej Miłości w zjednoczeniu z Moją Matką, muszę je przyjąć i one znajdą znowu drogę do Moich Sakramentów. Powiedz to swemu przewodnikowi”.

  Postscriptum /

  20 lutego 1957 r. / Dziś rano śniłam, że O. Pio stał przy mnie serdecznie uśmiechajac się tak czule, jak go rzadko kiedy widziano.
  Powiedział do mnie: „Winniście nosić w sobie Oblicze Chrystusa!”
  Przy tych słowach obudziłam się zupełnie.
  Potem mówił dalej: „I miłość Chrystusowa winna promieniować z waszego oblicza!”..

  z Dzienniczka – „Objawienie Bożej Miłości” / Maria Graf
  ‘OFFENBARUNG DER GOTTLICHEN LIEBE ‘
  // zezwolenie do druku przez władze kościelna dnia 31 o3 1970

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s